مطالب مرتبط

5 Comments

 1. 1

  احسان

  به نظر من کسی که با امام زمان ملاقات کنه اونقدر مقامشو پیدا کرده که همه جا جار نزنه.البته ممکنه بعضی از علما که با اما دیدار میکنن نکته خاصی را اما بهشون گفته باشه و باید اونو به مردم منتقل کنند.

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  فاطمه

  دوران مدرسه یادمه یه حاج آقایی برای ما صحبت میکرد ک او با انجام چند کار نیک طی چهل روزو ازین حرفا تونستن آقا امام زمان رو ببینن ، جالب این بود با ی حالت عرفانی هم توضیح میدادن ک آقا چ شکلی بودن…
  من این رو رد نمیکنم ک دیدن آقا در این غیبت وجود داره ولی این سعادت نسیب هرکسی نمیشه ولیاقت میخواد و فکرمیکنم خیلی خیلی خیلی اندک باشن و نبایدم افشا کنن اگر این همه آدم وجود داشت ک لیاقت داشتن آقا ظهور میکردن.
  *اللهم عجل لولیک الفرج*

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  عبدالضعيف

  سلام امام زمان فرمودند اگر در دوران غیبت کبری کسی ادعای دیدارباماراداشته باشد دروغگوست البته این به این معنانیست که کسی نمیتونه امام زمانو ببینه بلکه کسی که این مقام رو پیدا کنه اجازه افشای اونو نداره

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  عاشق سید علی

  به نظر من برای اینکه بتونیم امام مون رو بببینیم نیاز نیست که حتما آدم خیلی خاص و خوبی باشیم.
  یه آدم معمولی هم باشیم می تونیم امام رو ببینیم اما به شرط اینکه خیلی به یاد ایشون باشیم و براشون دعا کنیم.
  بهترین دعایی که می تونیم برای امام مون بکنیم همین دعای عهد بعد از نماز صبحه. خیلی دعای خوب و بی نظیریه. خود امام هم به خوندن این دعا بسیار سفارش و تأکید کرده اند.
  به نظر شما این کار سختیه !!؟

  البته اینم اضافه کنم وقتی یه آدم معمولی امام رو می بینه همون موقع ایشون رو نخواهد شناخت اما بعداً حتما می فهمه اون شخصی که باهاش صحبت کرده یا ایشون رو دیده امام بوده اند.

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  هدی

  فقط میتونم بگم آنکه را اسرار حق آموختند / مهر کردند و دهانش دوختند

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *