مطالب مرتبط

17 Comments

 1. 8

  علیرضا

  من الان شونزده سالمه یه روز صبح توی رادیو شنیدم که حاج آقا ماندگاری میگفت بیاید با خدا یه عهدی ببندیم بگیم ای خدا من نگاهمو از نامحرم حفظ میکنم تو هم به من بهترین همسر رو عطا کن کاش همه میتونستیم از این سخن درس بگیریم…

  (۷)
  پاسخ
  1. 8.1

   بنده ی خدا

   سلام به شما دوست گرامی.عجب شرط زیبایی….
   دوستان، حضرت یوسف علیه السلام را الگو قرار دهید.

   (۳)
   پاسخ
 2. 9

  حسن

  سلام به همگی .خیلی دلم گرفت از خوندن مطالبتون . هنوز خیلی از ما دچار این بدبختی هستیم . با این که راه صحیح جدا شدن ازش رو میدونیم باز تکرار و تکرار و تکرار. نمیدونم تا کی میخواهیم ادامه بدیم . هر بار کار زشتمون رو گذاشتیم کنار. از در و دیوار برامون فیلم و عکس و … رسیده . هر بار توبه کردیم . اولین ایمیلی که برامون اومده حاوی فیلم و عکس بوده . اولین بولوتوثی که روشن کردیم . فیلم پورنو بوده و هزار واقعیت دیگه . فرهنگ ما جایی برای این هرزه گی ها و لا ابالی بودن ها نداره . برای همین وقتی فیلم یا عکس می بینیم و سایر مسایل که برامون پیش میاد … آخرش به جای دلخوشی و شادی برامون فقط دلتنگی و دوری از خدا و خودمون و خانواده می مونه . امیدوارم خدا به هممون کمک کنه تا از این راه کج کج کج بیرون بیاییم /آه ….چی بگم براتون خیلی از خودم دلگیرم .

  (۵)
  پاسخ
 3. 10

  محسن

  سفارش خداوند عزیز در قرآن اینه که از گامهای شیطان پیروی نکنید. دوستای خوبی که بدنبال ترک این عادتهای گمراه کننده هستن به این نکته دقت بکنن که مهمترین راه حل مشکلشون جلوگیری از قدم اوله مثل متصل شدن به اینترنت یا روشن کردن الکی بلوتوث وقتی که کار مهمی با اینترنت نداریم. بین خودو خدا عهد ببندیم تا وقتی کار لازمی نداریم الکی تو اینترنت وقت نگذرونیم.

  (۳)
  پاسخ
 4. 11

  yusef ashkani

  وای از ان لحضه غفلت که شاهدم باشی

  (۲)
  پاسخ
 5. 12

  Kaenat

  ((یکی از قدرتمندترین نیازها و غرایزی که در انسان وجود دارد، غریزه جنسی است. نیاز جنسی مانند نیاز به آب و غذا از نیازهایی است که بایستی از روش صحیح ارضا گردد)))

  این مسأله خیلی مهم !
  خیلی مهمه که غرب (((۵۰ میلیون))سایت پورنو داره…!

  دشمن نصف زورش رو گذاشته رو این داستان…!

  (۲)
  پاسخ
 6. 13

  majid.mh

  ای کاش مسئولای جمهوری اسلامی این مطالب رو می دونستن !
  دیگه برای تحریک شدن نیازی نیست پای اینترنت یا ماهواره باشی …
  تلویزیون خودمون شروع کرده با تبلیغ های زشت و زننده داره ذهن مردم رو خراب می کنه
  وقتی توی تلویزیون ایران زن ایرانی واسه ی فروختن برنج خارجی ناز و عشوه میاد ، چه انتظاری باید از دشمن داشت ؟ یکی باید داخلیا رو کنترل کنه

  (۰)
  پاسخ
  1. 13.1

   بنده ی خدا

   واقعا اگر کسی بخواد کاری کنه ومراقبت داشته باشه،باید مراقب دیدن فیلم ها وسریال های تلویزیونی خودمون هم باشه.خواهشا دوستان اگر شما هم. مثل من بی جنبه اید، به جای دیدن تلویزیون قرآن بخونید،رمان های آموزنده بخوانید.والا ازین چرند پرند های داخلی وخارجی بهتره.اگه واقعا دغدغه دارید.

   (۲)
   پاسخ
 7. 14

  علی

  ازتمامی کسانی که وقت گذاشتند و نظرات و تجربیات شان را گذاشتند صمیمانه ممنون هستیم
  من هم بعد از این حیوان گری هایم آرامشم از دست می رود و خیلی ناراحت می شوم که چرا وقت خودم را صرف کار های بهتر ی نکردم که حداقل ضرری برایم نداشت!!!!!!!!!!!!!!!

  (۲)
  پاسخ
 8. 15

  علی

  من در دوران ابتداب بلوغ به علت ندانستن منکر بودن خودارضایی به این عمل عادت داشتم اما پس از فهمیدن گناه بودن آن در مدت چند هفته و حتی کمتر ترکش کردم اما حدود دو سال بعد گرفتار این فیلم های پلید شدم اما هیچ عمل جنسی انجام ندادم چون خداوند به من کمک کرد. جدایی از این فیلم ها سخت تر از جدایی از خود ارضایی بود و هر کس از دیدن اینگونه فیلم ها سر باز زند و الله که کار بزرگی انجام داده و مطمئنا خداوند گذشته زشت او را پاک خواهد کرد. انشاءالله.
  بیایید با خود پیمان ببندیم که :((به امید خداوند و یاری او به حضرت علی متوسل می شویم و او را به آن امام بزرگ قسم می دهیم که ما را یاری کند و انشاءالله از این لحظه از این کارها کناره گریری می کنیم.))

  (۲)
  پاسخ
 9. 16

  ناشناس

  لعنت به تولید کننده های این فیلم ها و عکس ها.به خدا تولید کننده های این فیلم ها از جمله آمریکا و اسراییل دشمن ایران واسلام هستن و هدفشون جنگ نرم و دشمنی با ایران و کشورهای جهان سومی هستش.این کشورها عاشق چشم و ابروی ما نیستن که این فیلم ها رو رایگان قرار میدن توی اینترنت و ماهواره و شبکه های اجتماعی هدفی شوم دارن که متاسفانه موفق شدن خیلی از خانواده ها و جوانان رو درگیر این فیلم ها و محیطهای نامناسب کنن.به خدا این فیلم ها چیزی جز ضرر نداره و دارن خیلی پول خرج میکنن که جوانان رو از راه به درکنن گولشون رو نخورید اونا واسه هدف های کثیفشون حاضرن حتی آدم بکشن الان در جنگ نرم طوری شده که حتی بچه های کوچیک این فیلم ها رو میبینن و دارن دنبال دوست دختر میگردن و دارن خودشون رو آلوده میکنن.جامعه خیلی فاسد شده و بد دوره زمونه ای شده

  (۲)
  پاسخ
 10. 17

  یاس

  به نام خدا که مهربان ترین وبخشنده ترین است اوست که گناه ما را نادیده گرفته و در توبه را باز گذاشته دوست من بیرون بیا ببین چقدر ی پاکی لذت بخش است . برای دیدن فیلم وعکس های مستهجن شاید بارها فیلم رو جلو وعقب بزنی وعکس ها را ببینی لذت آن خیلی کوتاه است و بعد اگر پشیمان هم نشوی حس خوبی هم نداری به سوی خدا بیاید و اوست که لذت پاکی و به من هدیه می دهد وهرزگی را از ما می گیرد.

  (۲)
  پاسخ
 11. 18

  رهبرم جان فدای تو منم

  توکل به خدا کنید وشیطان را لعنت

  (۱)
  پاسخ
 12. 19

  مصطفی

  ذکری از شیخ رجبعلی خیاط زمانی که نگاهتان به نامحرم افتاد،
  یا خیر حبیب و محبوب صل علی محمد و آل محمد
  البته باید زن گرفت!!
  التماس دعا

  (۱)
  پاسخ
 13. 20

  عصرجدید

  سلام برمهدی.سلام برتو آن لحظه که بپامی خیزی وآن لحظه که می نشینی.(فرازی اززیارت آل یاسین)
  پیامبراکرم صل الله علیه وآله وسلم فرمودند: نگاه به نامحرم تیری است از تیرهای شیطان.
  وقتی۱شیء خارجی توچشممون میره تاخارجش نکنیم جایی رونمیتونیم ببینیم حالا فکرش وبکنیم وقتی چشممون پرشده باشه ازتیرهای شیطان چطوری توقع داشته باشیم باهمین چشمامون حضرت روببینیم وبشناسیم.نکته اینجاست که به دعای حضرت خداپرده میندازه جلوی چشم دیگران که این تیرهارونبینه وآبرومون نره که چه شیعه های…. هستیم.یاصاحب الزمان یامهدی جان ای پدر مهربانمان کمکمان کن این تیرهارابیرون آورده تابتوانیم ماه رویت رابینیم.همان صورتی که ندیده۱۰۰دل هم ره اوست.به امیددیدن ایام ظهورکه بسیارنزدیک است.

  (۰)
  پاسخ
 14. 21

  علی

  سلام دمتون گرم خیلی مقالات خوبی میزارید
  یا علی

  (۰)
  پاسخ
 15. 22

  خسته

  سلام میخواستم بگم که اسن فیلما روح و روان انسان و تخریب میکنه
  از ادمیت دورت میکنه وبدتر اینکه کشش بینهایتی داره که وقتی یه استار میبینی ممکنه ازش خسته شی ولی دنبال چیز جدید تر میری و اخرش نا معلومه.عوارض جسمی شدید و روحی خیلی بد.خدا همه رو کمک کنه
  به نظر من مسیولین باید فضا رو جوری کنن که جوونا به سمت این الودگی ها نرن وگر نه یه جوون تا چن سالگی میتونه خودش و پاک نگه داره؟؟!

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *