مطالب مرتبط

3 Comments

 1. 1

  پیام

  جناب شریعتمداری در مورد ۳ تصزیح کردند که اگر متن تصویب نشود از کوتاهی های تیم ما نبوده است بلکه از زیاده خواهی وقلدری دشمنان است. ولی حرف من این هست که اگر متن تصویب نشود و توافق به نتیجه نرسد (با وجود کارشکنی های غرب) باز هم در مجموع مقصر اصلی تیم مذاکر کننده است که از بدنه ی دولت است. چراکه این جناب روحانی و حامیانشان بودند که لغو تحریم ها را از وعده های اصلی انتخاباتی شان قرار دادند و همان ها بودند که در جامعه القا کردند میشود با دنیا تعامل داشت و با قدرت ها سر جنگ نداشت. حال اگر مذاکرات به نتیجه نرسد اولا دولت باید پاسخگو باشد که چرا به توصیه های دلواپسان و خوشبین نیستم های رهبزی توجه ننموده و در حدی به امریکا و باغ سبزش خوشبین بود که به خیر خواهی بعضی از خودی ها خوشبین نبود. ثانیا با وجود تمام بد عهدی ها و انتظارات خارج از عرف غرب که واقعبینانه سرنجامی نیکو و شایسته ی اقتدار ایران، برای ما نداشت چرا و چگونه به مدت دوسال انرژی زمان و ظرفیت های کشور را درگیر این میدان بازی سرابگونه کردند و کشور را به حاشیه کشاندن؟

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1

   سید سجاد محسنی

   برادر عزیز جناب آقای شزیعتمداری . همه ما نگرانیم . نگرانیم که در این روزهای حساس نکند اشتباه ما فیض دیدار را به فراغ تبدیل کند، اما برادر عزیز و بزرگوار نکند خدای نکرده چنان کنیم که آندو خلیفه اهل سنت در پیشگاه رسول الله با هم نزاع می کردند و جز حرمت شکنی رسول الله نتیجه دیگری نداشت. برادر من یکبار و برای همیشه ملاک را سخن قاطع آقا قرار دهیم و از نزاع بپرهیزیم. حضرت آقا زبان برا و راسخی دارند و نیازی به تفسیر چون ما ندارند.

   (۳)
   پاسخ
 2. 2

  معنوي

  سلام.جناب محسنی بنظر بنده بد نیست چشم و گوش مردم رو،رو بعضی مسائل باز کرد.شما نقش رادیو و تلویزیون رو تو این قضایا چطور ارزیابی می کنید؟غیر اینه ک خیلی چیزها لاپوشونی میشه؟اگه خوب دقت کنید دیگه نمیشه ب رسانه ملی هم اعتماد کرد بوق شیطون شده نهایتش ی گفتگوی خبری باشه و بعضی تحلیل های آبکی از شبکه های دیگه.

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *