مطالب مرتبط

5 Comments

 1. 1

  reza

  با سلام
  واقع جای تاسف داره که توی کشور ایران شیعه خانه امام زمان عج این چنین افراد و کارگردانی میتونه به راحتی هر چی دلش بخواد بسازه تف تو روح مسولین امر… تف….

  (۳)
  پاسخ
 2. 2

  ...

  واقعا یکی از بزرگترین سوالای ذهنم الان اینه که مسولین وزارت ارشاد چطور از اول به این فیلم مجوز ساخت دادن.بابا من که هییییییچی سر در نمیارم تا چند جمله شنیدم راجبه این فیلم فهمیدم که این درست نیست و این فیلم مشکل داره.خدایی نباید اون مسول که داره از بیت المال حقوق میگیره این چیزا رو بفهمه و تشخیص بده.چه وضعشه یعنی این کشور چند نفر ادم موجه نداره تو ارشادش.زور داره بخدا تو کشور خودت بیان اینجوری فیلم بسازن

  (۱)
  پاسخ
 3. 3

  گودرزی

  با سلام، من که ی بیننده ی عادی ام وقتی تیزر رو دیدم فهمیدم که انگار کارگردان با موسیقی و افکت های سینمایی خواسته عظمت حادثه ی عاشورا رو نشون بده، حالا اون هایی که با چشم نقد دیدن، چیا ازش فهمیدن. همه عظمت روز عاشورا به ابهت و عظمت خود امام حسین ع هستش. به نظر من هیچ کدوم از بازیگرا اون جایگاه رو ندارن که بخوان حتی برای ۵ ثانیه یک شخصیت دینی رو بازی کنن. اون قدرتی رو که میذارن برای ایفای نقش یه شخصیت دینی بزرگوار، قدرت بذارن که شخصیت رو درک کنن و تو زندگیشون به کار ببرن. ولی با این حال خیلی دلم می خواد زود بیاد تو سینما که ببینم چیه.

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  علی

  جدا متــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاسفم….

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  مصطفی

  عصمت اکتسابی یعنی چه لطفا توضیح دهید

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *