مطالب مرتبط

14 Comments

 1. 1

  دوستدار سید خراسانی

  ما هرچی میکشیم از حروم لقمه بودن یه عده ست. وگرنه که دشمن داره کاری رو انجام میده که باید انجام بده یعنی دشمنی کردن و سنگ انداختن. منتها یه عده حروم خور هموطن دارن توپ رو تو زمینشون میندازن و طبق قوانین دشمن بازی میکنن
  تحلیل مسائل فعلی بسیار ساده ست اما چه سود که عده ای در خواب زمستانی فرو رفتن و تا ببدار شن میبینن بخش بزرگی از حقوق قانونی کشور رو به باد دادن

  ***اللهم عجل لولیک الفرج***
  ***مرگ بر آمریکا***
  ***مرگ بر اسراییل***
  ***مرگ بر انگلیس***
  ***مرگ بر منافق***
  ***درود بر مقاومت***

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  مجید

  اگر اقتصاد را داغون نمی کردند نیاز نبود برای دارو و مواد اولیه مورد نیاز کشور تن به حقارت بدیم !!!
  باید خِر کسایی را گرفت که کشاورزی را نابود کردند و با آمار جعلی و آمار سازی توهم را در سطوح بالا ایجاد کرده بودند !!!
  هرچند همون سطوح بالایی هم مقصر هستند که چشم و گوش بسته به آمار جعلی اعتماد می کردند !!!!!!!!!!!!!!!!

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  علی

  به خدا بیایید دل بدیم به هم آقامون رو سرورمون رو دعوت کنیم بیاد اینا که عددی نیستند همیشه ادم باید دور اندیش باشه ما اگه اقامون بیاد این امریکا و اسرائیل که باید بیان و با ما درخواست مذاکره بدن بعد ما قبول نکنیم اونا هم هی به ما امتیاز بدن بعد فقط اقامون اشاره کنه ما اونا رو از سرزمینای مسلمونا دراریم بعد اقامون همون عدالتی که خدا وعده داده رو روزمین اجرا کنه پس همه بگین الهم کل ولیک الفرج

  (۰)
  پاسخ
 4. 5

  محمد هادی

  ظریف «ابوموسی» را قابل مذاکره دانست!
  آقای ظریف! ابوموسی حق مسلم ماست!

  محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه هفته گذشته در جریان سفر به کویت درباره پاسخ ایران به مسأله جزایر سه‌گانه گفت: «تهران آماده گفت‌وگو درباره یکی از این جزایر به نام «ابوموسی» است. قابل ذکر است، موضع رسمی و غیر قابل تغییر جمهوری اسلامی در سالهای گذشته، لایتغیر بودن و غیرقابل مذاکره بودن تعلق جزایر سه گانه به ایران بوده است.»
  گفتنی است اظهارات سخنگوی وزارت خارجه که در رسانه ها به عنوان تکذیب این خبر منتشر شد نیز به هیچ وجه تکذیب نبوده و تلویحا آن را تایید می کند. خانم افخم سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: «ظریف گفته است در مورد سوء تفاهم ها درباره ابوموسی آماده گفتگو هستیم!»
  اما توئیتی که وزیر امور خارجه در پایان دیدارش با رهبران کشورهای عربی در توئیتر منتشر کرد حاوی نکته مهمی است که به نوعی مؤید همان خبر اولیه است: ظریف می نویسد: «دیدارهای من با رهبران کویت، عمان و قطر نشان داد که آنچه ما را متحد می‌سازد بزرگ‌تر از اختلافات جزئی (!) ماست.»
  بنابراین مسأله مهم و ملی استقلال ارضی و حاکمیت بر جزیره ابوموسی که از نظر ایرانیان به هیچ وجه قابل مذاکره نیست و حق مسلم ملت ایران است از نظر آقای وزیر یک اختلاف جزئی محسوب می شود که احتمالا با مذاکره قابل حل است!

  (۰)
  پاسخ
 5. 6

  محمد هادی

  شما رو خدا یه کاری بکنید این مرتیکه داره ایرانمونو که وجب به وجب با خون پاکان روزگار حفظ کردیم مفت مفت به باد میده
  چرا مردم خوابن؟
  این که از بنی صدر بدتره چرا نمیبینید؟؟؟
  تورو خدا مطلب بالارو بخونید…

  (۰)
  پاسخ
  1. 6.1

   mohamad

   بزار ی اتفاقی بیوفته بعد ما تا اخرین قطره ی خون هستیم پای خاک و رهبریمون…….فقط حرف زده .حالا چه معلوم اصلا واقعی باشه .اصلا هم واقعی باشه کشور صاحب داره خوش مراقب هست.

   (۰)
   پاسخ
 6. 7

  محمد هادی

  اسراییلو ول کنید این مردکو بگیرید یه جا ببندید…

  (۰)
  پاسخ
  1. 7.1

   دوستدار سید خراسانی

   آره واقعا. اینو اون باباشو باید برد تیمارستان بستری کرد
   دولت فیسبوکی بهتر از این نمیشه دیگه. مردیکه ی مفت خور :pissedoff:

   (0)
   پاسخ
   1. 7.1.1

    mohamad

    مردیکه ی مفت خور جلیلی بود وقتی میرفت ژنو به جای این که مزاکره کنه پای مصنوعیش رو درمیاورد میزاشت روی میز خاطرات جبهه تعریف میکرد….
    هر وقت میرفت و بر میگشت امریکا چند تا تحریم اضافه میکرد بجای این که کم کنه…
    تیمارستان هم اون احمدی نژاد تون رو باید ببرن که از این سر جهان بلند میشه با پول بیت المال میره خاک سپاری هوگوچاوز هم جنس باز مادر طرف رو بغل میکنه
    حالا مفت خور کیه؟؟؟دولت تدبیر امید؟؟؟یا دولت افراطیون؟؟؟

    (۰)
    پاسخ
 7. 8

  دوستدار سید خراسانی

  ***آیا کسی نمانده که یاری کند مرا/اینجا میان این همه لشکر اگر یکیست***
  پدر و مادر و دار و ندارم به فدای مظلومیت خاندان پیامبر (ص) که ابلهان و احمقهایی رو با وعده ی یه گونی جو اونم واسه اسبشون فرستادن جلو امام زمان روحی فدا. ای خاک بر سرشون که امامشون رو به مال دنیا فروختن و بی عزت و ذلیل بودن.
  ای خاک بر سر نفهمایی که از چهارپایان کمترن و هنو نفهمیدن این امریکا و اسراییل و فلان و بهمان همون یزید و معاویه و شمر و ابی سفیان و پسر مرجانه و آل زیادن. ای الهی کارد بخوره تو اون شکمتون که از مال حروم پر نمیشه. نفهمتر ا ز بعضیا خودشونن. خون آدمو به جوش میارن بعضیا. خدایا بفرست اون یکی یدونت رو که داغ دل ما رو بنشونه به سینه ی این احمقای پست فطرت دنیازده چشم و گوش بسته ی زبون نفهم.
  ***اللهم عجل لولیک الفرج***
  ***مرگ بر اسراییل***
  ***مرگ بر آمریکا***
  ***مرگ بر انگلیس***
  ***مرگ بر منافق***
  ***درود بر مقاومت***

  (۰)
  پاسخ
 8. 10

  محمد 313

  هدف نهایی دولت تدبیر و امید : تقدیم دو دستی ایران به اسرائیل!!!

  (۰)
  پاسخ
  1. 10.1

   mohamad

   ن دیگه این واقعا بی انصافیه…….بیا خوبی کن به ایرانی جماعت. بیچاره کار بدی کرده تحریم هارو برداشته.عوض تشکرتون ه ….بعدش هم چیکار کرده که میگی ایران رو تقدیم اسراییل کرده؟؟؟؟مزاکره؟؟؟؟رهبری هم از مزاکره راضی ه؟؟؟حالا شما چرا کاسه ی داغ تر از اش میشین؟؟؟

   (۰)
   پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *