مطالب مرتبط

4 Comments

 1. 1

  فدایی14

  سلام
  از تمام کسایی که این پست را می خونن تقاضای عاجزانه دارم امسال احیای نیمه شعبان را جدی بگیرید و ببینید همه چی جوره هرچی روایت وجود داره تحقق پیدا کرده و دیگه این وضع جهان هم قابل تحمل نیست که این همه به مردم ظلم بشه.خواهش می کنم این مطب را همه جا بگو مگه چندتا امام زمان داریم
  اگر موافقی یه صلوات بفرست و بگو اللهم عجل لولیک الفرج

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  سید حسین

  سلام
  به نظرم این بندش منطقی نیست.
  روزی در خدمت حضرت علامه والد رضوان الله تعالی علیه به دیدار یکی از بزرگان و مشاهیر علماء رفتیم. در طول یک ساعت و اندی که در مجلس ایشان بودیم، آن عالم میزبان فقط راجع به حضرت بقیّه الله الأعظم أرواحنا له الفداء و زمان ظهور و افرادی که در محضر و رکاب آن حضرت خواهند بود صحبت نمودند. ناگفته نماند که حقیر بارها در مجلس ایشان شرکت کرده و همیشه مجلسشان به همین منوال بود. پایان آن مجلس وقتی حضرت علامه ی والد بیرون آمدند، رو کردند به بنده و فرمودند: ببینید! این آقا به عالم توحید راه پیدا نکرده اند! اگر به آن عالم راه یافته بودند، در تمام این مجلس لاأقل کلامی از توحید حضرت حقّ نیز بر زبان می آوردند.»

  دلیل نمیشه اینکه یک کسی مثلا” از امام زمان و کیفیت ظهور و… میگه و ظاهرا” و بصورت مستقیم از صفات الهی یاد نمیکنه حتما” به عالم توحید راه پیدا نکرده.(گاهی اوقات عصاره ی سخن در جان سخن نهفته است)
  -به هر حال از مطلب مفیدتون ممنونم.
  -برای امثال من مطلب قابل تأملی بود.

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  محمد 313

  خدایا ما را در بیابان نفسمان سرگردان مکن…!

  اللهم عجل لولیک الفرج.

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  مهرداد12

  اجرتون با حضرت حق
  این گونه مطالب به بسیاری از سوالات در باره منتظر واقعی پاسخ میدهد

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *