مطالب مرتبط

26 Comments

 1. 1

  امیر

  واقعا کارتون حرف نداره من همیشه به سایتتون سر میزنم ببینم مطلب جدید چی گذاشتید

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  امیر

  مرگ بر سران فتنه و برخی مسولان صدا و سیما و روزنامه نگارای اصلاح طلبی

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  محمد

  مرگ بر تمام دروغگویان عالم درهرمسؤلیتو هرجناحی.
  مرگ بر دشمنان الله
  درودبرپرهیزگاران

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  مهرداد

  آهای . . . فتنه گران گردنکش و بیعت شکن، اندک مهلتی دارید که به خود بیائید توبه کنید و فتنه گری وانهید و جان عزیزتان را فدای عده ی یاغی تشنه قدرت نکنید. ما به نادمین فتنه امان میدهیم اما به سران فتنه هرگز،آنها مهدورالدمند. ای اهل فتنه شما تا بحال هر چه شنیده اید از محاسن و افتخارات آن دو نفر ملعون شنیده اید و اغوا شده اید اما اکنون چند جمله ی نیز بشنوید از معایب آن دو نفر کذاب که، اجر مجاهدتهایشان را به فتنه گری در کف خیابان و حب دنیا فروختند و بر علیه رهبر زمان خود شوریدند وبه همه فهماندند که ایرانی مسلمان میتواند با برادر مسلمان و ایرانی خود بجنگد و او را بکشد جنگ برادر کشی بدعتی بود که اصحاب فتنه بنا نهادند ای پسران فتنه، شما که در فتنه گری حریصید و در دفع فتنه ذلیل، شما که ادعا میکنید درد حقوق بشر دارید چرا جان خود را فدای حقوق بشر نمیکنید!!! دروغ و دغلکاری ازین آشکارتر!؟

  (۰)
  پاسخ
  1. 4.1

   ali

   مرد حسابی هنوز نتونستید به قول خودتون سران فتنه رو محاکمه کنید و نخواهید تونست این شاخ و شونه کشیدنارو ول کن اگه مردید یاعلی تو عمل نشون بدید یک بار برای همیشه تکلیف این قضیه معلوم بشه

   (۰)
   پاسخ
   1. 4.1.1

    مهرداد

    اینها شاخ و شونه کشیدن نیست اخوی، این اندک مهلتی که گفتم برای همه است. به این فک کن که این اهالی فتنه و ما ۱۰میلیون سال پیش کجا بودیم؟ و ۱۰میلیون سال آینده کجا خواهیم بود؟با فکر کردن به این مدت زمان طولانی میبینیم که این ۷۰-۸۰ سال از اندک مهلت هم کمتره و جایی برای گرد و خاک کردن وجود نداره، فتنه گران کذاب و همه ما باید خودمون رو برای محاکمه اصلی در دادگاه عدل الهی آماده کنیم محاکمه های این دنیا که محاکمه نیست جنگولک بازیه اخوی.

    (۰)
    پاسخ
    1. 4.1.1.1

     ali

     داداش گلم صبر خدا زیاده روز جزایی هم هست خدا منکرشو لعنت کنه من میگم این وضع بالاخره باید روشن شه آخه تا کی؟
     مرگ یه بار شیون یه بار

     (۰)
     پاسخ
     1. 4.1.1.1.1

      مهرداد

      فرمودی تا کی؟ تا زمانی که نظام مطمئن بشه که بخاطر محاکمه سران فتنه از دماغ بی گناهی خونی ریخته نخواهد شد.

      (۰)
   2. 4.1.2

    hojjat

    حکم اونا معلومه اما باز هم باید تو دادگاه گفته شه و اونا هم فرصت دفاع داشته باشن. اما برای سران نظام همه چی روشنه و همه چی رو میدونن. اگه الان بیان محاکمه کنن باید فردا حکم رو اجرا کنن و هنوز خیلیا تو کشور هستن که متوجه نیستن و طرفدارن. خب حالا شما باش مسئول. چکار می کنی؟

    (۰)
    پاسخ
  2. 4.2

   katrina

   متن زیبایی بود ممنون

   (۰)
   پاسخ
 5. 5

  ali

  آقا مهرداد پس حالا حالا حالا حالا حالاها صبر کن عزیزم آره

  (۰)
  پاسخ
  1. 5.1

   katrina

   علت عدم محاکمه سران فتنه همون قضیه ی پیراهن عثمانه بصیرتتتتتتتتتتتتتتتتتت میخواد

   (۰)
   پاسخ
   1. 5.1.1

    ali

    شمام حتما خیلی با بصیییییییییررررررررتتتتتتتتیییییییییییییی!!!!!!!!!

    (۰)
    پاسخ
    1. 5.1.1.1

     Katrina

     انشاءا… ک هستم اما دوتا مطلب رو میگم :اول اینکه مردم منظورمن بود دوم اینکه. واقعا بصیرت جامعه در اون حدنرفته بالا نمونشم مراسم های دانشگاهی ک هنوز شعارهای حمایت از فتنه گرارو میدن

     (۰)
     پاسخ
  2. 5.2

   مهرداد

   آقا علی یه جوری میگی صبر کن که انگار مردم و مملکت کار و زندگی شونو تعطیل کردن فقط منتظرن تا محاکمه سران فتنه انجام بشه بعد برگردن سر کار و زندگی شون!!!
   آره حالا حالاها باید صبر کرد تا ان شرطی که گفتم محقق بشه البته اگه دلدادگان فتنه زیر آبی نرن و اگه ان شرط مثلا تا ۱۰۰ آینده محقق نشد، خب اینا که از خدا چک سفید نگرفتن که تا ابد ساکن این دیار فانی باشند فرشته مرگ میاد اینا را ور میداره میبره برای محاکمه اصلی. انجا دیگه هیاهوی رسانه ی و جار و جنجال و سطل آشغال زدن جواب نمیده.

   (۰)
   پاسخ
   1. 5.2.1

    ali

    نه عزیزم حالا حالاها باید فتنه و بساطش به راه باشه تا خیلیا باهاش کاسبی کنن

    (۰)
    پاسخ
    1. 5.2.1.1

     مهرداد

     آقا علی نه عزیزم یعنی چی!؟یعنی اینکه بخاطر محاکمه سران فتنه، نئو صهیونیستهای وطنی به همراه صهیونیستهای جهانی با هیاهوی رسانه ی دوباره عده ی بیگناه را بکشانند کف خیابان و عده ی این وسط کشته بشند اشکالی نداره!!! مهم اینه که سران فتنه گر محاکمه بشند و گرنه ریخته شدن خون بیگناهی اهمیتی نداره نه!!!!؟؟؟و اما کاسبی!!! چه گروهی از فتنه و آشوب سود میبرند؟ اساسا کار و کاسبی در زمان فتنه و آشوب کساد میشه. آقا پس اینا کین که زمان کسادی کاسبی، اینا سود میبرن!؟برای اینکه متوجه بشیم چه کسانی از فتنه و آشوب سود میبرند باید اول فتنه را بشناسیم فتنه یعنی چی؟فتنه یعنی اینکه قسمتی از حق و با قسمتی از باطل ممزوج و آمیخته کنیم. پس باید جبهه حق و باطل بشناسیم در زمان ما جبهه حق کدام است؟ و جبهه باطل کدام؟ آیا دول استعمارگر آمریکا و اروپا و مزدورانشان که خون بیگناهان از چنگالشان میریزد تو جبهه حق اند!؟ ایا رژیم حرومزاده و کودک کش صهیونیست تو جبهه حق است!؟ ایا ریگی تروریست تو جبهه حق بود!؟ ایا منافقین و سلطنت طلبها تو جبهه حق اند!؟ اینها از چه گروهی حمایت میکردن و میکنند!؟ ممکنه بگی آقا اینا بخاطر منافع خودشون از جنبش موسوم به سبز حمایت میکردن. در جواب باید گفت که اگر این فتنه گران تو جبهه حق بودند باید زمانی که برای به آشوب کشاندن این سرزمین فرت و فرت بیانیه میدادند میامدند میگفتند آهای آمریکای جنایتکار، آهای اروپائیهای استعمارگر،آهای ریگی و مسعود رجوی تروریست آهای سلطنت طلبها شماها همه تون تو جبهه باطل هستید ما از شما اعلام برائت میکنیم ما جنبش سبز به حق هستیم و نیازی به حمایت جبهه باطل نداریم به شماها هیچ ربطی ندارد. حالا از فتنه و آشوب جبهه حق سود میبرد و کاسبی میکند یا جبهه باطل!؟ فکر میکنم جوابش واضحه.

     (۰)
     پاسخ
     1. 5.2.1.1.1

      ali

      باشه تو راست میگی انشاالله هر وقت محاکمشون کردین (عمرا)

      (۰)
  3. 5.3

   hojjat

   دم شما گرم علی آقا با این منطق جالبت

   (۰)
   پاسخ
 6. 6

  زبان تلخ

  چه خبره آقا مهرداد؟ خیلى دارى تند میرى! همون سران فتنه ایکه جنابعالى محکومشون میکنى آیا حق ندارند از یک محاکمه عادلانه برخوردار شن؟ به کدام گناه؟همینطورى که نمیشه از طرف خودت حکم صادر کنى!

  (۰)
  پاسخ
  1. 6.1

   مهرداد

   زبان تلخ جان یه سری اصطلاحات رو رسانه ها و سیاسیون انداختند دهن مردم که بله فلانی تندروست فلانی کندرو ست فلانی میانه روست!!! شاخصه و معیار تعیین تندرو و کندرو چیست؟ شاخص و معیار برای ما قرآن و اهل بیت(ع) میباشد شما رو نمیدونم. هرگاه ما از قرآن و اهل بیت جلو بیفتیم میشیم تندرو و اهل باطل و هرگاه از قرآن و اهل بیت عقب بمانیم میشیم کندرو و اهل باطل. چرا حق دارند محاکمه عادلانه بشند اما بخاطر حق اولاتر و مهمتر نظام از محاکمه سران فتنه فعلا صرفنظر کرده تا زمانی که شرایط مهیا بشه.به گناه زیر آبی رفتن. به گناه فتنه گری و آشوب خیابانی به گناه آتش زدن سطل آشغالها. اولش گفتن ما نظام رو قبول داریم رهبری و شورای نگهبان و قبول داریم قانون و قبول داریم سیستم انتخابات کشور و قبول داریم بعد دیدن که برنده نشدند زدن زیر میز گفتند نه ما هیچ کدوم اینها رو قبول نداریم. دروغ میگفتیم که اینها رو قبول داریم ما تا زمانی اینها رو قبول داریم که برنده انتخابات باشیم و حرف ما به کرسی بنشینه.

   (۰)
   پاسخ
 7. 7

  ali

  مهرداد جان خیلیا با همین فتنه کاسبی کردن

  (۰)
  پاسخ
  1. 7.1

   مهرداد

   آقا علی فکر میکنم بالا گفتم کاسبای فتنه کیان یه بار دیگه بخون. البته اگه کسی نخواد حرف حق و قبول کنه خب قبول نمیکنه، حتی اگه پیامبران الهی بهش بگند بنده که پیش پیامبران الهی عددی نیستم. دوست عزیز به خدا قسم همه ما خواهیم مرد باور کن راست میگم انجا دیگه احدی نمیتونه کاسبی کنه چه با فتنه چه بی فتنه.

   (۰)
   پاسخ
 8. 8

  ali

  یک میلیارد بار دیگه هم بگی من میگم موسوی و کروبی محاکمه نخواهند شد
  اینکه همه میمیریم و تو دادگاه عدل خدا نمیتونیم دروغ بگیم درست بحث فعلا اینجاست فتنه باید باشد چون منافع برخی در این است از ترس اسرار مگو هم اون دوتا محاکمه نمیشن

  (۰)
  پاسخ
  1. 8.1

   مهرداد

   مگه من گفتم محاکمه خواهند شد!!! گفتم تا زمانی که شرایط مهیا نباشد محاکمه نخواهند شد. اولا اگر اسرار مگوی داشتند همان زمان که اردوکشی خیابانی میکردند و فرت و فرت از آستینشان بیانیه صادر میکردند اسرار مگوی شان را فاش میکردند دوما میتوانند اینها را از ترس اسرار مگوی شان علنی محاکمه نکنند.

   (۰)
   پاسخ
 9. 9

  samaneh

  به نظر من هم محاکمه سران فتنه به زودی محقق نمی شود به همان دلیلی که امیرالمؤمنین هیچ گاه محاکمه قاتلین عثمان را بر گزار نکرد که دلایل زیادی داشت: بی بصیرتی جامعه مهمترین آن است. اگر این محاکمه برگزار شود تمام کننده حجت خواهد بود. به ناچار عده زیادی وارد این قضیه خواهند شد. افرادی که جامعه حالاحالا نخواهد توانست قصور آنان را درک کند(مخصوصا با شرایط جدید) آقا مهرداد به درستی اشاره کردند که فتنه گران به خود بیایند. فرصتی پیش آمده تا هر کس تکلیف خودرامشخص کند. به نظرم رهبرعزیزمون دارن به همه این فرصت رو میدن. در ضمن محاکمه فتنه گران ،فتنه ای بس عظیم تر به دنبال خواهد داشت. فکر می کنم این فتنه یک آزمایش بزرگ است نه فقط برای فتنه گران بلکه برای تمام مردم که خود جامعه باید به این نتیجه برسد این فتنه مرز بین حق و باطل است. یعنی مردم بتونن با وجودغبار آلود بودن فضا حق رو تشخیص بدن و فکر می کنم یکی از امتحاناتی است که بایدقبل از ظهور درآن موفق شویم.
  به عنوان یه خواهر کوچکتر ازدوستان می خوام یه بار دیگه سخنرانی فتنه های آخرالزمان استاد رائفی پور رو گوش بدن که البته از نظرخودشون از بهترین سخنرانی هاشون بوده.

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *