مطالب مرتبط

8 Comments

 1. 1

  حسین

  خدا رو شکر حداقل رهبری پشت تیم مذاکره کننده هست و فرمودند که اعضای تیم مذاکره کننده متدین و قابل اعتماد و امین هستند.و به بعضی گزافه گویی ها که چند وقتیه امثال عباسی راه انداختن پایان دادن.
  سخن ایشون فصل الخطابه دیگه.
  البته اگه بعضی دوستان ((یومن ببعض،یکفر ببعض)) نباشن.
  اللهم عجل لولیک الفرج
  یا حق

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1

   حمید

   سلام دوست عزیز، همه حرفهای دکتر عباسی در انتقاد از دولت بسیار درست و بجاست ، ایشون یکی از بهترین استراتژیستهای ایران و از رزمنده های جنگ تحمیلیه ،همون جنگی که بعضی ها فقط برای گرفتن عکس یادگاری چند روز اونجا بودن، خواهش مینکم تهمت نزنید، کدوم حرف و انتقادشون غلط بوده که حتی دولت هم بیانیه صادر نکردن و حرف های ایشون تکذیب کنه، مثل دیدار با چند اسراءیلی در هتل پاریزین سوییس در سال ۶۵ که دولت جوابشون رو نداد، و منظورتون از گزافه گویی چیه ،مثال بیارینو بگین کدوم حرفشون اشتباه بوده و خواهشا بی دلیل و منطق به ایشون تهمت نزنید.

   (۱)
   پاسخ
   1. 1.1.1

    حسین

    جناب حمید خان.اتفاقا کسی که عادت به تهمت زدن با ادبیات بسیار زشت و زننده داره همین جناب عباسیه.
    میگین مثال باشه.چند سال جلوتر،یعنی ابتدای سال ۸۸،قبل از انتخابات ریاست جمهوری،همین آقای کسینجر اسلام،در یکی از سخنرانی هاشون توی دانشگاه فرمودند که من لیست ۲۵۰ نفری رو که از دفتر آقای خاتمی حقوق میگرفتن تا زیر آب اسلام رو بزنن رو منتشر میکنم.
    تهمت یعنی حرفی که بدون سند باشه دیگه،درسته؟
    خوب جنابعالی خیلی مختصر و مفید و بدون طفره رفتن به من بگین چرا بعد از قریب به ۶ سال ایشون هنوز لیستی منتشر نکردن؟
    فقط متوجه این نکته باشید که من مدافع دولت خاتمی نیستم و اتفاقا از بدترین دولت های تاریخ انفلاب میدونم.چون امثال حقیقت جو و سازگاراها از دلش در اومد.
    اما ایشون میگه ۲۵۰ نفر که حقوق میگرفتن تا زیر آب اسلام رو بزنن.فقط به من بگین این لیست کجاست؟چرا منتشر نمیکنن تا دستگاه قضا هم در جریان قرار بگیره؟؟لیستی که بیش از ۶ سال پیش قولشو دادن.

    ()
    پاسخ
    1. 1.1.1.1

     حمید

     اولا ایشون نگفتن که میخوان اسما رو منتشر کنن چون بعضیافت از اون آدما الان تو بی بی سی و وی یو این ، دوما نیاز به انتشار هم نداره، وقتی خود خاتمی یعنی نماد روحانیت منهای اسلام از اعضا و حمایت کننده فتنه ۸۸ ، دیگر وای بحال دیگر حقوق بگیرآن دولت، سوما آیا آقای روحانی مثل آقای خاتمی، موسوی، رفسنجانی خط فکری شون یکی نیست وبه اصطلاح اصلاح طلبن و دو روز مانده به انتخابات ۹۲ عکس آقای روحانی کنار عکس آقایون رفسنجانی و خاتمی چاپ شده بود، سوما چند روز پیش تو اون افطاری آقای کرباسچی ، میر حسین موسوی رو سید مظلوم تعبیر کرد، لابد ظلم کننده به او نیز نظامه ،حداقل انتظار از روحانی، یک واکنش خشک و خالی به این موضوع بود که ظاهرا از آن هم دریغ شده! و چهارما الان دستگاه قضا که از مفاسد اقتصادی خانواده هاشمی که با خبره پس چرا اون آقا زاده فراتر از قانون رو اعدامش نمی کنه!! چون بعضیها با رانت و رشوه چند ساله مانع اعمال قانون میشن ، پنجما چرا رهبری مکررا در سخنرانیاشون در مورد خطوط قرمز حرف می زنن، چرا در دولت قبل آین طور نبود.

     (۱)
     پاسخ
     1. 1.1.1.1.1

      حسین

      قربونت برم من تقاضا کردم که طفره نری.من کاری به بقیه موضوعاتی که گفتین ندارم.
      من فقط گفتم جواب سوال منو بدون شانتاژ بدین که مثل اینکه نمیتونین.
      آقای حمید آقا،جناب عباسی نگفت من لیست رو منتشر میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
      من تعجب میکنم ازتون.شاید شما یه ویدئوی دیگه رو دیدین.
      توی اون سخنرانی که بنده عرض میکنم به صراحت میگن من لیست ۲۵۰ نفری رو که از دفتر اقای خاتمی حقوق میگرفتن تا زیر آب اسلام رو بزنن رو منتشر میکنم.
      حمید خان خوب دقت کن.نگفت ۱ نفر،نگفت ۱۰ نفر.گفت ۲۵۰ نفر که حقوق میگرفتن تا اینکارو کنن.
      بعد اینکه صریح گفتن من لیستشون رو منتشر میکنم.
      خواهشا فقط به سوال من جواب بدین.اسمون ریسمون نبافین.
      تهمت یعنی چی؟
      مگه نه اینکه تهمت به این میگن که چیزی رو بگی اما سندی واسه حرفت نیاری.
      این تهمت نیست؟
      تورو جونه عزیزت موضع نگیر که فقط فقط حرفای منو بخونی که جوابمو بدی.
      جواب منو هم بده اما یکمی به اینم فکر کن که این حرف ایشون چیزی غیر از تهمته؟
      بازم میگم کاری به افراد معلوم الحال ندارم.یه سریاتکلیفشون روشنه و منم تا حدی در این مورد با شما هم عقیده ام.
      این آقا میگه ۲۵۰ نفر.

      ()
   2. 1.1.2

    محمد

    دولت اگر اون کار رو میکرد از عباسی به دلیل تهمت شکایت نمیکرد….اگر چنین اتفاقی افتاده بود قوه ی قضاییه روحانی رو تایید صلاحیت نمیکرد…یعنی عباسی از این جلسه خبر داشته قوه ی قضاییه خبر نداشه؟؟؟؟

    ()
    پاسخ
    1. 1.1.2.1

     حمید

     اگه تهمته پس چرا تلوزیون مستندشو نشون داد و الان هم رهبر انقلاب میگه، به آمریکایی ها خوشبین نیستم ولی آقایون اصلاح طلب بسیار به آمریکا خوشبیننو و با وجود چند بار تحریم مجدد شرکت ها و اشخاص ایرانی پس از توافق ژنو، اتهام به ایران در حمایت از تروریسم و اینکه دروغگویی تو ذات ایرانی هاست وتحقیر مردم بزرگ ایران، پشت در نگهداشتن نماینده معرفی شده توسط دولت در سازمان ملل و… کافی نیست تا دوستان اصلاح طلب یه کم به آمریکا که بقول امام شیطان بزرگه بدبین بشن.

     (۰)
     پاسخ
     1. 1.1.2.1.1

      حسین

      جناب حمید خان،من همچنان منتظر جوابتون هستم.
      اگر قصد ندارین جواب بدین بگین.مشکلی ندلره که… .

      ()

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *