مطالب مرتبط

12 Comments

 1. 1

  سید حسین

  سلام
  نمیدونم تیتر رو مدیر سایت زده یا خود مهر نیوز ولی اگه خود مهر نیوز زده باید گفت:
  اولا”اینکه درمورد تیتر باید مطلب بدین فقط و من احساس می کنم اون بند دوم رو الکی به بحث های الان مذاکره با آمریکا ربطش دادی.
  ثانیا” درابتدای مطلب چیزی گفته شده که اکثریت باهاش موافق اند(یعنی خیلی بعیده که اکثریت بگن دیگه مرگ بر آمریکا نگیم) ودر قسمت پایانی میاد موضوعی رو پیش میکشه که الان توی مملکت سرش همه جا بحثه و این باعث میشه با مطلب بدیهی اول ادامه ی بحث هم سریع پذیرفته بشه
  همچنین از همه مشکوک تر قسمت آخری مطلبه که میگه:
  {{اگر چه امام خمینی مرزهای آمریکا را خونین می دانند و هر چه رابطه با آمریکا را مضر و بی نتیجه می خوانند اما راه رابطه را تا ابد نبسته اند. ایشان اگر چه می گویند: « ما تا آخر ایستاده ایم و با آمریکا روابط ایجاد نخواهیم کرد» اما بلافاصله می گویند: «مگر اینکه آدم بشود و از ظلم کردن دست بردارد»}}
  خب این حرفیه که رهبری حی و حاضر هم گفته و چیز جدیدی نیست.
  حالا حرف من اینه که (مهر نیوز) عزیز امام میگه مذاکره فقط در صورتی امکان پذیره که مگر اینکه(آمریکا) آدم بشود و از ظلم کردن دست بردارد
  ۱-اگه شما فکر میکنی که الان آمریکا آدم شده؟
  پس:
  پیشنهاد من اینه که تعطیل کن تا تعطیلت نکردن.
  ۲-اگه میگی آمریکا هنوز همون خریه که هست؟
  پس:
  دیگه بند دوم این مطلب که نوشتی لازم نبود.
  با این پرداختن زیاد به این موضوع آمریکا رو گنده می کنید و بس.
  (دوستام بهم میگن که یه کمی بد بینی اما تجربه ام نشون داده توی اکثر این بدبینی هام درست حدث زده بودم.حالا این جا هم فکر می کنم با استناد به آخرین بند این مطلب که یا نویسنده ویا کلا”مهر نیوز همچین بدشون نمیاد ایران یه حال و احوالی از آمریکا بپرسه).

  کاش کمی معنی انتظار را مفهمیدیم تا بتوانیم منتظر باشیم.
  یا علی

  (۲)
  پاسخ
 2. 2

  سجاد

  اینو کسی بجز رهبری نمیتونه بگه حذف شه ، مردم تو راهپیمایی ها خودشون شعار مرگ بر آمریکا میدن.
  مرگـــــــــ بــــــــر آمریـــــــــکا

  (۲)
  پاسخ
 3. 3

  محمد

  دیدگاه امام را برسی کردم و با اطمینان می توانم بگوییم دیدگاه رهبر انقلاب هم مانندامام است

  (۲)
  پاسخ
 4. 4

  محمد

  من فقط میخوام یه چیزی رو بدونم آقا ما نخوایم با آمریکا رلبطه داشته باشیم کی رو باید ببینیم . این حرف رو من از سر بی اطلاعی نمیزنم من خودم یه زمان عاشق آمریکا بودم و تا تونستم راجع بهش تحقیق کردم در مورد نظامش در مورد اقتصادش در مورد قدرت نظامیش و… و با تمام چیزهایی که دیدم میگم ما به آمریکا نیازی نداریم و هر چی میکشیم از بی ارزگی خودمونه.

  (۲)
  پاسخ
 5. 5

  مهدی خادمی

  مرگ بر آمریکا،Down with USA ،الموت لامریکا………………………………… و مرگ بر تمامی حامیهاشون تو هر لباس و مقام ، ای منافق ها برگردید به مواضع امام خمینی(ره) برگردید به مواضع امام خامنه ای بی شرمی هم حدی داره.

  (۱)
  پاسخ
 6. 6

  محمد

  امروز میگن مرگ بر آمریکا نگید و فردا میگن مرگ بر اسرائیل نگید.

  (۱)
  پاسخ
 7. 7

  حمید

  من با تمام وجود میگم مرگ بر آمریکا تا هر کی هر جاش می خواد بسوزه بسوزه خواه آمریکایی خواه اونایی که حب آمریکا رو در دل دارن

  (۱)
  پاسخ
 8. 8

  m

  منم هرکسی هرچی بگه میگم مرگ بر امریکا
  من هیچکی رو بغیر رهبرم قبو ل ندارم
  هر چی رهبرم بگن همونو میگم به کوری چشم همه

  (۱)
  پاسخ
 9. 9

  امید

  رابطه با آمریکا یا هر کشور دیگه اگر بدون در نظر گرفتن منافع ملی باشه جز ضرر همه جانبه چیزی نداره
  آمریکا ، چین ، روسیه ، انگلیس ، فرانسه ، قطر ، امارات ، بحرین و … هیچ فرقی ندارند !!!

  حالا یه عده فقط چسبیدن به آمریکا و باقی جاها را ول کردن ، بماند !!!
  بنظرم فقط میتونه این کد را به من بده که رابطه با آمریکا به منافع شخصی یا حزبی شان لطمه میزنه نه اینکه به فکر منافع ملی باشن !!!

  (۰)
  پاسخ
 10. 10

  Ramtin

  ببینید دوستان و عزیزان، من تا اونجایی که امکان داره و وقت بهم اجازه میده مطالب این سایت رو میخونم و تقریبا تمام کامنت های شما دوستان رو زیر مطالبی که میخونم مطالعه میکنم. زیادم کامنت نمیذارم، شاید ۳ یا ۴ تا کامنت تاحالا گذاشته باشم. اما اوضاع الان کشور ما و وضعیتی که توش گیر کردیم فی الواقع یه پیچیدگی خاص و ویژه ای رو داره که میشه از اون به عنوان یکی از مراحل کلیدی و سرنوشت ساز در تاریخ انقلاب اسلامی نام برد. به خاطر همین موضوع فقط میخوام به چند نکته اشاره کنم و تصمیم گیری با خود شما دوستان.
  نکته اول: متاسفانه الان به طور جدی شاهد بروز اختلاف دیدگاه های اصلی در اصول انقلاب اسلامی در کشور هستیم. یک جریانی سعی داره تمام مشکلات رو بر سر نداشتن رابطه ما با آمریکا بندازه، یک جریانی هم سرسخت روبروی رابطه با آمریکا وایستاده. ببینید، اگر واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم در روند سیر تحولات جهان، چون کشور ما یک جزیره جدا افتاده و دورافتاده خارج از این نظام جهانی نیست قطعا و طبیعتا با مشکلاتی مواجه میشه. مثل مشکلات اقتصادی و معیشتی که امروز در صدر تحولات جهانه. ورشکستگی دولت ها، بدهی های مالی بالاتر از حد اضطرار برای اکثر کشورهای توسعه یافته و مسائلی از این دست. پس تمام این مشکلات فقط سر نداشتن رابطه ما با آمریکا نمیتونه باشه، و هستند کشورهای هم پیمان با آمریکا و حتی خود آمریکا که الان دچار این نوع مشکلاتی که ذکر کردم هستند. البته کوتاه بگم که این میتونه ناشی از انتقال قدرت اقتصادی از آمریکا به چین باشه و شاید (این فقط یه احتماله) قراره که چین ناجی اقتصادی این کشورهای توسعه یافته پس از به قدرت رسیدنش باشه.
  نکته دوم: برای پیشبرد یک سیاست خارجی درست ما نیازمند تبیین یک سیاست داخلی اصولی و نظام مند در چهارچوب های کلی و اساسی هستیم و اینکه یک سری مسائل به طور قطع روشن باشه و دیگه جریان های سیاسی انقدر سرش اختلاف نداشته باشند که این یه آفت بزرگ محسوب میشه برای کشور ما.
  رهبر انقلاب امسال چندین بار رو این موضوع تاکید کردند که من نسبت به رابطه با آمریکا خوشبین نیستم، همچنین فرمودند که در برخورد با حریف نرمش قهرمانانه هم داشته باشید. حالا الحمدالله تا حالا خود مسئولین ما خوب عمل کردن و این مقداری که اتفاق افتاده مگر در بعضی جاها که بگفته خود رهبر انقلاب هم که فرمودند “به جا نبوده” که انشالله در ادامه مسیر اشتباهات به سمت صفر میل کنه.
  نکته سوم: این نکته یه جورایی به نکته دوم مربوطه البته تا حدی محافظه کارانه. اگر قرار باشه همه ما در مسیری گام برداریم که مارو به هدفمون برسونه یک نکته اساسی وجود داره که باید درک جامع تر و وسیع تری از اون داشته باشیم و اون مساله، “ولایت” نامیده میشه. باید همه ما بتونیم وقتی جلوی صفی از قرآن ها بر روی نیزه می استیم این قدرت تشخیص رو داشته باشیم که یهو اون وسط جا نزنیم. یا وقتی شرایط طوری میشه که فرمانده لشکر جنگیمون رو با هزار هزار درهم میخرن و مجبور به صلح میشیم بازم قافیه رو نبازیم و نگیم ای بابا ما که نمیخواستیم صلح کنیم.
  این اوضاع الان هم، یه امتحانه که متاسفانه خیلی ها مردود میشن و با سر پائین و شرمنده از سالن امتحان خارج میشن و خیلی های دیگه هم با نمره خوب قبول میشن و شاد و خوشحال میان بیرون.
  نکته چهارم: اینکه در نظر داشته باشیم وقتی کسی که روبروی ما وایساده که تقریبا تا حد زیادی از توانمندی هاش و سابقه ای که داره باخبریم، انقدر ساده لوحانه گام هایی رو که به سوی ما بر میداره بی اساس و از سر خیرخواهی ندونیم و آگاه باشیم که همیشه یک طعمه راحت باعث به دام افتادن یک شکار میشه. هیچوقت یه حریف قدرتمند بی اساس و بدون طرح قبلی طرحی رو اجرا نمیکنه، حتی اگه اون طرح دوستی با حریف مقابلش باشه.

  (۰)
  پاسخ
 11. 11

  alireza

  تو رو خدا یکی این سایت را هکش کنه کسی اینجا هک کردن بلد نیست

  (۰)
  پاسخ
  1. 11.1

   ماشیح

   همه ی هکرها منتظر نشسته بودن که شما دستور حمله صادر کنید تا سایتو بترکونن.

   (۰)
   پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *