مطالب مرتبط

5 Comments

 1. 1

  سید حسین

  این یارو با این که شیخه ولی خیلی گیجه تو اینترنت بگردین کلی اظهارات دشمن شاد کن داره.. اخریش هم درباره امپراتوری ایران به پایتختی بغداد بود

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  علیرضا

  این دیگه از کجا پیداش شد خدایا تا دیروز مشایی بود این دوره یکی دیگه گیج تر

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  علیرضا

  یونسی حیـــــــــــــــــــــــا کن مملـــــــــــــــکـــــــــــــــــــــتو رهـــــــــــــــــا کن

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  حامد

  صحیفه< جلد ۱۷ انحلال هیأتهای گزینش در سراسر کشور، و تأسیس هیأتهای دارای صلاحیت
  …تعیین تا درگزینش افراد صالح، بدون ملاحظۀ روابط اقدام نمایند،و گزینش زیرنظر آنها انجام گیرد، و دقت شود تا این افراد، تنگ نظر و تندخو و نیز مسامحه‏کار و سهل‏انگار نباشند. و چنانچه قبلاً تذکر داده‏ام میزان درگزینش، حال فعلی افراد است، مگر آنکه از گروهکها و مفسدین باشند، یا حال فعلی آنها مفسده‏جویی و اخلالگری باشد. و اما کسانی که در رژیم سابق به واسطۀ جو حاکم یا الزام رژیم ستمگر مرتکب بعضی نارواها شده‏اند ولی فعلاً به حال عادی و اخلاق صحیح برگشته‏اند، تندرویهای جاهلانه درحق آنها نشود که این ظلم است و مخالف دستور اسلام، و باید ممنوع اعلام شود….

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  حامد

  مورد دوم:
  جلد ۱۷ «فرمان هشت ماده‏ای» دربارۀ حقوق مردم، قانون، قوۀ قضاییه و لزوم اسلامی شدن روابط و قوانین
  ۲ـ رسیدگی به صلاحیت قضات و دادستانها و دادگاهها با سرعت و دقت عمل شود تا جریان امور، شرعی و الهی شده و حقوق مردم ضایع نگردد. و به همین نحو رسیدگی به صلاحیت سایر کارمندان و متصدیان امور، با بیطرفی کامل بدون مسامحه و بدون اشکال‏تراشیهای جاهلانه که گاهی از تندروها نقل می‏شود، صورت گیرد تا در حالی که اشخاص فاسد و مفسد تصفیه می‏شوند اشخاص مفید و مؤثر با اشکالات واهی کنار گذاشته نشوند. و میزان، حال فعلی اشخاص است با غمض عین از بعض لغزشهایی که در رژیم سابق داشته‏اند، مگر آنکه با قرائن صحیح معلوم شود که فعلاً نیز کارشکن و مفسدند.

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *