مطالب مرتبط

40 Comments

 1. 1

  میلاد

  ما که نفهمیدیم بالاخره چی شد
  شما فهمیدید؟

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  محمد 313

  من موندم اینا رفتن ژنو چه جور توافقی بستن که یک ساعت هم دوام نیاورد.
  بابا این آمریکا آدم بشو نیست والله به پیر به پیغمبر نیست آقا جون چرا کسی باور نمیکنه .
  بعد دولتمردان ما میگن قانون npt به ما اجازه غنی سازی میده آخه احمق ها خود اون قانون آمریکایی ها نوشتن الآن اگه دلشون بخواد عوضش میکنند. بابا طرف (آمریکایها) دائم الخمر هستند اصلا حالیشون نیست توافق یعنی چی . اگه اونا توافق میفهمیدند سال ۵۸ تو قرار داد الجزایر تعهد کرده بودند که تو امور داخلی ایران هیچ دخالتی نکنند اما فرداییش رفتن به صدام کمک کردند که به ایران حمله کنه . نمیدونم چرا هیچ کدوم از مسئولین ما نمیفهمه که اینا آدم نیستند.

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  نسیم

  معلوم نیست با کی رفتن توافق نامه امضا کردن !!!!
  طرف که داره یه چیز دیگه میگه !
  این چه توافقیه که هرکسی داره ساز خودشو می زنه !
  آمریکاییا که کلا یه چیز دیگه دارن میگن !!!!
  برای این توافق نامه جشن گرفتن بعضیا ؟؟؟؟؟؟؟ :-)

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  s313

  سلام
  من اصلاسردرنمیارم که این چه جورتوافقیه که هرکسی داره به نفع خودش ازش برداشت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  mohamad

  خدا پدرشون رو بیامرزه ۱۰۰ روزه برای کشور ی کاری کردن دولت قبی ۱۰۰ساله هم نمیتونست برای کشور کاری کنه.
  ماشال…دولت قبلی چه خدمتی کرد روزی نبود که نشنویم چند صد هزار میلیاد اختلاس نشه. :heh:

  (0)
  پاسخ
  1. 5.1

   فهیم

   قابل توجه شما برادر با بصیرت
   این توافقات به دکتر جلیلی هم پیشنهاد شده بود و با یه امضاشون کار تموم میشد اما ایشون و هیئت همراهشون از گروه مذاکره ی کننده ی فعلیمون بسیار ریزبین تر بودن.
   خیلی به این توافقنامه دل خوش نکنید و اون رو موفقیت ملی ندونید
   ” باش تا صبح دولتت بدمد … کاین هنوز از نتایج سحر است ”
   موفق باشید

   (۰)
   پاسخ
 6. 6

  mohamad

  دقت کردین همه از توافق نامه راضی هستن ب جز شما ها و اسراییل و عربستان صعودی .تا حالا به این شباهتتون با یهودیت صهیونیسم دقت کردین؟؟؟ :heh:

  (0)
  پاسخ
  1. 6.1

   فهیم

   اتفاقا سر همین قصه س که مشخص میشه کیا سطحی به تحرکات دشمن نگاه می کنن.
   یعنی واقعا فکر کردین نتانیاهو واقعی مخالفت می کنه ؟ یه درصد احتمال بدین همه ش فیلم باشه ، به نتایج خوبی می رسین.

   (۰)
   پاسخ
   1. 6.1.1

    mohamad

    یعنی شما میفرمایید طرف اینقدر بیکاره قبل و بعد از گفتو گوی ژنو از این ور کره ی زمین بلند بشه بره امریکا که ایران رو فریب بده .ما که خودمون دیدیم که اسراییل چقدر خودش رو به اب و اتیش زد تا این اتفاق نیوفته. حتی چند روز پیش ایران رو تهدید کرد.(افراطیون صهیونیسم شیعه هست.اینقدر که اسلام از افراطگری ضربه خود از دشمنان خارجی ضربه نخورد )

    (۰)
    پاسخ
 7. 7

  AMIR

  خانم فهیم یا هر چیز دیگه ای. الان نظر تو چیه کلا؟ باید چیکار کرد؟ تو اصلا میدونی انرژی هسته ای چی هست؟ به چه درد میخوره؟ باهاش چیکارا میشه کرد؟ یا نشستی فقط غر میزنی که انرژی انرژی. ببین خواهر. یا بلاخره شما درست میگی یا بقیه دنیا. یا اصلا دارن زور میگن دیگه. که منم موافقم. راه حل بهتری دارین؟ کلا ۷۰ سال زنده ای اونم تو استرس و تحریم و بد بختی. الانم که یه روی خوش حتی به ظاهر نشون داده شده حرف مفت میزنین. خودتنم با امام حسین مقایسه میکنین که ما ذلت نمیپذیریم. اگر بحث جنگ و این جور چیزا باشه. به همون امام حسین من خودم اولین نفرم که زندگیمو ول میکنم میام ایران جنگ. ولی در غیر این صورت. یک حکومت و یک کشور مال کل مردم هست با هر اعتقاد و عقیده. شما بسیجی هستی دمت گرم . اونی که نیست گناه نکرده که ایرانی شده. اونم میخواد زندگی کنه. بس کن دیگه این تندروی هارو

  (۰)
  پاسخ
  1. 7.1

   فهیم

   متاسفم که تا با نظر مخالف مواجه میشین شروع می کنید به توهین. حس نمی کنید غر زدن و حرف مفت ؛ اصطلاحات زشتی باشه ؟ و اینکه خیلی ها رو میشناسم هم عقیده هستن باهام ولی بسیجی هم نیستن.
   بحث ما فقط انرژی هسته ای نیست ؛ انرژی هسته ای نباشه این دشمنا یه بهونه ی دیگه پیدا می کنن …
   اوایل انقلاب مگه انرژی هسته ای داشتیم که به بهانه ش تحریممون کنن ؟ پس چی بود اون همه تحریم و آزار و اذیت.
   با خودتون دو دو تا چهار تا کنین که اسلام شیعی رو میخواین یا نه. اگه میخواین باید این دشمنی ها رو تحمل کنید ( که همه شونم به خاطر ریشه کن کردن همین عقیده ست ) اگر نمیخواید که بحث کاملا متفاوت میشه.

   (۰)
   پاسخ
  2. 7.2

   سید حسین

   سلام
   آقا امیر میگی:
   (اگر بحث جنگ و این جور چیزا باشه. به همون امام حسین من خودم اولین نفرم که زندگیمو ول میکنم میام ایران جنگ.)
   آفرین….
   این دیگه نوبره
   درباره ی ایرانی که توش حضور نداری اینقدر نظر دادی.!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
   آدم تا جایی حضور نداشته باشه نمیتونم شرایطش رو درک کنه.

   (۰)
   پاسخ
 8. 8

  فدایی رهبرم

  حتی اگر پنجاه میلیون نفر هم ب یک چیز احمقانه رای بدهند آن چیز باز هم اححمقانه است

  (۰)
  پاسخ
  1. 8.1

   mohamad

   یعنی شما میگید همه اشتباه میکنن شما راست میگین؟؟؟ فدایی رهبر :همین احمدی نژادی که ازش طرفداری میکنی هم رهبری رو تهدید کرد هم حرف امام خمینی رو رد کرد طرف دیگه باید چیکار با مملک میکرده که نکرده؟؟ برو رقم اختلاس هایی رو که کرده رو بخون.

   (۰)
   پاسخ
 9. 9

  mohamad

  همین شما افراطیون هم دارین این کشور رو از بین میبرین هم مردم ایران رو خدا رو شکر کشور از دست افراطیون خشک مذهب در اومد شما که ۸ سال روی کار بودین چه تاجی به سر این مملکت زدین شما که دم از دین و اسلام میزنین نمیتونین به احمدی نژاد دتون بگین زن نامحرم رو نمیشه بغل کرد نمی تونین بهش بگین این هواپیمایی که سوار میشی میری برای خاک سپاری هوگوچاوز همجنس باز اینا بیت المال ه با این کاراش ابروی اسلام و مسلمین رو میبره…..

  (۰)
  پاسخ
  1. 9.1

   ehsan

   مشکل شماها اینه که دین رو تا وقتی قبول دارید که در راستای نظرتون باشه!!! …

   (۰)
   پاسخ
 10. 10

  AMIR

  دقیقا مشکل همینجاست . این که من بخوام یا نه به خودم و شخص خودم مربوط میشه. و نه اینکه یک مملکت و مردمی که شاید نخوان تاوانش رو بدن . امام حسین حتی به بربدر خودش اجبار نکرد که باهاش همراهی کنه. چه برسه به بقیه مردم.اینها عقاید شخصی هست و نه حکومتی.وقتی فردی در راس خکومت نمیتونه این حرف شما در موردش صدق بکنه. و اسلام شیعی شامل خیلی چیز های دیگه میشه. و نقطه ی بارزش عدالتش هست. که خواسته و یا نا خواسته اصلا در مملکت رعایت نمیشه. این چطور اسلامی هست که یه بخشش شدیدا شیعی و بخش دیگش میشه ” ان شا الله درست میشه !! ” از شیعه فقط بد بختی هاش رو فهمیدی؟

  (۰)
  پاسخ
 11. 11

  AMIR

  و در مورد اول انقلاب اصلا بحث این که کدو طرف درست و کدوم طرف غلط هست رو یک لحظه بزاریم کنار. یه کشوری به نام X برای چنتا کشور که از خودش قوی تر هستند شاخ و شونه میکشه و تهدید میکنه. اوناهم واینمیستن نگاه کنن. بعد کشور X میاد میگه اااا چرا مارو تحریم و اذیت کردین!! جوابشم اینه میتونیم میکنیم.شما هم میتونین جلوش وایسین. ولی از طرف خودتون. نه به نمایندگی همه مردم.من شخصا دیدگاه به شما متاسفانه نزدیک تر ( امیدوارم تو این یک موضوع اینطور باشه) ولی نمیام جیغ و داد کنم که واییی تحریم شدیم وای چرا مذاکره کردین وای ذلیل شدیم. بس کن و تا جاییی که زور داری شاخ و شونه بکش واسه دنیا. از اونجا به بعد میشه حرف مفت که بهتون خوش نیومد زیاد.اگرم خیلی احساسات heroic دارین از خودتون مایه بزارین.نه از بقیه.همونطور که خیلی ها ۸ سال ساکت بودن حالا اجبارا یا مصلحتا شما هم ساکت باش

  (۰)
  پاسخ
 12. 12

  AMIR

  Mohamad از کسی که اسمش فدایی (یک شخصیت سیاسی هستم ) انتظارایی داریا. ولش کن اخوی…

  (۰)
  پاسخ
  1. 12.1

   سید حسین

   سلام
   کسی که شما یه شخص سیاسی میدونید برای ما ولی فقیه است(شخصیت دینی)

   این چیزیه که خیلیا(از جمله شما) نمیتونند درکش کنند.

   (۰)
   پاسخ
 13. 14

  AMIR

  اقا سید حسین
  قربون جدت.
  ماها نشستیم ببینیم شما ها که درک کردین چه گلی به سر بقیه میزنین.
  بعد هم بحث سر اقای خامنه ای نبود.ایشون انسان خیلی باهوش و سیاستمداری هستند و من تحسینشون میکنم . به عنوان رهبر *** (راس امور)(فرمانده کل قوا) و هر لقب دیگه ای که دارند. بحث سر جانم فدای X , Y بود. بقول همین اقای راعفی حتی حضرت عباس تو میدو جنگ نگف جانم فدای برادرم یا رهبرم. گف جانم و دستم رو میدم برای دینم.

  (۰)
  پاسخ
 14. 15

  م . م

  هیییییییییییییییییییییییی کاش آقای ابرار بودن … بعضی حرفا بی جواب نمیموند .
  .
  وقتی می خوام به کسی ثابت کنم حرفم درسته مسلما محترمانه و مودبانه تر صحبت می کنم . حتی اگر توحین شه چه برسه به یه بحث …. :-)

  (۰)
  پاسخ
 15. 16

  مصطفی

  دوستان خواهش میکنم این بحث رو بس کنید این بحثی نیست که هر کی بیاد و تحلیل خودش رو بده، که شاید نظر خودش رو هم از دیگران تقلید میکنه، فکر کنم شما ها که سخنرانی استاد رو گوش میدین و به نوعی قبولش دارین، یه بار دیگه به این سه سخنرانی استاد گوش بدین:
  ایران و غرب، کار در عرصه دشمن شناسی
  و زیباتر از همه که شاید برای امروز گفته:
  رئیس جمهور علوی

  (۰)
  پاسخ
 16. 17

  s313

  به جای توهین کردن به همدیگه یاشخصیتهای خاص یه بحثی بکنین که ازش استفاده بکنیم وچیزی یادبگیریم
  هرکسی دوست داره نظرش روبه بقیه تحمیل کنه این که نشدبحث……………..به نظرم جمعش کنین بهتره

  (۰)
  پاسخ
 17. 18

  AMIR

  گوش دادن با قبول داشتن زمین تا اسمون فرق داره ها…. کلا عرض کردم

  (۰)
  پاسخ
 18. 19

  صالح

  ببینید دوستان مهربان!!!!!
  لطفأ کامل به حرفام گوش کنید!
  اول از همه عرض میکنم که بنده قصد سخنرانی ندارم!
  هدف امریکا چیزیه که تصورش هم دردآوره برام! به عظمت خودتون فکر کنید! من حاضرم تو این دوران بمیرم اما فرزندم در آینده تو کشوری زندگی کنه که سرشار از مهر و محبت اهل بیت علیهم السلام و انشاالله حکومت امام زمان عجل الله فرجه الشریف باشه نه زر و زیور دنیایی امریکایی! وضعیت کنونی ایران رو مشاهده می کنید؟ اگه جلوی یک نوجوان فقط یکبار یک فیلم مبتذل بذارید دیگه امکان نداره تا آخر عمرش فراموشش کنه! حالا ببین ریشه ی این کار و ساخت این فیلم ها ساخته و پرداخته ی کجاست؟ امریکا و کشورهای کفر! چرا؟ دشمن آشکار انسان کیه تو قرآن؟ ما همه انسانیم و عقل و شهوت داریم! برید سخنرانی های استاد رو دوباره گوش کنید و ببینید که این امریکا و صهیونیست همان فرعون زمان موسی(ع)، همان کائنان معابد زمان یوسف و ابراهیم و اسماعیل و … هستند،شیطان در هر دورانی با لباس اون دوران به جنگ و دشمنی آشکارش با ما وارد صحنه میشه! ۱۲۴۰۰۰ پیامبر از جانب خدا اومدند تا به ما مکارم اخلاق یاد بدن اما ما به کجا رسیدیم؟ فقط نماز و روزه؟! وهابی هم نماز میخونه و از اون ور… بگذریم! به مولا علی(ع) در شأن من و تو نیست که اینجوری باهم مجادله کنیم! من با هر چیزی که بوی بی اخلاقی رو بده مخالفم، اگر سران امریکایی اخلاق و منش داشتن هرچه بر خود میپسندی بر دیگران هم بپسند رو نه از احادیث ائمه ی ما بلکه خودشون درک می کردند! طرف حرفم فقط بحث آمریکا نیست بلکه بحث خود ما و مسئولان ما هم هست! کاش همه ی ما اولویت دینمون رو اخلاق بذاریم و با اخلاق باشیم ولو اگر فقط یه تیکه نون سهم ما از امرار و معاش دنیایی باشه! دوستان، ما فریب دنیا رو خوردیم، بله تحریم برا منی ضرر داره که رویای سوار شدن بوگاتی و مازراتی و لامبورقینی و مرسدس بنز و بنتلی و غیره و غیره و خونه ی در شأنم و امکانات رفاهی آنچنانی رو دارم و جوری باشم که از هم سن و سال های خودم و اطرافیان خودم برتر یا حدااقل مثل اونا باشم چرا؟ چون از کم آوردن می ترسم! خود من شرایط مالی مناسبی ندارم اما سعی میکنم از کسی که سرمایه ی زیادی داره دوری کنم تا وسوسه نشم و از خدا گلایه نکنم که چرا به من ندادی!دعا من اینه که انشاالله همه ی شما عزیزان تو تمام مراحل زندگیتون سالم و سلامت باشید و هیچ غمی غیر از غیبت آقامون امام زمان نداشته باشید.
  به امید روزهای امید
  یا علی.

  (۰)
  پاسخ
  1. 19.1

   محمد 313

   حق با شماست آقای صالح مشکل ما اینه که دنیا و آرزوهای بی حد اندازش ما رو در بر گرفته (American Life Style) و ما فراموش کردیم که به خاطر چی انقلاب کردیم . اگه قرار بود بریم با کسی مثل آمریکای جهان خوار رابطه داشته باشیم پس چرا انقلاب کردیم همون رژیم شاه رو رو نگه میداشتیم که بهتر بود که چون دیگه همه چیز مون داشت آمریکایی میشد. به خاطر همینه که امام خامنه ای چند ساله که دنبال بحث سبک ایرانی اسلامی پیشرفت هستند چرا که میخواند ما از این دنیا زدگی رها بشیم و مثل گوسفند زندگی نکنیم…

   (۰)
   پاسخ
 19. 20

  Katrina

  میدونی آقا امیر مشکل تو چیه؟اینکه تو ایران نیستی واژ فرهنگ ایرانی اسلامی فاصله گرفتی وگرنه میفهمیدی برادر ک امام خامنه ای معظم له نایب امام زمان هستند وقتی ما میگیم فدایی رهبریم یعنی فدایی دین هستیم وگرنه اگرخدای نکرده زبانم لال نایب امام زمان منحرف بشه مثل ایت الله م حکم ولایت. فقیه برداشته میشه.ما همونطوری ک استادم گفتن بخاطر رسیدن ب مقام بندگی و عشق ب صاحب حق شیعه ی امامانمون هستیم. چون بهترین وکامل ترین موجودات عالم هستن .حالا ولایت فقیه هم در زمان غیبت نایب امام هست و منم بلندتر میگم:جانم فدای امام خامنه ای

  (۰)
  پاسخ
 20. 21

  AMIR

  من چنتا نتیجه گرفتم. از خوندن این کامنتا.یکی اینکه امریکای جهان خوار. شیطان بزرگ. مرگ بر همه شیاطین. همه بدن فقط ایران خوبه. فرهدگ ایرانی اسلامی…!!!!
  بعدیشم اینکه به شما ها بور احتمالا زبانم لال. امام زمان رو نماینده اقا تو اسمونا میدونستین نه بر عکسش….
  سوما اینکه من کلا اشتباه کردم یک بار تو عمرم سر همچین موضوعی با امثال دوستانی بحث کردم.
  صلاح مملکت خویش خسروان دانند. ما چون بقول شما تو فرهنگ اجنبی و فساد و زورگویی و بی عدالتی هستیم.. بهمون زور میاد ببینیم شما تو ایران راحت در رفاه و عزت و همراه با تمامی شعا عر دینی و اسلامی کامل زندگی میکنین… دیگه گفتیم این حرفارو دیگه .. نفهمیدیم. ببخشن به بزرگی خودشون دوستان. بحث سر مذاکرات یود الان به ما انگ مفسد فی الارض نزنین خوبه… چی به چی ربط داره اخه… نمیدونم.. تمام این کامنت sarcasm بود اگر بفهمن معنی این کلمه ی شیطانی را. غیر از این دعا .
  که اللهم عجل لولیک الفرج. یا علی

  (۰)
  پاسخ
  1. 21.1

   محمد 313

   سلام آقا امیر خان
   فکر نکن که ما از پشت کوه اومدیم و هیچی هم حالیمون نیست نه داداش اینطوریا نیست عزیز من. ما اگه با آمریکا مشکل داریم این مشکل مون ریشه ای چون آمریکا بذات ظالمه و ما هم همیشه از مظلومین دفاع میکنیم و الآن هم اگه داریم با این مذاکرات و از اینجور چیزها مخالفت میکنیم اولا به خاطر اینه که امثال شماها مو میبینید و ما پیچش مو !! و ثانیا ما داریم اینجا نقش پلیس بدرو بازی میکنیم و اگه دستگاه دیپلوماسی عرضه داشته باشه میتونه از اینجور نظرات بر علیه دشمن استفاده کنه. وگرنه ما خودمون هم میدونیم که به قول استاد رائفی پور الآن وقت سواری گرفتن از آمریکاست.!!

   (۰)
   پاسخ
 21. 22

  AMIR

  وَإِذَا خَاطَبَهُمُ الْجَاهِلُونَ قَالُوا سَلَامًا.
  والسلام

  (۰)
  پاسخ
  1. 22.1

   صالح

   امیر جان حرفای شمارو قبول دارم و میدونم منظورتون اینه که ما هم نباید از دنیا عقب بمونیم و مثل سایر کشورهای ابر صنعتی دیگه که واقعاً ظرفیت این جایگاه رو هم داریم باشیم، اما برادر خوبم همونطوری که الآن در جریان مذاکرات ژنو هستی میبینی که خواست امریکا فقط دشمنی با ایرانه! امیر آقا شما یک ایرانی هستی و میدونی که امریکایی ها برای دشمنی با ایران چه کارها که نکرند! اگر شما هم در جنگ تحمیلی ایران و عراق عزیزی رو از دست دادید یا میدادید میدیدید که چقدر سخته برادرت که با تمام وجودت دوستش داری و دلت میخواست تو هزاران بار تیکه تیکه بشی اما برادرت زنده بود و تا الآن فقط میتونی هردم و هر لحظه به یاد خاطرات با هم بودنتون بیفتی و گریه کنی! چه کسی عامل این جنگ نابرابر بود؟ صدام؟ خوب میدونی که صدام هیچکاره بود! شمار کسانی که به خاطر حق، داشتن انرژی هسته ای از دست دادیم رو دارید؟ به چه گناهی الآن باید خانواده هاشون بدون اونا زندگی کنن؟ رهبر عزیزمون غیر از بزرگی ملت بزرگ ایران چیز دیگه ای خواستن از مسئولان؟ امیر جان چطور به امریکا اعتماد کنیم؟!! باور کن هرچی تو بگی که برا خودت هم قانع کننده بود من قبول میکنم! در آخر امیر آقا یک روزی باید در برابر کفر و استکبار ایستاد و انشالله اون روز رو خدا تعیین خواهد کرد! حتی اگر امروز مصلحت ما چیز دیگه ای باشه!
   یا علی و التماس دعا…

   (۰)
   پاسخ
   1. 22.1.1

    صالح

    ببخشید امیرآقا یک مورد یادم رفت که خدمت شما بزرگوار عرض کنم که الآن میگم و اون در مورد اینه که شما گفته بودید حتی حضرت عباس هم نگفت جانم فدای برادرم و گفت جانم فدای دینم! آخر خطبه ی حضرت عباس(ع) بر روی بام کعبه (قبل از حرکت به سوی کربلا) اینه:

    …وَ أَنتُم وَقَعتُم فِی الغَلطَهِ الَّتی قَد وَقَعَت فیهَا القُرَیشُ لِأنَّهُمُ اردُوا قَتلَ رَسولِ الله صلَّی اللهُ عَلَیهِ وَ آلِه وَ أنتُم تُریدُونَ قَتلَ ابنِ بِنتِ نَبیکُم وَ لا یمکِن لَهُم مادامَ اَمیرُالمُؤمِنینَ (ع) حَیاً وَ کَیفَ یمکِنُ لَکُم قَتلَ اَبی عَبدِاللِه الحُسَین (علیه السلام) مادُمتُ حَیاً سَلیلاً؟
    تَعالوا اُخبِرُکُم بِسَبیلِه بادِروُا قَتلی وَاضرِبُوا عُنُقی لِیحصُلَ مُرادُکُم لابَلَغَ الله مِدارَکُم وَ بَدَّدَا عمارَکُم وَ اَولادَکُم وَ لَعَنَ الله عَلَیکُم وَ عَلی اَجدادکُم.

    …شما در غلطی واقع شدید که قریش واقع شدند. چرا که اراده قتل پیامبر(صلی الله علیه و آله) را کردند و شما اراده قتل پسر دختر پیامبرتان را و [این حیله] برای ایشان تا وقتی امیرالمؤمنین(علیه السلام) زنده بود ممکن نشد. پس چگونه ممکن است کشتن ابا عبدالله الحسین(علیه السلام) تا وقتی که من زنده ام؟
    بیایید تا به راهش [راه کشتن امام حسین(علیه السلام)] آگاهتان کنم؛ پس مبادرت به کشتن من کنید، و گردنم را بزنید تا به مقصودتان برسید. خدا شما را به مقصودتان نرساند و عمرتان و فرزندانتان را کوتاه کند و لعنت خدا بر شما و پدرانتان [که قصد کشتن پیامبر (ص)را داشتند ] باد…

    راه ما و مثل ما همان راه و مثل عباس و حسین(ع) است…
    بازم التماس دعا برادر خوبم…

    (۰)
    پاسخ
 22. 23

  AMIR

  خدمت اقا صالح عزیز . من در جنگ ۲ تا عزیز (فامیل درجه ی اول-مگر نه همه شهدا عزیز هستند) از دست دادم. و همونقدر سرمایه که شما. اون سردار ها . همت ها چمران ها .باکری ها. که اگر الان بودن هر کدوم یه گوشه ی مملکت من رو گرفته بودند. شما اگر تو ایران داری مرگ بر امریکا میگی. من وسط اروپا بخاطر مواضع ام زد اینها و جهود ها تا مرز اخراج از دانشگاه هم رفتم. بحث من درود بر امریکا یا مرگ بر اون نیست. بحث اینه که روش صحیحش چیه. و اولویت هایی که میتونن نسبت به این شعار وجود داشته باشن. در مورد شهدای هسته ای. یادشون گرامی. ولی ایا این دلیل میشه؟ اقای عزیز شما . من و هممون هزاران مشکل اقتصادی داریم. تو این مملکت.
  شما حد اقل اینه که یک کامپیوتر ۵۰۰ ۶۰۰ هزار تومنی زیر دستت هست (حد اقلش باید این باشه دیگه) یا ۵۰۰۰ تومن تو جیبت داشتی که بری کافی نت و این کامنت رو بزاری. یا به هر دلیل ایمانت انقدر قوی هست که بخوای با مشکلاتت باز پای دین و ایمونت وایسی. بنده هم تحسینت میکنم. ولی من هموطن هایی دارم که نون ندارن بخورن. (نون استعاره از غذا نیست .منظور خود نان هست.) اونا چه گناهی دارن؟ اونی که به هر دلیل اعتقادی نداره. اصلا . براش مهم نیست که ما جلوی اسراعیل وایسیم یا نه. اونم ایرانی هست یا نه؟ اونی که عقیده دارخ میخواد یه زندگی اروم و راحت داشته باشه بدون دقدقه ی حد اقل امکانات زندگی برای خودش و بچه هاش. یا اسلام موافق این نوع حکومت داری هست.یا نه. اگر به نظر شما اره مه اصلا من دین شما رو اسلام نمیدونم. اگر شما هم هم غقیده هستی که نه (که به نظر من از شخص فهیمی مثل شما همین انتظار میره) پس ما نمیتونیم یک طرف اسلام رو که سیاست های خارجی میشه سفت بگیریم. یک طرف رو ول کنیم. و نا توانی های مسولان در همین بخش باعث شده که مردم بگن اقا اصلا ول کن این اسلام رو. و یا بگن دین از سیاست جدا باشه بهتره. بهتره ادم مرگ بر چیزی هم میگه از موضع قدرت بگه.نه از رو شور و احساسات. و خیلی موارد دیگر هست که من اگر میشد خصوصی خدمتون عرض میکردم. در مقابل کامنتی که راجع به خطبه ی حضرت عباس دادین. ولی در اجمال اینکه باز ایشون امام حسین رو بصور ت معنوی و نسبی اثبات میکنن . و بعد میفرماین راه ایشون رو برین (وَ أنتُم تُریدُونَ قَتلَ ابنِ بِنتِ نَبیکُم وَ لا یمکِن لَهُم مادامَ اَمیرُالمُؤمِنینَ (ع) حَیاً وَ کَیفَ یمکِنُ لَکُم قَتلَ اَبی عَبدِاللِه الحُسَین (علیه السلام) مادُمتُ حَیاً سَلیلاً؟) یعنی واقعا شما شخصیت ها رو با شخصیت های زمان الان یکی میبینی؟؟ :-D :-D :-D من باز نکنم بحث رو . باز ممنون از منطق جنابعالی.

  (۰)
  پاسخ
  1. 23.1

   محمد 313

   سلام مجدد خدمت شما آقا امیر عزیز . ای خدا پدرت رو بیامرزه ممن موندم مشکل ما با امثال شماها تو چیه ؟! شما فکر میکنی ما اگه به سیاست خارجی آقای روحانی گیر میدیم طرفدار احمدی نژادیم آخه برادر من احمدی نژاد کیلویی چنده تمام حرف من یکی به مسئولین اینه که به جای اینکه برید وقت مردم رو طلف کنید با کسی مذاکره کنید که فقط به مرگ ما راضیه برید بچسبید به توانایی های داخلی مگه ما تو این وا مونده مملکت کم نخبه و مغز داریم که هر روز هر روز دارن بلند میشن میرن به اروپا و آمریکا خوب این مسئولین بی شعور باید بستر رو برای این جور آدمها مهیا کنند که بتونند کار کنند اما تو این چند تا دولت اون خاتمی اومد و گفت (گفتگوی تمدنها) ۸ سال سر مردم اونجوری کلاه رفت بعدش احمدی نژاد اومد ۸ سال گفت عدالت وضع مملکت اینی شد که الآن داریم میبینیم حالا این یکی هم میاد ۸ سال میگه رابطه و تعامل با دنیا اینم اینجوری سر ما کلاه میذاره . حرف ما فقط همینه که به جای اینکه بیام حی به همدیگه گیر بدیم یه بار مثل بچه آدم بشینیم ببینیم مشکل اقتصاد ما از کجاست آیا اگه با آمریکا و اروپای زور گو رابطه داشته باشیم حل میشه والا نمیشه اگه میشد آمریکا مشکل خودش رو حل میکرد که الآن ورشکستست

   (۰)
   پاسخ
 23. 24

  AMIR

  خدمت اقا محمد ۳۱۳
  اقا دم شما.
  اقای راعفی پور.
  بچه های محلتان.
  ارایشگر های مو شناس.
  و بقیه دست اندرکاران گرم.
  ( تحلیل پلیس خوب و بد جالب بود )
  نه البته در مورد مخالفات به اسم های مستعار
  اکبر ۲۱۲ و حسن ۱۱۰ اونم در سایتی کاملا جناهگرا.
  باز بنده عذر میخوام و سعی بر تکمیل دانش مو شناسی خودم خواهم کرد

  (۰)
  پاسخ
  1. 24.1

   محمد 313

   آفرین اتفاقا به همین دانش مو شناسی بپردازی به یه جایی میرسی مطمئن باش آقای آرایشگر مو شناس!!!!!!!!!!!!!

   (۰)
   پاسخ
 24. 25

  Katrina

  ببین برادر محترم و بقیه دوستان از جمله خودم اولا ماهمه دو راه داریم :یا راه حق یا راه باطل شما یا باس حلال بخوری یا حرام حد واسط نداره.دوما خود رییس‌جمهور فعلی اعلام کردند ک اکثر مشکلات کشور به علت بی تدبیری بوده نه تحریم ها،سوما تمام ایرانیها از عمق وجود پیشرفت کشورشون رو توی همه ی مسایل میخوان. ماهم ایرانی هستیم فقط تفاوت ما ها اینه ک پیشرفتی ک به ضرر دین باشه رو نمیخوایم. راجب مذاکرات هسته ای هم جوجه رو آخر پاییز میشمارن .میدونید من فقط یه سوال دارم اونم اینکه ما از حقمون داریم می‌گذریم عوضش حق له شده ی قبلی رو دارن بهمون میدن وگرنه چیز جدیدی نیست تازه اصل تحریم هامونم پابرجاست.اونا درواقع ب نفع خودشون عمل میکنن به نفع شرکت های فرانسوی و المانی اگه نه کاش تمام دارایی های بلوکه ی مارو اول میدادن نه اینکه راه ورشکستگیی شرکتهای خودشون رو هموار کنن

  (۰)
  پاسخ
 25. 26

  AMIR

  katrina
  خوب معلومه به نفع خودش عمل میکنه !!! انتظار داری بیاد به نفع شما عمل کنه؟؟؟؟
  منم همینو گفتم تو کامنت های قبلی. میتونه میکنه! ککشم نمیگزه. بابا جدی از یه موضعی حرف میزنین انگار همه دنیا لنگ ما ان و کارشون گیره ماس. نه عزیزم . ما بیشتر به اونا نیاز داریم.ادم خوبه خودشو قبول داشته باشه و ولی دیگه زیاد خود بزرگ بینی هم خوب نیست

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *