مطالب مرتبط

4 Comments

 1. 2

  aryan boy

  من فقط میدونم دارن کشورمونو دودستی میدن به غربی ها..کجا رفت امید دادن ب خونواده ها بهتر شدن اقتصاد .غرب خودش دچار مشکل اقتصادیه مسخرس که میخوان باکمک غربیا اقتصادمون رو درست کنن تاالانشم خداروشکر خداکنه ازاین بدتر نشه !!! یامسئولین خواب تشریف دارن یا هم خودشونو زدن به نفهمی…. مگه میشه مابدونیم و اونا ندونن

  (۷)
  پاسخ
 2. 3

  امیر

  لفظ برجام به معنی سازه و جام و قدح پایدار و استوار و ثابت معنی میشود باید برگشت به صحبت های آقای اوباما که گفت ما بیست سال در این منطقه کار داریم به بهانه ی داعش . نظر بنده این است که دولت ایران به طور پنهانی وارد مرحله ی تثبیت داعش در منطقه شده است و این حرف را از روی عمد یا کینه نمیگویم . ذاتا در زیر شاخه های برجام یا طجما اتفاقاتی در منطقه توسط دولت های ائتلافی رخ میدهد که دولت ایران هم از این قضایا سهم میخواهد .به نظر بنده مشاوران آقای رئیس جمهور و نیز وزرای ایشان هم چون در سخنانشان به گونه ای میشود برداشت کرد که ارتباطاتی با آل سعود دارند در این ائتلاف شرکت میکنند . در ظاهر بحث های مربوط به برجام به انرژی هسته ای مربوط میشود ولی در باطن دولت را وارد معادلات دول ائتلافی برای مبارزه با داعش میکنند . اطلاق واژه ی “سازه ی استوار “همان برداشت نفوذی های سعودیان و ماسون ها از لفظ “معماران آزاد “است .

  (۵)
  پاسخ
 3. 4

  امیر ارسلان

  با با بخدا کم تر فرا فکنی کن آقای شریعتمداری از سخنان رییس جمهور سابق هم چند تحلیل بده مثل هاله نور …..

  (۰)
  پاسخ
 4. 5

  مجید313

  در این شکی نیست که یه عده در ایران خواهان زندگی به سبک امریکا یی ها و اروپایی ها یعنی خور و خواب و . . . . هستند و اصلا دینداری به شیوه ما را نمی پسندند و این عده که شامل جاهلان و خائنین هستند از هم وطنان ما و در کنار ما هستند و این در کنار ما بودن را فرصت در نظر بگیریم و البته به نظر این حقیر جاهلان آمارشان بیشتر است که شیوه مقابله با ایشان را رهبر معظم در جذب حداکثری بیان فرمودند و اما زهی خیال باطل برای خائنین عصبانی که بمیرند در این عصباتیتشان تا ابد .

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *