مطالب مرتبط

13 Comments

 1. 1

  ت

  میشه انقدر نقد یک طرفه نکنید ؟ روحانی هم ضعف داره اما انصافا از احمدی بهتره که کلا با مدیریت بیگانه بود و یک تنه شد جریان انحرافی. اگه واقعا نقدت بیطرفه یکم از اصولگرا ها هم نقد کن عزیزم ادمین. جدا من ۲ ساله میام تو سایتت فقط چسبیدی به اینوریا مگه بقیه آدم نیستن مگه تو امام زمانی نیستی؟!

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1

   فاراقلیط

   دوست عزیز من بار ها گفتم نه اصولگرا هستم نه اصلاح طلب. من فقط گوش به فرمان امام خامنه‌ای هستم. مطمئن باشید اگر دولت بعد اصولگرا هم باشد. به همین منوال اگر خطایی سر بزنه ازشون. حتما در سایت نقدش قرار میگیره.

   (۰)
   پاسخ
   1. 1.1.1

    rasoul

    بنده از اعضای سایت هستم و افتخار می کنم ولی در نظر داشته باشید رئیس دولت هر کسی که باشد چه احمدی چه روحانی و چه غیره و ذلک رئیس جمهور مملکت امام زمان است که به رهبری نایبش اداره می شود و مصادره به مطلوب کردن مطالب اشخاص نمی تواند بی طرفانه قلمداد شود و شایسته سایت وزینی مثل فاراقلیط نیست که اسم استاد را هم یدک می کشد.
    الا ایحال اگر شخصی خارجی که هیچ اطلاعی از مناسبات سیاسی ایران و ایرانی ندارد نیز سری به این سایت بزند متوجه یکطرفه بودن مقالات سیاسی خواهد شد.
    فلذا بعنوان یک برادر کوچکتر و دوست دار سایت تقاضا می کنم جهت جلوگیری از هرگونه تعارض در مطالب از منابع معتدلتر و عادلتر استفاده نمایید چراکه دوستداران امام زمان مثل خود ایشان از هیچ حزب و گروهی نیستند و تمایلی به بازی های دنیوی سیاست بازان و قدرت پرستان که عدهای از آنان نام ارزشی و عده دیگر نام روشنفکر با خود یدک می کشند و هردو هیزم یک آتش هستند نداشته و ندارند
    در پایان از اینکه مطلب طولانی شد عذرخواهی می کنم
    زنده باد ولایت فقیه

    (۰)
    پاسخ
    1. 1.1.1.1

     بی سواط

     اقا رسول
     اگر شما نقدی به مقاله دارین بگین
     نه اینکه سایت رو متهم به جانبداری بکنین
     شما نقدت رو بگو ببینیم کجای این مقاله اشتباه هستش

     (۰)
     پاسخ
 2. 2

  شریک غم

  ایول به تمام بچه های فدایی ولایت اما تیز چشم و تیز هوش
  اصولگرا و اصلاح طلب نداره خط قرمز ولایت وآرمانهای امام راحل ورهبری روحی فداست
  هر کس عدول کنه باید بهش شک کرد

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  سیده زهرا

  انتقاد از دولت انتقاد ازدولته دیگه.
  حالا از شانس دولت اصلاح طلب هست الان.
  الان به چه مناسبتی از اصولگرا ها انتقاد کنه؟

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  حسن

  حضرت علی هم مخالف زیاد داشت….البته قصد حقیر مقایسه نبود به هیچ عنوان ولی کم کم این نقد یک جانبه سایت در مورد مسائل روز تحملش ملال اور میشه. و برای دانلود سخن رانی استاد ،تیتر این نقد های یک جانبه رو هم مجبوری بخونیم.

  با پرچم سفید به پیکار می رویم ما کمتریم، حوصله شرح قصه نیست

  (۰)
  پاسخ
  1. 4.1

   فاراقلیط

   سلام دوست عزیز. تمام نقد ها منصفانه هست.
   و در وهله بعد سایت های زیادی هستند که سخنرانی های استاد رو میزارند. اگر دوست ندارید که این خبر های یک جانبه! رو بخونید. میتونید از سایت های دیگه استفاده کنید.

   (۰)
   پاسخ
 5. 5

  بی سواط

  دوستانی که به مقالات ایراد میگیرن
  لطفا با دلیل و منطق ابهامات مقالات رو برطرف کنین
  چرا دارین فقط شعار یکجانبه گرایی میدین

  (۰)
  پاسخ
 6. 6

  samaneh

  سلام به همه دوستان. یه چیزی که همیشه برام سوال بوده اینه که چرا روحانی بایدبا احمدی نژاد مقایسه بشه؟! مگه خط کش احمدی نژاده؟ معیار ولایت فقیهه نه کس دیگه ای.
  دوستان چرا یه طرفه به قاضی رفتین؟
  منابع معتدل و عادل رو هم معرفی کنید، لطفا.
  تاکید میکنم معیارتون رو عوض کنید. شاید ظاهرا دعوا بین اصولگرا و اصلاح طلب باشه که پشیزی ارزش نداره ، اما شما بدون این دو قضایا رو نگاه کنید. با معیار ولایت فقیه. سخنرانی اخیر رهبرم خیلی جالب بود. حتما بخونیدش. جواب حرفای روحانی بود.

  (۰)
  پاسخ
  1. 6.1

   katrina

   سلام سمانه خانم صبحتون بخیر منم سخنرانی رهبری رو دیدم .خیلی حال کردم اونجا که امام گفتن برن مذاکره کنن چقد خندیدم .دلم میخواست چهره ی ظریف رو ببینم تو اون لحظه

   (۰)
   پاسخ
   1. 6.1.1

    samaneh

    سلام عزیزم. صبح شمام به خیر. شمام سحر خیزیا!
    آره منم اون روز خیلی سرم شلوغ بود. به اینترنتم دسترسی نداشتم. اما هر طوری بود صحبتاشونو گوش کردم. بله اون تکه خیلی جالب بود ای کو گوش شنوا!

    (۰)
    پاسخ
 7. 7

  حسن

  کوتاه عرض میکنم چرا هر موضعی بر خلاف موضع طیف نگارنده متن درباره حوادث ۸۸ مساوی است با همسو بیگانه؟ اگر سران مخالفان خبط و خطایی کرده اند محاکمه شوند اما در یک دادگاه صالح و به صورت علنی.همچنین خطاکنندگان دیگر طرف های انتخابات که از یک نامزد خاص حمایت کردند باید پاسخگو باشند که چند روز پیش دکتر اسماعیلی به گوشه هایی از ان اشاره کردند.
  سخنان دکتر روحانی تنها به یک اصل قانون اساسی اشاره کردند که این چنین بر اشفته میشوید اگر واقعا اگر در جامعه دارای رای و جایگاه هستید و میتوانید قشر عظیمی از مردم رو با خود همراه کنید دیگه چه ترس و واهمه ای دارید؟؟؟

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *