مطالب مرتبط

6 Comments

 1. 1

  صادق

  لعنت به این صدا و سیما
  هیچ جای این رسانه اسلامی نیس، هر بدبختی داریم از این داریم

  (۲)
  پاسخ
  1. 1.1

   nader

   بعد از سال ۸۸ من از شجریان دلگیر شدم و دیگر هرگز به صداش گوش ندادم. اما این کار صدا و سیما اگر برای ایجاد وحدت هر چه بیشتر باشد قابل تقدیره.
   اما گزارش چند شب پیش خبر سراسری در مورد کارخانه های خودرو سازی بسیار زشت و وقیحانه بود! صدا و سیما هم از صنعت خودرو سازی داخلی حمایت کرد و حرکت خودجوش ماشین داخلی نو نخرید رو حرکتی ضد نظام تعبیر کرد. متاسفم برای صدا و سیما

   (۰)
   پاسخ
 2. 2

  وصال

  خب شمایی که اینقدر یک طرفه این متن رو نوشتی از خودت پرسیدی که چرا استاد رو ممنوع التصویر کردن؟چرا ربناش رو دیگه پخش نمی کنن؟

  (۲)
  پاسخ
  1. 2.1

   مهرداد

   واقعا متن رو خوندی؟

   (۰)
   پاسخ
 3. 3

  حمید

  من فقط یه چیزو میدونم که این اقای به اصطلاح استاد با مصاحبه کردن با شبکه کشوری که این همه ظلم به مردم ما کرده (نظامو ولش کن) به مردم خیانت کرده و مردمشو فروخته… از سال ۱۹۱۴ تا ۱۹۱۷ توی این سه سال کشور انگلیس افتخارشه و توی خاطراتشون نوشتن که ما ۹ میلیون ایرانی رو با قحطی قتل عام کردیم. من کاری به نظام ندارم هرچند جونمو فدا میکنم برای اصل نظام ولی این اقا خیانت کرده به مردم حالا نظام که جای خود داره.

  (۱)
  پاسخ
 4. 4

  میلاد

  ایشون هر چه ق قدر بد….دیگر استاد موسیقی ایران که هست…تعجب نداره……بعد هم ی چیز دیگه….مردم میانه روی رو بیش تر دوست دارندو با اون
  بهتر متقاعد میشوند….ممنون از مطالبتان

  ()
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *