مطالب مرتبط

11 Comments

 1. 1

  يتيم

  شیعیان افراطی و سنی‌های تکفیری دو دست اسرائیل هستند -دست آدم به خود آدم ضربه نمی زنه که ، مشت میشه میزنه به مخالفانش.

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  عباس

  چند روز قبل از حمله به غزه عکسای تشیع جنازه دوتا از شهدای فلسطینی رو دیدم که جنازه هاشون رو به پرچم داعش پیچیده بودن.
  تو گوگل سرچ کنین پرچم داعش در فلسطین .
  این اتفاق مشکوکه …
  تحلیلی که من دارم وشایدم درست نباشه اینه: اول اینکه غربی ها و رسانه هاشون داعش رو به عنوان یک گروه تروریستی میشاسن و اینکه رسانه هاشون به این تاکید دارن که ایران از تروریسم حمایت میکنه .
  شاید این اهدافو داشته باشن: این که به افکار عمومی (داخلی) و خارجی بگن که گروهای مقاومت غزه، و داعش دستشون تو یه کاسه ست و چون تروریستن کشتنشون مشکلی نداره .
  و این که چون ما به اونها موشک و تسلیحات نظامی رسوندیم ما رو هم حامی تروریسم معرفی کنند
  تا هم افکار عمومی رو برای حمله به غزه متقاعد کنن هم وجه ایرانو خراب کنند.

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  مهدی 5

  ما شیعیان حضرت علی بن ابیطالب(ع) در عالم، هرگز از آرمان آزادسازی قدس شریف کوتاه نخواهیم آمد.
  ما با دوستان اسرائیل، دشمن و با دشمنان اسرائیل، دوست هستیم.
  یا علــــــــــــــــــــــــــــی مدد

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  javad

  با سلام به دوست عزیزم عباس اقا
  من هم مثل شما رفتم و مطلبی که گذاشته بودی رو پی گیری کردم به نظر من تشیع جنازه یکی از داعشیها باشه تا مردم غزه اگر دقت بکنی می بینی که توی تمام سایت ها فقط عکس هایی است که یک جور است و قیافه ها هیچ شباهتی به مردم غزه نداره امیدوارم که هوشیارانه و عاقلانه تصمیم گرفته باشی!

  (۰)
  پاسخ
  1. 4.1

   عباس

   سلام :)
   همونجوری که دیدی این مدل تشیع جنازه بیشتر به مردم فلسطین میخوره مثلا این که فلسطینیا از برانکارد به جای تابوت برای تشیع شهداشون استفاده میکنن.
   اینجا رو ببین:
   http://www.tabnak.ir/fa/news/412713/%D8%AA%D8%B4%DB%8C%DB%8C%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1-%D8%AF%D9%88-%D9%81%D9%84%D8%B3%D8%B7%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%DA%86%D9%85-%D8%AF%D8%A7%D8%B9%D8%B4
   تو لینک خبر بالا کامنتا رو هم ببین که مخاطبا چه برداشتی کردن و چقد لایک گرفتن!
   سوال : مردم غزه مگه چه ویژگی ای تو قیافشون دارن که میشه تفکیکشون کرد؟
   فتنه گر اینقدر عقل داره که همرنگ جماعت بشه.
   تازه بحث اصن سر این نیست که اینا داعشین یا فلسطینی بحث عنوان خبره که میگه «تشیع جنازه شهدای (فلسطینی) با پرچم (داعش)»
   و مسلما داعش از فلسطین هم نیرو داره همونجوری که چند هزار نفر از ایران خودمون نیرو داره.
   اما نباید همه فلسطینی ها رو داعشی دونست.این خطرناکه …

   (۰)
   پاسخ
 5. 5

  محمود..

  سلام به نظرمن مابایداونقدرایمانمون روببریم بالاتاهمچین گولهایی ازدشمنانمون نخوریم بازیچه نشیم ماهمه افتخارمون اینه که زیرپرچم امام زمان هستیم سنی هاهم امام زمان روقبول دارن این کافرای داعش وسلفی وتکفیری هستن که خونریزی میکنن وبااسراییل دستشون تویه کاسس وگرنه فلسطین دشمن سرسخت اسراییل وداعش وامصال ایناس متاسفانه خیلیااین عکس رودیدن ونظرهیوقیهانه ای هم دادن ازخدابخواهیم اول ظهوراقامون وبعدشم ایمان وهوشیاری جوونامون وخودمون که بفهمیم مشکل ازماهست که ظهورصورت نمیگیره فکرمیکنیین اقاامام زمان بیادنسبت به فلسطین بی تفاوته نه پس ماهم نبایدبی تفاوت باشیم انشاا…سربلندبشیم توجنگ رسانه ای وفرهنگی مثل شهدامون

  (۰)
  پاسخ
 6. 6

  علی

  باسلام
  داعش پرچم واقعی از خودش ندارد یه پارچه سیاه رو بردشتن توش شعار لا اله الا الله رو نوشتن.تو کلیپ های زمان جنگ خدمون هم میشه شبیه اون رو دست بچه های رزمنده دید.
  داعشی های ملعون هم برای تخریب اسلام یکی از پرچم های مهم اسلامی رو دزدیدند.
  یا حق

  (۰)
  پاسخ
 7. 7

  غلام ابالفضل ع

  هیچ کدام از گروه حماس همانند وهابی ها ریش نمیگذارند دقت کن چقدر از مردم به صورت وهابی ها ریش گذاشته اند

  (۰)
  پاسخ
 8. 8

  غلام ابالفضل ع

  عباس داداش عزیزان آن عکس ها از جنازهای داعش از کشور تونس هستند بیشترین ثبت نامی برای پیوستن به داعش از این کشورها مراکش تونس ومصر هستند بیشترشان عم وهابی ودشمن شیعه

  (۰)
  پاسخ
 9. 9

  رضوان

  خوب داعشی ها هم که پرچم فلسطین رو زیر پا له کردند .
  هر عقل سلیمی نمی تونه بپذیره فلسطینی ها طرفدار داعش هستن!!!!!

  (۰)
  پاسخ
 10. 10

  رضوان

  این گروه که داعیه مسلمانان و مسلمانی دارد، چرا در‌‌ همان شب به جای اینکه نیرو‌هایش را به مرزهای فلسطین اشغالی ببرد تا از هم‌‌کیشان و هم‌مسلکان خود دفاع کند، ترجیح داد در راستای رژیم صهیونیستی با جبهه مقاومت درگیر شود؟!

  این رهبر خود‌خوانده دولت اسلامی، با خود چه می‌اندیشد که همدوش و هم‌سنگر رژیم صهیونیستی به جبهه‌های مقاومت مسلمانان یورش می‌برد و همزمان پرچم محمد رسول الله را بر فراز دستان خود علم می‌کند؟

  از سوی دیگر، در اوج حملات رژیم صهیونیستی به غزه ـ که به کشتن کودکان بی‌دفاع آن مرز و بوم منجر شده ـ و در آستانه روز جهانی قدس ـ که خروش یکپارچه مسلمانان جهان علیه اشغالگری صهیونیست‌ها را به دنبال دارد ـ اصحاب تکفیر و ترور پرچم‌های فلسطینی‌ها را زیر پای خود له می‌کنند و از فلسطین به ‌فتنه یاد می‌کنند تا خود را قانع کنند که نباید با رژیم صهیونیست وارد کارزار شوند!

  اصحاب ترور و تکفیر که نقشه‌های بی‌مرز و خیالی برای خود ترسیم می‌کنند، گویی فراموش کرده‌اند که غزه هم بخشی از جهان اسلامی است که آنان مدعی آنند و برای آن تا کنون خون هزاران هزار مسلم را بر زمین ریخته‌اند!

  نکند مصلحت بزرگتری در کار است‌ و کسانی که داعش و داعشیان را به نزاع فرقه‌ای و تکفیر و ترور فرستاده‌اند، آنان را راهنمایی کرده‌اند که رژیم صهیونیست خط قرمز آنان است. رسالت آنان کشت و کشتار در دنیای مسلمانان است و نه ایستادگی در مقابل تجاوز و اشغالگری، که اگر تجهیزات نظامی عربستان و قطر و ترکیه به جای اینکه بر سر مردم مسلمان عراق و سوریه آوار شود، به جنگ اشغالگران صهیونیست می‌رفت، اکنون اوضاع غزه این گونه نبود.

  غزه محک رسوایی خلافت‌نشینانی داعشی است که خود زمین مسلمانان و مسیحیان عراق و سوریه را غصب و اشغال کرده‌اند! تردیدی نباید کرد که دو غاصب و دو اشغالگر با هم درگیر نخواهند شد و هرچند نه به ظاهر که در باطن، دست در دستان هم خواهند داشت؛ گروه‌هایی که حامیان یکسانی دارند و هر دو از یکجا تغذیه می‌شوند، کجا می‌توانند بر هم و بر ولی‌نعمتشان بشورند؟!

  غزه و تحولات آن سنگ محکی است بر اصحاب ترور و تکفیر که با پرچم لا اله ‌الا الله، گلوی مسلمانان را می‌برند و نسبت به صهیونیست‌ها خاموش و مهر بر دهانند.

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *