مطالب مرتبط

8 Comments

 1. 1

  محمد 313

  خدا به داد این کشور برسه.

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  ali

  محمود دولت آبادی در کتاب “کلیدر” خود اینگونه درباره سبک زندگی ایرانیان می گوید: «ما را مثل عقرب بار آورده اند؛مثل عقرب!
  ما مردم صبح که سر از بالین ورمی داریم تا شب که سر مرگمان را می گذاریم، مدام همدیگر را می گزیم. بخیلیم؛بخیل! خوشمان می آید که سر راه دیگران سنگ بیندازیم؛ خوشمان می آید که دیگران را خوار و فلج ببینیم.
  اگر دیگری یک لقمه نان داشته باشد که سق بزند، مثل این است که گوشت تن ما را می جود. تنگ نظریم ما مردم. تنگ نظر و بخیل. بخیل و بدخواه. وقتی می بینیم دیگری سر گرسنه زمین می گذارد، انگار خیال ما راحت تر است. وقتی می بینیم کسی محتاج است، اگر هم به او کمک کنیم، باز هم مایه خاطر جمعی ما هست. انگار که از سرپا بودن همدیگر بیم داریم!»

  من کاری به حرفای هیچ کدوم ندارم ولی خداشاهده جملات بالارو عینا دارم میبینم تو زندگیم واقعیته واسه من

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  ایمان

  هر دم از این باغ بری میرسد…..

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  احمدرضا ساماني

  گل بود بسبزه آراسته شد ‌، لعنت خدا بر صادق هدایت(دروغگوی گمراه)

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  saeed

  دوستان حد اقل یه بار یکی از کتابای صادقو بخونید بعد لعن کنید من نمیگم خوبه ها هیچم خوب نیس ولی این که خوب نیستو من دارم میگم که حداقل هشتاد صفحه از کتاباشو خوندم و صرفا به خاطر جوگیر شدن با یک خبر یا مقاله نیومدم فش بدم یا لعنت کنم…! یکم تحقیق فقط یه کم

  (۰)
  پاسخ
  1. 5.1

   احمدرضا سامانی

   با این سبک تفکر:
   آقا برید پنج شیش بار مواد بزنید بعد بیاید بگید خوبه یا بده آقا من نمیگم خوبه ها خیلی هم بده ولی برید چندبار بزنید بعد بیاید بگید بده ، اول مصرف کنید فقط یکم مصرف کنید بعد بگید خوبه یا بده

   (۰)
   پاسخ
 6. 6

  بهار

  سلام چرا هیچ کس جلوی این کارها را نمیگیره؟چرا رهبر دستوری را به سران فرهنگی ابلاغ نمیکنن؟اخه من وامثال من که عاشق این مملکتیم وقتی برخورد میکنیم با این سوالها چی بگیم؟رهبر معظم فرمودند من هم نگران فرهنگم اما این مسایل در این دولت روز افزون شده باید برخورد جدی بشه واقعا مایه تاسفه دردناکه علنا در این دولت دارن اب به اسیاب دشمنان دین میریزن (شهدا شرمنده ایم روحانییییییییییی مچچچچکککککررریییممم)

  (۰)
  پاسخ
 7. 7

  اسعدی

  قبلا از دست تلفزیون ورسانه واین دفعه از دست صنعت نشر کتاب..واقعا کنترل نمیشن چرا؟؟مسئولین یا سرشون شلوغه یا…

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *