مطالب مرتبط

14 Comments

 1. 1

  فخر

  این مذاکرات به هیچ وجه برد . برد به نظر نمیاد . تواین قضیه ایران هیچ چیز بدست نمیاره….

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1

   محمد

   شما از توافق نامه خبر دارین که چنین اظهار فضل میکنین؟؟؟
   مجلس از ظریف توضیح خواست درباره ی مذاکرات ظریف هم جوابشون رو داد قانع شدن…
   (البته به جز تعداد انگشت شماری از نماینده های تندرو)
   شما تا نتیجه ی نهایی مذاکرات سکوت کنین هیچی نگین بهتره…

   (۰)
   پاسخ
   1. 1.1.1

    فخر

    نه فقط شما خبر دارین . البته سکوت ما تا آخر مذاکرات وقتی کار از کار گذشت باعث خوشحالی کسایی که به دنبال مذاکره به هر قیمتی هستن . ما هم با مذاکرات مشکلی نداریم ولی نه به هر قیمتی و بر خلاف شما به اون خوش بین نیستیم . آخه کی میخاین بفهمین مشکل اقصادی مملکت ربطی به تحریما نداره و بخاطر سو مدیریت اقتصادی. فساد اقتصادی و عدم اجرای اقتصاد مقاومتیه . نمی دونم چرا بعضیا در مقابل فهمیدن اینقدر مقاومت میکنن….

    (۰)
    پاسخ
    1. 1.1.1.1

     مرد تنها

     با بیشتر حرفتون موافقم اما اگه منظورتون اینه بدون نیاز با رابطه با دنیا ما میتونیم اقتصاد داشته باشیم کاملا در اشتباهین

     (۰)
     پاسخ
   2. 1.1.2

    ایمان

    میشه جوابیه ظریف به مجلسو بدین؟ هیچ توضیحی به مجلس نداده تازه گفته اگر استیضاحمم کنین یک کلمه توضیح نمیدم! اگه انقد قرارذاذ خوبیه چرا تا حالا از داخل هیچ متنی منتشر نمیشه؟ چرا همش میگن محرمانست؟ چرا نتانیاهو کنگره آمریکا میدونن و محرمن ولی مردم ایران نامحرم ؟تو این قرار داد حدودا ۲۸ مورد تعهد دادیم
    آب سنگین اراک تعطیل فردو تعطیل حق غنی سازی ۵ در صد به بالا که نداریم از اون به پایینم با سه شرط داریم ۱) آمریکا تشخیص بده ما نیاز داریم ۲) مکان اونو باید با توافق با آمریکا مشخص بشه ۳) زمان غنی سازیم با توافق ذو طرف باشه این شرطا واسه غنی سازی زیر ۵ درصده نطنز تعطیل ذخایر ۲۰ درصد به اکسید تبدیل بشه نظارت از آژانس گاه و بیگاه و هر وقت خواستن انجام شه و ….. تنها چیزیم که قرار بوذه بگیریم و هنوزم نگرفتیم ۷ میلیارد دلار از ۱۰۰ میلیارد دلار پول بلوکه شدمونو طی ۱۲ قسط تازه از اون موقع که این توافق شده تا الان دارایی های بلوکه شذمون به
    ۱۴۰ میلیارد دلار رسیده یعنی ۴۰ میلیارد دلار دیگه بلوکه کردن ۷ میلیارد قراره بدن

    (۰)
    پاسخ
 2. 2

  M

  ظریف: رژیم صهیونیستی باید ریشه کن شود/ به دنبال کسب اعتماد کسی نیستیم

  http://www.abna24.com/persian/service/iran/archive/2015/03/06/675145/story.html

  (0)
  پاسخ
 3. 3

  سیدحسین

  سلام
  به عمل کاربراید به سخنرانی نیست.

  (۰)
  پاسخ
  1. 3.1

   M

   احتمالا شما از خودتون مطمئن نیستید ، وقتی آقای ظریف چنین حرفی را در سیاست خارجی میزنن به واسطه حمایت ملت هست …
   قرار نیست خود ایشون یک تنه مقابل اسرائیل بایسته .
   اخلافات داخلی از نظر تمام احزاب داخلی شمرده و هیچ کشوری حق دخالت در امور داخلی را ندارد ، ضمن اینکه آقای ظریف به نمایندگی از ملت ایران سخن گفتند .
   = خیلی وقته که فاصله حرف تا عمل برای ما مشخص شده =

   (۰)
   پاسخ
  2. 3.2

   M

   عذر خواهی میکنم ، فکر کنم نظر شما در جواب نظر بنده نبود …

   (۰)
   پاسخ
 4. 4

  سیدحسین

  سلام
  اتفاقا” در جواب شما بود فقط حواسم نبود،به عنوان نظر مجزا درج شد نه پاسخ به نظر شما.
  نه عزیزم ما به خودمون مطمئنیم.به خاطر همین هم به کسی که تکیه به مذاکره با کدخدا کرده بود رأی ندادیم.ببین کی داره حرف از اطمینان میزنه .کسی که از شخصیتی طرفداری میکنه که شعار انتخاباتی اش رو نادیده گرفتن قدرت مردم کشورش و مذاکره با دشمن خونی شون قرار داد
  ظاهرا” جنابعالی فراموش کردید که ایشون حمایت کردن از ملت رو هم بلد نیست.ایشون هم وزیر همین رئیس جمهور
  ایشون نشون دادن که پتانسیل گندکاری فراوانی دارند.یک بار خواستن از مردم دفاع کنند کلا”فاتحه ی سیستم دفاعی کشور رو خوندند بعد شما میگی: قرار نیست خود ایشون یک تنه مقابل اسرائیل بایسته .(ممنون از اینکه موجبات خنده و شادی یک ملت تا یک قرن آینده رو فراهم کردید)
  هنوز فراموش نشده بیلبورد های صداقت آمریکایی رو براش همین آقایون مذاکره کننده چه قشقرقی بر پا کردند اون موقع چون غیر از خودشون گفتند بد بود الان که خودش میگه خوب شد.
  ایشون یه لطفی کنند توی همون مذاکرات به نمایندگی از ملت سخن بگن که حداقل (چون اینطوری حرفاشون منتشر نمیشه،البته به لطف نامحرم بودن ملت از دید خود ایشون)از این سخنان پر بار ایشون ماها اینقدر حرص نخوریم.جهنم و ضرر،پول بیت المال رو توی پیک نیک ژنو خرج کن نوش جونت.ولی لطفا” با این جملات زیباتون حمایت نکنید مردم رو.
  با حمایت قبلی حدود یک قرن بعد باید رزمایش برگزار کنیم تا ایشون که بعیده ولی حداقل آمریکا بفهمه که ما سیستم دفاعیمون خیلی هم قویه.اگه این طور پیش بریم با هر حمایت کلامی ایشون و هر اقدام ایشون در راستای حمایت از ملت باید یه کامیون خاک پشت سرشون راه بندازیم و خاک بریزیم روی حمایتشون تا بوی گندش دنیا رو بر نداره!!!!!!!

  (۰)
  پاسخ
  1. 4.1

   M

   اطمینان امثال شما به شخص خودتون و بی توجهی به نظر دیگران باعث بسیاری از مشکلات بوده و هست .
   زمانی که امثال شما تحریم رو کاغذ پاره خوندید و به این فکر نکردید که “به عمل کار براید به سخنرانی نیست” نه تنها هیچ اقدامی برای خنثی سازی تحریم ها نکردید ، بلکه بالعکس کشور و بخصوص مردم رو از چاله انداختید داخل چاه .
   دلیل منتشر نشدن اخبار مذاکرات نامحرم بودن مردم نیست ، بلکه دخالت بی جا و ناشیانه شما و امثال شماست .
   یادمون نرفته سفرهای خانوادگی سران دولت قبل به بهانه های مختلف ، اختالاس های میلیاردی پول بیت المال .

   (۰)
   پاسخ
   1. 4.1.1

    ایمان

    عزیزم شما یا خیلی ساده ای یا عذر میخوام ساده لوحی
    این چه استدلالیه رفتن قرارداد به این مفتزحی بستن که یه خوردشو بالا نوشتم ولی احتمالا یادت رفت جواب بدی مثل اون سوالای دیگم راجع به روحانی که نتونستی جواب بدی اون وقت ما نباید بدونیم چرا؟ خب مردم ندونن چرا به مجلسم نگفتن؟ چرا رهبری گفتن از جزییات مذاکرات خبر ندارن؟ یعنی چی هیچ کس نباید بدونه تو این مملکت چه بلایی سر این مملکت آوردن؟ نه عزیزم چون انقدر تحقیر آمیز بود این قرارداد روشون نشده بگن؟
    اونا که قرارداد ژنوو بستن مگه روحانی نگفت ” قرارداد ژنو یعنی شکست کشور های بزرگ در برابر ملت ایران” خب من به عنوان یه شهروند میخوام مفاد این پیروزیو بدونم این چیز زیادیه؟

    (۰)
    پاسخ
 5. 5

  سیدحسین

  سلام
  من به حزب خاصی بند نیستم و از دولت قبل حرفی نزدم اما چون شما دارید حق آقای احمدی نژاد رو پایمال میکنید من باید ورود کنم و هرجایی که حق کسی پایمال بشه وظیفه دارم ازش دفاع کنم.
  فرمودید:
  اطمینان امثال شما به شخص خودتون و بی توجهی به نظر دیگران باعث بسیاری از مشکلات بوده و هست
  _پاسخ:
  ما اگر به شخص خودمون اطمینان داشتیم و به نظر دیگران توجهی نداشتیم مثل بعضی هایی که سال ۸۸ ریختن توی خیابونا باید میریختیم توی خیابون و رأی اکثریت رونادیده میگرفتیم و یا انتخاباتی که بیش از ۳۰سال قدمت داشت رو تقلب بزرگ میخوندیم و ۱۱ میلیون اختلاف رأی بی زبون و بی سابقه رو نادیده میگرفتیم.
  فرمودید:
  زمانی که امثال شما تحریم رو کاغذ پاره خوندید و به این فکر نکردید که “به عمل کار براید به سخنرانی نیست” نه تنها هیچ اقدامی برای خنثی سازی تحریم ها نکردید ، بلکه بالعکس کشور و بخصوص مردم رو از چاله انداختید داخل چاه .
  _پاسخ:
  http://ravanbakhsh.blogfa.com/post-31.aspx
  چه جالب. شما که از این دولت حمایت میکنی چقدر قشنگ مثل خود آقای روحانی حرف میزنی و دقیقا” مثل هم هستید.من حرفام به آقای روحانی نمیرسه اما به شما میرسه.بترس از وقتی که نکیر و منکر بالای سرت میان و سوال پیچ ات میکنند.
  خیلی ریسک بزرگیه که بدون هیچ اطلاعات و فکری بگیم:در دولت قبل برای خنثی سازی تحریم ها هیچ اقدامی نشد بلکه….
  تعداد سانتریفیوژ های تولیدی در دوره ی دولت قبل با تمام دولت ها ی دیگر رو مقایسه کنید.
  میزان کار و انجام فرآیند های هسته ای در دوره ی دولت قبل با تمام دولت ها ی دیگر رو مقایسه کنید.
  ارتباط با مغز های خارج از کشور و تلاش برای برگرداندن اونها در دوره ی دولت قبل با تمام دولت ها ی دیگر رو مقایسه کنید.
  میزان سازندگی و پروژه های عمرانی و راه سازی در دوره ی دولت قبل با تمام دولت ها ی دیگر رو مقایسه کنید.
  میزان رسیدگی به روستاهای دور و نزدیک و ارتباط با مردم در دوره ی دولت قبل با تمام دولت ها ی دیگر رو مقایسه کنید.
  میزان اشرافی گری کمتر و مردمی بودن در دوره ی دولت قبل با تمام دولت ها ی دیگر رو مقایسه کنید.
  میزان اقدار در صحنه های بین المللی در دوره ی دولت قبل با تمام دولت ها ی دیگر رو مقایسه کنید.
  اقتدار موشکی و هوا فضا (ساخت وپرتاب ماهواره و ماهواره بر) در دوره ی دولت قبل با تمام دولت ها ی دیگر رو مقایسه کنید.
  اگر منظورتون از”کشور و بخصوص مردم رو از چاله انداختید داخل چاه .” سختی هایی که بخاطر ایستادگی و مقاومت جلوی کفر و ظلمه و اینکه حاضر نشدیم چیزهایی که با خون هزاران شهید وشهدای هسته ای و کار شبانه روزی بدست آوردیم رو در قالب مذاکره دو دستی تقدیم ظالم کنیمه،باید بگم ما به قرآن عمل کردیم و اگر اوضاع سخت تر از این هم بشود هرگز دستمون رو جلوی غیر از خدا دراز نمیکنیم چه برسه بریم امتیاز بدیم به جنایت کار بزرگ قرن که اگر این طور شد باید گفت که ما ولایت الله را پس زدیم و ولایت شیطان را پذیرفتیم.ومتأسفانه کسانی آمدند که این کار رو کردند و کسانی که در روی کار آمدن اینها موثر بودند باید اون دنیا پاسخ گو باشند جا برای انکارهم ندارند چون ایشون با شعار مذاکره با شیطان در انتخابات شرکت کرد و او را کدخدا نامید و مردمی هم به او رأی دادند چون شکم پرستی را به از مقاومت سخت دیدند(البته همه ی رأی دهنده های به ایشون اینطوری فکر نمیکردند ولی کسانی که این طور فکر میکردند،کم نبودند)
  فرمودید:دلیل منتشر نشدن اخبار مذاکرات نامحرم بودن مردم نیست ، بلکه دخالت بی جا و ناشیانه شما و امثال شماست .
  پاسخ:
  چون خیلی ساده لوحانه هست جوابی نمیدم وآقا ایمان هم جواب دادن(البته جواب خیلی کوتاهی دادندولی در عین کوتاهی کاملا”منظقی و دندان شکنه)
  فرمودید:
  یادمون نرفته سفرهای خانوادگی سران دولت قبل به بهانه های مختلف ، اختالاس های میلیاردی پول بیت المال .
  _پاسخ:
  اولا” همه ی این اقدام هایی که نام بردید خلافه اما تا قبل از اثبات نمیشه اتهام زد اما در صورت اثبات باید برخورد بشه.حالا وابسته به هر دولتی که باشند.
  البته جای شکرش باقیه که خیلی هاشون حداقل محاکمه میشوند.
  ولی هستند آدم هایی که از دولت های قبل تا الان دارند میخورند و هنوز کسی جلوشون رو نگرفته!!!!!!!!!!
  خیلی سنگ این دولت هم به سینه نزن چون بعدا” معلوم میشه که فساد(از هر نوعی) داشته یا نه!!!!!!!!!!!!!!

  (۰)
  پاسخ
 6. 6

  ایمان

  شما سفر ها ی استانی رییس جمهور برای رفع مشکلات مردم که اتفاقا تو این دولت هم بعضیا از اون حمایت کردن خود رییس جمهورم این کارو کم و بیش داشته این ظوری میبینی؟ پس اآقای روحانیم به بهانه مختلف سفر خانوادگی رفته دیگه با استدلال قوی شما مثل همیشه نه سفر استانی! خیلی دوست دارم سن شما و رشته تحصیلیتان را بدونم واقعا شما حیف شدیا!!!!!
  راستی نظرت راجع بع ۱۷ میلیارد پول بیت المال که خرج استخر ریاست جمهوری شد چیه ! اون جشن که تو کاخ ریاست جمهوری خانم آقای روحانی گرفت و به همه مهمونا نفری ۵ سکه ذاذ چی؟ راجع به فساد های اصلاح طلبا ۱۰۰ دفهه متن تو این سایت نوشتم راستش حال ندارم دوباره بنویسم البته شما کلی حرف میزنی اختلاس شد و… ولی من نمونه اختلاس آوردم برات

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *