مطالب مرتبط

9 Comments

 1. 1

  OMID

  عزت نمیفروشیم , فروشی نیست

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  محمد 313

  افرادی که به دنبال گفتگو با امریکا هستند، ممکن است در دشمنی او تردید کنند که اگر چنمین است، حرفهای امام(ره) را نادیده گرفته اند. تا زمانی که انقلاب در مسیر خود باشد، این دشمنی با آمریکا باقی می‌ماند.

  آیا با این جمله نمیشه فهمید که چه کسایی امروز از خط انقلاب جدا شدند. که البته به نظر من از همون اول نفهمیده بودند که انقلاب اسلامی یعنی چی و جدا شده به حساب میومدند اما مثل خوره چسبیده بودند به این انقلاب و الآن هم همون راه منافق کارانه رو دارند ادامه میدن.

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  فتحی

  سخنرانی خوبی کردند ..من م اونجا بودم مراسم خوبی بود …حامد زمانی هم
  تشریف داشت

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  کیا

  من بشخصه از صمیم قلب آرزو میکنم ادعای شما در مورد توان دفاعی و تهاجمی ایران بلوف نباشه
  ولی چه کنم که نتایج و برآیندها در سطوح مختلف اعم از صنعت و اقتصاد و … چیز دیگری می گویند.
  انشا الله که من اشتباه می کنم

  (۰)
  پاسخ
  1. 4.1

   sadeghi

   کدوم نتایج اینارو میگن؟میشه بگی ما هم بدونیم آقای عالم؟

   (۰)
   پاسخ
 5. 6

  یا حسین (ع)

  سردار جان زمان جنگ عزیز بودی و هنوزم عزیزی………………..
  تو مثل بعضیا نیستی که سابقه جبهه شون رو در تهران و در سازمان پدافند گرفتن………..
  البته شجاعن دیگه ……………….
  ما هم چون منتقدشونیم امل و بیسواد و پول بگیریم

  (۰)
  پاسخ
 6. 7

  صادق

  ایرانی میمرد، ذلت نمی پذیرد!
  مرگ بر آمریکا
  مرگ بر اسرائیل

  (۰)
  پاسخ
 7. 8

  ایمان

  توکل و تسلیم فرمان خدا بودن , نادیده گرفتن قدرت ظاهری انسان , شوق شهادت برای فرمان خدا , عدالت خواهی و حق طلبی, ظلم ستیزی وعزتمندی ,ولایتمداری ,تسلیم ناپذیری درمقابل باطل و عمل به وظیفه سلاح اساسی و بنیادی انقلاب اسلامی و درهم کوبنده اتحاد باطل همه مستکبرین است وگرنه سایر سلاحهای ما هرچند در منطقه قابل توجه است اما در مقابل امریکا فعلا کارایی لازم را ندارد .
  حیات وبقا این به اصطلاح ابرقدرتها در ناآگاهی بشریت از عزت واقعی انسان است چرا که تمام ملت ها را بردگانی رام در راستای اهداف سودجویانه خود میخواهند .
  طی سی سال گذشته از سلاح واقعی خود مرتبا دورتر شده ایم . ابتذال فرهنگی بیداد میکند از آموزش اسلام واقعی به جوانان غافل شده و به سلاح های مادی دل خوش کرده ایم. امریکا از افکار روشنگر شیعه در بصیرت عمومی مردم جهان هراس وصف ناپذیری دارد .امپراطوری دنیوی امریکا ,درپذیرش قدرت و کرنش ملل مختلف درمقابل امریکاست . صهیونیستها برای تحقق این امر سالها برنامه ریزی ,هزینه, جنگ ,دسیسه وتبلیغات همه جانبه کرده اند.
  ملتی که احساس عزت نفس نکند هر چقدر هم که باهوش ,قوی وتوانگر باشد به راحتی به خواسته های نامشروع مستکبرین تن در میدهد وصرفا برده ای قدرتمند برای آنهاست .در این میان به جای حل مشکلات اساسی جوانان وحفظ سرمایه های انسانی ,آنها را تقدیم دشمنان میکنیم

  تمام تلاش مستکبران برای فاسد کردن افکار مردم جهان و به رخ کشیدن قدرت وثروت مادی ظاهری در جهت به بردگی کشیدن بشریت در راستای منافع نامشروع خودشان است. این فاسد کردن ذهن یعنی پذیرش قدرت آنها ودر نتیجه به رسمیت شناختن تصمیمات و عملکرد مستکبران آنگاه که پله پله قدرت و برتری آ نها پذیرفته شد همه انسانها بدون اینکه متوجه باشند جزیی از سیستم انها بوده ودر خدمت اهداف امپریالیستی انها هستند
  ترس امریکا از ایران از این جنس است برای همین جهت مقابله با ایران ابزار فرهنگی را انتخاب کرده وبرای ان هزینه میکند.در این امر بسیار موفق بوده و طرز تفکر بخش قابل توجهی از نسل جدید عوض شده است . بترسیم از روزی که کشور پر از سلاح های پیشرفته شود ولی نسلی از مردمی داشته باشیم که از اسلام فرسنگها فاصله گرفته اند

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *