مطالب مرتبط

2 Comments

 1. 1

  MaMaD

  این حرفایی که حضرت آقا امروز زد یه تحلیل حسابی می خواد
  آقا از یه چیزایی خبر داره که ما نمیدونیم…..

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  شیعه آریایی

  سلام

  خیلی جالب است که حتی خوانندگان زیرزمینی هم که در افکار عمومی فقط اعتراض میکنند و کار دیگری بلد نیستند هم در صفحات اجتماعیشان از غزه حمایت می کنند اما هنوز برخی در داخل که خود را نخبه سیاسی و عقیدتی می دانند چشم خود را روی حقایق و جنایات گسترده بسته اند …

  حقیقتا باید اعتراف کرد آن خواننده زیرزمینی که بسیاری در شعورش شک میکنند!! عقل و شعورش از بسیاری از آنهایی که خود را نخبه میدانند بیشتر است …
  حداقل درک میکند که جنایت و کودک کشی یعنی چه و در الفاظ خود از آن با تعبیر (جنایات قدرت جهانی) یاد میکند . بسیاری حتی ژست هم نمیگیرند و آنچنان از استکبار تعریف و تمجید میکنند که گویی تا به حال دنیا چنین قدرت بزرگی به خود ندیده .(بزرگ که نیست هیچ ، حتی به چشم هم نمی آید در برابر قدرت های گذشته)

  استکبار اگر قدرت بود اتحادیه اروپا و بسیاری دیگر از کشورها را با خود همراه نمیساخت که به خواسته های غیر انسانی و زیاده خواهی های خود برسد و به تنهایی از پس همه بر می آمد.
  استکبار به تنهایی هیچ کاری از پیش نمیبرد. ابلیس باید سرباز داشته باشد و مهم نیست از کجا و چگونه فقط باید سرباز داشته باشد و قربانی بگیرد .(این هدف اصلی استکبار است)

  باید فرهنگ و هنرمان در خدمت اهدافمان باشد، باید حقایق دشمن را برملا کنیم نه اینکه به بهانه فیلم و موسیقی تمام هرانچه که زحمت برای انقلاب کشیده شده را به باد بدهیم و شاهین نجفی ها را نان بدهیم که آخر هم به اعتقاداتمان توهین کنند.
  چندی پیش مشغول ساخت مجموعه ای درباره عید پوریم بودم و تحقیق میکردم که گستره آن در میان صهیونیست ها به چه میزان است . در یوتیوب ویدیویی از یک جوان صهیونیست را دیدم که به سبک رپ داستان پوریم را در یک موزیک ویدیو به نمایش گذاشته بود و در آخر هم به عکس آقای احمدی نژاد توهین کرد. در این موزیک ویدیو او حتی برای بچه هایی که در مهدکودک هم بازی میکردند داستان را تعریف میکرد و با اشتیاق ذهن آنان را آماده میکرد که ایران چیست و گذشته اش چه بوده و چه جنایاتی در حق مردم یهود روا داشته . خلاصه تمام این موزیک ویدیو یک استراتژی را دنبال میکرد و آن از پایه کار کردن بود چیزی که ما در هیچ زمینه ای روی ان کار نمیکنیم

  در کشور ما نه تنها بسیاری از فیلمها فقط هزینه های پرت محسوب می شوند بلکه انهایی که ارزشی هستند و در خدمت انقلاب اسلامی هستند واقعا برخی هایشان اصلا مفهومی ندارند یا بهتر بگویم مطلب و هدف اصلی را به خوبی القاء نمی کنند . مثلا عده بسیاری با دیدن فیلمهای ارزشی خوی ضد اسلامی پیدا میکنند و به ایران باستان میچسبند آن را بزرگ میکنند و عده ای هم برعکس . در این صورت اتحادی نمی ماند که هدف فیلمساز را براساس آن بتوان تعریف کرد ، در عرصه موسیقی هم غیر از تعدادی انگشت شمار ان هم فقط در یک شیوه خاص بقیه هیچ گلی به سرما نزده اند .

  در هرصورت باید در عرصه فرهنگ و هنر انقلابی بزرگ پدید آورد .

  هرکس در هر عرصه ای باید به شیوه خویش به این انقلاب کمک کند .

  بیایید یک بار هم که شده شعار ندهیم و به گفته های رهبری در تمام عرصه ها عمل کنیم .

  یا علی …

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *