مطالب مرتبط

20 Comments

 1. 1

  حسن

  باید قبول کرد که مردم از اصولگرایان با توجه به خسارتهاییکه دولت ۹ – ۱۰ وارد کرده دل خوشی ندارند ، انتخاب آقای روحانی هم انتخاب بین بد و بدتر که هیچ انتخاب بین بدتر و بدترین بود چون ملت چاره ای نداشتند
  مطمئن باشید از جناح اصلاح طلب هر کس دیگه ای هم که بود رای میاورد ، در این مورد شک نکنید
  حالا اصولگرایان باید بررسی کنند که چه بلایی سر ملت آوردند که نتیجه این شد !!!
  باید در عملکرد و رانت و باند بازی های خودشون بررسی کنند
  همه گروهها باید بدانند که ملت به هیچ گروه و حزبی هیچ تعهدی ندارد که در هر شرایط پایبند آنها باشند ، این نکته کلیدی است که فراموش شده است !!!

  (۰)
  پاسخ
 2. 3

  الف.م

  این انتخابات به نظر من خیلی مشکوک بود.نوع ارایش سیاسی از یک طرف وشک وتردید برخی در مورد اصلاح طلبی اقای روحانی از طرف دیگه.اگه رای کل مردم ایران رو ۵۰/۵۰ بگیریم اصلاح طلبها فقط یک نماینده داشتند که ۵۰درصد ارا به اون تعلق گرفت و۵۰ درصد باقیمانده بین ۵ نفر تقسیم شد.حالا سوالم اینه .مردان سیاسی که سالهاست خاک سیاست رو خورده اند چرا به این معادلات سیاسی توجه نداشتند.؟یا اگاهانه وبه عمد این برنامه چیده شده؟

  (۰)
  پاسخ
 3. 4

  نحن مقاومون

  مخالفم .
  اگر منظورشون اینه که جلیلی به نفع قالیباف میکشید کنار . اولا بعضی از هوادارای جلیلی رای سفید میدادن. دوما خوب حالا اینم ده میلیون رای بعدش چی؟
  اگر رضایی و جلیلی و ولایتی[مهره هاشمی] هم میمشیدن کنار باز روحانی میشد رئیس جمهور
  اقای دهنمکی حالا وقت دعوا بین اصولگرایان نیست. حالا وقت جمع شدن وحدت و برنامه ریزی برای اینده است.

  (۰)
  پاسخ
  1. 4.1

   از دوستان

   مقاومون عزیز نزنید این حرف رو!اون موقع ما گلومونو پاره کرده بودیم می گفتیم ائتلاف اتحاد , شما به جز منفی دادن چی کار می کردین که حالا می گویید “وقت جمع شدن وحدت و برنامه ریزی برای اینده است.”همین کارها را سایر رسانه ها انجام می دادند.
   سایت هایی که (اسم نمی برم ) میومدن رضایی و قالیباف که مورد توجه ترین گزینه های اصولگراها بودند رو تخریب می کردند به نفع کاندید مورد نظرشون که او هم اصولگرا بود چه انتظاری دارید؟آقای روحانی با اختلاف ۲۵۰۰۰۰ رای از دیگران شد رئیس جمهور.آیا این تفرقه ی بین اصولگرایان و تخریب دیگران کافی نبود که دست کم چند میلیون رای را به جای ریخته شدن تو سبد اصولگرایان به سبد دکتر روحانی بریزد؟
   ما چه کار تو این ۴ سال کردیم که ۲۴ میلیون رای را که مردم به یک کاندیدای اصولگرایی دادند رو به کاندیدای منتخب اصلاحات انتقال دادیم.مردم چه تعهدی به احزاب چه اصول گرا و چه اصلاحات دارند که ما هر اشتباهی را انجام بدیم و انتظار حمایت این مردم را هم داشته باشیم.
   ما چه طور جواب اعتماد ۲۴ میلیون نفر را دادیم؟!
   شما شک نکنید آقای روحانی چنین اشتباهاتی را مرتکب شود ۰٫۱ این رای را هم برای دور بعد نخواهد آورد.مردم هیچ تعهدی به هیچ جناهی ندارند حالا می خواهد اصولگرا باشد یا اصلاحات.

   (۰)
   پاسخ
 4. 5

  شکرانه

  بچه ها حواسمون باشه
  دشمن الان همین رو می خواد که اصولگرا همدیگه رو متهم به شکست کنن و به هم مشغول بشن و از این طریق اختلافاتشون بیشتر بشه
  حواسمون باشه تو زمین دشمن بازی نکنیم

  (۰)
  پاسخ
 5. 6

  سید امـیـــر

  با حرف شکرانه موافقم
  +
  اگر کوچکترین قدم کجی کابینه جدید (مخصــــــوصا در سیاست خارجـــــی) بــردارد برخورد قاطع و وحشتناکی باید از حکومت و جبهه مقابل ببینـد
  فقط از این میترسم هرچه رشته شد پنبه شود
  بداننــد دشمن برای ما روز به روز دشمن تر میشود و واکنشمان تندتر و تندتر

  (۰)
  پاسخ
 6. 7

  12

  آقای دهنمکی…شما اول بگو کدوم سمتی هستی…واقعا این درسته که تو فیلمات تا اونجا که راه داره زنهارو آرایش می کنیو میفرستی جلوی دوربین؟؟؟ آیا با کارهای شما و امثال شما این دست فرهنگ تو جامعه رواج پیدا نمی کنه؟؟ آیا ضمن دیدن فیلمهای شما و امثال شما امکان این نیست که نگاه حرامی صورت بگیره؟ آیا ساخت فیلم هایی اینچنین و پس از اون اشاعه این فرهنگ در جامعه،حواس من جوون و امثال من رو پرت نمی کنه و یه سرعتگیر جلوی پاهامون نمیذاره؟ آیا این همون درسیه که باید از وصیت حضرت زهرا بگیریم که منو شبانه دفن کنید تا کسی حتی شکل بدن من رو هم نبینه؟ آیا این همون درسیه که باید از حضرت زهرا بگیریم که وقتی نابینایی وارد اتاق شد،ایشون اتاق رو ترک کردند؟
  واقعا متاسفم برای کساییکه با تمام اینگونه اعمال باز هم خودشونو شیعه ی حضرت زهرا سلام الله علیه میدونن

  (۰)
  پاسخ
  1. 7.1

   جواد

   ۱٫چونکه با کودک سر و کـــارم فتاد
   پس زبان کــــودکـــــان بایـد گشاد

   ۲٫خواجه در بند نقش ایوان است
   خانه از پای بنـــــــــــد ویرانست

   ۳٫وگر بینم که نابینا و چاه است
   اگر خاموش بنشینم گناه است

   فک کنم جوابتو گرفتی ! مگه نه :yes:

   (0)
   پاسخ
   1. 7.1.1

    12

    حرف حساب جواب نداره.اگه حرفی در این مورد داری صاف و پوستکنده بگو.نیازی به شعر نیست

    (۰)
    پاسخ
    1. 7.1.1.1

     جواد

     چشم ،حرف میزنم.

     شما توقع داری تو این وضعیت سینمایی آقای ده نمکی چه کار بکنند. چه مقدار بازیگر انقلابی داریم تا از انها استفاده بکنند،تازه اگر هم داشتیم به یک باره میشود با زبانی (زبان حزب الله )با جوانانی (بعضی از جوانان)صحبت کرد که حتی حاضر به گوش دادن به ان هم نیستند،نباید کم کم رو به جلو رفت؟ مگر زمان پیامبرحجاب به یک باره امد که الان به یکباره اقای دهنمکی در سینما تحول ایجاد کند ان هم یک تنه و بعد هم انتظار موفقیت از او داشته باشیم!!
     حرف زیاد هست ولی همین مقدار کافیه.نظر من بود به عنوان برادر کوچک شما :-)

     (۰)
     پاسخ
     1. 7.1.1.1.1

      12

      چشمات پرسو.شما بزرگی برادر جواد.بهتر نبود از همون اول به همینصورت صحبت می کردی و از نیش و کنایه پرهیز؟
      به نظر شما فقط بازیگرای انقلابی می تونن بدون آرایش آنچنانی توی فیلمها بازی کنن؟یا اینکه کارگردان تعیین میکنه که کی چطوری وارد فیلم بشه.شما میفرمایید کم کم..اینجا با هم تفاهم داریم…اما میشه روند کم کم رو توی فیلمهای ایشون به ما هم نشون بدین؟
      اگه آرایش خانومها توی فیلم های ایشون یک آرایش ملایم بود اتفاقی می افتاد؟از مخاطبان این فیلمها کم میشد؟
      آقای دهنمکی تنها یه مثاله که به خاطر فیلمهای تاثیرگذاری که ساخته ارزش صحبت کردن داره
      وقتی زنها آرایش و مسخره بازی و عشوه گری و لباس های چسبان و…رو همه رو با هم دارن و روز به روز هم اوضاع داره بدتر میشه،لابد آقای دهنمکی هم مجبوره که به همینصورت پیش بره.
      یکی از آشنایان مسئول سینماست.تعریف می کرد که ارشاد به بنر یکی از فیلمها به علت حضور بازیگر خانوم با آرایش غلیظ،گیر داده.این بنده خدا که خودش آدم نسبتا مذهبیه میگفت خب اگه این عکسها نباشه که کسی نمیاد سینما.معنیش رو متوجه میشی آقا جواد؟
      ای بابا.دست رو دلم نذار که خونه.بعضی از مذهبی های ما هم کم کم دارن راه رو گم می کنن.خدا انشاالله عاقبت هممون رو ختم به خیر کنه…
      حاج شیخ رجبعلی خیاط میفرمان که:
      چشمت که به نامحرم می افته اگه خوشت نیاد که مریضی
      ولی اگه خوشت اومد فورا چشمتو ببند و سرت را پایین بنداز و بگو :
      یا خیر حبیب و محبوب …
      والسلام..التماس دعا

      (۰)
 7. 8

  مهدی

  بزرگ ترین اشتباه اصولگرایان اجرای پروژه عبور از احمدی نژاد بود. درست کردن توهمی به اسم جریان انحرافی و تخریب احمدی نژاد. چوب خدا هم صدا نداره. خیلی زیبا تکبر اصولگرایان رو لگد مال کرد.
  رای اصولگرایان همان ۲ میلیون ولایتی و ۴ میلیون جلیلی بود. من معتقدم رای قالیباف و رضایی خارج از ظرفیت اصولگرایی بود.
  در دو انتخابات گذشته هم این کاریزما و ظرفیت خود احمدی نژاد بود که باعث پیروزیش شد.

  (۰)
  پاسخ
  1. 8.1

   علی ابرار

   دوست عزیز چرا پس به جلیلی رای دادی؟!!
   جریان انحرافی رو جلیلی لو داد و باهاش مبارزه کرد و رسواشون کرد
   از جمله افرادی که احمدی نژاد میخواست بندازه بیرون جلیلی و وزیر اطلاعات بودن
   احمدی نژاد در دولت ۱۰ خوب عمل نکرد حتی از نظر دینی بگیم روزنامه دولت که مثل روزنامه دولت زمان خاتمی داشت عمل میکرد
   احمدی نژاد خودشو از اصولگرا ها دور کرد البته من طرفدار اصولگراها به معنی این حزبی که الان هست نیستم منظورم از اصولگرا افرادیه که با رهبری زاویه نداشته باشند و به اصول انقلاب پایبند باشن واگر نه توی همینا نخاله کم نیست

   (۰)
   پاسخ
 8. 9

  هادی

  بچه ها اگر شهر سقوط کرد آن را دوباره فتح می کنیم
  مواظب باشید ایمانتان سقوط نکند…
  شهید محمد علی جهان آرا

  (۰)
  پاسخ
 9. 10

  محمد

  راستش اینروزا حال و حوصله شبکه هاى خبرى رو ندارم،باید گفت اخبار هم دیگه اخباراى قدیم
  به هر حال خدا مارو امتحان میکنه ،ببینیم که چقد رهبرى عزیز تنهاست ،هوشیار بشیم و دودسته نشیم
  آقاى جلیلی باید با گفتمان انقلاب واسه دور بعدى انتخابات ریاست جمهورى خودشو مهـیا کنه و نباید نااُمید شد٪

  (۰)
  پاسخ
 10. 11

  شاهد

  از نظر من این مشکل که یک نماینده اصلاح طلب و چند نماینده اصولگرا داریم بخاطر تایید صلاحیت اشتباه شورای نگهبان بوجود اومده از همون روز اول بهد از تایید صلاحیت ها مشخص بود که امکان داره همچین اتفاقی بیفته و اونها نباید فقط دوکاندیدا اصلاح طلب رو تایید میکردن یا چند تا یا هیچی الان هم باید بمونن تا هشت سال دیگه ……………………

  (۰)
  پاسخ
 11. 13

  مهدی

  امت حزب الله جمهوریت رافدای اشرافیت نمیکند وازآرای رقیبش چنان حمایت میکند که ازناموس خود. امروزکه نتیجه به کام مانبود نه خانه ای، نه اتوبوسی،ونه بانکی آتش گرفت، ونه جان هموطنی به خطر افتاد، روحانی ازصندوق دولتی بیرون آمدکه به دروغگویی مشهورش کرده بودند! ماهم خوشحالیم که زیرسایه ولایت طعم پیروزی رامیچشند این شگفتی خامنه ای است، همان امامی که به دیکتاتوری متهمش میکردند

  (۰)
  پاسخ
 12. 14

  یه دوست

  ده‌نمکی در دوران تازه، نوشتن یادداشت‌های سیاسی را آغاز کرده است: یادداشت دوم حمله به هاشمی رفسنجانی

  “آقای هاشمی! می دانید چرا کسی سطل آشغال آتش نمی زند!”

  گویا مسعود ده نمکی این روزها و در تب وتاب انتخابات بیشتر از همیشه یاد حرفه سابقش یعنی روزنامه نگاری در نشریات اصولگرا افتاده است و در وبلاگش مطالب سیاسی منتشر می کند. بعد از یادداشت روز گذشته اش که به نقد جریان اصولگرا پرداخته بود برای علل شکست در انتخابات حالا در یادداشتی تند آیت الله هاشمی رفسنجانی را خطاب قرار داده است. متن کامل این یادداشت را در کافه سینما می خوانید:

  پیام آقای هاشمی بعد ار انتخابات اخیر مبنی بر سلامت کامل انتخابات برای کسانی که چهار سال پش با پیام همسر مکرمه ایشان و همفکرانشان قاعده بازی مردم سالاری را به هم زدند و به جای تبریک به رقیب به آتش افروزی پرداختند شگفت انگیز است.

  نه فقط حضرت ایشان بلکه عموم کسانی که پرچم مدارا و تسامح و تساهل و دموکراسی و تحمل مخالف و روشنفکری را مانند چماق بر سر منتقدین خود می کوبند تعریف دوگانه ای از دموکراسی دارند. در منظر این دوستان اگر نامزد پیروز فرد مورد نظر آنها باشد ایران بهترین شکل دموکراسی را دارد و اگر نامزد پیروز رقیب یا مخالف آنها باشد تقلب و مهندسی آرا نام می گیرد.

  اساسا این گروه همه چیزشان شبیه هم است در حوزه های فرهنگی و اجتماعی و حوزه اندیشه هم اینگونه رفتار می کنند مثلا در همین سینما اگر فیلم مد نظر آنها بفروشد می گویند مخاطب اندیشمند و فرهیخته ولی اگر فیلم از آن فرد هم فکر آنها نباشد می گویند فیلم عوام پسند است و مردم ساده پسندند.

  اگر در مطالب و ابراز نظرشان توهین و فحش باشد می گویند آزادی بیان است ولی اگر چواب بدهی می گویند هوچیگری و نقد ناپذیری.

  اگر سوال کنند اسمش آزادی اندیشه است ولی اگر سوال کنی می گویند تفتیش عقاید است.

  اگر سطل آشغال آتش و بانک و اتوبوس آتش بزنند اسمش اعتراض مدنی است ولی اگر در برابرشان اعتراض کنی چماقدار و خشونت طلب می نامندت.

  در یک کلام حوزه سیاست و فرهنگ و مدیریت فقط باید در انحصار آنها باشد و از منظر آنها مخالف خوب مخالف مرده است .

  انگار غربی ها هم این منش را دارند نمی دانم کدام یک از هم آموخته اند. القاعده خوب القاعده ای است که شیعه بکشد القائده بد القائده ای است که انسان غربی را بکشد. دیکتاتور خوب دیکتاتوری است که در بحرین شیعه بکشد

  آری این چنین است برادر!

  اگر کسانی که در هردوره پیروزی رقیب را به این آسانی می پذیرند و به جای سطل اشغال آتش زدن پیام تبریک برای مخالف خود می فرستند روشنفکر نیستند توصیه می کنم به این منش خود افتخار کنند ولو اینکه همیشه از نظر اصلاح طلبان و روشنفکر نمایان متهم باشند.

  به هر حال امیدوارم مدعیان روشنفکری و دموکراسی آداب برد و باخت را در همه حوزه ها ی فرهنگی و سیاسی یاد بگیرند. و انتخاباتشان مثل جشنواره سینمایی شان نباشد.

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *