مطالب مرتبط

43 Comments

 1. 13

  نگار

  اولا که شماها جای قاضی نیستید که فتوا میدین وگرنه پرونده رو میدادن دست شما .دوما شماها که مدعی امر به معروف ونهی از منکر هستین.پس چرا به حرف امامان مخصوصا حضرت علی عمل نمیکنین.که فرموده اند لذتی که در بخشش هست در انتقام نیست/حضرت علی به امام حسن وصیت کرد که کاری با قاتلش نداشته باشن.ولی شماها از خدا خواسته خواستار مرگ یه جوون هستین ادعای امر به معروف هم میکنین؟خود شهید خلیلی طرز تفکرش خیلی بالاتر و خیلی بخشنده تر بود وگرنه رضایت نمیداد.اگر این اتفاق برای برادر خودتون می افتاد هیچکدومتون ادعای امر به معروف نداشتین.همونطور که شماها شهید خلیلی رو میشناسید منم احسان رو میشناسم.احسان هم یه بچه هییءتی بود .احسان هم جونش بود و امام حسین.شاید کربلا نتونست بره ولی از همین جا عزادار امام حسین بود.با این قضاوتهای عجولانه و نادرستی که میکنین فکر اون دنیای خودتونم باشین که چطور باید به خدا جواب بدین اقایون نهی از منکر

  ()
  پاسخ
  1. 13.1

   مهرداد14

   پس خود شما چرا داری حکم صادر میکنی مگه شما قاضی هستی که میگی باید چنین و چنان بشود!؟ ما ادعای امر به معروف و نهی از منکر نداریم چرا؟ چون اگه آمر به معروف و ناهی از منکر بودیم الان پیش شهید خلیلی بودیم.
   و اما جمله معروف: لذتی که در بخشش هست در انتقام نیست، من نمیفهمم تا اینکه زورگویان و متجاوزین به جان و ناموس مردم گیر میافتن و سر و کارشون با قدرتی بالاتر از خودشون میافته یاد بخشش و امام معصوم میافتن! چطور زمانی که میخوان چاقو بکشن یاد بخشش نمیافتن بگن درسته الان میتونم به زندگی این بابا با این چاقو خاتمه بدم ولی بذار ببخشمش: لذتی که در بخشش هست در انتقام نیست، چرا آنموقع یاد این جمله نمیافتن!؟
   خانم محترم چرا برای گرفتن بخشش نسبت دروغ به امام معصوم میبندی! با کدام سند میگی حضرت امیر همچین وصیتی کرده؟ حضرت امیرالمؤمنین(ع) وصیت کردند که: چون من از دنیا بروم او را به یک ضربت قصاص کن و جسد او را به آتش مسوزان و او را مثله مکن که دست و پا و گوش و سایر اعضای او را نبری، که حضرت رسول اکرم فرمود که: زنهار مثله مکنید اگر چه سگ درنده باشد، و اگر شفا یابم من سزاوارترم به آن که او را عفو کنم زیرا که ما اهل‌بیت کرم و عفو و رحمتیم. هیچ وقت نگفتند به قاتل من کاری نداشته باشید.
   ما یقین داریم که شهید خلیلی از حضرت امیر(ع) بالاتر نیس که بخواد کاری غیر از وصیت حضرت امیر(ع) صورت بگیره، رضایت شهید خلیلی هم مثل مولایش حضرت علی(ع) مشروط به زنده ماندنش بود.
   شما هم خودتو بذار جای خواهر شهید خلیلی بعد قضاوت کن خانم بخشنده! چطور شما دم از هیئتی بودن این قاتل متجاوز به ناموس مردم میزنید!؟ نعوذبالله امام حسین بهش گفته بود مشروب بخوره!؟ نعوذبالله امام حسین بهش گفته بود اقدام به تجاوز به ناموس مردم بکنه!؟ نعوذبالله امام حسین بهش گفته بود فرد ناهی از منکر و با چاقو بزنه!؟
   بعدش هم این قضیه بعد اجتماعی وسیعی پیدا کرده مثل سایر قتلها نیس که فقط قاتل میدونه و خانواده مقتول، بخشش این قاتل متجاوز به ناموس مردم یعنی اینکه ای کسانی که قصد قتل و تجاوز به ناموس مردم را دارید نگران نباشید کارتون رو با خیال راحت انجام دهید! ته این قضیه اینه که یه کمی هیاهوی رسانه ی راه میاندازن و بعدش هم بخشش لذیذتر از انتقام شامل حالتون میشود و روز از نو روزی از نو!!!!!!!!!!!

   (۳)
   پاسخ
  2. 13.2

   مهدیه

   نمیدونم چی میشه که هروقت میخوان یکی از این ارازل رو به سزای عمل غیر انسانیش برسونن بعضیا میشن مدافع حقوق بشر .عزیزم امام علی در مورد مست کردن چیزی نفرموده ؟ نمیدونی کسی که مشروب بخوره نمازش درست نیست ؟ امام حسین برای به پا داشتن نماز و امر به معروف ونهی از منکرمبارزه نکرد؟ نگار جان هییت بدون نماز چه فایده ای داره ؟ دوست دارم یه مقدار فکر کنی بعد از بخشش و جواب دادن آقایون نهی از منکر به خدا صحبت کنی .

   (۲)
   پاسخ
  3. 13.3

   امیر

   خانوم محترم شما ما رو چی فرض کردین؟! طرف شب نیمه شعبان سگ مست کرده و به دختر مردم یورش برده که به قصد تجاوز اون بیچاره رو بدزده و با خودش ببره!!!!!! اونوقت این آدم عاشق امام حسین و بچه هیئتی بوده؟! از امام حسین بترس که داری به یه مست متجاوز میگی عاشق امام حسین!!!!!! یعنی مستی و تجاوز به ناموس ویژگی عشاق امام حسین است؟! واقعا که خجالت داره!!!!

   (۲)
   پاسخ
  4. 13.4

   samaneh

   ۱٫به قضیه امام علی اشاره کردین اما چرا در مورد عاشورا و انتقامی که حضرت مهدی ان شاءالله از قاتلین ایشون میگیرن اشاره ای نکردین؟
   ۲٫عزیزم فرق داره گناه در ملا عام و گناهی که قبح میشکنه باگناه یواشکی و گناهی که فقط خود طرف متضرر میشه.فکر کنم واضح باشه.
   ۳٫شما که تو نوشته به این کوچیکی خودت پیش پیش قضاوت کردی(در مورد اینکه اگه برادر خودتون بود….) چطور از بقیه انتظار داری جای قاضی نشینن در حالی که خودت سریع بر کرسی قضاوت تکیه زدی؟؟؟؟
   ۴٫ببین کسی که آدم میکشه وقتی به دنیا میاد روپیشونیش ننوشته قاتل. اونم یه انسانه هم خوبی داره هم بدی اما اگه قتل کرده باشه جرمش اعدامه .اینم حد الهی و حکم خداست.

   (۱)
   پاسخ
  5. 13.5

   دوستدار سید خراسانی

   خدایا به تو پناه میبرم از شر شیطان رانده شده!
   نمردیم و معنی عاشق امام حسین و بچه هیئتی رو هم فهمیدیم
   استغفرالله
   استغفرالله
   استغفرالله
   حساس نشو خواهر، حساس نشو
   در انتها باید بگم “زیارت کربلا قبول داش احسان، البته از راه دور!!”
   خواهرم تا امثال شما هستن که از فساد دفاع میکنن ظهوری در کار نخواهد بود که هیچ، روز بروز وضعمون بدترم میشه
   اینقد کورکورانه تعصب نداشته باش که اون دنیا با همین احسانت محشور میشیا، از ما گفتن
   حرفات انقد مسخره ست که حوصله وقت تلف کردن ندارم، همینقد بسته

   (۱)
   پاسخ
   1. 13.5.1

    سارا

    آره والا!!!!!!

    (۰)
    پاسخ
  6. 13.6

   علی ابرار

   نمیدونم ساده هستید یا خودتونو به سادگی زدید
   دقیقا برعکس مست باشن بی اختیار دست میندازن نه دقیق احتمال زیاد هم شهید خلیلی کاملا بی هوا بوده چون خود به خود آدم دستش سپر میکنه به صورت غریزی سابقه یه دعوا درست حسابی داشتم تو زندگیم میدونم چجوریه ۸-)
   خدا داخل قرآن میگه که خانواده و اولیای مقتول حق دارن که حق خودشونو بگیرن بعد از توضیح کامل این مورد در آخر آیه میگه که اگر ببخشید هم بهتره(به این مضمون) یعنی خدا حق اولیای دم رو از بین نبرده بلکه گفته میتونید ببخشید و اون خانواده هم تقاضای قصاص داره
   ۹۴ بقره

   الشَّهْرُ الْحَرَامُ بِالشَّهْرِ الْحَرَامِ وَالْحُرُمَاتُ قِصَاصٌ فَمَنِ اعْتَدَى عَلَیْکُمْ فَاعْتَدُواْ عَلَیْهِ بِمِثْلِ مَا اعْتَدَى عَلَیْکُمْ وَاتَّقُواْ اللّهَ وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِینَ ﴿۱۹۴﴾

   این ماه حرام در برابر آن ماه حرام است و [هتک] حرمتها قصاص دارد پس هر کس بر شما تعدى کرد همان گونه که بر شما تعدى کرده بر او تعدى کنید و از خدا پروا بدارید و بدانید که خدا با تقواپیشگان است (۱۹۴)

   بقره ۱۷۸
   یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِصَاصُ فِی الْقَتْلَى الْحُرُّ بِالْحُرِّ وَالْعَبْدُ بِالْعَبْدِ وَالأُنثَى بِالأُنثَى فَمَنْ عُفِیَ لَهُ مِنْ أَخِیهِ شَیْءٌ فَاتِّبَاعٌ بِالْمَعْرُوفِ وَأَدَاء إِلَیْهِ بِإِحْسَانٍ ذَلِکَ تَخْفِیفٌ مِّن رَّبِّکُمْ وَرَحْمَهٌ فَمَنِ اعْتَدَى بَعْدَ ذَلِکَ فَلَهُ عَذَابٌ أَلِیمٌ ﴿۱۷۸﴾

   اى کسانى که ایمان آورده‏اید در باره کشتگان بر شما [حق] قصاص مقرر شده آزاد عوض آزاد و بنده عوض بنده و زن عوض زن و هر کس که از جانب برادر [دینى]اش [یعنى ولى مقتول] چیزى [از حق قصاص] به او گذشت‏شود [باید از گذشت ولى مقتول] به طور پسندیده پیروى کند و با [رعایت] احسان [خونبها را] به او بپردازد این [حکم] تخفیف و رحمتى از پروردگار شماست پس هر کس بعد از آن از اندازه درگذرد وى را عذابى دردناک است (۱۷۸)

   نحل ۱۲۶
   وَإِنْ عَاقَبْتُمْ فَعَاقِبُواْ بِمِثْلِ مَا عُوقِبْتُم بِهِ وَلَئِن صَبَرْتُمْ لَهُوَ خَیْرٌ لِّلصَّابِرینَ ﴿۱۲۶﴾

   و اگر عقوبت کردید همان گونه که مورد عقوبت قرار گرفته‏اید [متجاوز را ] به عقوبت رسانید و اگر صبر کنید البته آن براى شکیبایان بهتر است (۱۲۶)

   کی گفته امام علی ابن ملجم رو بخشیییییییید!!!!!!!!!!!مغز آدم سوت میکشه امام علی وصیت کرد که در حق اون موجود ظلم نکنن یعنی به تلافی مثله نکنن طرفو یا به طرز فجیع نکشنش یک ضربه زده یک ضربه بزنن هلاکش کنن که فک کنم امام حسن(ع) هلاکش کرد
   این آدم توی این دادگاه ادعا کرده که مست بوده نه دادگاه قبلی یعنی میگه حالت عادی نداشته میخواد از قصاص در بره چون خانواده ی مقتول تقاضای قصاص کردن
   هر جور به قضیه نگاه کنی حتی توی بدترین برداشت از شهید خلیلی در بدترین حالت ممکن حق علی خلیلی مردن بود؟!؟!؟!
   دو طرف قضیه رو نگاه کنید

   راستی من اگه قتل نفس کرده باشم به جای انکار میرم برای رضایت گرفتن. نشد هم ترجیح میدم این دنیا عقوبت بشم تا توی دادگاه خدا. نه این که کلا از زیرش در برم.
   انشالله این دادگاه با عدالت و درستی برپا میشه و نتیجه ای که حقه بیرون میاد

   (۰)
   پاسخ
 2. 14

  IMCR

  متاسفانه بسیجی های این کشور پارو از حد خودشون فراتر میذارند.کشور پلیس داره یعنی چی که به مردم گیر میدند؟؟
  من خودم دبیرستانی که بودم یه همکلاسی بسیجی داشتیم که همیشه برامون از رشادت های شب قبلش تعریف میکرد.
  توی ایران قورباغه هم هفتیر میکشه……

  ()
  پاسخ
  1. 14.1

   دوستدار سید خراسانی

   جایی در دین و کتاب خدا یادم نمیاد که گفته شده باشه امر به معروف و نهی از منکر فقط مخصوص پلیس هستش…هرکس چه مرد و چه زن اگه در موقعیت امر به معروف و نهی از منکر قرار بگیره وظیفه ی شرعیش او رو ملزم به رعایت این وظیفه دینی میکنه و شهید خلیلی هم در این موقعیت قرار داشتن…ضمنا همین به قول شما قورباغه ها اگه نباشن گند و کثافت همه جا رو میگیره دوست عزیز، باید بعضیا از یه کسایی حساب ببرن وگرنه هر لحظه یه فساد جدید رو باید شاهد باشیم…اگه یه روحانی امر به معروف نکنه پس کی بکنه؟
   من سوالی داشتم از شما..اگه این شهید برادرتون بودن باز هم به همین نحو دربارشون نظر میدادید؟اگه ازشون دفاع نمیکنید لااقل توهین هم نکنید بهشون

   .
   .
   .
   شهادت گوارای وجودت علی جان…شرمنده تم

   (۳)
   پاسخ
  2. 14.2

   بهنام

   عزیز دلم imcr جان اگه جلوی چشم خودت هم کسی خواست مزاحم یکی از نوامیست بشه هیچ کاری نکن یه گوشه بایست تا نیروی انتظامی بیاد.

   (۲)
   پاسخ
  3. 14.3

   IMCR

   اقا بهنام کسی مزاحم ناموسم بشه رگ گردنشو میزنم. ولی این به این معنی نیست که به بهانه ی امر به معروف و نهی از منکر دماغمو بکنم توی زندگیه مردم و از همه ی دختر پسرا بپرسم نسبتتون باهم چیه؟
   بعید میدونم با این جو سنگین قاضی بتونه عادلانه قضاوت بکنه.
   امر به معروف و نهی از منکر حد داره .
   من به اقای خلیلی توهین نکردم اون یه مثال بود و منظورم این بود کشور بی قانونی داریم
   توی این سایت همه میدونن من رکورد دار رای منفی هستم.حس میکنم وظیفمه بیام اینجا و جلوی تعصب بیجا وایسم.

   ()
   پاسخ
   1. 14.3.1

    سایه

    داشتن دختر مردم رو می دزدیدن و یه نفر مردونگی کرده و جلوشونو گرفته و بعد از دوسال و ۹ ماه زجر و درد به شهادت رسیده ، اونوقت ایشون اومده که به وظیفه ی خطیر جلوگیری از تعصب بیجا(!) عمل کنه !!!! واقعا برای شما و امثال شما متاسفم که هنوز ظالم و مظلوم از هم تشخیص نمیدین. در ضمن آقای خلیلی نرفته جلو و از اون احسان جونتون که این جوری سنگشو به سینه می زنی بپرسه نسبتتون با این دختر چیه ، رفته جلو که نذاره دختره رو بدزده !!!!! اگه هنوز فرق این دو تا کار رو از هم تشخیص نمیدین دیگه مشکل خودتونه!!!!!!

    (۲)
    پاسخ
   2. 14.3.2

    دوستدار سید خراسانی

    چه آدم وظیفه شناسی!
    آفرین گلم، وظیفه تو انجام بده
    در انجام وظایف دینیت هم همینقدر مصر باش

    (۱)
    پاسخ
  4. 14.4

   سیمین

   اگه خودتون دل و جربزه ی مقابله با اراذل و اوباش رو ندارید و در مقابل تعرض یه مشت وحشی به نوامیس این مملکت فقط نقش تماشاچی رو دارید لطفا یکی که غیرت و مردونگی داره و مثل سیب زمینی به یه مشت اراذل و اوباش اجازه ی غلط اضافی نداده رو تخطعه نکنید !!!! واقعا که جای تأسف داره که رشادت و شجاعت مثال زدنی علی خلیلی مرام واقعی شیعه است و اونوقت یه عده مثلا شیعه میگن دفاع ایشون از یک دختر بی پناه یعنی هفت تیر کشی قورباغه !!!! و فکر کنم کسی به قصد تجاوز داره دختر مردم رو می دزده و یکی جلوشو بگیره , اسمش گیر دادن نباشه !!! اگه به شما باشه که هر چی قاتل و قاچاقچی و اوباش است رو باید ول کنن چون برخورد با اونا هم گیر دادنه!!!! و در ضمن از این به بعد به خواهرت و مادر و نوامیست بگو اگه یه مشت اراذل و اوباش مست تو رو خفت کردن از کسی کمک نخواه چون باید انقدر صبر کنی تا پلیس بیاد !!!!

   (۰)
   پاسخ
 3. 15

  mhsh

  خطاب به IMCR:آقا میفهمی چی میگی ؟داشتن دختره رو میدزدیدن ببرن ….. بعد اون شهید غیرتش بجوش اومده رفته نذاره این کارو انجام بدن حالا شما میگی بعضی بسیجی ها …. در کمال ادب از شما میخوام اونجا که اطلاعات شما زیاد نیس ساکت باشین و اظهار نظر نکنین….

  (۰)
  پاسخ
  1. 15.1

   IMCR

   شما اونجا بودی برادر؟شما علم غیب داری برادر؟شما قاضی هستی که حکم صادر میکنی برادر؟
   در ضمن کشته شدن اقای خلیلی فرصتی شد که به رفتار بسیجی های کشورمون یه نگاهی بندازیم.من بیشتر دارم کلی حرف میزنم نه فقط راجب به این ماجرا

   ()
   پاسخ
   1. 15.1.1

    علی

    بنده خدا در راستای عمل به یکی از مهم ترین فرایض دینی یعنی امر به معروف و نهی از منکر شهید شده…
    بعد میگه یه نگاهی باید به رفتار بسیجی ها بندازیم.. دوست عزیز برو به تاریخ نگاه بنداز ببین در جنگ تحمیلی چقدر از این بسیجی ها شهید شدن… امروزه برو ببین بسیج سازندگی چقدر داره در مناطق محروم خدمت رسانی میکنه… امروزه هر حادثه ی طبیعی و غیر طبیعی در کشور رخ میده بسیج در صف اول برای خدمت رسانی حاضره… الان هم اگر خدایی نکرده جنگی رخ بده همین بسیجی ها میرن در صف مقدم جپه… کما اینکه چقدر بسیجی مخلص الان دارن با داعش مبارزه میکنن

    (۱)
    پاسخ
   2. 15.1.2

    امیر

    اولا کشته شدن نه و شهید شدن علی خلیلی!!!!! دوما واقعا برای شما با این طرز فکرتون متاسفم . ایشون به وظیفه ی شرعی و انسانیش عمل کرده ولی شماهایی که خودتون هیچوقت دل و جرئت این جور رشادت ها ندارید ، سعی می کنید رشادت های دیگران رو هم کوچیک و بی ارزش نشون بدین . واقعا جای تاسف داره……

    (۱)
    پاسخ
   3. 15.1.3

    سارا

    واقعا براتون متاسفم. اون همه شاهد اونجا بودن و همه متفق القول شهادت دادن که چند تا اراذل و اوباش مست داشتن یه دختر رو می دزدیدن و هیچ کس از ترس جرئت نداشته بره جلو، و شهید خلیلی هم با علم بر این که اونا چاقو دارن از جونش خودش میگذره تا اون دختر رو از دست اونا نجات بده . اونوقت شما میگی این قضیه فرصت خوبیه که به رفتار بسیجی ها معترض بشیم !!!!!! امیدوارم سر خودت یا ناموست بیاد بعد تو اون وضعیت هیچ کس به دادت نرسه تا از این به بعد قدر این جور بسیجی ها رو بدونی !!!! البته کاملا معلومه این حرفات هم همه از روی غیض و غرضه وگرنه هر احمقی می فهمه که تو این ماجرا کی مقصره و به رفتار کی باید دقت بشه !!! در آخر بازم میگم براتون متاسفم…….

    (۰)
    پاسخ
 4. 16

  علی ابرار

  انشالله عدالت اجرا بشه :-(

  (۱)
  پاسخ
 5. 17

  سجاد

  اگر مادر مرحوم هم ببخشه
  باید در ملع عام اعدام بشه
  اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

  (۰)
  پاسخ
 6. 18

  Katrina

  خوبه طرف فکر شهید خلیلی رو خونده رانندگی هم کرده بعد میگه مست بودم.درعین مستی چقدر هوشیار بوده!!حالا مثلا منظورش از مست بودن چیه؟یعنی مثلا دیوانه بوده و حکم دیوانه هارو داره؟لطفا حقوقدانامون توضیح بدن ممنون

  (۰)
  پاسخ
 7. 19

  دوستدار سید خراسانی

  شب نیمه شعبان بود و مست بودم!
  واای به حال من و تو…واای
  واای به حال من و تویی که شب نیمه شعبان چه کثافت کاریای دیگه که نمیکنیم آقا احسان!
  حالم به هم میخوره از هرچی مسلمون شناسنامه ای مثه خودم…اصن بدجور بهم ریختم با این خبر

  (۰)
  پاسخ
 8. 20

  amir

  خیلی جالبه که هیچ کجا درمورد مزاحمت نوامیس نیامده وثابت نشدهوشما دارید برسر محال بحث میکنید.اما تااونجا که یادمه نیمه شعبان سال ۹۰ حدود بیست وچهارم تیر ماه بود نه ۲۵ شهریور.میتونید حساب کنید برای هرسال ۱۱روز کم کنید نتیجه را ببینید.شب خوش.تعصب کور باعث کتمان حقیقت میشود.

  (۰)
  پاسخ
  1. 20.1

   مهدیه

   سلام amir .خدا همه مارو به راه راست هدایت کنه .به جای اینکه تاریخ اون روز رو پیدا کنی میشستی یه پنج دقیقه قرآن میخوندی ببینی جایی در مورد مزاحمت نوامیس اومده یانه .

   (۰)
   پاسخ
  2. 20.2

   mhsh

   دارم به این نتیجه میرسم که بعضی از بچه های این جا یه مقدار خیلی شوت تشریف دارن اگر که من از نزدیک از این جریان خبر نداشتم اینجور حرف نمیزدم شما حرف یه آدمی که مست کرده لایعقل(البته به قول خودش وگرنه از نظر من این حرفش هم مثل بقیه حرفاش دروغه)رو باور میکنی اما حرف ۳ نفر همراه شهد خلیلی و اون دختر بیچاره که داشته دزدیده می شده و حرف خود شهد خلیلی رو باور نمیکنی خلی جالبه!به نظر من تو یه ستون پنجمی به معنی واقعی کلمه هستی…..

   (۰)
   پاسخ
   1. 20.2.1

    علی ابرار

    اظهار نظر های دادگاه قبلیش با الان فرق داره !! یعنی خودش با توجه بهخ شرایط داستان درست میکنه
    ولش کن انشالله سر ناموس خودش بیاد واکنشش ببینیم چیه؟

    (۰)
    پاسخ
  3. 20.3

   حسینی

   امیرخان این همه بدبختی سرمون اومده حالا جناب عالی دنبال اشکال از تاریخ میچرخی
   واقعا که
   کاش شما ها تو اسراییل بودید چون اونطوری مطمینن اسراییل در عرض یه سال نیست ونابود میشد
   آدمایی مث شماها فقط تو ایرانه که کنترل میشن هرجا دیگه بودید اون کشورو نابود میکردید

   (۰)
   پاسخ
  4. 20.4

   samaneh

   تعصب کور باعث کتمان حقیقت می شود، دفاع کورکورانه چی؟ :-/
   تا اونجایی هم که من می دونم هر مسئله یه دادگاه جداگونه می طلبه و فکر می کنم این دادگاه در رسیدگی به بررسی جنایت قتل باشه و برای مزاحمت برای نوامیس، خود اون خانوم باید شکایت کنه.(البته خیلی از دخترا برا حفظ آبرو این کارو نمیکنن)
   شهیدعزیز یه تختش کم بوده نصف شب نیمه شعبان که پلیسا فقط یه ناظر میشن بیاد به چند نفر گیر بده؟
   یه پسر ۱۹ ساله _با غیرتی که این روزا از وجود خیلی از مردای ما پر کشیده_ میره سینه سپر میکنه جلوی نامردا. اینه مزدش؟

   (۰)
   پاسخ
  5. 20.5

   دوستدار سید خراسانی

   اول متن نوشته ۲۵ تیر ۹۰ عزیزدلم…دومین تاریخ اشتباه بوده حالا یا تایپی یا لپی…ما تعصب کورکورانه نداریم شمایی که کورکورانه دفاع میکنی…امیدوارم این بلاها سر ناموس خودت نیاد هیچوقت…آخه میدونم کاری از دستت بر نمیاد جز نگاه کردن!

   (۰)
   پاسخ
 9. 21

  حسینی

  اگه خانواده شهید بزرگوار آقای خلیلی هم رضایت بدن باید به بدترین نحو بکشنش….

  (۰)
  پاسخ
 10. 22

  Katrina

  خب اول گزارش نوشته ۲۵تیر وسطش نوشته ۲۵شهریور این مشخصه اشتباه تایپی بوده دیگه !!انقد سروصدا نداره که .واقعا بعضی وقتها به بعضی مسایل شک میکنم به قول استاد میگم از مریخ اومدم شاید اخه اون از قضیه اعدام مه آفرید ک بعضی ها واسش دل سوزوندن و قهرمان ساختن اینم از قضیه ی این …… چی بگم لایقش باشه پیدا نکردم .

  (۰)
  پاسخ
  1. 22.1

   دوستدار سید خراسانی

   آخ گفتین…من همشهری این ملعون مه آفرید خسروی ام…یه قهرمانی ازش ساختن بعضیا که نگو و نپرس…واای بی گناه بود و کلی آدمو کار داده بود و کارگراش بی کار شدن و بمیرم براش و اصن یه وضعی که هر کی ندونه فک میکنه شهید شده فی سبیل الله!

   (۰)
   پاسخ
 11. 23

  بهار

  به نقل از الخبر، “صالح المغامسی” مبلغ سعودی و امام و خطیب مسجد قبا در مدینه منوره با صدور فتوایی اعلام کرد: نوشیدن ادرار توسط مجاهدان (تروریست های ارتش آزاد و جبهه النصره) باعث آمرزش و پاک شدن گناهان می شود.

  در این فتوا که به فتوای جبهات الجهاد معروف شده و توسط برخی سایت های سعودی منتشر شده آمده است: دنیا مرحله گذر است و مؤمنان و مجاهدان به ویژه آنهایی که در سوریه هستند باید توشه‌ای از اعمال خیر برای خود برگزینند و گناهان خود را پاک کنند و اجرای حکم نوشیدن ادرار امتحانی برای این مجاهدان است تا گناهان خود را پاک کنند.

  المغامسی درباره فتوای جهاد نکاح نیز گفت: شنیده ام که بسیاری از این فتوا انتقاد کرده اند اما نمی دانم مشکل آن چیست. این فتوا از یک عقیده ایمانی منبعث شده و من هم آن را تأیید می‌کنم!

  (۰)
  پاسخ
  1. 23.1

   Death To Israel

   این چی بو گفتی آخه…
   بزار واسه امتحانامون درسمونو بخونیم…
   تو حضرت عباس اینقد نخندونمون…

   (۰)
   پاسخ
 12. 24

  جانم فدای رهبرم سید علی خامنه ای

  یه سوال
  اگه موقع زدن انقدر مست بود که متوجه نبوده, چچچچچچرا دقیقا به شاهرگ گردن میزنه؟چرا به پشت, دست یا شکم نمیزنه؟
  اللهم عجل لولیک الفرج
  (ما همه سرباز تواییم خامنه ای گوش به فرمان تواییم خامنه ای)

  (۰)
  پاسخ
 13. 25

  نگار

  اگر مست نبود که متوجه و هوشیار بود و به دستش میزد نه شاهرگش.در ضمن اگه شما جای احسان بودین یا برادرتون جای احسان بود چی /؟

  (۰)
  پاسخ
  1. 25.1

   امیر

   اگه من یه برادر مثل احسان داشتم با دست های خودم خفه اش میکردم!!!!!!!

   (۰)
   پاسخ
 14. 26

  محمد

  سلام دوستان خسته نباشید… خدا وکیلی تمام این حرفا و دادگاه ها و مسایل دیگه اینجوری باعثش مشروب هست…من نمیدونم چه لذتی داره ولی خاک بر سر کسی که به دلیل نداشتن اعتماد به نفس و نداشتن روحیه ی شاد به مشروب رو میاره…والا من خودم تماما” در حال رقصیدنم و شادیم…دیگه مشروب چیه…آخه مثلا” چرا واسه یه شب عروسی که روت نمیشه بری برقصی بعد میای مشروب میخوری روت باز بشه…بدبختی گرفتت؟؟؟ نتیجه: به فرزندان خود رودار بودن بیاموزید…وجدانن این چیزی که میگم رو قبول دارید؟

  (۰)
  پاسخ
 15. 27

  ali

  سربریدن
  اونم نه از جلو از پشت تا زجر کش بشه

  (۰)
  پاسخ
 16. 28

  فرشته

  کاش که جلاد این قاتل بی ناموس من بودم …
  دلم میخواد همه ی این بی رگ ها رو که یا چنین کثافت کاری هایی می کنن یا اینکه می گن باید تماشا چی بود با دستای خودم بکشم …

  (۰)
  پاسخ
 17. 29

  امیر

  پس کی اعدام میکنن این بی *** رو؟! خسته شدیم از بس منتظر موندیم

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *