مطالب مرتبط

54 Comments

 1. 1

  ستاره

  متاسفم برای کسانی که حسن ظن داشتن و دارن نسبت به این آدم…
  مواضع و اهداف اینها از اول تابلو بود، اینها تا جنازه ای از اسلام باقی نگذارند بی خیال نمی شن. مردم و مجلس تاوان این انتخاب هاشون رو پس می دن
  خدا به داد این مجلسی ها برسه، که به آزموده دوباره فرصت دادند

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1

   مصطفی

   سلام
   بنده هم به آقای جلیلی رای دادم.
   ولی هنوز نه به باره و نه به دار.
   همین اسلامی که ازش دم میزنید تایید میکنه که یه نفرو قبل از انجام کاره بدی محکوم کنیم؟
   نعوذ بالله من الشیطان رجیم
   یا مهدی ادرکنی(عج)

   (۰)
   پاسخ
   1. 1.1.1

    ستاره

    عجب! یعنی صبر کنیم تا اینها قشنگ همه خرابکاری ها رو انجام بدن بعد بگیم خوب حالا مجازاتشون کنیم یا چطوره بگیم توبه کنن و دوباره بهشون پست بدیم؟!!!
    این که خیلی حماقته برادر، کجای اسلام همچین توصیه ای داره که کسی که بارها امتحان شده و دیگه داره مواضع و فکرها و برنامه هاشو داد می زنه، صبر کنیم و هیچی نگیم تا انجام بده بعد اقدام کنیم!
    به قول رهبر دشمن را باید از دور شناخت
    یعنی تا الان معاند بودن اینها به شما اثبات نشده؟!
    اینها تمام برنامه ها و اهدافشون رو در مناظرات گفتند در انتخاب کابینه ثابت کردند، دیگه چی کار باید بکنن که اهدافشون معلوم بشه!!!!

    (۰)
    پاسخ
    1. 1.1.1.1

     مصطفی

     سلام
     ببینید بنده نه طرفدار آقای حسن روحانی هستم و نه دشمن ایشون.
     تا جایی که من میبینم، ایشون نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی بودند. با این وجود شما میتونید ادعا کنید که یه همچین آدمی با وجود حمایت رهبر، فتنه گر باشه؟
     البته جریان فتنه ی سبز سعی کرد که روحانی رو برای خودش مصادره کنه که فعلا ناکام مونده.
     به هر حال جدای از بحث بالا بنده یه سوال شخصی هم از شما داشتم که اگه نمی خواهید جواب ندهید. میخواستم بدونم که شما چند سالتونه؟ بنده تازه شده ۱۸ سالمه.
     این سوالم پرسیدم فقط و فقط برای اینکه میخوام بدونم که طرفه بحثم کیه. البته امیدوارم که برداشت بدی نشه.
     یا مهدی(عج)

     (۰)
     پاسخ
     1. 1.1.1.1.1

      ستاره

      من چند سالی از شما بزرگ ترم، با این حال به نظرم منطق آدم ها به سن و سالشون مربوط نیست.
      جواب این حرف شما رو دکتر عباسی دادند،دقیقاً یه دانشجویی توی جلسه از ایشون پرسید که چرا شما افرادی رو که رهبری تایید کردند نقد می کنید و زیر سوال می برید، ایشون گفتند که تایید یک شخص از سمت رهبری در یک زمان خاصی دلیل نمی شه که اون آدم دیگه هیچ وقت اشتباه نکنه، و چند نفر رو هم مثال زدند. مطلبی که خانم ماشیح گذاشتند از رهبری رو هم بخونید”حمایت من از دولتها به معنای تأیید همه کارهای آنها نیست ”
      در مورد مصادره اصحاب فتنه هم، کمی بیشتر در کارهای آقای روحانی در همین مدت کوتاه دقت کنید می بینید که اصحاب فتنه چندان هم ناکام نبودند!! تو همین سایت چندین مقاله در این مورد گذاشته شد.

      (۰)
 2. 2

  reza

  چقدر مواضع شما با مواضع آقای رائفی پور همسانه!!!
  تندروها همیشه خوردن به دیوار!

  (۰)
  پاسخ
  1. 2.1

   مصطفی

   سلام
   راستش من هنوز نفهمیدم که جمله ی شما خبریه مثبت بود یا انکاری؟؟؟!!!
   منظورتون از تندرو کی بود؟؟؟ آقای رائفی پور؟؟؟

   (۰)
   پاسخ
  2. 2.2

   ستاره

   بله هر کس درد اسلام داشته باشه بهش می گن افراطی!
   خبر نداری برادر ارباباتون اسم های جدیدتری برای امثال رائفی پور و طرفدارانشون انتخاب کردن، شما مثل اینکه زیاد آپدیت نیستی جدیداً می گن سلفی تکفیری!
   می خوای تقلید کنی برو چک کن طبق آخرین حرف ها بیا نظر بده، خیلی بده که شما هنوز در جریان دستورات جدید نیستی!!

   (۰)
   پاسخ
   1. 2.2.1

    OMID

    سلام به همگی
    خانم بنظرم شما از یک خط فکری و گروه خاصی تبعیت میکنید ، رفتار و بحثهای شما خیلی بو داره !!!
    ولی از هر قماشی که هستید این را درنظر داشته باشید که شما و بزرگتر از شما هم قیم ملت نیستید بهتره به فکر خودتون باشید و کاسه داغتر از آش برای ملت نباشید اگر هم ملت اشتباه میکند نهایتش میره جهنم ، شما تو همون بهشتتون حالشو ببرید ، لعنت خدا برکسی که نتونه خوشی شما را ببینه .
    در باره صحبتها و حمایت رهبری هم عرض کنم اولا ایشان امام معصوم نیستند و فکر هم نمی کنم همچین ادعایی داشته باشند که اگر همچین ادعایی کنند از همان لحظه از مقام رهبری باید عذل بشوند ، ثانیا حمایت از آقای احمدی نژاد هم خیلی انجام دادند ولی در سال آخر وضعیت را همه به چشم دیدیم و خود ایشان هم مطمئنا متوجه اشتباهشون شدند !!!
    پس خواهشا بت سازی و بت پرستی را کنار بگذارید و اجازه بدهید عقل سلیم و عقلانیت که از افتخارات شیعه در امور و حقانیتش هست در جامعه بست و گسترش پیدا کنه
    یا حق

    (۰)
    پاسخ
    1. 2.2.1.1

     علی ابرار

     رهبر از تمام دولت ها حمایت کردند و میکنند از دولت هاشمی گرفته تا دولت آقای روحانی که دولت حال حاظر هستش از همه حمایت کردند
     راستی گفتی شیعه پیامبر وقتی حکم ران مکه رو معرفی کردند گفتند که حرف این آدم عین حرف منه و برای مشورت پیش من نفرستید
     اون آدم معصوم نبود و فاصله مکه و مدینه هم زیاد نیست داشت به امثال تو میفهموند که بعدا هر کسی حاکم اسلامی شد با این استدلال که معصوم نیست نکوبیدش

     (۰)
     پاسخ
    2. 2.2.1.2

     ستاره

     بله من دنبال خط فکری خاصی هستم. همون خط فکری که استاد رائفی و دکتر عباسی، پناهیان و…و در راس همه اونها رهبری دنبال می کنن.
     من روز اولی که آقای روحانی رای آوردند هم گفتم که به عنوان رئیس جمهور قبولش داریم ولی اگر بخواد کج بره ساکت نمی شینیم.
     نمی دونم شاید شما بتونید همه چیز رو ببینید و خونسرد باشید، من نمی تونم! هر روز دارم از کنار عکس چند تا شهید رد می شم تو خیابونمون، ازشون خجالت می کشم. نمی تونم بی خیال باشم! همین!
     در مورد حرف هاتون در مورد رهبری، همین قدر بدونید که تو قد قواره این حرف ها نیستید که رهبری رو زیر سوال ببرید.
     امام خمینی هم در مقابل رای ملت سر تسلیم فرودآورد و بنی صدر رئیس جمهور شد. تا وقتی که خود مردم به این نتیجه نرسیدند که بنی صدر چه عنادی باهاشون داره هم چیزی نگفت. در ضمن آقای احمدی نژاد فقط چند سال آخر رئیس جمهوری رو خراب کرد، جوابی که به آقا مصطفی دادم رو بخونید جوابتون رو می گیرید.

     (۰)
     پاسخ
    3. 2.2.1.3

     مصطفی

     سلام به همه
     خطاب به آقا امید:
     با همه ی حرفات موافقم. راستی اونجا که گفتی ستاره خانم از جریان فکریه خاصی تبعیت میکنن، معلومه که این جریان، جریانه اصول گراییه البته کمی افراطی. بنده خودم هم تقریبا اصول گرا هستم و مخالف گذشت از حقوق هسته ای، مذاگره با آمریکا، فتنه ی سبز و …؛ ولی باید از تصمیمات احساسی جلوگیری کنیم و با منطق تصمیم بگیریم. همون طور که بالا تر عرض کردم، بنده به آقای سعید جلیلی رای دادم و وقتی که آقای حسن روحانی رئیس جمهور شد، یکمی ناراحت شدم، ولی خداییش وقتی صحبت ها و نوشته های بعضی افراد رو راجع به ایشون، قبل از اینکه کاری انجام بدن رو شنیدم و دیدم، بیشتر ناراحت شدم. فقط اینو بگم که مواظب باشید که با تهمت زدن به یه بنده ی خدا، قبل از اینکه کاری انجام بده، به گردنه خودمون حق الناسی اضافه نکنیم. والسلام
     یا مهدی(عج) ادرکنی

     (۰)
     پاسخ
     1. 2.2.1.3.1

      ماشیح

      شرمنده تو بحث دوستان وارد میشم
      اما برادر بزرگوار ؛ شما که دم از حق الناس میزنید همین برچسب افراطی بودن که به ستاره خانم میزنید ؛ اگر ذره ای دلگیرشون کنه رو باید اون دنیا جواب بدینااا :) . ( صرفا جهت اطلاع )

      ستاره خانم ؛ تا این بزرگواران با بن لادن یکیتون نکردن ؛ بی خیال بحث بشید. گاهی سکوت بهترین جوابه. گذر زمان ؛ افراطی ها و تفریطی ها رو نشون میده.

      (۰)
     2. 2.2.1.3.2

      از دوستان

      ماشیح خانم شما درست می گید ولی باید دوطرفه نگاه کرد.شما یه درصد از نظرات بعضی از کاربران بگیرید راحت ۹۰% نظراتشون حق الناس و تهمت هست و با این وجود فکر می کنند دارند دستورات اسلام رو انجام می دهند.برای ما که اهمیتی ندارد,خدا جایگاه چنین افرادی را مشخص فرمودند.

      (۰)
     3. ماشیح

      حرفتون متینه. دو طرف بحث کارشون بی اشکال نیست .
      و یه نکته خطاب به دوستانی که میگن روحانی هنوز نیومده :
      بابت فرصت دادن به دکتر روحانی ؛ به نظرم ایشون تناقض شعار اعتدالشون با عملشون رو تو انتخاب وزراشون به وضوح نشون دادن. برای من به شخصه حجت تموم شده. اما خب به احترام برخی دوستان و حساسیت هاشون تلاشمو می کنم کمتر تو این زمینه مطلب بذارم.

      (۰)
     4. 2.2.1.3.3

      ستاره

      ماشیح عزیز من با نظر شما موافقم و از اینکه حمایت کردید متشکرم،این حرف آخره منه و از طرف من بحث تموم شده است:
      اول اینکه من منتقد اصولگرایان هستم و به هیچ وجه اصولگرا نیستم.
      و اما افراطی، کاش می دونستید کی این کلمه افراطی رو تو دهن شماها گذاشته اون وقت دیگه هر کسی شروع به نقد کرد و افراطی نمی خوندینش.
      بعدش هم کدوم تهمت؟ ببینید امام علی حدیث جالبی داره در نهج البلاغه می فرمایند که خوش بینی در مورد کسانی که بدی اونها به شما اثبات شده نادانیه( مضمون رو گفتم شاید دقیقاً جمله این نباشه)
      عناد اینها با دین اظهر من الشمسه! اصلاح طلب ها رو می گم، افاضات آقای هاشمی رو هم که شنیدید، چه در جریان فتنه و چه اخیراً در مورد سوریه، ملاحضه فرمودید که کابینه جناب رئیس جمهور هم یکدست از این دسته اند، حتی بعضیشون در جریان فتنه هم بودند، حالا سوال من اینه: آیا تو این مملکت آدم متخصص، مدیر و مدبر با تقوا وجود نداشت که باید دست به دامن اصحاب فتنه می شدند این آقا که بیان و با توبه و مبرا دونستن خودشون از فتنه رای بیارن؟ چرا باید ۳ تا از کابینه پیشنهادی انقدر اوضاع سیاسیشون خراب باشه که حتی از مجلس رای هم نیارن؟!! این کار جناب رئیس جمهور دقیقاً چه معنی ای می ده؟ در اینکه مردم اشتباه کردند اصلح تر از این آقا بود و رای بهش ندادند هیچ شکی نیست و من از این حرفم کوتاه نمی یام ولی حالا که رای دادن باید اینطوری از رایشون سوء استفاده بشه؟!
      چرا طوری حرف می زنید انگار جناب رئیس جمهور هیچ اشتباهی تا الان نکردند و ما داریم چوب کارهای نکرده رو به ایشون می زنیم؟ معرفی اون کابینه و کارهایی که وزراشون دارن الان انجام می دن رو چطور توجیه می کنید؟!
      منتظر هم نباشید که رهبر بیاد علناً دولت رو نقد کنه بعد شما به تبعیت از ایشون این کارو بکنید، چون رهبری بابت دشمن سومی که داریم هیچ وقت این کارو نمی کنند. اگر سکوت جایز بود امثال دکتر عباسی و استاد رائفی پور (بعضاً و با کنایه) نقد نمی کردند. دقت کنید امام خمینی هم تا وقتی خود مردم نفهمیدند که بنی صدر با اونها در عناده مخالفت علنی با این آقا نکردند.
      حالا خود دانید.

      (۰)
     5. 2.2.1.3.4

      مصطفی

      سلام
      بله حرف خیلی ها حق بود و بنده باید از خانم ستاره(خواهر بزرگوارم) عذرخواهی کنم(ممنون از ماشیح به خاطر آگاه کردن من از اشتباهم) لطفا منو ببخشید قصد توهین نداشتم ولی بعدا که توجه کردم، مثل اینکه سهوا توهین کردم به شما(بازم معذرت).
      اما راجع به بحث بالا؛ تمام حرف من اینه که اولا آقای روحانی از سوی مجمع تشخیص تائید صلاحیت شدند، دوما من نقد شخص ایشون رو منع نکردم، سوما حالا که دیگه نمیشه از ریاست جمهوری بکشیمش پایین، پس باید کمکش کنیم که راه رو خطا نره و البته اگر خطا رفت، با نقد منصفانه، آگاهش کنیم. ضمنا من نگفتم که چون رهبری یه روزی از ایشون حایت کرده بودن، پس ایشون معصوم هستن؛ من فقط گفتم که بعد از جریان فتنه، ایشون همچنان به عنوان نماینده ی رهبر در شورای عالی امنیت ملی باقی موند که باقی موندن ایشون در این پست حساس و تائید صلاحیت، توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام، نشان دهنده ی سوا بودن راه ایشون از جریان فتنه هستش.
      به هر حال بازم از ستاره خانم عذر میخوام و تقاضا دارم که همین جا اعلام کنید که بنده رو حلال کردید. ممنون
      یا مهدی(عج)

      (۰)
     6. ماشیح

      من ایشون رو فتنه گر ندونستم
      اما اعتدالی که ازشون دم میزدن ؛ اعتدال نبود واقعا … در عمل می بینیم که کارگزاران و اصلاح طلبان و فتنه گرا همه کاره شدن تا اینجا
      و قصه ی تأیید صلاحیتشون هم که با کلی اما و اگر و وساطت آیت االله جنتی انجام شد اونم نه در مرحله ی اول رأی گیری برای احراز صلاحیت.

      شرمنده بابت اون تذکر ؛ تو جایگاهی نبودم که بخوام تذکر بدم

      موفق باشید ان شاء الله

      (۰)
     7. 2.2.1.3.5

      مصطفی

      سلام
      حرف شما خانم ماشیح درسته ولی اینجا نهادی داریم به اسم مجلس شورای اسلامی که وظیفش رد یا تائید صلاحیت وزرا و استیضاح اوناست.
      راجع به اون تذکر هم بازم تشکر میکنم از شما، شاید به خاطر همین حرف شما، گناهی از گناهان من کم بشه. سعی میکنم این دلسوزیه خواهرانه ی شما رو به یاد بسپرم.
      اللهم عجل لولیک الفرج
      یا مهدی(عج)

      (۰)
     8. ماشیح

      علیک سلام
      فراموش نکنیم که لابی گری های زیادی تو احراز صلاحیت وزرای پیشنهادی انجام شد.
      خواهش می کنم.
      موفق باشید

      (۰)
   2. 2.2.2

    reza

    البته تکفیری ها هم در ظاهر درد اسلام دارن!!!
    شماهم ظاهرن!
    من اتفاقا اقای رائفی پور رو خیلی قبول دارم منظورم امثال شماست که این سایت رو محل افراطی گری خودتون قرار دادید هرجا پست میزنید به یک عده اتهام میزنید یا توهین میکنید و این خارج از اصل دینه

    (۰)
    پاسخ
   3. 2.2.3

    reza

    ضمنا اربابم امام حسین(ع)
    حداقل ایشان در مواجه با کافرترین انسانها اونها را به رعایت انصاف و ازادگی دعوت میکنه شما به چی دعوت میکنی خواهر!!

    (۰)
    پاسخ
 3. 3

  علی ابرار

  شهید شیرودی
  داشتیم میرفتیم مشهد برای نماز کنار امام زاده ای که مدفن شهید شیرودی هستش نگه داشتیم نکته ای که قبلا متوجهش نشده بودم این بود که کنار مزار شهید شیرودی مزار یه پدرو پسر هستش

  http://media2.afsaran.ir/rdv4XNCr.mp4

  http://media2.afsaran.ir/rdvjbKJK.mp4

  (0)
  پاسخ
 4. 4

  مرتضی

  برادر محترم شایسته سالاری چه ربطی به فتنه داره هنوز نفهمیدید مردم به تغییر رای دادن

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  دختر خوب

  فکر نمیکنم به مواضع شخص خاصی مثلا آقای رائفی یا شخص دیگری برگرده(خطاب به reza) اخدا رو شکربه خاطر مواضعمون از همه دنیا اینقدر مورد عنایت قرار گرفتیم که راحت بدونیم شرایط رو بررسی کنیم .یه مقدار به حافظه تاریخیتون مراجعه کنید .ببینید چه کسایی چه حرفهایی میگن ، ما که حیرونیم!!

  (۰)
  پاسخ
 6. 6

  یه نفر

  من در عجم که چرا این حق الناس زمان این رئیس جمهور ظهور کرده…یه نگاهی به گذشته نه چندان دور بندازید ببینید چه کسی بولدزری اساتید دانشگاه رو یکی یکی از دانشگاه یا اخراج یا بازنشسته کرد..همین آقای شریعتی یکی از اساتید رو که من شخصا میشناختمش رو از دانشگاه به خاطر دیدگاه انتقادیش اخراج کرد…در صورتیکه دکتر پیران استاد دلسوزی بود که دغدغه ای جز پیشرفت مملکتش نداشت..ببرید یه جستجو بزیند تا مدارک و افتخارات این استاد رو بهتر بدونید…دکتر پرویز پیران

  (۰)
  پاسخ
 7. 7

  سعید

  با عرض سلام
  در راستای انجام فعالیت در بخش مهدویت. پس از صحبت با مسئولین مهدیه کرج تصمیم به برگزاری جلسه سخنرانی استاد رائفی پور در مهدیه گرفته و مسئول مهدیه موافقت خود را با انجام اینکار اعلام کردند.
  لذا برای برگزاری این جلسه به علت پر بودن وقت نیروهای برگزاری مراسم خود مهدیه ،برای ایجاد یک گروه خوب به نیروی همفکر و فعال اعم از خانم (برای بخش خانم ها ) و آقا نیاز داریم
  علاقه مندان ساکن کرج که دسترسی به مهدیه کرج واقع در میدان توحید روبه روی خیابان آبان را دارند می توانند آمادگی خود را برای همکاری به آدرس ایمیل mohammadreza.alizadeh68@yahoo.com اعلام یا در روزهای جمعه بعد از دعای ندبه(که ۶٫۳۰ صبح برگزار میشود) به مهدیه کرج ( آقای نجفی – مسئول برگزاری مراسم ها ) مراجعه کنند.یا در این پست پیغام گذاشته تا ما با آنها تماس بگیریم
  با سپاس فراوان

  (۰)
  پاسخ
 8. 8

  ماشیح

  خطاب به دوستانی که ما رو متهم می کنن به سیاه نمایی و به کلام آقا من باب حمایت از دولت یازدهم استناد می کنن:

  رهبر انقلاب امروز در دیدار با اعضای مجلس خبرگان:
  حمایت من از دولتها به معنای تأیید همه کارهای آنها نیست و ممکن است ایرادهایی هم باشد ولی این ایرادها نباید مانع از کمک به دولت شود.
  رهبر انقلاب اسلامی افزودند: علاوه بر کمک به دولت، باید نصیحت خیرخواهانه هم کرد.
  حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: مسئولان نیز باید پذیرای این نصیحت های خیرخواهانه باشند حتی اگر این نصیحت ها در برخی مواقع تند و تیز باشد.

  (۰)
  پاسخ
  1. 8.1

   از دوستان

   ***
   رسول اکرم (ص) فرمود:
   انّما الأعمالُ بالنّیاتِ و لکّلِ امرءٍ ما نوی فلابدَّ للْعَبد مِنْ خالصِ النیّهِ فی کلِّ حرکهٍ و سکونٍ.
   کارها به نیّتها است و هر کس به مقدار قصدش بهره مند می شود لذا بر بنده است که در هر حرکت و سکونی نیّت را خالص کند.
   ***
   از برخی نظرات خیرخواهانه بودن کاملا احساس می شود ولی برخی بوی هوای نفس می دهد.

   (۰)
   پاسخ
  2. 8.2

   کریم

   دقیقا مشکل به همین جا برمی گرده که کدوم نصیحت خیرخواهانه هست و کدومش از روی غرض ورزی و حب وبغض. ایراد گرفتن از هر دولتی ذاتا نه تنها بد نیست بلکه باعث میشه که حواس رئیس دولت و بقیه مسئولین سرجاش باشه و بدونند که زیر ذره بین هستند. رهبری در دولت قبلی هم از این حرفا می زدند و بار اول نیست(حتی در مواردی با لحنی تندتر و شفاف تر).
   هرکسی که به دولت انتقاد داره (که باید هم داشته باشه) فقط این را باید در نظر بگیره که آیا اگه دولت قبلی روی کار بود در موضوع مشابه باز هم لب به سخن باز می کرد؟ آیا باز هم در این باره قلمی میزد یا نه؟ بلاخره هیچ یک از آقایون معصوم نیستند ممکنه در کنار نقاط قوت ایراداتی هم داشته باشند.

   (۰)
   پاسخ
   1. 8.2.1

    ماشیح

    کاش مخاطبتون مشخص بود.
    اگر منظورتون آقای شریعتمداریه که آرشیو نوشته هاشون تو کیهان موجوده و میشه قضاوت کرد.
    اگر بنده هستم مخاطبتون ؛ که خدا کنه از روی حب و بغض شخصی نباشه کارم …

    (۰)
    پاسخ
    1. 8.2.1.1

     کریم

     مخاطب من عام بود و همه افرادی را که در مورد همه دولتها نظر میدن هست. شما که در این سایت مطلب میذارید حتما جانب انصاف را رعایت می کنید انشالله بقیه هم همین طور هستند.
     اما اسم شریعت مداری را آوردید یک موردی به ذهنم رسید. به نظر شما خدا وکیلی اگه به جای آقای روحانی نامزد دیگه ای مثلا آقای جلیلی با همین درصد آرا رئیس جمهور میشد آیا باز هم می گفت که رای آقای جلیلی شکننده هستش؟ یا اینکه جور دیگه و با ادبیات دیگه ای مسائل را تحلیل می کرد؟

     (۰)
     پاسخ
     1. 8.2.1.1.1

      ماشیح

      به قطعیت نمی تونم بگم واکنش آقای شریعتمداری در مورد دکتر جلیلی مثل الان می بود یا نه ؛ اما انتقادات ایشون از دولت اصولگرای دکتر احمدی نژاد نشون میده بی انصاف نیستن و جایی اشکال عمقی ببینن بدون توجه به حزب و گروه بیانش می کنن.

      (۰)
 9. 9

  محمد

  تا جایی که من فهمیدم این دولت داره با یه بازی خیلی حساب شده مردم رو یه خورده یه خورده از ولایت فقیه دور میکنه و تمام مشکلات جامعه و وضعی که الآن توش هستیم رو تغصیر حضرت آقا میندازه یعنی همون حرفی که استاد رائفی پور چند ماه پیش راجع به فتنه بعد از انتخابات گفته بود.

  (۰)
  پاسخ
 10. 10

  مجید

  دوستان سخنرانی استاد راجب به مشکلات عرصه مهدویت رو گوش بدین. کسی که به این سایت میاد حتما استاد حرفاشو قبول داره که میاد. لطفا تو کامنتاتون نظر بدین ولی بحث نکنید. اینجا نیومدیم که حق از نا حق جدا کنیم. آقایه روحانی وقت میخواد ما بهشون میدیم همونطور که به بقیه دادیم.
  مراقب الفاظی که استفاده میکنید باشید خواهشا اگر واقعا خودتونو یه مهدوی میدونید …

  (۰)
  پاسخ
 11. 12

  یار امام زمان

  بسم الله الرّحمن الرّحیم
  سلام علیکم
  مراقب باشید به دام شیطان نیفتید.
  حواستان باشد که از درگیری شما چه کسی سود می برد .
  آیا اگر کسی مخالف اسلام باشد ، هیچ کدامتان ساکت می نشینید؟
  پس وظیفه شما صبر کردن است
  دو دسته گی ایجاد نکنید !
  هوشیار باشید و به یاد داشته باشید که شما رهبر دارید . پس وقت خود را با درگیری ایی که در آن هیچ منفعتی نیست هدر ندهید .
  استغفرالله ربی و اتوب الیه.
  والسلام

  (۰)
  پاسخ
 12. 13

  امیر

  از نظر من جناب آقای روحانی که به مزاح گفتن” ما گفتیم کلید داریم، نگفتیم داس داریم ” با به کار بردن کلمه داس حرف دلشان را زدن.
  حالا بیاین روشنتون کنم. شعار دولت یازدهم چیه ؟؟؟
  پاسخ: دولت تدبیر و امید.
  این شعار از دو کلمه ” تدبیر ” و ” امید ” و یک حرف اضافه ” و ” ساخته شده.
  ۱٫ حالا بیاین کلمه “تدبیر” رو از واژه اول یکی در میان بنویسیم.
  جواب میشود: “تبر”
  ۲٫ حالا کلمه ” امید” رو در نظر بگیرید، با کمی تغییر. یعنی بیاین واژه اول یعنی “الف (ا) ” روبنویسیم و واژه دوم و چهارم رو که یکی در میان هستن رو بنویسیم از به هم پیوستن این سه واژه این کلمه صادر میشود: “امد”
  از مجموع ۱ و ۲ و کلمه اضافه “و” این شعار را میشه ساخت:” تبر وامد ( تبر آمد و یا شایدم: تبر اومد )
  این رو خودم با فکر کردن درون عمق این شعار فهمیدم و شایدم از نظر بعضی از دوستان بی مفهوم باشه و آقای روحانی همین طوری از این شعار استفاده کرده باشه. ولی دوستان چند لحظه به این موضوع فکر کنید که چرا آقای روحانی باید از این دو کلمه یعنی “تدبیر” و “امید” استفاده کنه با این که هیچ شباهت معنایی به هم ندارن.
  ایشون درست گفتن ولی با کمی تغییرات:
  “ما گفتیم داس (تبر) داریم، نگفتیم کلید داریم”

  امیدوارم این داس (تبر) ریشه اسلام و شرافت را از ریشه نکنه.

  (۰)
  پاسخ
 13. 14

  دجال پندار

  سلام
  زیاد الکی سر هم نزنید
  هرکی هم باشه که امام نمیشه
  به اتفاق های دنیا نگاه کنید و اشک بریزید تا به ظهور برسیم
  به قول اقای رائفی (هم گونه حکومت امتحان کردن ولی همشون یک جایه کارشون لنگید بشر رو زمین ضد)
  بس این خوب بد رو بزارید کنار
  اینا که هیچ (من و ما و هم ما بخوایم نخوایم خوب نیستیم (و فقد حکومت الهی امام هست که خوبه کامل وبدون نقص)بس بیاید همه با هم برای امدن ان حکومت دعا کنیم
  و سرش جلویه همه دنیا بیستیم
  نه این حکومت ها که چه غربیش چه شرقیش(کلا همشون مشکل دارن)///////……………………………………………………………………

  الهم عجل لولیک الفرج

  :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

  (0)
  پاسخ
  1. 14.1

   از دوستان

   دوست من شما فکر کردید آقا امام زمان(عج) تشریف بیاورند برای برخی تفاوتی دارد؟تا حضرت چیزی بگویند که برخلاف تفکراتشان باشد شما فکر کردید تمکین می کنند؟حدود ۱۳۰۰ سال گذشته ۳۱۳ نفر جمع نشدند!واقعا این پیام بزرگی حد اقل برای ما به اصطلاح شیعیان ندارد؟شما آیات و روایات رو بذار جلو چک کن ببین چند درصد راه رو داریم درست می رویم.من خودم رو میگم.حالا بدتر از این چیه؟این که ما هم راه رو غلط می رویم هم پیروی از هوای نفس می کنیم هم به آبروی مسلمانان بی توجهیم هم آیات و روایات رو به تمسخر می گیریم هم ادعای پیروی از امام زمان رو داریم!

   توبه بر لب سبحه در کف دل پر از شوق گناه*****معصیت را خنده می آید ز استغفار ما

   (۰)
   پاسخ
 14. 15

  parsa

  خدا رو شکر رئیس دانشگاه صنعتی عوض شد دیگه خون دانشجوها به جوش اومده بود هرچی استادا طومار امضا میکردن میفرستادن وزارتخونه فایده نداشت خدایا مچکریم

  (۰)
  پاسخ
 15. 16

  خيس

  خوشم اومد بالاخره ی نفر اومد حرف دل مارو بزنه متشکر آقا مجید

  (۰)
  پاسخ
 16. 17

  علیرضا آرین

  سلام. من اتفاقی اومدم توی این سایت ولی تمام سخنرانی های استاد رائفی پور رو با دقت گوش کردم. فکر کنم استاد همین شماهارو میگفت توی یکی از سخنرانی هاشون که مثه سگ و گربه (مثال) میفتید به جون همدیگه و آبروی خودتون و منتظران ظهور رو میریزید. زشته خجالت بکشیم. ما ایرانیا استاد خاله زنک بازی هستیم. این بحث های اینجوری هیچ کدوم از طرفین رو قانع نخواهد کرد فقط دارید به قول استاد رائفی پور جنگولک بازی در میارید میفهمید؟ جنگولک بازی. و چقدر دردآوره که استاد تذکر دادن ولی شیطان با این کارا شماهارو خرمال کرده اصلا گوشتون شنوا نیست.فکر نکنیم پخی شدیم.این اولین و آخرین پیام من بود. میتونید بهم فحش بدید ولی آقایون و خانومای ادعا: دل دشمن رو شاد نکنید. با خودتون ور نرید – با خودی ور نرید. صبر پیشه کنید زمان جواب همرو خواهد داد حتی خودم رو. خدا نگهدار.

  (۰)
  پاسخ
 17. 18

  خیس

  واقعا که از خودم بدم میاد ازین که همه با حرفامون حتی مهمونایی که میان اینجارو هم ….. بابا مهمون داری هم …! توروخدا این حرفا واقعا ثمری داره خیس ؟ والا چه عرض کنم این شیطونه ی سوت میزنه من می دوم دنبالش همه عالی بودیم دستمون درست گل کاشتیم …
  من که از حرفای جناب علیرضا آرین خجالت کشیدم

  (۰)
  پاسخ
 18. 19

  ashkan

  فقط پاراگراف اول را خوندم. چنان حرفاتون زننده است که حال آدم را به هم میزنه. تا کی می خواهید برچسب بزنید؟غیر از این حرفی هم برای گفتن دارید؟حیف قلم که همه دست میگیرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  (۰)
  پاسخ
  1. 19.1

   Ramtin

   آخه دوست عزیز شما که حاضر نیستی مطلب رو حتی کامل بخونی همین نشون میده از روی تعصب بیجا از کسی یا جریانی حمایت میکنی دیگه.
   به قول استاد ازغدی که میگه آنچه تو گفتی من شنیدم، آیا تو نیز آنچه من گفتم شنیدی؟
   پس معلومه نشنیدی و یا نخوندی و فقط انتظار داری دیگران آنچه را که میگویی بشنوند و معمولا در این مواقع هست که از الفاضی مثل برچسب زدن، اتهام به تندرو بودن، دروغگو و … امثال اینها استفاده میکنید و همین نشانه تعصب و تبعیت کورکورانه است. وگرنه چرا باید سر یه موضوع اثبات شده که از کسی پوشیده نیست مثل قضیه فتنه ۸۸ که حمله و حجمه سازمان یافته و مدیریت شده ای علیه اصل ولایت فقیه بود سرپوش گذاشته بشه؟؟ مگر نه اینه که امروز اون داس به کار افتاده و همه دارند یکی پس از دیگری درو میشن و یا به تعبیر نویسنده بولدزر، چرا که کار از داس گذشته.

   (۰)
   پاسخ
 19. 20

  profess

  نویسنده این مقاله که خودش و هم حذبی هاش رو نماینده حق و عدالت می دونه، میاد و بدون انصاف رئیس جمهوری رو که هنوز یک ماه از دوره ریاست جمهوریش نگذشته اینجوری به باد سرزنش و نکوهش می گیره. شماها که ادعای مطالبه حق می کنید چطور بود از اسطوره تندروی یعنی محمود احمدی نژاد با اون همه حذب بازی و ریا کاری هیچ انتقادی نکردید. همون اوایل کارش که واسه خودش هاله نور ساخت و عوام فریبی کرد، هیچ صدایی از شما در نیومد. آخر هشت سال هم که واسه ما کلی آمار ساختگی و دروغ و فریب به یادگار گذاشت کسی از شما نیومد یه جمله بر علیه ش بگه.
  وقتی اومدن فضای تمام دانشگاه ها رو امنیتی کردند. رئیس نود درصد دانشگاه ها بسیجی های تندرو شدن. معلومه که این ها باید برن کنار. فکر می کنید مردم اگر آزادی بیان نمی خواستند به دکتر روحانی رای می دادن ؟؟ این خیلی روشنه.
  در آخر باید بگم:
  این مدعیان در طلبش بی خبران اند
  آن را که خبری شد خبری باز نیامد

  (۰)
  پاسخ
  1. 20.1

   علی ابرار

   اولا اونی که این مقاله رو زده یکی از منتقدان بی رحم احمدی نژاد بود آرشیو مقالاتشو بگیرید میفهمید ثانیا فضای جامعه بعد از فتنه ۸۸ امنیتی شد نه فقط دانشگاه چون باید گند زدایی میشد
   حالا هم به قول شما وقتشه این فضا رو بردارن که دارن انجام میدن حرص خوردن نداره

   (۰)
   پاسخ
 20. 21

  profess

  پاسخ به حاج آقا علی ابرار

  از صراحت شما خوشم اومد. می گید که هر کس توی این جامعه به سیستم موجود اعتراض داشته باشه، باید گندزدایی بشه !!!!
  یکی به نعل یکی به میخ می زنید!! بعد میاید می گید وقتشه این فضا رو بردارن.
  این حرفا مال کسایی هست که روشون نمیشه بگن اسطوره شون ۸ سال گند زد یه مملکت و رفت.
  توی هیچ حکومتی که ذره ای دموکراتیک باشه با معترض ها این جوری برخورد نمی کنن.
  به شما میگیم دموکراسی مهمه می گید که نه این جوری نیست، معیار های اسلامی مهم تره. میایم میگیم اسلام، شما میگید نه اسلام اولیت نداره، مهم مصلحت نظامه..
  با این مصلحت نظام اومدید روی هرچی فریب کاریه سرپوش گذاشتید..

  (۰)
  پاسخ
  1. 21.1

   علی ابرار

   هنوز حج نرفتم حاجی باشم
   پس خودتون هم قبول دارید که انتخابات یک بهانه بود و مردم رو گول زدن تا سیستم رو عوض کنن
   کسی جلوی لیبرال بودن و طرز تفکر رو نمیگیره اگر بگیره خلاف قانون اساسی کشورمون عمل کرده الان هم کم نداریم از این مدل آدما ولی وقتی کودتای مخملی راه بندازی هر جای جهان باشه برخورد میشه به دموکراتیک بودن یا نبودنش هم کار ندارن
   اتفاقا مهد آزادی(آمریکا) به اونایی که اعتراضاتشون فقط به بخش مالی هست و به هیچ وجه هم خشونت طلب نیستن پلیس حمله میکنه و اعتراض رو تا یه حدی قبول میکنن از یه تایمی بگذره میریزن سرشون
   حالا اعتراضشون اگه سیاسی و به سیستم موجود باشه توی آمریکا سرانجامشون میشه قتل عام واکو
   نمیگم توی فتنه ۸۸ از طرف سیستم هیچ اشتباهی نشده ۴ تا مامور نیروی انتظامی به اعدام محکوم شدن فرمانده نیروی انتظامی میره پیش رهبر تا حکم حکومتی بگیره که حداقل اینا اعدام نشن رهبر میگه بر خلاف نظر فقهی خودم حکم نمیدم (برای اعدام سه حالت هست اون حالتی که برای این مامورا پیش اومده بود این بوده که آلت قتل بوده ولی قصد کشتن نبوده طبق حکم فقهی این مورد هم شامل اعدام میشه) ولی وقتی بخواد به بهانه دروغ اعتراض راه بندازن و کشور رو متشنج کنن هر حکومتی مجبوره فضا رو امنیتی کنه و بیشتر حواسشو جمع کنه
   ا مگه گفتیم احمدی نژاد مشکل نداشت؟!!!! یا فرشته بود؟! عمه من ۱۱ روز رفت خونه نشینی کرد؟!! یا بخاطر مشایی جلوی رهبر وایساد یا با تصمیمات عجیب توی بعضی بخشای اقتصادی خرابکاری کرد یا… ما همونجور که اشتباهی از احمدی نژاد دیده بودیم میگفتیم اگر اشتباهی از این دولت ببینیم هم میگیم
   فعلا هم منتظر اولین وعدشون که ۱۰۰ روز بود هستیم
   اتفاقا مجلس هم به وزیر اقتصاد و هم به وزیر خارجه رای دادن در واقع دو محور اصلی بود که آقای روحانی وعده داده بودن در مورد مثلا آموزشو پرورش که وعده خاصی نداده بودن که انتظار عجیب از ایشون داشته باشیم
   اما در مورد اسلام آخه کجای ما اسلامیه از اول انقلاب توی اقتصاد لیبرال اومدیم جلو تا الان آقای هاشمی لیبرال عمل کرد آقای خاتمی لیبرال عمل کرد(این دو تا نئو کینزی) آقای احمدی نژاد لیبرال عمل کرد(مکتب فرید منی) آقای روحانی خودشون گفتن توی اقتصاد لیبرال هستن(بازم نئو کینزی)
   شرمنده طولانی شد

   (۰)
   پاسخ
  2. 21.2

   ماشیح

   تندوری مضره
   چه در مخالفت چه در موافقت
   مواظب باشید از اونور بوم نیفتید

   (۰)
   پاسخ
 21. 22

  خیس

  آقای علی ابرار من تقریبا تمام کامنتای شما رو می خونم سطح اطلاعاتتون بالاس جسارت نباشه می خواستم بپرسم چطور کسبشون کردین ؟ به دانشگاه و رشته مربوطه یا تجربه ؟
  ممنونم .
  در پناه خدای علی .

  (۰)
  پاسخ
  1. 22.1

   علی ابرار

   سلام
   به رشته ربط نداره ما میگیم دانشکاه (دانش کاه) رشتم مهندسی کامپیوتره (سخت افزار)
   اطلاعات کلا بالا نیست اطلاعات تاریخیم خوبه اونم بخاطر اینه که وقتی کوچیک بودم توی منطقه ای زندگی میکردم سنی هم اونجا زیاد بود با پدرم اینور اونور میرفتیم با سنی ها رفیق بودن با هم شوخی میکردن مثلا یکی از دوستای پدرم با یکی از دوستاشون که سنی بود داشتن خاطره تعریف میکردن میگفت اول انقلاب این دوستمون(سنیه) کومونیست شده بود بعد به شوخی میگفت حالا سنی بودنش کم بود رفته کمونیستم شده خخخخخ
   اینا با هم حرف میزدن منم بچه بودم بالاخره این سوال توی ذهنم اومد که ما از عمر بدمون میاد و حضرت علی رو دوست داریم چرا؟! و از این جور سوالات با کتاب های آقای تیجانی شروع کردم به خوندن به تاریخ اسلام علاقه مند شدم دیگه اسمشونو نمیارم یه چنتایی خوندم الان هم کتاب جدید گیرم بیاد میخونم چند وقت پیش هم شبکه ولایت رو پیدا کردم چیزی رو که با خوندن چنتا کتاب باید دست آدم بیاد رو راحت توی چند جلسه کامل میگن و سنی ها هم زنگ میزنن و نظراتشون رو میگن خیلی جالبه
   در مورد سیاست بیشتر اینترنت روزنامه و سخنرانی های استاد رائفی پور دکتر عباسی و استاد پناهیان و استاد طائب و آقای طالب زاده(برنامه رازشون بخصوص) مقالات وحید جلیلی و مقالات سعید جلیلی (بعضی هاش فوق العادس)
   همینجور چیزا خیلی بلد نیستم در حد یه جوون ۲۰ ساله همین البته خیلی از مسائلی سیاسی هم بخاطر اینه که نمونه تاریخیش عینا هست
   دیگه کلا خودمو لو دادم خخخخخخ

   (۰)
   پاسخ
 22. 23

  خیس

  خیلی ممنون . الگوی خوبی برا امثال منه که دنبال همت می گردن ولی …
  .
  در پناه خدای علی

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *