درباره ما

بسم الله الرحمن الرحیم

و نرید أن نمن على الذین استضعفوا فى الأرض و نجعلهم أئمّه و نجعلهم الوارثین و نمکن لهم فی الارض و نری فرعون و هامان و جنودهما منهم ما کانوا یحذرون (سوره قصص آیه ۵ و ۶)

و ما اراده کردیم بر کسانی را که در زمین ضعیف نگهداشته شده بودند منت نهیم و آنان را امامان و وارثان قرار دهیم و در زمین قدرتشان دهیم و به فرعون و هامان و لشکریانشان چیزى را که از آن حذر داشتند نشان دهیم.

ما امروز دورنمای صدور انقلاب اسلامی را در جهان مستضعفان و مظلومان بیش از پیش می‏بینیم و جنبشی که از طرف مستضعفان و مظلومان جهان علیه مستکبران و زورمندان شروع شده و در حال گسترش است، امیدبخش آتیۀ روشن است و وعدۀ خداوند تعالی را نزدیک و نزدیکتر می‏نماید. گویی جهان مهیا می‏شود برای طلوع آفتاب ولایت از افق مکۀ معظمه و کعبۀ آمال محرومان و حکومت مستضعفان. از پانزدهم خرداد ۴۲ که حکومت مستکبران جبار در این سرزمین به اوج خود رسیده بود، و می‏رفت تا عربدۀ شوم اَنَا رَبُکُمُ الاَْعْلی از حلقوم فرعون زمان طنین افکند، تا ۲۲ بهمن ۵۷ که پایۀ حکمرانی جباران عصر در این مرز و بوم فرو ریخت و تخت و تاج ۲۵۰۰ سالۀ فرعون گونۀ ستمشاهی به دست توانای زاغه‏نشینان و ستمدیدگان تاریخ بر باد رفت و طومار تاراجگری ها و حکمفرمایی های شیطان بزرگ و شیطانکهای وابسته و پیوسته به آن درهم پیچیده شد، ایامی معدود بیش نبود. و از ۲۲ بهمن ۵۷ تا امروز که ۱۵ خرداد ۶۲ را در آغوش می‏گیریم ساعاتی محدود بیش نیست، ولی تحولی که کمتر از صدها سال بعید به نظر می‏رسید با تقدیر خدای بزرگ در این ایام معدوده و ساعات محدوده تحقق یافت و جلوه‏ای از وعدۀ قرآن کریم نورافشانی کرد. و چه بسا که این تحول و دگرگونی، در مشرق زمین و سپس در مغرب و اقطار عالم تحقق یابد. «وَ لَیْسَ مِنَ اللّه‏ بِمُسْتنکرٍ»که دهر را در ساعتی بگنجاند و جهان را به مستضعفان، این وارثان ارض بسپارد، و آفاق را به جلوۀ الهی ولی اللّه‏ الاعظم صاحب العصر ـ اَرْواحُنا لَهُ الْفِداء ـ روشن فرماید و پرچم توحید و عدالت الهی را در عالم بر فراز کاخهای سپید و سرخ مراکز ظلم و الحاد و شرک به اهتزاز درآورد.وَ ما ذلِکَ عَلَی اللّه‏ِ بِعَزیزْ. (قسمتی از پیام امام خمینی رحمت الله علیه در ۱۵ خرداد ۱۳۶۲ )

با توجه به اجرای منویات امام خامنه ای در راستای جنگ نرم و مقابله با حملات دشمن و در راستای ترویج فرهنگ اصیل مهدوی سایت فاراقلیط با هدف ترویج اندیشه های مهدوی تحت بستر انقلاب اسلامی مردم ایران شکل گرفت.این سایت در ابتدا بصورت وبلاگ در سال ۹۱ تشکیل شد و به تدریج با گسترش فعالیت ها و عدم ظرفیت کافی در وبلاگ به سایت تغییر پیدا کرد.محور اصلی فعالیت این وبلاگ بر روی آثار استاد علی اکبر رائفی پور بوده و البته از آثار اساتید دیگر در این عرصه نیز استفاده خواهیم کرد.

خادمین شما در سایت فاراقلیط دست همه شما را برای همکاری در این عرصه به گرمی می فشارند.

اللهم عجل لولیک الفرج و سهل مخرجه