مطالب مرتبط

7 Comments

 1. 1

  Katrina

  فقط امیدوارم هر کاری میکنند شرمنده ی خون شهدا و امام نشیم

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  ali

  مذاکرات به نتیجه برسه یا نرسه مهم نیست مهم اینه همه بفهمن ما خیلی منطقی اومدیم سر میز مذاکره طرف مقابلمون مذاکرات رو به شکست کشوند(انشالله اینطور نشه) و خداوند از سر تقصیرات دولت گذشته نگذره که باعث شدن ما دست بالا رو نداشته باشیم در این مذاکرات (شعار ندین همه میدونید چی میگم)

  (۰)
  پاسخ
  1. 2.1

   Katrina

   دست بالا نداشته باشیم؟خداروشکر خود ظریف همون اوایل گفت از زحمات دولت قبل تشکر میکنه .من حوصله ی بحث های تکراری ندارم ولی باور کنید این شماها هستید ک همش شعار میدین و عملی ازتون صورت نمیگیره.فقط بلدید از دولت قبل ایراد بگیرید . هیچ کار ی جز فحاشی ب هشت سال گذشته بلد نیستید از پدر خوانده ی دولتتون هاشمی گرفته تا خود روحانی و الباقی طرفداراتون

   (۰)
   پاسخ
   1. 2.1.1

    سجاد

    ولش کن بابا
    این هنوز تو توهمه!
    بزار خوش باشه
    تعصب و افراط داغونش کرده
    اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
    ان شاءالله

    (۰)
    پاسخ
  2. 2.2

   مهدی

   سلام علی آقا
   فکر میکنم شما دولت دهم و یازدهم رو با هم اشتباه گرفتید.
   همه حتی کسانی که سینه چاک تدبیر دولت یازدهم هستند و دم از مذاکره با امثال آمریکای جنایتکار میزنند میدانند که دولت دهم هرگز اهل باج به دادن به بیگانگان نبوده و نیست و بزرگترین پیشرفتهای هسته ای با سیاستهای انقلابی دولت خدمتگذار و با بصیرت مردم و خون شهدای هسته ای (علیرغم تمام تحریمهای غرب) در زمان دولت دهم به دست آمده است.
   اما دولت به اصطلاح تدبیر و امید چه؟
   ما دلواپسیم که نکند خدایی ناکرده در مذاکراتشان با بدخواهان اسلام و امت اسلامی ، حتی ذره ای از عزت و شرف مان را بخواهند معامله کنند.
   تمام آنچه دشمنان بتوانند به ما بدهند قابل معامله با ذره ای عزت و شرفمان نیست.
   هست؟؟؟
   وَلَن یَجْعَلَ اللّهُ لِلْکَافِرِینَ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ سَبِیلًا

   (۰)
   پاسخ
 3. 3

  علی

  سلام به همه دوستان.این آقایان صحبت های رهبری را هم تفسیر به رای میکنند . تمام برگ برنده هایی را که دولت قبلی بدست آورد را به باد دادند فقط فردو مانده که آن هم در خطر است.در ضمن منافقینی که مذاکرات جلیلی را به دولت قبل ربط میدهند تا مذاکرات جلیلی را بکوبند خوب میدانند جلیی نماینده رهبری هم بودند و دولت د*********ن در واقع رهبری معظم انقلاب را زیر سوال میبرد و با عوام فریبی وانمود میکند که از زورگویان امتیاز گرفته ولی الان حتی لبوفروشان هم متوجه کلاه بزرگی که به سرشان رفته شده اند.
  و مکر میکنند و خدا هم در مقابلشان مکر میکند و خداوند بهترین مکرکنندگان است.
  اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
  ممنون از همه افرا غیر مغرض

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  گندم

  ان شاالله که نتیجه بگیرن تیم مذاکره کننده ولی بعیدمیدونم چون باکسانی داریم مذاکره میکنیم که هدف نهاییشونرو ازقبل جلسات مشخص کردن ودنبال تحمیل نظراتشونن.کولی کورخوندن.ایران زیربلیط هیچکس ننیره بابودن سیدعلی خامنه ای.

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *