مطالب مرتبط

One Comment

 1. 1

  شیعه آریایی

  سلام

  کسی میداند پادشاهی بدون مرز یعنی چه ؟؟

  بسیاری کوروش کبیر را مصداق پادشاهی میدانند که امپراطوری اش بدون مرز بوده اما سخت در اشتباهند صاحبان این فکر . به عقیده بسیاری از بزرگان علوم سیاسی و حقوق بین الملل ایالات متحده صاحب امپراطوری و پادشاهی بدون مرز است هرچند هم اکنون پادشاهی وجود ندارد اما ملکه ای قدرتمند در راس این امپراطوری است . جملاتشان را دقت کرده اید ؟؟ صاحبان استبداد را میگویم… هنگامی که میگویند امنیت ملی ایالات متحده یعنی تمامی مکانهایی که نژاد آنگولوساکسون و نژادهای وابسته به آن منافعی در اختیار دارند و مهم نیست این منافع در کجا باشد . هرجایی که بتوان برای آن از کلمه مکان استفاده کرد . حالا فهمیدید امنیت ملی در اندیشه استبداد چه گستره ای دارد. خب حالا یک سوال آیا میتوان با این گستره تعامل مفید داشت گستره ای که حتی به ظاهر دشمنانش هم درگیر امنیت ملی او میشوند . پس تعامل امکان پذیر نیست . از نظر فلسفه استکبار مردم جهان یا باید با انها باشند یا اگر نباشند برده آنها باشند. آیا با چنین تفکری مستبدی تعامل امکان پذیر است ؟؟ در دنیا هراتفاقی می افتد اول باید اینکه برای امنیت ملی آنها مضر است یا نه معلوم شود سپس تصمیم گیری شود که با ان مقابله کرد یا نه ؟ غرور کثیف و زشت و پلید خائنان بنی اسراییل را در گستره امپراطوری بدون مرزشان میتوان دید!!

  آنهایی که بر زبان نجس خویش جاری می سازند که : (( اسلام آمریکایی وجود ندارد و این تفکرات ساخته نظام جعلی ایران است )) بدانند که ما این امپراطوری لجن را به زیر خواهیم کشید نه با ترک زدن بر تحریم هایش نه با حرف و کنایه و نه با رویاهای دور و دراز بلکه با عمل خویش شما زشت خویان را همراه با تمام خون خواران مستبد همفکرتان به زیر میکشیم و آن روز به فضل خداوند نزدیک است . اگر کوروش خود را پادشاه ۴ گوشه جهان می دانست ما بر تمام جهان عدالت شیعه را میگسترانیم ، حقیقت حرف کوروش به جای خود …

  ما شیعه را به تمام نقاط دنیا حتی مکانهایی که اجنه و شیاطین تنها موجودات زنده آن مکان هستند هم می رسانیم .

  ما به فضل خدا این کار را خواهیم کرد

  هرچه میخواهید تحریم کنید …

  در لیست الکترونیکی کارمندان عالی رتبه ان اس ای خودتان هم میتوانید پیام ما را بشنوید همان لیست های مخابراتی تان را می گویم که هزاران گویش و لهجه و زبان را ترجمه میکند و مخابره میکند .

  کد رمز امام مهدی (ع) را فراموش نکنید

  یادتان نرود ما شیعیان مهدی (ع) هستیم …

  (مخاطب این پیام اختصاصی است )

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *