مطالب مرتبط

10 Comments

 1. 1

  faride

  جل الخالق چه حوادثی چه اتفاقاتی می افتد و باب می شود سپس مسولان در مرحله آخر خبردار می شوند . جناب آقای رایفی پور محترم گاهی از خبرهایی که اعلام می کنید احساس ترس و دلهره وجودم را فرا می گیرد و شاید هم از آن بدتر بگویم حس خفگی می کنم که در این دنیای بی در و پیکر قرار گرفته آیم و نمی دانیم چه کسی را باور کنیم و چه کسی را باور نکنیم . البته در این دنیا اول خدا دوم رهبرم و سوم افرادی دل سوز و با ایمان مثل شما دلگرمی است برای ما امیدوارم به زودی زود امام مان با خوبان و صالحان بپا خیزد و جهان را سراسر خوبی و مهربانی کند . انشاا…

  (۱۲)
  پاسخ
 2. 2

  رفیق فاراقلیط

  با سلام ،
  این بچه ها از دوران کودکی با سگ و گربه خو می گیرند و به سمت کارهای مثبت
  که صلاح زندگی دنیا و آخرتشان است نمی روند…به همین دلیل خیلی ایراد داره که
  از این سن کم این کارها را به آنها آموزش می دهند.
  خدا نخواسته اگر بزرگ بشوند با سگ و گربه کارهای دیگری هم ممکن است انجام
  دهند که از گفتن آن شرم دارم..
  پناه بر خدا
  کسی نیست به اینها بگه مگه ما اومدیم تو این دنیا با سگ و گربه بازی کنیم..

  (۱۰)
  پاسخ
 3. 3

  مهدی

  اللهم عجل ولیک الفرج ،

  (۵)
  پاسخ
 4. 4

  رضا

  سلام . این یک حرکت خزنده و خطرناک هستش .
  اونا خیلی حساب شده و علمی و کاملا آگاهانه کار میکنند .
  باید با این حرکت مقابله و جلوگیری کرد .
  حتی جدا از مسایل دینی.و مذهبی , حتی با معیارهای فرهنگ غنی ما ایرانیها مغایرت دارد .

  با تشکر:رضا هستم از کرمان:

  (۴)
  پاسخ
 5. 5

  علی کوهستانی

  اقا این که خوبه من بچه که بودم مربی مهد کودک کارایی میکرد که هنوز یادمه مثلا میگفت پسرا کنار دخترا بخوابن یا خودش جدا از این که خیلی راحت میگشت کتاب قصه هایی که انتخاب میکرد عکسای باز زیاد داشت یا میگرفت به حالتای مختلف رو صندلی لم میداد که بچه ها با اون دیدی که دارن بهش نگاه کنن و نقاشیشو بکشن حالا اینم مد نظر داشته باشین که خیلی باز میگشت.

  (۳)
  پاسخ
 6. 6

  حمید

  اقای ادریس چرا ایرادی نداره؟ همش ایراده
  توی کودکی هرچی که به بچه یاد بدی تو بزرگی دیگه نمیتونی جمعش کنی الان فکر میکنی این بی حجابی که توی جامعه هست یکدفعه ای پیدا شد؟ نه آروم آروم شکل گرفت و یکی از دلایلشم تربیت ناصحیح والدین از جمله همین مهد کودکها بوده و بعد از این قراره چه بیاد به سرمون که الله اعلم
  بعدم گربه و سگ سوای احکام اسلامی هزارتا میکروب دارن و توی محیط زندگی ادم رفتو امد میکنن هزار جور دردو مرض برا ادم بوجود میارن و اونوقت بچه ای که توی بچگیش و توی این محیط با اینجور حیوونا اخت بشه که بعد توی خونه هم میخواد و بزرگم که بشه ادامه میده و این کار همش فرهنگ غربیه و ما ایرانی هستیم و مسلمان و از اول تاریخمونم اینقده شان خودمون رو پاییین نیاووردیم که با سگ و گربه همخونه بشیم و زیر یک سقف زندگی کنیم. و هزاران مورد و دلیل دیگه که با یکم دید باز تر میشه همشونو دید و فهمید که یه کاسه ای زیر نیم کاسه ی اینا هست که توی مهد کودک همچین کاری میکنن و بجای چیزای بدرد بخور این مسایلو یاد بچه ها میدن.
  خواهش میکنم یکم در مورد این بحثا تحقیق کنید آقای ادریس

  (۲)
  پاسخ
 7. 7

  ماتوزا

  سلام..باید دید که کدام نهاد یا سازمان بر روی مهدکودک ها و مکانهای تربیتی بدین شکل باید نظارت داشته باشد که ندارد..همه مسئولند از والدینی که بچه خود را در چنین مهدگودکی ثبت نام کردن تا مسئولان نظام و … این بچه ها اگه پایه و بنیه خوبی نداشته باشند وقتی که بزرگ میشوند هم همینطور ناهنجار بار می ایند ..اینها از اعمال مفتضحیه که باقی می ماند و ممکن است به نسل بعدیه این بچه ها هم انتقال پیدا کند و در کل بدبختشان کند که این آموزش دهندها در اون دنیا فاتحشان خوانده شده به شکلی که این مصیبت ادامه دارد برای نسل های بعدیه این بچه ها بنظرم..

  (۱)
  پاسخ
  1. 7.1

   مرد تنها

   ماتوزا یعنی چی؟ داداش یاکوزا هستش؟

   (۰)
   پاسخ
 8. 8

  ادریس

  سلام.
  هیچ ایرادی نداره بچه ها با هم شادی کنن و یک بچه گربه رو لمس کنن.

  (-۲۸)
  پاسخ
  1. 8.1

   ماتوزا

   مرد حسابی تو کجایه این مملکتی بیام یادت بدم ایراد داره یا نداره..

   (۳)
   پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *