مطالب مرتبط

12 Comments

 1. 3

  معنوي

  ما از روز پاگرفتن این دولت…خیر ک ندیدیم هیچ!ذلت رو هم حسابی چشیدیم.غیرت رو باید از سربازان دوازده سیزده ساله هشت سال جنگ یاد بگیرید ک خون دادن اما تن ب خواری ندادن.زانو زدن ب پای امیر کویت چ عزتی داره چرا نمی فهمی؟؟؟؟

  (۹)
  پاسخ
 2. 4

  بچه های اهواز

  مُجالَسَهِ أهلِ الدِنَاءَه شَر، وَ مُجَالَسَهِ أَهلِ الفُسُوقِ ریبَه

  همنشینی با سفلگان و افراد پست ناپسند است و همدمی با گناهکاران موجب بدبینی مردم و از دست دادن اعتماد و اعتبار است
  امام حسین (ع)

  (۴)
  پاسخ
 3. 5

  معنوي

  حاشا ب غیرتت جناب ظریف!چطوری چشمت اینهمه خون رو ندید.نمی دونم آخه چی این آشغالا چشم بعضی این رجال دولتی رو کور کرده.قبله گاه شون کاخ سفید نشه صلوات

  (۴)
  پاسخ
 4. 6

  سام

  الان با دست دادن با اون جنایت کار تحریم های ما برطرف شد ؟ مشکلات جوانان و فقرا مون حل شد ؟؟ یا اینکه یک ننگ دیگر برای شما نوشته شد ؟! کدومش؟!

  (۱)
  پاسخ
 5. 7

  علیرضا

  رفتار این افراد به اصطلاح دیپلمات عین ضعف و انفعال سیاسی است.چه خوب بود دولت محترم و اعضای آن اقتدار سیاسی رو از همین دولت آمریکا که اونقدر بهش گرایش دارن یاد بگیرن که همیشه موضعشون ثابت بوده در مقابل ایران.واقعا چه آمده بر سر فرزندان بزرگترین تمدن دنیا در قرون متمادی . کشوری که زمانی بیش از نیمی از دنیا در اختیارش بود و در آبادانی به سر می برد حتی در دوران اسلامی که اصلا این حکومت های بی اصل و نسب هیچ نبودن.

  (۱)
  پاسخ
 6. 8

  samaneh

  سوال؟استاد گفتن دشمن کشمیری رو به مهره سوخته تبدیل کرد،به نظرتون خائن تر از کشمیری کیا هستن که آمریکا دلشو به اونا خوش کرده؟
  لعنت خدا بر کسانی که احمقانه یا عامدانه خیانت میکنند در حق اسلام،عزت مردم ایران و خون شهدا!

  (۱)
  پاسخ
 7. 9

  علی مخلص رهبر

  به نظر من اصل دست دادن با اوباما و خوش بش گذری مشکل نداره و این برخورد نشانه شخصیته ایرانی و البته شیعه هستش البته اگه این دیدار اتفاقی بوده باشه ولی از این عصبانیم که مردمو احمق فرض میکنن میگن اتفاقی،چون اتفاقی نبوده و برای شکستن تابو رابطه با امریکاست قابل قبول نیست.به نظرم روی این مورد باید تاکید شه که اتفاقی نبوده نه اینکه چرا دست دادن و خوش و بش کردن.

  (۰)
  پاسخ
 8. 10

  مصیب

  ما ایرانیا توهم توطئه داریم همیشه.

  ()
  پاسخ
  1. 10.1

   یتیم

   همیشه هم توهم توطئه هامون به واقعیت تبدیل میشه – چه جالب! مثل توهم استاد در مورد وقوع همین مسئله در ۱۴ شهریور ۱۳۹۲در یادداشت کوتاه زیر:
   دستکش مخملی
   گفت : نظرتان در مورد ارتباط و شروع مذاکره در دولت جدید با امریکا چیست
   گفتم : چه عرض کنم ظاهراً بوهایی شنیده می شود
   گفت : آری رایحه اش نیکوست.
   گفتم: نه عزیزم خر داغ می کنند
   گفت: می گویند دیوار بی اعتمادی بین ما و امریکا بلند است
   گفتم : بله درست می فرمایید اما ظاهرا برخی می گویند از دیوار برلین که بلند تر نیست
   گفت : پس شدنی است
   گفتم : آری هر کاری شدنی است منتها اگر مفصل هایت زیر اهرم های چدنی اش نشکند
   گفت : مخملی است
   گفتم : پخمه ای
   گفت: من فکر می کنم شدنی است
   گفتم : چگونه؟
   گفت: مثالی بزنم ؟
   گفتم : بزن!
   گفت : فرض کن در اجلاس آتی نیویورک میز ایران و امریکا نزدیک هم باشد ، اوباما کاملا اتفاقی از جلوی میز ایران گذر کند و رییس جمهور کشورمان که مدت ها روی صندلی نشسته و کمرش درد گرفته در همان لحظه تصمیم بگیرد بلند شود و استخوانی و کمری راست کند ، از قضا اوباما این قیام را پس از سالها قعود ایرانیان به فال نیک بگیرد و خوش و بشی با رییس جمهورمان کند و دستی هم من باب تالیف قلوب دراز نماید و قبول کن که رد کردن دستش بی ادبی است و به همین سادگی اولین آجر دیوار سی و اندی ساله بی اعتمادی فرو می ریزد!!!
   گفتم : پخمه ای
   گفت : ببین و تماشا کن!!!
   گفتم :…
   کلا توهم توطئه عبارت خوبیه برای سرسری از مسائل رد شدن و فسفر نسوزاندن

   (۵)
   پاسخ
 9. 11

  حسین

  بنظر من که کار خوبی انجام داد بقول استاد از هر چیزی میشه استفاده مثبت کرد مثل همین جلسه ما برامون از امریکا یه غول درست شده وگرنه ماهم چیزی کم نداریم نه تو دیپلماسی و گفتمان نه توی جنگ این مشکلات از اونجا شروع مبشه که برامون خیلی امریکارو بزرگ نشون دادن خدارو شکر میکنم دوستان زمان امام علی و امام حسین نبودن وگرنهاون زمان امام علی رو با یکی از مخالفان میدیدن موقع احوالپرسی یا موقع موئظه کردن و هدایت اونها همین دشمنان به ظاهر دوست زبونم لال ترور میکردن امام رو

  (۰)
  پاسخ
 10. 12

  حمید

  هردم از این باغ بری میرسد
  از بس اتفاقات ناگوار سیاسی مذهبی فرهنگی برامون اتفاق افتاده اصلا دیگه مخمون داره منفجر میشه…..
  لطفا درمورد تحصن مردم جلوی مجلس یه گزارش بزارین توی سایت و مخصوصا نحوه جمع کردنش که توی ۲۰:۳۰ یه اشاره ای کرد ولی خب واضح نگفت.
  خیلی ممنون

  ()
  پاسخ
 11. 13

  see again

  یه دست دادن ساده نه چیزی رو حل می کنه که بعضیا میگن دست داد که فلان بشه و بهمان بشه نه مشکل خاصی رو ایجاد میکنه.من نمی فهمم چقد مردم می تونن ظاهربین و کوته فکر باشن که بخوان سر یه همچین مساله ی واقعا بی اهمیت و سطحی رگ غیرتشون باد کنه یهو.اقایی ک میگی چطوری چشتو رو همه چی بستی خون شهیدا و درد مردم و ملت…شما خودت کجای کاری واسه کشورت و مثلا میهن عزیزت چیکارا کردی.چطوریه که کارای خوب دیگران به چشمتون نمیاد ولی یه همچین چیزی که واقعا تو این شرایط شبیه جوکه که بیایم راجبش بحث کنیم انقد واستون مهم میشه.بس کنید بابا شما که نه می دونین سیاست چیه نه دین لزومی نداره اصلا توجهی داشته باشید به این مسایل که اونوقت بیاید راجبش نظر بدید و دیگرانو محکوم کنید.اوباما یا هر کس دیگه یه شخصه اصل و هدف کلا یه چیز دیگه س. ما تو یه شرایط بد و حساس هستیم همیشه همینطور بوده فقط الان علنی تر شده.اقای ظریف دست دادن، یه همچین واکنش هایی رو داشت و اگر دستشونو رد می کردن بی ادبی بود.نه بی ادبی من و شما.ایشون نماینده ی یه کشورن یه کور مذهبی که اسلامه.که پایه و اساسش اخلاقه.شاید واسه بعضیا این توجیه خوبی نباشه ولی از اونطرف به بازخوردهاش هم فکر کنید.شرایط همیشه ایده ال نیست گاهی اوقاتم سخت و گریزناپذیره.
  بی تفاوتی رو قبول ندارم ولی به اصل چسبیدنم خودش یه هنره که کار هر کسی نیست

  ()
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *