مطالب مرتبط

10 Comments

 1. 7

  AmirArdalan

  صرفا به خاطر یک همچین موضوعی نباید که انگ بی غیرتی زد به دولت و دولت مردا.

  (۱)
  پاسخ
 2. 8

  یک ایرانی

  افاده ها طبق طبق!!!
  خوبه کل جمعیه کشورش از نصف جمعیت پایتخت ایران کمتره!
  اینا اگه آدم حسابی بودن الان ادعای ملک ایران رو داشتن! خدا رحم کرد.
  واقعا حیف ترکمن های شریف ایران که من یکی هلاکشون هستم.

  ()
  پاسخ
 3. 9

  محمد

  خدا ب دولتمردانمون غیرت عنایت کنه ( حد اقل تا زمان زمامداریشون)

  ()
  پاسخ
 4. 10

  Katrina

  مورچه چیه که کله پاچه اش باشه! اما دوستان کدام کوتاهی زبان اینها را دراز کرده است؟چرا حالا یاد زندانیان فتنه افتادند؟مگه چی تو کشور ما عوض شده که اینطور جرات گستاخی پیدا کردند؟

  ()
  پاسخ
 5. 12

  ali

  راستی آبگرمکن خونه ما سوراخ شده جا داری یادی از بی تدبیری دولت کنیم

  ()
  پاسخ
 6. 13

  Faride

  به نام خدا چگونه می شود که از جناب آقای ظریف که من هم از روش صحبتهای ایشان با خانم اشتون که جالب به نظر نمی آید ایراد گرفت وبه اطلاع ایشان رساند و همچنین در خصوص سکوت وی در مورد گروگان گیری افراد ایرانی که تمامی این افراد پشتوانه مسلم هر خانواده می باشد به عنوان وزیر خارجه سکوت بی معنایی دارد لطفا اگر می توانید تمامی دیدگاههای نوشته شده در این زمینه را به اطلاع ایشان برسانید هر چند که …..

  ()
  پاسخ
 7. 14

  حسین

  خدایی شما هم از هیچ فرصتی برای حمله به دولت و کوبیدن دولتمردان صرفه نظر نمیکنیدا!!!!!
  ایولا دارین.دمتون گرم بابا.
  به نظر من فردا یه خبر بزنین:((دیوار خانه ی ما سوراخ شده است و اگر دولت انقدر بی کفایت نبود این اتفاق نمی افتاد))نقطه سر خط.
  خبر پس فردا:
  ((چرا قد من انقدر بلند شده است؟؟؟؟اگر دولت مردان عرضه داشتند نباید قد بنده انقدر بلند می بود.))
  خبر روز بعد:
  ((کدام کوتاهی زبان بنده را انقدر دراز کرده است که از سوراخ دیوار هم بهونه میگیرم برای تحقیر و کوبیدن دولت.و هیچ کس هم کاری به کارم ندارد؟؟؟اگر دولتمردان-به قول دوستمون-غیرت داشتند نباید اینطور میبود))

  بابا بس کنید تو رو خدا.بعضیا به هر قیمتی که شده میخوان حمله کنن.
  اما ببخشید،من یه سوال دارم.البته به عنوان نمونه و مثال عرض میکنما.
  اینکه میگین این خنده های دولت مردان باعث این اتفاق شده،در دولت قبل-که ما مثلا خیلی عزت نفس داشتیم- چرا این حاکمان کشور ۷-۸ میلیون نفری امارات یک روز در میون ادعای مالکیت بر جزایر ما رو میکردن؟؟
  کدام کوتاهی زبان آنها را انقدر دراز کرده بود؟؟؟؟؟!!!!

  میدونم همه منفی میدینا.اما عیبی نداره.فقط امیدوارم همه منصفانه نظر بدین.
  البته اینم بگم من خودمم به این دولت نقد دارم اما موضوع نقدم سوراخ دیوار و از این حرفا نیست.موفق باشین.
  اللهم عجل لولیک الفرج.

  ()
  پاسخ
  1. 14.1

   Katrina

   سلام شماهم موفق باشین آقا حسین .ممنون بابت شوخی جالبتون.اما جواب سوالتون بله در دولت قبل هم بعضی ها اهانت میکردن و خود آمریکا حرف از گزینه ی نظامی میزد اما کمیت این اظهارات تو این دوران ۸ ماهه اصن قابل قیاس نیس چه خود آمریکا چه اتحادیه اروپا چه بان کی مون چه حالا که شده کشوری مثل ترکمنستان … .ما منکر قضیه نمیشیم اما شماهم صورت مسئله رو پاک نکنید .بعدش دولت یازدهم ادعا میکنه تو عرصه ی دیپلماسی موفق بوده و مثلا دولت قبل تو جهان منزوی بوده. و بنابراین اگه حرف اینارو قبول کنیم که دولت قبل منزوی بوده پس اهانت های اماراتی ها از سر دشمنی بوده اما اینا که ادعا میکنن ما با همه دوستیم و سیاست خارجیمون فلانه پس چرا توهین ها کمتر نشده که بیشترم شده؟

   ()
   پاسخ
   1. 14.1.1

    حسین

    بله.بنده قبول دارم بعضی موضع گیری های دولت نا مناسب بوده،اما من فکر نمیکنم خود دولت هم این ادعا رو داشته باشه که توی این ۸-۹ ماه روابطمون با همه کشورها عالی شده و دیگه هیچ مشکلی نیست.تا جایی که من فهمیدم دولت داعیه ی تغییر از جمله تغییر در سیاست خارجه داره.و به نظر من ۸-۹ ماه زمان کافی نیست که ما بخوایم عملکرد دولت یا حالا یک وزارتخانه رو نقد اینچنینی کنیم.یا به قول دوستمون به دولتمردامون انگ بی غیرتی بزنیم…
    بله.نقد سازنده مشکلی نداره اما کسی که خیلی راحت برچسب بی غیرتی میزنه دیگه خیلی واضحه که بحثش نقد نیست و میخواد از فرصت سو استفاده کنه و تخریب کنه.
    به نظرتون چرا استاد فعلا از دولت انتقادی نمیکنه؟؟؟اگه بخوایم بگیم ایشون از دولت هیچ انتقادی نداره،خوب این یه حرف کاملا مضحکه.
    پس چرا انتقاد نمیکنه؟؟؟
    میدونین چرا؟چون خوب میتونه همه داستان رو ببینه.چون که خوب میتونه اینده رو بدونه.چون خوب میدونه که الان وقت حرف زدن در مورد دولت نیست.((الان وقتش نیست))
    حالا هم من نمیگم چون ایشون فعلا حرف نمیزنه پس هیچ کی نباید انتقاد کنه.نه.من میگم روزی ۲۰ بار حمله نکنین…من میگم تخریب نکنین…
    و در یک کلام:همیشه انصاف رو جلو کنین خودتون رو دنبال
    موفق باشین.
    اللهم عجل لولیک الفرج

    (۰)
    پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *