مطالب مرتبط

6 Comments

 1. 1

  رها

  سلام خدا قوت ضمن تشکر از زحماتتون لطفا پس زمینه سایتو عوض کنین تا مطالبش بعد سیو صفحه قابل خوندن باشه. بعد سیو تاریک میشه.شاید یه گوشه از جهاد فرهنگیتون این باشه ها ;-) اجرتون با حضرت زهرا-س یا علی

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  مهرداد

  تجمع عفاف و حجاب به دلیل عدم صدور مجوز در تهران لغو گردید. گویا به مذاق مدعیان آزادی بدن و بیان خوش نیامده است!!!!

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  مرتضی

  امام خمینی (ره) ما امریکارا زیر پا میگذاریم .
  خدایاکی بود این اقا که مردم دنیا بعد چهل سال دارن به حرفاش میرسن

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  محمد 313

  ایران میتونه ظرف مدت بسیار کوتاهی تبدیل به یه ابر قدرت جهانی بشه شما فقط کافیه به نقشه جهان نگاه کنید تا درستی این حرف رو درک کنید. ما در شاه راه انرژی جهان قرار داریم یعنی ما قلب جهانیم و اگه خودباوری داشته باشیم و آمریکا رو کدخدا ندونیم میتونیم به یک هجمون بزرگ در جهان تبدیل بشیم.

  (۰)
  پاسخ
  1. 4.1

   ali

   تا وقتی همه به فکر دزدی و اختلاصن عمرا
   ولی زمانیکه کمر همت ببندیم به ساختن کشور و دست مفسدین رو قطع کنیم و به ظرفیتهای خودمون اطمینان داشته باشیم و از افراطی گری پرهیز کنیم و به نظرات همه ساکنین این کشور احترام بگذاریم و از انسانهای با لیاقت در همه جا استفاده کنیم (بر عکس الان که یه مشت لاشخور …) و کلی واو های دیگه اونوقت ابرقدرت که هیچی دنیا رو هم میتونیم بگیریم ولی بعیده با این وضع (به نظر من این یه واقعیته حالا کسی خوشش بیاد یا نیاد)

   (۰)
   پاسخ
   1. 4.1.1

    محمد 313

    مگه من گفتم با این وضع میتونیم ، معلومه که با این اوضاع نمیتونیم ولی هموطور که گفتم اگه خودباوری داشته باشیم به قول شما ابر قدرت که سهله دنیا رو هم میگیریم البته ما مثل آمریکایی ها نیستیم که دنیا رو به گند بکشیم.

    (۰)
    پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *