مطالب مرتبط

10 Comments

 1. 1

  زهرا

  خداالهی خیرشان بده که بااین جوابهای قاطع دل رهبرمان را شاد می کنند .به بهانه جلب اعتماد واطمینان طرف مقابل وا نمی دادن وکوتاه بیان و….نگفتن ما اهل منطقیم واستدلال پس برای اعتماد سازی بیاین هر جا رو می خواین بگردین هر کا رمی خواین بکنین هرچی هم شما بگین قبول !همین قدر که با ما حرف زدین خودش خیلی خوبه!!

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  رضا

  امروز روحانی درپاسخ به پرسش خبرنگاری در شیراز راجع به فکت شیت ایرانی گفت حافظه برخی ها ضعیف شده است .سخنان وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی یعنی خود فکشیت حال میخواهم بپرسم آیا حافظه رهبری هم ضعیف شده است؟آیا باتوجه به تاکید رهبری مبنی بر این که جزئیات را با مردم در میان بگذارید منظورتان ایشان بود؟آقای روحانی شما ۲سالی هست که غیر مستقیم به رهبری نیش و کنایه می زنید و با توجه به حمایت انبوه رسانه های داخلی و خارجی هیچکس این موضوع را متوجه نمیشود. بنده روی سخنم هم با کسانی است که درراس مجلس نمایشی راه انداخته بودند که بگویند احمدی نژاد منحرف است و خودرا ولایتمدار جلوه میدادند ولی امروز حامی بلاشک روحانی و اندیشه ی خطرناک او شده اند و مانع استیضاح و حتی پرسش از وزرای منحرف تر ایشان می شوند وهم با امثال استاد! اگر ارتباطی بین شما و آقای رائفی که تریبون به دست هستند وجود دارد به ایشان بگویید وقتی نفر دوم مملکت هیچ اعتقادی به سخنان مستدل شما و هم رزم هایتان ندارد گور بابا ی نگاه صهیونیزم مسیحی به آخرالزمان شیعی!بروید و بسوزید از تهمت هایی که به دولت دهم زدید.
  و البته مهم نیست که نظرم را منتشر میکنید یانه!

  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه والنصر و جعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه

  (۰)
  پاسخ
  1. 2.1

   علی

   سلام دوست عزیز
   ریس دولت راستگویان بدیل کم کاری و… مجبور به حاشیه سازی مدام می باشدو…

   بر منافقین در هر پست و مقام و منصبی لعنت

   (۰)
   پاسخ
  2. 2.2

   علی ابرار

   سلام
   با بخش اول صحبت هاتون در مورد صحبت های رئیس جمهور موافقم معمولا به هفته نمیکشه که بعد از صحبت های امام خامنه ای این آقا! دقیقا برعکسش رو میگه گاهی به حالت مسخره و تمسخر . با بیعرضگی مجلس هم موافقم نه سر کارهای ظریف بلکه بقیه ی وزرا و دولتیون (از جمله وزیر فخیمه ارشاد و …) بحث ظریف جداست باید بذارن کارشو بکنه که شاید بعضی مردم از خواب خرگوشی بیدار بشن. اما در مورد احمدی نژاد ضربه فوق العاده سنگینی به ما زده اعتمادی رو که مردم کرده بودن رو بد جواب داد بخصوص دو سال آخر ریاست جمهوریش دقیق تر بگم از سال دوم دولت ۹ شروع شد که آدمای خوبو دونه به دونه کنار میذاشت. احمدی نژاد خوبی های زیادی هم داشت خودم توی همین سایت زمانی که مد شده بود از تمام کار های احمدی نژاد انتقاد میکردن(حتی کارهای درستش) از کار های درستش دفاع میکردم ولی کار های غلطو اشتباه هم کم نداشتن. احمدی نژاد در حال حاظر احمدی نژاد ۸۴ نیست بلکه احمدی نژاد ۹۲ هست با همون کادر سال ۹۲

   (۰)
   پاسخ
  3. 2.3

   پرهام

   سلام.
   استاد رائفی پور بنظرم حرف بدی راجع به آقای احمدی نژاد نزده تا الان.
   البته دولت آقای احمدی نژاد قابل تحمل تر و موجه تز از دولت حاضر بود و قبول دارم که خیلی از این اتهامات به ایشون فرافکنی و ورای واقعیت و سیاه نمایی هست.ولی باید قبول کرد که ایشون در چند زمینه اشتباهات عجیب و فاحشی چه عمدا چه سهوا داشتن.

   (۰)
   پاسخ
 3. 3

  فخر

  دوباره سازمان ملل ادعا کرده که انگلیس بهش آمار داده ایران بر خلاف مذاکرات عمل کرده و از بازار سیاه قطعات تاسیسات هسته ای مسخره . از اون ور کنگره آمریکای داره هر کار میخواد میکنه .بابا مامذاکره با آمریکا و شرکتش نمایم کیو باید ببینیم .. مگر بر آمریکا .

  (۰)
  پاسخ
 4. 5

  فخر

  مرگ بر آمریکا و آمریکایی پرست …

  (۰)
  پاسخ
 5. 6

  فخر

  مرگ بر آمریکا و مزدورای داخلیش …

  (۰)
  پاسخ
 6. 7

  Ehsan

  مرگ بر شیطان بزرگ آمریکا

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *