مطالب مرتبط

9 Comments

 1. 1

  سید خراسانی

  ممنونم از اطمینانتون به خبر آنلاین

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  سجاد

  امید وارم که در راه حق باشه ، با اینکه ایشون گذشته خوب و در کنار اون گذشتهی بدی داشتن اما حدیثی از امام علی به یادمن اومد و اینه که : ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی…….

  (۰)
  پاسخ
  1. 2.1

   NBA

   جانم امیرالمومنین (ع)

   (۰)
   پاسخ
 3. 3

  دلسوز

  چی بگم؟… امیدوارم آرمان های انقلابمونو رهبر عزیزو زیر پا نذارن. امیدوارم یادمون نره واسه جی ۸ سال جنگیدیم!

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  حسن

  واقعا من هنوز موردی پیدا نکردم که آقای روحانی خیانت یا گناهی کرده باشند ، با اینکه به ایشون رای ندادم ولی بنظر میرسه بعضی از دوستان در فضای اینترنت خیلی دوست دارند ایشون را خائن و یک گناهکار و یا مجرم نشان دهند !!!
  چه سودی پشت این قضیه هست من که نفهمیدم !!!
  البته احتمال میدم که با گسترش روابط ایران با جهان و کمتر شدن تنشها نون یک عده که از این بابت بسیار هم روغنی شده بود ، آجر خواهد شد !

  (۰)
  پاسخ
  1. 4.1

   ستاره

   چقدر فکر کردی به این نتیجه رسیدی؟!
   مخالفت با رئیس جمهور به خاطر منافع شخصی؟!!!
   مرد حسابی برو ببین کیا به خاطر چی منتقد رئیس جمهورن بعد بیا اینجا نظریه بده!
   آخه امثال دکتر عباسی از قطع ارتباط ایران با آمریکا چه سودی می برن به شخصه؟!
   کسانی که الان منتقد روحانی اند، منتقدان احمدی نژاد هم بودند هر وقت اشتباهی می کرد.
   اگر شما نمی تونی خیلی مسائل رو تشخیص بدی دلیل نمی شه که هیچی وجود نداشته باشه!!
   این دیگه کبک بازیه محضه!

   (۰)
   پاسخ
 5. 5

  پیام

  کسی نگفت ایشون خائنن. اما همه میدون رابطه با امریکا (شیطان بزرگ) وضعیت عادی ای نیست. دشمنی اونا با ما بر کسی پوشیده نیست وی ک رابطه دیپلماسی رندانه فقط با فرمان رهبری شکل خواهد گرفت.

  (۰)
  پاسخ
 6. 6

  عباس

  سلام من واقعا از سخنرانی های اقای راءفی استفاده ی کامل و از ایشون چیزای خوبی یاد گرفتم و و بنابراین ایشون رو محقق و پژوهشگری کم نظیر در طول این سن و سالم میدونم و واقعا برا جوونا داره زحمت میکشه بر این اساس میخواستم از ایشون تشکر کنم و میخواستم خدمتون عرض کنم از بعضی موضع گیری های تندشون موافق نیستم لذا دوست دارم که استادمون یکم از موضع اعتدال صحبت کنن و با بعضی از این کسانی که تندرو اند و حرفهای بی اصل و اساسی میزنند کاری نداشته باشند با تشکر

  (۰)
  پاسخ
  1. 6.1

   کریم

   من هم با نظر شما موافقم ایشون زحمت زیادی برا ماها می کشند، ما هم کمترین کاری که می تونیم بکنیم اینه که قدر امثال ایشون را بدونیم و کاری نکنیم که یه وقت ناامید از ما بشن. وقعا کمتر کسی مثل آقای رائفی پیدا می شه که با زبان جوان ها خودشون حرف بزنه و حرف هایی هم که میزنه کاملا دقیق و حساب شده هستش. اما نکته ای که وجود داره اینه که به نظر من بعضی از ماها می زنیم به جاده خاکی و حرف های استاد را به طبق میل شخصی خودمون تحلیل و بازگو می کنیم درحالی که ممکنه منظورشون چیز دیگه ای باشه.
   به هر حال مهمترین کاری که باید انجام بدیم از اختلافاتی که ریشه های شخصی داره دوری کنیم و نیتمون را نمی گم کاملا خالص اما تلاش کنیم خالص تر برای امام زمان بکنیم.

   (۰)
   پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *