مطالب مرتبط

17 Comments

 1. 1

  فخر

  بابا رونالدو رو ول کنید غضنفرو بگیرید . حرفای تفرقه آمیز و تهمتهای همیشگی صهیونیست ها حالا از دهان عناصر داخلی بیرون میاد؟؟؟؟؟؟

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  م-م

  من بعنوان یک حزب اللهی قبل از اینکه ایرانی باشم شیعه هستم…
  پایبند به انقلاب اسلامی نه صرفا جمهوری اسلامی..اگر جمهوری اسلامی از قائله انقلاب اسلامی جدابشه من دیگه ارزشی برای نظام قائل نیستم…
  جمهوری اسلامی سرباز انقلاب اسلامی هست
  یونسی باید برکنار بشه…
  اگه به ملی گرایی بود که انقلاب نمیشد..
  ما انقلاب را حمایت نمیکنیم که عده ای به امپراطوری برسند…انقلاب کردیم تا شرایط حکومت حضرت بقیه الله را تا حدی درست کنیم اونهم با امداد الهی
  من بین نظام و انقلاب…انقلاب رو انتخاب میکنم…
  یونسی باید برکنار بشه…
  یونسی باید برکنار بشه…اگه روابط ایران عراق ضربه ببینه ممکنه حرمین شریفین آسیب ببینن
  یونسی باید برکنار بشه

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  علی

  این ادم،ادم مشکوکیه از اظهار نظرش درباره پرچم تا این اظهار نظر/یک چیزی رو توجه داشته باشید که مسئولان هیچ حرفی رو معمولا بدون هماهنگی و بدون برنامه ریزی نمیگن مخصوصا حرفی در این ابعاد.معذرت خواهیش و اصلاح حرف گذشتش هم فیلمه/نتیجه این حرف فقط باعث جدایی دوباره روابط نزدیک و گرم فعلی حکومت ومردم ایران با حکومت و مردم عراقه اگر به نتیجه این حرف که اشاره کردم دقت کنید میبینید احتمالا هدف گوینده حرف هم احتمالا(تاکید میکنم احتمالا نه حتما)همین هست/حالا خوبه یک نفر دیگه از غیر دولت هست که باعث این همه عزت شده اگه خود این اقا اینکارو میکرد چه میگفت.

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  علی

  تنها راهی که میتوان این شکافی که افتاده را جبران کرد عزل این اقا و در بوق وکرنا کردن خبر برای اگاهی کسانی که در کشورهای همسایه این اظهار نظر روشنیدن و نسبت به اهداف ما در کمک به اونها بدبین شده اند هست

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  پویا

  ایران باید امپراتوری باشه تا بتونه از امام زمان محافظت کنه .
  اگر هم بخواد به امپراتوری تبدیل بشه باید کشورهای منطقه رو با خودش همفکر و همسو و همراه کنه و این کار هم نه تنها دور از دسترس نیست بلکه میشه با یک استراتزی سیاست مدارانه و کمک گرفتن از نیروی خود اسراییل یعنی امریکا این کار رو به راحتی به انجام برسونه.
  این راه کار رو هم میدونم ولی نوشتنش خیلی طول میکشه و من تایپ فارسیم خوب نیست رشته ی کلام از دستم در میره.

  (۰)
  پاسخ
 6. 6

  وحید

  منم بانظرعلی آقا کاملا موافقم ؛ ولی چشمم آب نمیخوره که آقای روحانی ازاین کارها بلد باشه وانجام بده ؛ بقول معروف یک حرکت احمدی نژادی لازمه

  (۰)
  پاسخ
  1. 6.1

   یکی!

   والا حرکت های احمدی نژادی اگه منظورتون عزل وزیر امور خارجه توی هواپیماش باشه که دور از اخلاق و شعور سیاسیه! اگر هم منظورتون عزل نکردن اسفندیار پس از دستور رهبریه که اون هم کار درستی نیست. اعتدال آقا.اعتدال!!
   راستی یادمه چند وقت پیش یه آقایی فوت شاه عربستان رو تبریک گفت!! بعدش هم کلی آدم رفتن منت کشی تا حرف اون آقا ماست مالی بشه! الان هم به حاجی ها ویزا نمیدن!! میگم ایشون کارش درست بوده؟

   (۰)
   پاسخ
   1. 6.1.1

    پرهام

    والا عقل و شعور سیاسی رو هم دیدیم و هم فهمیدیم با این اقایون.

    (۰)
    پاسخ
   2. 6.1.2

    مرد تنها

    این بند آخر حرفات خیلی باحال بود

    (۰)
    پاسخ
   3. 6.1.3

    kousha

    بیانیه ها و هیاهوی تبلیغاتی رسانه های وابسته به وهابیون و غرب گراها و از جمله حملات تبلیغاتی گروههای ۱۴ مارس و المستقبل در لبنان بر علیه حزب الله نشان میدهند که اظهارات آقای یونسی اثر بسیار منفی بر چهره و وجهه ایران و انقلاب اسلامی و نهضت ضد استکباری شیعه در کل منطقه داشته است. دوستان اسلام حقیقی در عراق و سوریه و لبنان و یمن از این پس کار بسیار سختی در اثبات عدم وابستگی به دولت ایران خواهند داشت. حکومت ایران نیز ناچار است علاوه بر عذرخواهی از مسلمانان منطقه آقای یونسی را عزل و مجازات و سعی در جبران این اظهارات کند حتی اگر خود دولت زیر بار نرود. اظهارات یونسی به عنوان یک مقام دولتی هم ملی گرایانه و هم توسعه طلبانه و تحریک آمیز و برای آزادیخواهان و مبارزان شیعه در منطقه خطرناک بوده است. این اشتباه بزرگ بسیار فرق میکند با اظهارات یک خطیب نماز جمعه که مسئولیت دولتی ندارد و صرفا درباره یک پادشاه فاقد محبوبیت مردمی بیان شده است. حتی با عبارت صدور انقلاب اسلامی هم فرق دارد چون گفته امپراتوری ایران نه حکومت اسلامی. هرگز این دو را یکی و مشابه نپندارید!

    (۰)
    پاسخ
 7. 7

  سیدحسین

  کسی هست الان ندونه ما در کجای زمان قرار داریم و از این روزها حساس تر بعد از انقلاب سراغ داشتیم؟؟؟ حالا کسی بیاد و در این موقعیت حیاتی, چنین صحبت هایی رو بیان کنه, منظورش چی میتونه باشه؟حالت اول,عمدی در کار و هدفی معین, حالت دوم از جهل… حالا مشاور جاهل خوشبینانشو بفرض, اما مشاور و جاهل!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  (۰)
  پاسخ
 8. 8

  مصطفی

  باسلام و قدردانی از فاراقلیط عزیز؛
  دوستان از این دولت این حرکات اصلا بعید نیست. ببینید نمیشه به شخص ایراد گرفت فقط. هر چند روز یکبار افاضاتی از بدنه دولت بیرون میاد که نشون میده که همه اینها با یک هدف دور هم بامحوریت روحانی جمع شدن. نمیخوام بدبین باشم ولی عقل ناقص من که میگه روزهای بدی با این دولت در پیش داریم. خدا رهبر عزیزمون رو حفظ کنه.

  (۰)
  پاسخ
  1. 8.1

   یکی!

   میگم زمانی که هاله نور دور سر رئیس جمهور پیشین می‌گردید، زمانی که ایشون رو در حد پیامبر ستایش می‌کردند، زمانی که رئیس جمهور ونزوئلا (!) شهید راه امام زمان لقب گرفت، زمانی که… اون زمان چرا بعضی ها ساکت موندن؟
   البته به هیچ وجه حرف های متناقض دور و بری ها آقای روحانی رو دوست ندارم! واقعا در تعجبم از بعضی هاشون! به دار و دسته خودشون هم رحم نمی کنن!!
   من واقعا به این نتیجه رسیدم که «امام زمان داره ایران رو اداره می‌کنه» این‌جور اوضاعی رو یک بشر عادی نمی تونه اداره کنه!!

   (۰)
   پاسخ
 9. 9

  صادق

  فکر کنم همین امروز فرداست که یونسی عمامه رو با تاج طلا عوض کنه

  (۰)
  پاسخ
 10. 10

  مصطفی

  مرگ بر منافق.. از اولش هم اصلا ازش خوشم نمیومد

  (۰)
  پاسخ
 11. 11

  مرتضی

  ایشان احتمالا کاربریه مشابه آقای مشایی رو داره .تو هر دولتی برای تغییر ذائقه یکی لازمه .انسان هم که به همنشینش شناخته میشه.

  (۰)
  پاسخ
 12. 12

  شیعه ی افغانی

  من خودم یک افغانی ام و استرالیا زندگی می کنم. من هم ایران دوست و همیشه به طور جدی اخبار ایران دنبال می کنم.
  ولی این طور صحبت ها اصلا لازم نیست. اگر به لحاض نفوذ باشه امریکا نفوذش از همه بیشتر و اونا اصلا دنبال فخر فروشی نیستن با اینکه واقعا لایقش هستند زبونش دنیا رو گرفته پولشون هم همین طور.
  این طور حرف کار ادمای با تجربه نیست. منم تو رویای امپراطوری یاران علی (ع) هستم ولی با این حرف ها نمی شه. این حرف ها نتیجه جز
  دوری یاران ندارد.

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *