مطالب مرتبط

5 Comments

 1. 3

  ghari

  وقتی اینجور آدما رو توی نظام میبینم یاد حرف استاد می افتم که می گفت : این آمریکایی ها وقتی میبینن یه انقلابی داره توی یه کشوری اتفاق می افته و دیگه نمی تونن جلوش رو بگیرن تنها کاری که می کنن اینکه نوکران مخلص خودشون رو وارد اون انقلاب کنن.

  (۳)
  پاسخ
  1. 3.1

   حسین

   آفرین زدی به هدف!!!!!!!

   (۰)
   پاسخ
  2. 3.2

   anty666

   خدا لعنتوش کنه

   (۰)
   پاسخ
 2. 4

  فاطمه

  بله امتحان فرزندان سخته. اما باید یه شخصیت شناسی درست و ریشه ای داشت تا معلوم بشه این انحرافات همه به خاطر فرزندانه یا…!
  البته به خاطر حفظ وحدت و امنیت بهتره که خیلی تو این زمینه گیر ندیم. به هر حال حفظ این وحدت و حرمت و امنیت حتی از جانب رهبری هم مشخصه.
  خدا همه ما را در راه درست راهنمایی کنه و ثابت قدم نگه داره…آمین

  (۱)
  پاسخ
 3. 5

  مجید313

  واقعا حیف شد ، انسانها در تمام مدت زندگی خود مورد امتحانات خاصی قرار می گیرد یکی از امتحانات سخت (امتحان در مقابل فرزندان است ) ایشان در باره خودشان به تنهایی امتحانات زیادی را موفقیت پشت سر گذراندند اما فرزند مقوله ایست بسیار سخت وقتیکه خود فرزند ماده ی امتحانی میشود . متاسفانه ایشان مردود شد . واقعا حیف شد و نقشه ی انگلیس (این روباه پیر ) کارساز شد . کمی تاریخ انقلاب مان مطالعه کنیم از این دست مردان کارآمد انقلاب را خواهیم یافت که چگونه از پس این آزمون سخت چگونه برآمده اند بعضا سربلند و اما بعضا سرافکنده . واقعا حیف شد .و این در انتظار همه ما خواهد بود .

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *