مطالب مرتبط

4 Comments

 1. 2

  از دوستان

  حسینیان: استراو بیاید با گوجه پذیرایی می‌کنم

  عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با تأکید بر اینکه مجلس باید از حضور برخی مقامات غربی در مراسم تحلیف جلوگیری کند، گفت:‌ حضور جک استراو در مجلس با عکس‌العمل نمایندگان همراه می‌شود.

  روح‌الله حسینیان در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب در مجلس شورای اسلامی، گفت:‌ مسئولیت برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور منتخب بر عهده مجلس بوده و دولت جدید بدون هماهنگی با مجلس نمی‌تواند اقدام به دعوت افراد و مقامات کند.

  نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت خارجه اقدام به دعوت مقامات کشورهای غربی، و شیوخ عرب کرده، تصریح کرد: از نظر قانون، دولت جدید تا قبل از مراسم تحلیف قدرتی برای اتخاذ تصمیم ندارد، بنابراین اجرای این وظایف بر عهده مجلس است.

  عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با تأکید بر اینکه باید از حضور سران فتنه و برخی مقامات غربی در مراسم تحلیف جلوگیری شود، گفت: حضور جک استراو در مجلس با عکس‌العمل نمایندگان همراه می‌شود، از این‌رو در صورت حضور این فرد در مراسم تحلیف من با گوجه از او پذیرایی می‌کنم.

  (۰)
  پاسخ
  1. 2.1

   علی ابرار

   بعضی ها حرف زیادی میزنن نمونش هم همین!!
   خوب آقای روحانی قدرت اجرایی نداره(در حال حاظر) ولی آقای احمدی نژاد این آخر کارش داره با هماهنگی کارو تحویل میده احتمالا آقای روحانی درخواست کرده وزیر خارجه هم دلیلی نداره بخواد رد کنه
   حالا این که جک استرو قبلا ایرانو تحقیر کرده یه بحث دیگس ولی این طرز حرف زدن یک نماینده نیست ایشون با منتقدای بیرونی که باید تند باشن فرق میکنن(انتقاد از طرف بیرون باید تند باشه تا انحراف ایجاد نشه نه نماینده مجلس اونم با این لحن) باید با دولت آینده کار کرد تا مملکت جلو بره.
   اینو برای این نوشتم چون حسینیان رو میشناسم(میدونم دردش چیه!!)

   (۰)
   پاسخ
   1. 2.1.1

    از دوستان

    حسینیان و دوستان!
    اگر مصاحبه ی چند روز پیش کوچک زاده رو خونده باشی می گفت ما قفل سازیم و تا قفل ما نباشد کلید روحانی به درد جایی نمی خورد به نفعش است که از ما استفاده کند!!!
    من موندم آقای روحانی اگر آمریکا رو یه کاری کنه اینارو می خواد چیکار کنه؟دولت کارش شروع نشده کار اینا شروع شد.

    (۰)
    پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *