مطالب مرتبط

80 Comments

 1. 1

  سجاد

  مرگ بر منافق
  با هر پست . لباس و مقامی
  خدایی نمیدونم چی بنویسم
  فقط از عصبانیت میگم » مرگ بر منافق

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1

   سجاد

   مرگ بر منافق حرف بدیه؟
   از کی میترسید که ثبت نمیکنید؟
   آخرالزمان فتنه های اصلی از جانب همین روحانی نماها است

   (۰)
   پاسخ
 2. 2

  سید امین

  خداحافظ! ما که داریم میریم به جهنم! ۸-)

  (۰)
  پاسخ
  1. 2.1

   علی

   سلام دوستان
   در فتنه های آخرزمان همه قربال میشن،این آدم همون موقع که به مراجع توهین کرد خودشو نشون داد.از اون بدتر یه مشت بدبخت هستند که از اینهمه توهین دفاع میکنن.
   خدایا هدایتشون کن و اگر قابل هدایت نیستند نابودشون کن.
   یا حق

   (۰)
   پاسخ
   1. 2.1.1

    sober

    غربال درسته

    (۰)
    پاسخ
  2. 2.2

   منم

   برو به جهنم

   (۰)
   پاسخ
 3. 3

  محمد

  دمت گرم روحانی…تا وقتی که رهبری پشتته ما هم هستیم.
  ب امید نابودی تمام تندرو ها….
  یاعلی………

  (۰)
  پاسخ
  1. 3.1

   سجاد

   به امید نابودی هر چی منافق با هر نوع لباس و پستی
   مگه شماها علی رو میشناسید؟

   (۰)
   پاسخ
   1. 3.1.1

    سجاد

    نه فقط تو میشناسیشون. زیاد تندنرو پیاده شو با هم بریم. علی (ع) حتی به مخالفینش هم اجازه ی حرف زدن میداد. تا وقتی سید علی روحانی رو تایید میکنه نیازی نیس یه آدم تندرویی که برای شیعه جز بدبختی چیزی ندارین بیاد اینجا فتوا بده و از زیر پتو برامون منافق شناسی بکنه.

    (۰)
    پاسخ
    1. 3.1.1.1

     سجاد

     اشتباه به عرضت رسوندن!
     مخالفان امام علی اجازه نمیداد حضرت از خودش دفاع کنه…
     بر فرض مثال ما مخالف روحانی هستیم. الان که اجازه دادیم حرف بزنه جز فحاشی چیزی عاید مردم نشده!
     چرا علمی نمیاد مناظره کنه بجای اینکه بیاد فقط فحش بده و لقب بچسبونه
     آقا جون مگه نه توافق ژنو خوبه؟
     خب یه نفر بیاد در رسانه نقدش کنه
     کو؟
     کجا؟
     چرا منطقی نیستین شما
     یه شاه بیرون کردین صد تا شاه آوردین تو کشور
     از روحانی دارین بت میسازین

     (۰)
     پاسخ
    2. 3.1.1.2

     يتيم

     بسم الله دوباره شروع شد- حالا از اول تا آخر نظرات یکی میاد می گه ایول روحانی اون یکی می گه بوق روحانی- این یکی می گه من شیعه ی امیرالمومنینم اون یکی می یاد می گه نه ما شیعه ی امیرالمومنینیم- این یکی می گه رهبری با ماست اون یکی می گه نه نظر رهبری با ماست- اولا بگم من هم آقا سجاد اول و هم آقا سجاد دومی و همه ی سجادها رو محب امیرالمومنین(ع) و رهبری می دونم، که اگه نبودن، الان به جای اینکه تو این سایت و سایت های مشابه باشند؛ جاهای دیگه بودن. اما این وسط یه مشکلی وجود داره…
     یه مثال می خوام بزنم مدیونید هر دو طرف اگه به خودتون بگیرید و فوری طرف مقابل تون رو باهاش بکوبید. فقط مثاله برای وضعی که متاسفانه بین بعضی از محبین امام زمان (عج) وجود داره. بعد از ماجرای صفین و پذیرش حکمیت توسط امیرالمومنین (ع)، می دونید منافقا و خوارج به حضرت چی می گفتند؛ می گفتند تو جنگ صفین به ما گفتید حکمیت رو قبول نکنید نیرنگ معاویه است حالا می گید حکمیت رو قبول کنید. که حضرت در خطبه ۱۲۰ و ۱۲۵ نهج البلاغه به طور کامل پاسخ اونا رو می دهند و می فرمایند که جنگ ما بر سر تاویل قرآن هست و زمانی که من حکمیت رو پذیرفتم، حکمیت قرآن رو پذیرفتم که آن بین ما حکم کند ولی آنها خیانت کردند. هرچند که حضرت علی(ع) از اول هم می دانستند و به مردم گفتند که آنها خیانت می کنند و تابع حکم قرآن نیستند ولی مردم گوش نکردند.
     حال من یه سوال دارم حضرت علی(ع) و یارانشان در طول این واقعه جنگ صفین و ماجراهای بعدش برخوردشان با افراد منتقد و مخالفشان چگونه بود؟ آیا به طرف مقابل توهین کرده و یا اونا رو کافر خوندند؟ یا اینکه همیشه سعی می کردند با بیان کردن دلایل، دیگران را با حق و حقیقت آشنا کرده و بصیرتشان را در هر امری افزایش دهند. در جنگ جمل هم وقتی آن مرد که گیج شده بود به سپاه امیرالمومنین(ع) برود یا سپاه مقابل و از حضرت علی(ع) درخواست کمک کردند، حضرت نفرمودند علی مع الحق، الحق مع علی بلکه فرمودند حق رو بشناس، صاحب حق رو می یابی. ما اگه شیعه امیرالمومنین(ع) هستیم به جای اینکه در هر مسئله ای صاحبان حق رو به مردم معرفی کنیم، حق رو به مردم می شناسانیم که در این صورت خود مردم صاحبان حق رو می شناسند.
     اگه منتظر امام زمان(عج) هستیم و می خواهیم آقا رو برگردونیم، آقا عباس می خواد و خصوصیت اصلی حضرت عباس(ع) نافذ البصیره بودنشونه. ان شاالله که خدا اول به خودم، دوم به خودم، سوم به خودم و بعد به همه ی دوستان و محبین آقا امام زمان(عج) بصیرت بده.

     (۰)
     پاسخ
     1. 3.1.1.2.1

      سجاد

      ایول حال کردم با حرفت. منطقی ترین حرف رو زدی . من قبلا هم به دوستان
      گفتم ما قبل از هرچیزی با هم برادریم و برای رسیدن به مولا مهدی(ع) میجنگیم . و اختلافات هم توی یه خانواده همیشه بوده و هست و این باعث نمیشه این خانواده از هم بپاشه و بلکه باعث همبستگی بیشتر اعضای خانواده میشه . یــــــــــــا اول مظـلوم عــــلـــــی

      (۰)
   2. 3.1.2

    IMCR

    اقا سجاد یکی دیگه از مشکلات مردم اخرالزمان تند روی هستش
    کسانی که فکر میکنن اسلام مال باباشونه.برای بهشت و جهنم مردم تکلیف تعیین میکنند.به زور مردم رو به بهشت میبرند
    امیدوارم روزی بیاد شر هرچی منافق و تند رو هست با هم خشک بشه

    (۰)
    پاسخ
  2. 3.2

   سجاد

   آخرالزمان . فتنه های اصلی از جانب مدعیان دیانت و فقاهت و… است.
   لذا امام باقر فرمودند جاهلیت عصر قائم سخت تر از جاهلیت عصر پیامبر است. چون در عصر پیامبر با چوب و بت روبروی پیامبر ایستادند و در عصر قائم با قرآن روبروی او می ایستند و مثل روحانی میگویند حرفت خلاف قرآن است.

   (۰)
   پاسخ
  3. 3.3

   مرتضی

   این حسن اندازه ی مورچه عقل نداره
   با این حرفاش داره هم از چشم منتقدان (سپاه حیدر)می افته هم از چشم دوستاش

   (۰)
   پاسخ
  4. 3.4

   صادق

   کی گفته رهبری پشتشه؟؟؟؟
   آره ما تندرو هستیم، اگه همین هایی که میگین تندرو نبودن الان آمریکایی ها داشتن اینجا جولان مدادین، لابد فک کردی حسن روحانی ۸ سال جنگید!!!

   من بشدت انتقاد دارم هرکس هرچی میخواد بگه!

   (۰)
   پاسخ
 4. 4

  mehran

  ۸ سال میگفتن اون ممه رو لولو برد ……..
  حالا قراره ممه ها رو به جهنم انتقال بدن…
  بنده خدا روحانی فقط آدرس داد…
  :-D

  (0)
  پاسخ
  1. 4.1

   سجاد

   طرفداران روحانی اطلاعیه دادن :
   **اطلاعیه**

   تا اطلاع ثانوی
   در تمامی بلایای طبیعی و غیر طبیعی دکتر محمود احمدی نژاد مقصر میباشد
   اینا فازشون چیه؟ :-D :-D

   (0)
   پاسخ
  2. 4.2

   .a

   اون حرف رو احمدی نژاد به آمریکایی ها میزد روحانی این رو به مردم ایران گفت.

   (۰)
   پاسخ
 5. 5

  سجاد

  سلامتی خودمون که اگه این ۸ اون وریا تو قدرت بودن و هرکاری کردن حرفی نزدیم و همه حرفارو نگه داشتیم وقتی رفتن زدیم. اینا که هنوز ۱ سال تموم نشده رگبارو گرفتن سمت ما . دوستمون حرفه قشنگی زد روحانی تا وقتی رهبر پشتته ما هم پشتتیم

  (۰)
  پاسخ
  1. 5.1

   Katrina

   آقا سجاد شما حق دارین سالی دوماه ایرانین خبر ندارین.والا اون هشت سال ک انقد ادا دراوردین که گوش فلک هم کر شد .الانم روی هرچی فحاش بوده رو دولت تدبیر روسفید کرده دیگه سنگ پای قزوینم کم میاره .درضمن اگه سخنرانی استاد تو بیرجند رو نشنیدین بشنوین که استادم اشاره کرد دولت قبل رو خیلی خیلی میکوبوندن.هم خودی ها هم ناخودیها.حالا ب سلامتیه شما که از رو هم نمیرین

   (۰)
   پاسخ
 6. 6

  شیعه آریایی

  سلام

  اصلا قصد کل کل با هیچ حزبی را ندارم ، عمل بی سابقه شما را از تلویزیون دیدم من نه تند رو هستم و نه کند رو . من یک جوان هستم که پیرو نظر هیچ کسی غیر از مقام معظم رهبری نیستم در واقع سخنان ایشان را رهنمون دانسته و می دانم وبه حواشی اعتقادی ندارم. میخواهم بگویم اطرافیان شما دارند خودتان و ملت را به فنا می دهند و بیشتر از همه در عرصه سیاست خارجی ، بعید می دانم کتابی که در مدح اقتصاد کینزین ها نوشته اید را به خاطر نیاورید همان کتاب حدود ۸۰۰ صفحه ای را می گویم . برای یک طلبه اصلا خوب نیست چنین افکاری را مطالعه کند شما در وهله اول مسلمان و سپس شیعه هستید . آقای روحانی ، آیا حوزه علمیه به شما مکتب کینزین ها را آموزش داد یا انقلاب اسلامی ، کدامشان شما را نصیحت کردند که با اقتدار تمام از تعامل با دشمنان قسم خورده انقلاب صحبت کنید. آقای روحانی آیا شما نمی بینید که در تمام انحاء مختلف فریاد می زنند که بعد از پرونده هسته ای مباحث دیگر را باید به میز مذاکره بکشانیم ، کلید شما راه بقیه مذاکرات را باز کرده که به وضوح می بینیم، البته تعجبی ندارد !!! چون آنها جوانانشان را در سن ۱۴ سالگی به اوج خبرگی در اطلاعات و و آی تی می رسانند و در ۱۸ سالگی تبدیل به بهترین جاسوس های جهان می کنند و انها را در قالب ملیت های مختلف به مذاکره با ایران می فرستند!!! و ما مجبوریم کتب لیبرالی طرفداران شما را بخوانیم (در دانشگاه) مدارس هم که سالهاست خانه تکانی نکرده اند!! (و امیدمان به بهترین دیپلماس های جهان باشد به گفته خودتان البته) از این حرف ها می توان چند نتیجه گرفت …

  این نتایج به خوبی قابل لمس است :

  ۱- سیاست خارجی کم اهمیت ترین موضوع سیاسی در میان دولتمردان شده و مردم هم به اینان دل خوشند. البته طرفداران شما بسیار دور اندیشند و معلوم نیست چه خوابی برای ملت دیده اند؟؟؟

  ۲- اهداف دشمن برای هیچ یک از دولتمردان ما مشخص نیست (اصلا نمی دانند که آیا استکبار دشمن هست یا نه؟!!)

  ۳- یادتان می آید کدام عالم بزرگ و مبارز درباره رابطه سیاست و دیانت سخن گفت؟؟ دیانت وسیاست هر دو بی معنی شده اند چون ما در شبیخون فرهنگی خوردن در تمام جهان شهره خاص و عام شده ایم.

  ۳ – مردم نه تنها به دولت شما بلکه دیگر به هیچ یک از سیاسیون امیدی ندارند ، تدبیر دولت شما هم اگر این باشد که می بینیم، مایه سرشکستگی در تمام طول تاریخ است، (پیرمردی را میشناسم که سلسله قاجار را از دولت شما محترم تر می دانست !! دلایل جالبی داشت که جای بحث ان جایی دیگر است!!)

  ۴- مهمترین هدف مسلمان واقعی همانا ظهور حضرت ولی عصر (عج) باید باشد . صد البته در وضعیت موجود دشمنان حضرت شاد ترند (البته اگر اطرافیان شما آنها را دشمن بدانند )

  برای شما آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم که روزی دشمن شاد بودن تمام شود.

  تا روزی که رهبری دستوری صادر نکند من پشتیبان شما هستم اما به محض صدور دستور قبل از من چند میلیون نفر منتظر شما هستند که با شما درباره مسائل بسیار مهمی صحبت کنند ان شاء الله آن روز فرا نرسد که بعید میدانم یک نفر بتواند میلیون ها سوال را در عمر کوتاه بشری خویش جواب دهد .

  حقیقت تلخ است دوستان …

  (۰)
  پاسخ
 7. 7

  طاهر

  دمت گرم اقا سجاد مرگ بر منافق روحانی خودش بزدله کافر همه را به کیش خود پندارد مثل اینکه یادشون رفته جام زهرو کی دست امام داد

  (۰)
  پاسخ
 8. 8

  doki

  پس اینجوری جناب روحانی انتقاد پذیر حقوقدان و ……میباشند :-(

  (۰)
  پاسخ
 9. 9

  doman

  بفرما چای آقای روحانی سردنشه وگرنه گرم یادجهنم می افتی

  (۰)
  پاسخ
 10. 10

  شهاب

  سلام
  به نظر من حسن آقا داره از پشتیبانی رهبر عزیزمون سو استفاده می کنه
  هممون حتی منه ترمه دومیم میدونیم چه افتضاحی نه به برنامه هسته ای بلکه به عزت ملی مون این آقا و دولتش زدن ? :-/

  (۰)
  پاسخ
 11. 11

  علی ابرار

  به نظرتون فحش بعدی رئیس جمهور به منتقداشون چی میتونه باشه؟!
  نظر من: بوووووق نه بذار بگم بوووووق
  ای بابا سانسور شد

  (۰)
  پاسخ
 12. 12

  ali

  البته حق داریم بترسیم:
  وقتی قراره تو بری پشت میز مذاکره بایدم بترسیم.
  چطوره واسه خودمون زبون دارین ، اما اون ور آب که میرین همه اش لبخند میزنین.
  تو هم که اصلا ترسی نداری:
  هر سندی بهت میدن امضا میکنی ، این ترس نداره.
  دیپلماسی لبخند که دیگه شجاعت نمیخواد!
  حالا صبر کن چهارسال دیگه!

  (۰)
  پاسخ
 13. 13

  نیما

  زنده باد حسن روحانی

  (۰)
  پاسخ
 14. 14

  Katrina

  به قول الهام چرخنده ک از طرف امام خمینی ره گفت :روزی بترسید که دشمنانتان از دست شما شاد باشن.خدایی الان شاد نیستن؟آقای روحانی هر داغی یه خنکی داره .نوبت شماهم میرسه

  (۰)
  پاسخ
 15. 15

  Anti Zionism

  بنده نظر خاصی ندارم. اتفاقا شاید بشه گفت که بازتاب رسانه ها سیاسی بوده و حرف جناب روحانی زیاد هم بیجا نبود.
  http://www.aparat.com/v/M2eTv

  (0)
  پاسخ
 16. 16

  بشیر

  به به
  پیروی های کورکورانه
  لعنت فرستادن به این و اون
  خواست نابود شدن دیگران
  بابا همین طوری هرچی به ذهنتون میادنگین
  یکم فک کنین توروخدا
  از ۴تابزرگتر سوال کنین
  صبر کنین
  کاسه داغ تر از آشین
  توی زمین دشمن بازی می کنیما؟!

  (۰)
  پاسخ
 17. 17

  ?

  بعضیها یادشون رفته تا قبل از امدن دکتر احمدی نژاد هیچکدام از این منافقها دستشون رو نشده بود یعنی علنا برای مردم ناشناخته بودن و تازه بصورت رسمی باهاشون برخورد نشده بود

  اونهایی هم که تا نام احمدی نژاد میاد یک لیست از معضلات کشور درست میکنن و بگردن ایشون میندازند
  باید بدونن اومدن احمدی نژاد باعث دیده شدن این معضلات در کشور شده بود و گرنه قبل از اون میدونستین کشور چه مشکلات جدی ریز و درشتی داشت ؟ نه بخدا هیچ کدوم نمیدونستیم !

  همه اینها بعد از روی کار امدن ایشان مشخص شد چون واقعا تیم مدیریتی ایشون مو رو از ماست بیرون میکشید و اون جریان فسادهای بزرگ یکی یکی رو شد و حتی الان هم در جریان هست !

  بخدا ۵-۶ سال گذشته ولی هنوز میگن احمدی نژاد کارهای خوب انجام داد کارهای ناپسند هم در کشور انجام شد نه بخدا این کارهای تاپسند مثل فساد و دزدی بانکها و… مفسدانی که الان در حبس خانگی هستند همه اینا بوده در کشور و فقط توسط تیم ایشان و دولت مقتدرشان شناسایی شده و گرنه کدوم ما تا قبل از امدن احمدی نژاد از اینها خبر داشت

  انتخاب بد هم داشته ولی خب وقتی بشما پیشنهاد انتخاب بین بد و بدتر بدن شما چیکار میکنید ؟ مجبورین بد رو انتخاب کنید اون انتخاب بد هم نتیجه اش میشه اون یارو مشائی

  اصلا احمدی نژاد با دیدن سود کلانی که شرکتهای سهامدار و نفتی و پتروشیمی بدون دلیل بجیب میزنند و حق مردم رو ضایع میکنن خونش بجوش امده بود و میگفت ایران کشور ثروتمندیه و مردم هم باید از این ثروت , سود و سهامی نسیبشون بشه
  کدوم رئیس جمهوری تا این حد به مردمش توجه میکرد ؟ سهام عدالت ؟ یارانه ؟ اصلا نذاشتن همین دو مورد هم کاملا بطور احسند اجرا بشه تا مردم ضرر نبینند ؟کارهای بیشتری هم قرار بوده انجام بشه ولی نشد اصلا خیلی بیشتر از این قرار بوده بمردم برسه ولی نذاشتن !!!! دیدین که تا یارانه بمردم تعلق گرفت بعضیها گفتند پول برق و اب و گاز و مواد خوراکی و …….. هم باید گران بشه چون قدرت خرید مردم بیشتر شده اره این بعضیها چشمشون درد گرفته بود و میسوخت و نمیتونن ببینن مردم هم سهمی از این ثروت بهشان برسه بدون هیچ گرانی و تورمی

  از این عمامه بسر های روحانی نما زید میان و میرن مردم که نباید گول تبلیغات انتخاباتی دهن پر کن یا ضاهرشان رو بخورند

  امیدوارم محاکمه این مفسدان تا اخر ادامه پیدا کنه
  البته همین چندتا هم که مشخص شدن و دستشان رو شد تعدادشون خیلی بیشتره مخصوصا در مجلس و اون اصلیشون که چندتا برادرهستند….

  (۰)
  پاسخ
 18. 18

  هانا

  با سلام
  من نمیدونم چرا رئیسان جمهور به خودشون حق میدن با این ادبیات صحبت کنن؟ چه رئیس جمهور فعلی چه رئیس جمهور سابق و چه احتمالا رئیس جمهوران آتی.

  (۰)
  پاسخ
 19. 19

  سجاد

  شما سایت انقلابی تر از VOA(voice of sheytan) و بی بی سی پیدا نکردین . اونوریا دارن میکوبونن شما هم دارین تاییدشون میکنین . چجوریه جاهای دیگه بی بی سی جیزه بده الان که به نفع شما خبر گذاشته خوبه . از سایت شما بعیده

  (۰)
  پاسخ
  1. 19.1

   علی

   سلام م…
   چرا خلط مطلب میکنید؟بازتاب جهانی یعنی همین،بی بی سی و صدای آمریکا که خیلی با این اخلاق روحانی حال کردند.
   بر منافقبن لعنت

   (۰)
   پاسخ
  2. 19.2

   علی

   خوب مهندس ماهم همینو میگیم دیگه، میگیم این حرف آقای روحانی به قدری دشمن شاد کن بوده که خبرگزاریای اون طرف با لحن حمایتی نقلش کردن

   (۰)
   پاسخ
 20. 20

  amir

  لااقل متن توافق نامه هارو بدن ملت بخونن تا مردم از بلاتکلیفی در بیان بدونن بترسن نترسن، اصن بدونن بهشتین یا جهمنی دیگه!!! : )

  (۰)
  پاسخ
  1. 20.1

   علی ابرار

   سلام توی اینترنت بگردید زیر ۵ دقیقه پیداش میکنید فقط خواهشا متن انگلیسیشو بخونید

   (۰)
   پاسخ
 21. 21

  علیرضا

  بسم الله الرحمن الرحیم
  خب چی باید بگیم؟! از عملکرد یکساله دولت تدبیر و امید بگیم که امیدی برای بدخواهان و دشمنان این نظام و باعث تبدیری برای فشار و دست اندازی بی سابقه گرگان انسان نمای این زمانه به این ملت شد!
  از شعارهای روی کاغذ پیاده شده و بی عمل مانده بگیم؟! از شعارهای اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاست خارجی!!! سیاست خارجی قدرتمندی که باعث شد کاسه تحریم ها ترک بردارد! اما دوستان فراموش کردن طرف مقابل چینی بند زن ماهری هست!! تحریم ها تخفیف که هیچ بنا به علل دیگه ای تحریم های جدید اعمال شد و صدایی از این دولت مردان خبره و متبهر در فن سیاست خارجی در عصر حاضر!! به گوش نرسید و دریق از کوچکترین عکس العملی!
  از رکود علمی بگیم یا از رکود اقتصادی؟! یا از رکود فرهنگی، بهتر بگیم عقب گرد فرهنگی این دولت بگیم؟! از چی باید گفت؟!
  از برخوردای تند و زننده شخص رئیس جمهور نسبت به منتقدین بگیم؟! بیسواد، بزدل و ترسو و …!!!
  از چی باید گفت و مهم تر از اون از چه چیزی نباید گفت؟!!
  پشت رهبری پنهان شدن و همه امور رو به ایشون نسبت دادن، قبلا هم گفتم خیانت بزرگی هست به ایشون! حمایت دلیل بر تایید نمیشه، نشده و نخواهد شد! خیانت بزرگ تر از این که خدایی نکرده مردم رو ولو یه عده اندکی به شخص رهبری و مهم تر از اون جایگاه ولایت وفقیه دچار شک و تردید کنیم!
  چه کسی و کسانی مسئول این شک و تردیدها هستن؟! البته تجربه ثابت کرده این جایگاه و شخص حضرت آقا خدشه بردار نیست و در بزنگاه های تاریخی که خواص قالبا خوابن، جریان انقلاب رو از اندک انحرافی که براش به وجود اومده نجات داده و هدایت کردن!
  چیزی که مسلمه این انتخابات که گذشت و دوره ریاست جمهوری فعلی امتحان و آزمایش هست برای مردم!
  در ماجراهای فتنه ۸۸ که امتحانی برای خواص بود! متاسفانه عده زیادی رد شدن تو این آزمون و این جمله حضرت آقا که فرمودند:
  مردم نشون دادن که از خواص جلوترن!
  مهر تاییدی بود مجدد بر وفادری و عشق این مردم به آرمانهای انقلاب اسلامی و این آزمون به مراتب سخت تر از فتنه ۸۸ هست از نظر من!
  چون در سال ۸۸ فضا کاملا مشخص و واضح بود عده ای از مردم منتظر برخورد خواص با این موضوع بودن و عده ای هم از ابتدا سردرگم و مات و مبهوت صحنه شده بودن! تا اون اتفاق مهم افتاد و نسخه فتنه ۸۸ پیچیده شد!
  این امتحان سخت تره چون مردم باید عیار خودشون رو بیشتر نشون بدن، آیا حاضرن برای لحظه ای هم که شده از آرمان های خودشون کوتاه بیان؟! آیا حاضرن لحظه ای برای مال و راحتی دنیا از آرمانهای خودشون که همون اسلام ناب هست کوتاه بیان؟! ادعای بزرگی کردن این مردم و باید برای این ادعا تاوان پس بدن!!!
  یه بازگشت به شعارهای انتخاباتی نشون میده که چه شعاری رو مردم بهش رقبت نشون دادن!
  القصه این داستان سر دراز دارد و تا سه سال آینده هم ادامه خواهد داشت! مثل موج سینوسی عمل میکنه یه مدت فروکش میکنه یه روزیم به اوج خودش میرسه و روز گذشته به نقطه اوج خودش رسید!
  امیدوارم که تا یه مدت طولانی نقطه اوج این موجو دوباره نبینیم که سم مهلکیه برای وضعیت فعلی جامعه و موقعیت فعلی ما در منطقه و سطح جهان!
  اللهم عجل لولیک الفرج

  (۰)
  پاسخ
 22. 22

  دجال پندار

  سلام
  قصد توهین به هیچ جناحی ندارم
  اما دلیل سکوت ولی مسلمین تایید کردن اقای X نیست
  زمان امام هم بنی صدر بود ولی امام با ان همه پشتوانه ئ قوی و مردمی
  سکوت کرد
  چرا :
  بنی صدر من ۱۰ میلیون رای اوردم
  هرچی من بگم درست هست
  از امام بزرگ تر نداشتیم اما سکوت کرد تا زمانش برسه .
  نمیشه حرفی زد تا زمانش نرسه :
  حضرت علی (ع)
  که به خاطر اسلام سکوت کرد
  بس دلیل سکوت رهبر دلیلی بر تایید کردن یا نکردن
  شخص X نیست لطفا این دلیل بر تایید کردن شخص X قرار ندید این موضوع کلی هست
  چپ راست نداره
  باتشکر
  اللهم عجل لولیک الفرج

  (۰)
  پاسخ
  1. 22.1

   سجاد

   نه بابا. خجالت نکش به جای x روحانی بذار.
   مولا علی سکوت کرد چون حکومت دست دیگری بود و قدرتی نداشت برای اعتراض کردن . شما باید به شرایط زمانی و مکانی و جوی هم دقت کنی بعد مثال بزنی. رهبر هم تاحالا سکوت نکرده و جاهایی که نیاز بوده نظر خودشو اعلام کرده. حداقل کاندیدای ما مثه مال شما نیس از حرف رهبر سرپیچی کنه قهر کنه بره سره کار نیاد

   (۰)
   پاسخ
 23. 23

  پریسا

  رییس جمهور راست میگه من موندم اینا که هی انتقاد بیجا میکنند چرا نمیان راه حل درست بدن فقط بلدند وراجی زیادی بکنند و سنگ جلوی مذاکره
  کننده ها بتدازن . آدم هر چقدر هم عوضی باشه یکم باید انصاف داشته طرف مملکتشو داشته باشه کم توپو تو زمین حریف بندازه.

  (۰)
  پاسخ
  1. 23.1

   سجاد یو

   راه درست مقاومته
   راه درست عمل کردن به وصیت شهیدان دفاع مقدسه
   راه درست شکم نیست
   فتنه نیست
   اقتصاد کفر و لیبرال نیست
   راه درست مبارزه کردن با یهودیان است (طبق آیات قرآن) نه مذاکره کردن با آنها

   (۰)
   پاسخ
  2. 23.2

   m

   چه دموکراسی جالبی انتقاد میکنی بهت میگن عوضی…

   (۰)
   پاسخ
 24. 24

  samaneh

  حکایت تلخ این روزهای دولت:
  أَذِلَّهٍ عَلَى الْکَافِرِینَ أَعِزَّهٍ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ
  چقدر این روزها معنی جام زهر قابل درک شده.
  “یا لثارات الحسین(ع)”

  (۰)
  پاسخ
 25. 25

  shamim

  یعنی خیلی سخته قبل از حرف زدن کمی فکر کنی تا اینطوری باعث خوشحالی دشمنان نشی؟؟؟؟؟؟؟

  (۰)
  پاسخ
  1. 25.1

   علی

   سلام
   اتفاقا کلی فکر پشت این قضیه بوده تا مردم رو ناامیدکنند.
   بر منافقین لعنت(این لعنت غیر مستقیم تو قرآن هست)

   (۰)
   پاسخ
 26. 26

  هلن

  وقتی این جناب یعنی آقای روحانی رئیس جمهور شد از همه بیشتر من تعجب کردم انتظار ریاست جمهوری هر کسی رو غیر از ایشون داشتم فعلا هم که مثل آقای کفاشیان دارن کاراشونو بالبخند پیش میبرن اینهمه زحمت کشیده شد تا ایران بیست درصد غنی سازی انرژی هسته ای کنه آخرش هم همه چیز به فنا رفت جواب خون شهید شهریاری واحمدی روشن وباقی شهدا رو کی میخواد بده اونا به خاطر امام زمان برای انرژی هسته ای جنگیدن قابل بخشش نیست کسی که از حقوق هسته ای ایران کوتاه بیاد آقای روحانی ما گوشی موبایل نسل چهارم نمیخواهیم اینهمه تحریم رو تحمل کردیم که به انرژی هسته ای برسیم اگر توان مقابله ندارید کار رو به اهلش واگذار کنید
  نه سازش نه تسلیم مبارزه با استکبار تا پیروزی نهایی اسلام .

  (۰)
  پاسخ
 27. 27

  حنیف

  بزدل نیستیم، اما …

  بقول شیخ الرئیس :

  از گاو بترسید، چون عقل ندارد اما شاخ دارد.

  (۰)
  پاسخ
 28. 28

  فخر

  همه ماجرای رطب خورده منع رطب کی تواند کرد را میدانید . این دولت که با شعار آزادی بیان و اندیشه روی کارآمد و از اصلی ترین انتقادهای آنها به دولت قبلی عدم شنیدن نظرات مخالفان و متخصصان بوده و هست ، چرا نوبت ب ه خودشان که می رسداز کوره در میروند وشعارهای خودشونو فراموش میکنن و فکر میکنن فقط خوودشونن که می فهمن .احتمالا این دفعه هم ایشان مکدرن ؟؟!!!

  (۰)
  پاسخ
 29. 29

  samaneh

  آقای روحانی سلام.
  به عنوان یک شهروند که جنابعالی(در نقش یک حقوقدان) بعد از ۳۵ سال مدعی حقوقمان شدید مراتب تکدرخود را از این شیب ملایمی که در توهین به منتقدان خود روا داشته اید ــ که لابد از اعتدال و تدبیر نشأت مگیرد ــ ،اعلام میداریم.(بی سواد ــ بی شناسنامه ــ بزدل و ترسو و حالا هم که به اختیار به جهنم خواهیم رفت.)
  خواستم مراتب تشکر خود را از احیای حقوق هسته ای ایران که دنیا به رسمیت شناخت( فقط نمیدانم چرا کلا برای مدت محدودی(؟!) از NPTخارج شدیم !) اعلام کنم.
  از واشنگتن پست هم کمال تشکر را دارم که گفت درمذاکرات وین ۶مذاکره کنندگان ایرانی به طرز بی سابقه ای انعطاف پذیر بودند.
  خوستم مراتب تشکر خود را از پس انداز پول فروش نفت ایران توسط کشور های خریدار اعلام کنم.خدا را شکر که تحریم ها ترک برداشت اگرنه پس انداز هم نمیکردند برایمان!
  از دادگاه لاهه هم بابت صدور رای پرونده کرسنت تشکر میکنم و به گفته وزیر محترم من بعد سوال هایمان را از خود آنها خواهیم پرسید.
  خواستم از بویینگ هم تشکر کنم که با شکسته شدن تحریم ها کاتالوگ هایش (!) را از تحریم خارج کرد.
  از رییس سازمانه هواپیمایی هم تشکر میکنم که گفت آنتونوف مشکل نداشته و بعد شمادستور از رده خارج شدنش را امر فرمودید.
  از شما بابت افزایش۲۱% قیمت شیر و لبنیات دارای روغن های کاملا مجاز !در هفته های گذشته هم تشکر میکنم.
  و در نهایت از این راه اجباری جهنم!
  روحانی متشکریم!

  (۰)
  پاسخ
 30. 30

  محمد

  من هم منتقد توافق ژنو هستم . رییس جمهوره بی تربیت و بی لیاقت.

  (۰)
  پاسخ
 31. 32

  امیر

  ایجاد ” چرخش” یا اسپین بقول فرنگی ها در جنگ روانی کار هوشمندانه ای است، همین که ” دلواپس ها” از شجاعان سخنور تبدیل به بزدل سیاسی بشوند، خوب است، نه اینکه بشوند، بلکه هستند. نکته اینکه لات و لوت ها و اراذل رسانه ای دلواپس مثل رجانیوز که در چند ماه گذشته کوچکترین فحش و نظردادن شان برای کابینه روحانی خائن و ترسو بود، همه اشک شان در جاهای مختلف شان است که چرا روحانی به ما گفت « به جهنم»…
  البته شماها دارید یه کم زیادی بزرگش میکنید.
  ببخشید وقتی پولتان گم میشود و میگویید ” به جهنم” یعنی شما حکم داده اید که پولتان بد کار است و باید برود به جهنم؟
  یا این فقط یک لفظ است..!؟

  (۰)
  پاسخ
 32. 33

  امیر

  البته من فکر میکنم آقایان دیگری هم در ادبیات سیاسیشان از این جور کلمات استفاده کرده اند و نمیدانم چرا فقط شما حرفهای آقای روحانی را شنیده اید.
  به نظرم زیادی دارید بزرگش می کنید.

  (۰)
  پاسخ
  1. 33.1

   سجاد

   امیر جان منکر نیستیم!
   بله از این نوع ادبیات خیلی های دیگر هم استفاده کردند
   ولی نه در برابر منتقدان و دلسوزان کشور!
   بلکه در برابر دشنان..
   روحانی چند بار گفته اوباما فردی مودب است!!!!!!!!!!!
   از آمریکا به به چه چه میکنه
   بعد به داخلی ها فحاشی میکنه!!!!!!!!!!
   عجب

   (۰)
   پاسخ
 33. 34

  امیر

  سید ابراهیم نبوی : نزد نزد نزد نزد نزد نزد، یک کلمه حرف نزد وقتی دلواپس ها جلسه برگزار کردند و هر چه دلشان خواست در مورد دولت و گروه مذاکره گفتند. نزد نزد نزد نزد ، حرف نزد، یک کلمه حرف نزد، وقتی اجلاس خط قرمز برای مذاکره برگزار کردند، هیچ حرفی نزد، نزد و نزد و نزد و حرف نزد، آمممما وقتی هم حرف زد واقعا حرف زد. روحانی به دلواپس ها گفت: « به جهنم که از مذاکره می ترسید، می گویند می لرزیم، بروید یک جای گرم برای خودتان پیدا کنید.» بعد هم گفت: « عده ای به ظاهر شعار می دهند ولی بزدل سیاسی هستند.» و توضیح داد: « تعامل هراسی و مذاکره هراسی و مفاهمه هراسی غلط است.»

  (۰)
  پاسخ
 34. 35

  سبحان

  بسم الله الرحمن الحیم
  اللهم عجل لولیک الفرج …

  سلام .
  لطفا این نظر منو تا آخر بخونین ، آخرش هر کی دوست داشت نظرشو بگه .
  من یه پسر ۱۸ ساله ام که حتی اوایل دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد رو هم یادم نمیاد چه برسه به رؤسای جمهور گذشته !! پس اصلا حرفم سیاسی نیست .
  من قبل از اینکه این نظر رو بنویسم تقریبا تمام نظرات قبل از خودم رو خوندم .
  نمیدونم چرا این دوستانی که میان اینجا و میگن سخنرانی های استاد رو گوش میدن ، میان کاملا وابسته به حزب مورد علاقشون حرف میزنن؟ مگه استاد نگفتن که هر کی طرفدار چپ یا راست باشه مجبور میشه نقص های حزبشو پنهان کنه و یه جاهایی پاش رو رو حق بذاره ؟ اصلا استاد رو هم میذاریم کنار ، خدائیش این حرف منطقی نیست؟تا حالا واسه خودتون اتفاق نیافتاده؟ نه فقط توی سیاست،کلا توی زندگیمون این طوری نیست ؟
  اگه با خودمون رو راست باشیم می بینیم همینطوریه…
  حالا میریم سراغ سخنرانی آقای روحانی . از این دوستانی که میان در مورد این سخنرانی حرف میزنن می خوام بپرسم این سخنرانی رو کامل گوش دادن یا فقط توی این سایت های خبری و … دیدن و شنیدن که این حرف ها زده شده؟ من که گوش ندادم ولی قبل از اینکه بخوام نظر بدم توی چند تا از سایت های خبری تحقیق کردم تقریبا یه چیزایی دستم اومد . لطفا اگه این سخنرانی رو گوش ندادین برین کاملش رو پیدا کنین و گوش بدین یا بخونین. و اما چرا ما مذاکره می کنیم . مگه غیر از اینه که ما اگه مذاکره نکنیم یه موج جدیدی علیه مون درست می کنن که ” ما خواستیم ولی اونا نخواستن ” ؟مگه غیر از اینه که حضرت علی (ع) با اینکه میدونستن که به هیچ وجه خلافت بهشون نمیرسه ولی بازم رفتن توی شورای شش نفره – که استاد هم بار ها در این مورد صحبت کردن – شرکت کردن که اونها رو رسوا کنن ؟ این جمله رو از آیت الله جوادی آملی شنیدین که می فرمایند : هر وقت که به آمریکا دست دادین ، انگشتانتان را بشمارید .؟ البته اینو یادمون باشه که کشوری که مال امام زمان (عج) هست اصلا نیازی به تائید این کشور های همیشه مخالف و دشمن همیشگی شیعیان نداره ولی ما راه رو برای مذاکره باز میذاریم . یه سوال : مگه مذاکره چیزی از ما کم می کنه ؟ اونا هی میگن شما حق ندارین انرژی هسته ای داشته باشین ما هم تا اونا حقوق مسلم ما رو به رسمیت نشناسن اصلا عین خیالمون نیست که اونا چی میگن !!!
  حرف زیاد دارم ولی فقط یه چیز دیگه . من اصلا قصد توهین به هیچ عزیزی رو ندارم ولی شما مطمئنید که بعضی از کسایی که میان اینجا و سایت های دیگه نظر میدن بدون قصد و غرض نظر میدن؟! مطمئنید قصد ندارن ما رو به جون هم بندازن تا مشغول باشیم و خودشون به کار هاشون برسن ( منظورم دشمن هامونن) ؟ مثل اینکه مشغول باشیم به جام جهانی ، سلفی ها ، تکفیری ها ، داعشی ها ، اختلافات درونی و ….
  من به عنوان کوچیک همه ی شما ازتون می خوام گوش به فرمان رهبری باشین و تا وقتی که ایشون مخالفتی نکردن ما هم به ایشون اعتماد کنیم اتحادمون رو حفظ کنیم .
  اصلا منظورم این نیست که سیاست رو بذاریم کنار و اصلا با کار های دولت ها کاری نداشته باشیم ولی با انصاف حرف بزنیم تا آب رو گل آلود نکنیم تا کسی نتونه از آب گل آلود ماهی بگیره . سیاسی باشیم ولی سیاسی بازی نکنیم و بازیچه نشیم.
  ما خیلی کار های مهم تر از این چیزا داریم . این قدر این کار ها مهم هستن که من به عنوان یه مسلمون و یکی از کوچیک ترین دوستداران امام زمان (عج) امسال بعد از کنکورم می خواستم درس خوندن رو بذارم کنار تا در حوزه های مختلف از جمله مهدویت کار کنم …
  به قول دکتر علی شریعتی عزیز :
  خدایا ! ” عقیده ام ” را از ” عقد ام ” مصون بدار .
  الـــهی آمـــیـــــــــن
  التماس دعا

  (۰)
  پاسخ
  1. 35.1

   علی ابرار

   سلام
   ما هم سنو سال زیادی نداریم ولی در مورد خوبی ها و بدی های دولت های گذشته یه چیزایی میدونیم و…
   شما مثه این که دارید از روی آدرس غلطی که به شما دادن قضاوت میکنید کسی مخالف مذاکره نیست خوب دوتا دولت قبلی مگه داشتن مذاکره نمیکردن؟ با روش مذاکره مخالف هستن. و بعضی ها هم با مذاکره مستقیم با آمریکا مخالف هستن.
   دیدیم که مخالفتشون هم بیمورد نبود فقط قبح مذاکره با آمریکا رو شکستن ولی هیچ چیزی به دستمون نرسید. کلی امتیاز دادن ولی حتی به اندازه ۴% پول خودمون رو هم بهون ندادن(سودش بماند) وارد جزئیات نمیشم ولی اینقدر بد عمل کردن که یکی مثل زیباکلام هم دادش در اومده زیبا کلام اعتقادش این بود که کلا انرژی هسته ای بدردمون نمیخوره درشو گِل بگیریم. ولی داد اینو هم در آوردن که میگه اینا چرا فقط امتیاز دادن و امتیازی نگرفتن؟!
   بعضی از انتقاد ها از این دولت رو از دولت قبلی هم داشتیم نمونش اقتصاد اسلامی که گلومون توی دولت قبلی پاره شد. حرف زیاده :-|

   (۰)
   پاسخ
   1. 35.1.1

    سبحان

    سلام .
    مثه اینکه دوباره باید روده درازی کنم !! اگه به حرفای من و لحن حرف زدنم دقت کنین می بینین من از اول با صداقت اومدم جلو و گفتم ۱۸ سالمه وگر نه می تونستم مثه بقیه سن خودم رو نگم و بیام نظر بدم .کی به کیه؟!!! من هم اومدم و بخشی از عقایدم رو گفتم چه درست چه غلط .اصلا نظر دادم که اگه بازخورد بقیه رو نسبت به نظرم ببینم و اگه عقایدم مشکل دارن درستشون کنم..مگه همه ی کسایی که میان اینجا نظر میدن حرفشون درسته؟؟؟
    اول از همه واقعا از صمیم قلب از همه ی کسایی که واسه نظرم ارزش قائل شدن و خوندنش و جواب دادن تشکر می کنم . می خوام جواب این دوستان رو بدم .
    فک کنم کلا منظورم رو اشتباه عرض کردم که این طوری شد. در جواب سجاد جان اینو میگم : رهبری فرمودند : ما سلاح شیمیایی نداریم ولی اگر با این سلاح به ما حمله شود ما هم به همان شکل به آنها پاسخ می دهیم . خوب این یعنی چی؟ یعنی نمیذاریم حقمون رو بخورن .
    اینو گفتم که فک نکنی کسی قراره بذاره که ایران درصد اورانیوم غنی شده ی خودش رو کاهش بده تا اینکه اینقدر کم بشه . خود شما هم نمیذاری مگه نه؟
    یه چیز دیگه هم این که ما هم از پشت کوه نیومدیم اخبار به دستمون میرسه .پاش بیوفته از خیلی ها سیاسی ترم ولی می خوام اینو بگم که هیچ کدوم از ما نمیدونیم که توی فکر دولت چه خبره ؟ قصدشون چیه؟ چه برنامه هایی دارن ؟ کسی “واقعا “خبر داره ؟
    من اینو قبول دارم که رئیس جمهور یه مملکت نباید این طوری صحبت کنه که دشمن شاد شیم و از این نظر واقعا به منم بر خورد ( ما هم ایرانی هستیم والا ! ) . ولی میگم که هر دولتی راه و روش سیاسی خودش رو داره . مطمئن باشین اگه کسی بخواد ما رو از حقمون محروم کنه ما محکم جلوش وایمیسیم چه ایرانی باشه یه خارجی ، چه روحانی باشه چه غیر روحانی . ولی شاید یه عده ای کلا ترسو باشن و بخوان سنگ اندازی کنن یا بخوان با هیچ کشوری رابطه نداشته باشیم که نکنه گازمون بگیره !!! ( شاید یه عده ای از این جمله ی من برداشت کنه که طرفدار آمریکا و کشور های خارجیم ولی اصلا این طوری نیست و مثه بقیه از آمریکا به شدت بدم میاد ولی ما مذاکره می کنیم که واسه بقیه روشن بشه . شاید توی این مذاکرات یا مذاکرات دیگه تونستیم کشوری رو طرفدار خودمون کنیم . خدا رو چه دیدی؟) .
    یه چیز دیگه هم در جواب علی جان . درسته که قبل از من کسی در مورد مذاکرات حرف نزده ولی آدم هایی هستن که کلا با مذاکرات مشکل دارن من که می شناسم شما چطور؟هم چنین من که نگفتم لال بشیم و حرفی نزنیم ،گفتم ؟ خودم هم توضیح دادم که باید سیاسی باشیم ولی اگرم نقد می کنیم ( توی هر موردی نه فقط این مورد ) منصفانه نقد کنیم.می تونیم رزولوشن دیدمون رو بیشتر کنیم که بهتر ببینیم. خدا شاهده من طرفدار حزب یا گروهی نیستم که بخوام از کسی طرفداری کنم .حالا آقا سجاد معلومه خیلی عصبانی شدی ، یه ذره آروم باش عزیزم. پیشنهاد می کنم این جوری گازشو نگیر که کسی فک کنه آدم افراطی هستی.اسلام دین تعادله ویه وقت چیزی نگی ( توی هر موردی ) که پشیمون بشی . اصل حدیث یادم نیاد ولی مضمونش این بود امام علی (ع) می فرمایند : سخن تا زمانی که در دهان توست مالک آن هستی .هنگامی که زده شد تو بنده ی آن هستی. البته اینو اول با خودم بودم بعد با همه ی دوستان عزیز . ما که همش نباید بزنیم تو سر و کله ی هم . یه سودی هم باید بمون برسه .بازم خوشحال میشم نظر بدین
    یا حق

    (۰)
    پاسخ
    1. 35.1.1.1

     علی

     دوست گرامی سلام
     در مورد مذاکره و تعامل با آمریکا دیروز رهبر عزیزمون حرف آخر رو زدند.
     دولت قبلی با همه دنیا مذاکره و تعامل داشت ولی افساد طلب ها(این اصطلاح از سوره بقره در مورد اصلاح طلب ها گرفته شده) مدام دروغ میگفتند و برعکس وانمود میکردند.
     یا حق

     (۰)
     پاسخ
    2. 35.1.1.2

     سجاد یو

     علیک سلام

     دوست عزیز سن زیاد یا کم به کسی عقل نمیده!

     بله درسته نه رهبری راضی میشه نه بنده ی حقیری مثل من. ولی طرفداران روحانی و خوده روحانی چند بار صریح گفتن شکم مهمتره.

     من کار ندارم تو فکر دولت چه خبره! فقط با خطوط قرمز بازی نکنن! با آیات قرآن بازی نکنن…افکارشون ارزونی خودشون! ضمنا خوده روحانی صریح گفته اقتصاد نئوکینزی بهتر از اسلامه (اگر خواستی ثابت میکنم)

     و در رابطه با این حرفت “ما مذاکره می کنیم که واسه بقیه روشن بشه . شاید توی این مذاکرات یا مذاکرات دیگه تونستیم کشوری رو طرفدار خودمون کنیم . خدا رو چه دیدی؟) .”
     من هر چقدر بگم شما ساده ای کم گفتم!!!
     آمریکا و اون ۵ تا کشور رو طرفدار خودمون کنیم؟!؟!؟
     جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

     باید یه اعترافی هم بکنم من کلا با مذاکرات مشکل دارم… طبق آیات قرآن و حرف امام خمینی مذاکره با افراد یهودی بی فایدس
     به شخصه ترجیح میدم با داعش مذاکره کنیم ولی با آمریکا مذاکره نکنیم

     عصبانی هم نشدم! اگر به بقیه نظرهام توجه کنی متوجه میشی که من کلا کوچه بازاری صحبت میکنم
     با فن بیان و این جور چیزا رابطه خوبی ندارم
     آدم باید خاکی باشه. سخنرانی که نیس..!!

     (۰)
     پاسخ
     1. 35.1.1.2.1

      سبحان

      من منظورم این آقا سجادیه که منو این جوری خطاب کرد : ببین آقا پسر ۱۸ ساله !!!
      کلا دیگه حرفی ندارم . هر چی من میگم ،دوستان عزیز بر اساس نظر خودشون از حرفام برداشت می کنن . شاید مشکل از منه که نمی تونم منظورم رو برسونم . ولی من فقط حرف رهبری رو گوش میدم .تا الان مذاکره کردیم ( اصلا طرفدار مذاکره نبودم و نیستم – در جواب دوستمون که گفت طرفدار مذاکره با آمریکام ) ولی اگه آقا دستور بدن که مذاکره نکنیم منم با جون و دل پیروی می کنم.
      برای تعجیل در فرج آقا یه صلوات
      عزت زیاد

      (۰)
  2. 35.2

   Katrina

   دوستان حرفارو زدن اما منم باز میگم اول اینکه ما نسبت ب صحبتهای روحانی تو این پست موضع گرفتیم نه مذاکره اگرم با مذاکره مشکل داریم با اصل قضیه نیس با نوعشه به قول دوستمون وا دادیم رفت.بعد مطلب دیگه چرا زمان رییس‌جمهور قبل حرف از اتحاد نبود؟هرکی هرچی میخواست میکرد احمدی نژادم لج میکرد به طبعش ,مطلب بعد من خودم ب شخصه مثه ایت ا… سید احمد خاتمی احساس میکنم گرایشات اصولگراها به انقلاب متمایل تره وگرنه نسبت به اونا هم نقد داریم .اما چرا هرکی از روحانی طرفداری میکنه اول دست پیشو میبنده میگه من طرفدار هیچ جناحی نیستم .کلی میگم نه به شما اما انگار این طرفداری آقای روحانی هستن که بزدل تشریف دارن .حرف آخرم تاکید میکنم به شما نیس به همه ی کسانیه که نظر میدن و این حرفو میزنن.ان شا ا… تو کنکور موفق باشین

   (۰)
   پاسخ
  3. 35.3

   سجاد

   الحق که با این سن کمت از خیلیا بیشتر میفهمی . نه عزیزم اینا فقط اونجایی از حرفای استاد رو بهش عمل میکنن که خودشون دوست دارن . جاهایی که به نفعشون نیست رو نشنیده میگیرن . آخرشم فاز سنگین میگیرن وای ما دیگه جامون بهشته یاره امام زمانیم . شما جدی نگیر

   (۰)
   پاسخ
   1. 35.3.1

    علی ابرار

    استاد توی یه سخنرانی گفته بودن “من دوران جاهلیتم طرفدار خاتمی بودم براش سرود هم خونده بودم ولی الان گیرش بیارم وسط خیابون خفش میکنم ” این این حرف رو نشون میده که اینها به کشور خیانت کردن حالا شما گیر بده که اینا فقط یه بخش سخنرانی استاد رو میگیرن شما هم این بخشش رو بگیر.

    (۰)
    پاسخ
  4. 35.4

   بنده خدا

   سلام سبحان…. ببین ما برنامه ای شروع کردیم برای کارهای دینی و نیاز به افرادی با طرز تفکر شما داریم… هم سن و سال هم هستیم…. اگه خواستی وبلاگ زیر نظر بزار تا بیشتر توضیح بدم….
   zamminesazan12.blogfa.com

   (0)
   پاسخ
 35. 36

  سجاد

  ببین آقای پسر ۱۸ ساله !!!
  من حتی حرف های رهبری رو هم نقد میکنم!!! بخصوص جایی که گفتند مثنوی اصول دینه(اینو گفتم که فکر نکنی تعثب دارم به شخص خاصی)
  منم پیشنهاد میکنم با خودت رو راست باشی و نه این سخنرانی جنجالی! بله سخنرانی های قبلی رو هم گوش بدی. حالا من به شما میگم :
  و اما چرا مذاکره نکنیم : شما گفتی اگر مذاکره نکنیم میگن ” ما خواستیم ولی اونا نخواستن ” ؟. حالا من میگم اگه مذکره کنیم چند سال دیگه میگن “میخواستن بمب هسته ای بسازن ولی ما نذاشتیم”
  حالا حرف کی منطقی تره؟
  البته مذاکره چیز خوبیه! ولی من به مذاکرات روحانی با آمریکا نمیگم مذاکره …. میگم وا دادن!
  ولی به قول خودت رهبری راه رو برای مذاکره باز میزاره. که فردا طرفدارای روحانی نیان بگن روحانی میخواست کشور رو درست کنه ولی رهبر نگذاشت!
  یه سوال : مگه مذاکره چیزی از ما کم می کنه ؟
  جواب : بله چطور کم نمیکنه؟! اینها اگه اشتباه نکنم توافق نامه ۲۰ ساله امضا کردند. یعنی تا ۲۰ سال دیگه فقط باید ۱ الی حداکثر ۳ درصد اورانیوم غنی کنیم
  اونم تو عصر تکنولوژی! خدا میدونه تا ۲۰ سال دیگه چه اتفاقی قراره بیفته!!
  درسته که دشمن هامون خوشحال میشن ما به جون هم بیفتیم!
  ولی دشمنان داخلی ما بیشتر خوشحال میشن که در برابر گند زدن هاشون لال بمونیم و خودمون رو گول بزنیم و مثل ظریف اینجور بخندیم :-D :-D :-D
  محتاجیم به دعا

  (۰)
  پاسخ
  1. 36.1

   سجاد

   تو ولایت پذیریتم مشکل داره. نمیدونم چرا با شما کل کل میکنن. شما که رهبرم قبول ندارین دیگه معلومه باید مخالفت کنین و اینجا جنجال راه بندازین. این تندرویی کار دستتون میده از ما گفتن بود

   (۰)
   پاسخ
   1. 36.1.1

    سجاد یو

    خدا شفات بده با این دیدگاهت!
    من کجا گفتم با ولایت پذیری مشکل دارم؟
    چطور به این نتیجه رسیدی؟
    از خدا نمیترسی اینطور تهمت میزنی؟
    … مرجع تقلید من سید علی خامنه ای هست.. اون وقت تو میگی با ولایت پذیری مشکل دارم!
    پیشنهاد میکنم لوح فشرده پرسمان، اداره مشاوره نهاد رهبری رو ببینی
    بازم دعا میکنم خدا شفات بده

    (۰)
    پاسخ
 36. 37

  محمد رضا

  چرا جوش آوردی برادر من هنوز که یه سال بیشتر نگذشته.شما سال بعد همین موقع چی بار مردم میکنی؟

  (۰)
  پاسخ
 37. 38

  SajaD h

  بزنید تو سره هم. یادمه تو اولین سخنرانی که از استاد دیدم تو دانشگاه آزاد قزوین زمانی که راجع به فراماسونری صحبت میکردند.. ایشون گفتن از لحاظ سیاسی نه چپم نه راست حالم از هر جفتشون به هم میخوره.بعد دانشجوها سو ت و کف زدن . استاد یه حرف تامل برانگیز زد بعدش.گفتن: چون خوب میدونم تو این بازیا این منم که ضربه میخورم. حالا این شماهایین که دارین ضربه میخورین .یکم به خودتون بیاین

  (۰)
  پاسخ
  1. 38.1

   سبحان

   منم کل حرفم همین بود…
   وگر نه ما هم میگیم مرگ بر منافق

   (۰)
   پاسخ
 38. 39

  سعید

  سلام دوستان
  ضمن تشکر از حضور دلسوزانتون در چنین فضاهایی
  این که مینویسم فقط نظر بنده است بدون قصد حمایت از شخص یا طیف خاصی
  چند مورد هست که اشاره میکنم
  ۱-درمورد نقد اشخاص” در فضای منطقی و عادلانه معمولا باید با یک نگاه خاکستری اشخاص ارزیابی شوند(نه سیاه مطلق نه سفید مطلق)سپس اگر بخشی ازشخصیت یا کارنامه یا…. از آن فرد بر بخش دیگر چیره شد و به صورت محرز اثبات گردید تازه حالا باز هم با توجه به موارد دیگری میتوان به سفیدی یا سیاهی فرد رای دادو او را به آن نسبت داد پس در کنار تمام نکات منفی(دراینجا رییس جمهور)باید نکات مثبتی هم اگر بود دید و اشاره نمود وسپس جمع بندی کلی کرد.
  ۲-درمورد نظر به ولایت وفرامین رهبری به این مثال اشاره میکنم که در جریان حمله به خانه فاطمه س زبیر شمشیر کشید اما سلمان نگاه کرد به مولایش که چه میکند که البته باقی ماجرا را هم شما بهتر میدانید پس نه پس و نه پیش افتادن از ولایت امری مورد قبول نمیتواند باشد.
  ۳-در بحث مذاکرات ” دراین بخش باید گفت که خود اقتصاددانان و سیاستمداران هم هنوز نمیتوانند آینده و نتیجه و پیامد واضح وروشنی از مذاکرات رو پیش بینی وارائه کنندپس در این مورد قصاص قبل از جنایت نباید کرد و فعلا باید تا پایان آذر ماه صبر کرد و هر گونه نظری موکول به بعد از آن وحتی آینده یی دورتر خواهد بود بنظر بنده درک متن توافقنامه یی که اساتید علم سیاست در زمانی بسیار طولانی نگارش کرده اند بسیار پیچیده تر وعلمی تر از آنست که مثلا بنده حقیر با روخوانی آن بتوانم نظری هر چند سطحی بدهم پس دراین مورد فقط نظر اساتید آن هم بصورت جمعی و پس از برایند گیری از تمام انها میتواند حجت باشد.
  ۴-در زمینه اینکه آیا این حرف (بروند به جهنم )به چه کسی دقیقا اشاره دارد کجای سخنرانی زده شده مقدمه اش چه بوده موخره اش چه بوده تقریبا بحثی نیست و اشتباه بودنش محرزه اما درسته که این یک اشتباه بوده است ولی مگر همه ما اعتقاد نداریم که بقول استاد انسان ممکن الخطاست و انسان که معصوم نیست امکان اشتباه هر کسی هم وجود دارد که شاید در مورد ریاست جمهور هم اتفاق بیفتد پس نمیشود گفت بدلیل رییس جمهور بودن حق اشتباه ندارید بنده شخصا این را به حساب اشتباه ایشان یا درنهایت به حساب آمار غلطی که به ایشان رسیده میگذارم که کم نیستند کسانی که فتنه میکننددر دستگاه شما حتی حضرت امیر هم داشتند ازاین دست افراد.
  ۵-در مورد اوضاع منطقه ولزوم اتحاد ملی” دراین مورد باز بقول استاد جز راست نباید گفت اما هر راستم نشاید گفت به نظر میرسد که با توجه به وضعیت منطقه به طور مثال عراق که بخاطر خلا سیاسی درونی و آشفتگی ملی دچار چه وضعیت اسفباری گردیده است صلاح کلی نظام و آرامش و همبستگی درونی نیازمند دوری از اختلافات و فریادهای حزبی و کشمکشهای سیاسی میباشد .پس دعوای سر این کلمه فرسایش و کدورت خودمان هست فقط در درون .آنطرف به اندازه کافی رقص وهلهله کردند اینطرف لااقل خودمان به خودمان رحم کنیم.
  با درود بر تمام خواهرها و برادران وطنم

  (۰)
  پاسخ
  1. 39.1

   سبحان

   سلام آقا سعید
   خوشحالم که با هم هم عقیده ایم. والا ما هم همینو گفتیم که … جوابایی که به من دادن رو خوندی؟البته منظورم همشون نیست ،اونجاهایی رو میگم که یا نظرم رو یا نخوندن یا بد خوندن
   اجرت با امام زمان (عج)

   (۰)
   پاسخ
  2. 39.2

   علی

   سلام دوست گرامی
   دیروز رهبری جواب شما و باقی طرفداران مذاکره با آمریکا را دادند،که نه تنها نفعی نداشته و ندارد بلکه ضرر هم دارد.
   یا حق

   (۰)
   پاسخ
 39. 40

  رضوی

  سلام، آنهایی که از مذاکره می لرزند ، ترسشان از دشمن نیست از برباد رفتن زحمات دانشمندانمان و ضعیف شدن ایران در نگاه جهانی توسط تیم خودی است

  (۰)
  پاسخ
 40. 41

  ali

  سلام،پاسخ به توهین دکتر حسن روحانی را در اینجا ببینید
  http://www.aparat.com/v/u9HVs

  (0)
  پاسخ
 41. 42

  سعید

  سلام
  بله سبحان جان دقیقا گرفتم
  و من هم سعیم براین بود که با نگاهی عاری از هر گونه جانبداری یی مطلبم رو درج کنم
  با درود

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *