مطالب مرتبط

10 Comments

 1. 1

  پیام

  این شبه روشنفکر های بدبخت که در دولت احمدی نژاد اعتراض آزادی بیان و این شرو ور ها سر میگرفتند اصلا دقدقشون دموکراسی نبود. اینها میگفتند چرا به جریان ما اجازه آشوب و زیر سوال بردن مقدسات و خطوط قرمز نمیدهید. اگرنه چقدر دیده شد در همین دولت که داعیه داران آزادی سر کار هستند آستانه تحمل مخالفان چقدر زود سر ریز شد و چه نشریه هایی که پلمپ شد و چه برچسبهای تندرو و بی سوادی که به ٱمرین به معروف زده شد. نه آقا مشکل اساسی در کشور ما انتقادناپذیریه. احمدینژاد به یه نحوی روحانی به یه نحوی. هرچند شخصا معتقدقم این دولت خیلی رادیکالی تره!

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  مهدی

  سلام به جز یک آه از اعماق وجود چه کنیم.
  اما خب این اتفاقات ما را در راه خورد استوار تر خواهد کرد و میتوان درست را از نادرست تشخیص داد.

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  مرتضی

  اینا ۱۶ ساله دارن واسه خودشون جا باز میکنن تا به وقتش :به نظر خودشون وقتش رسیده .
  اگر پشت رهبرو خالی کنید شما رو به نابودی میبرن وحریم حرم هایتان را به فحشا میکشند.وای از ان روز که خادمان اسلام به ملت خود خیانت کنند.
  جانم فدای رهبر_

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  مهدي

  درود بر کارگردانان انقلابی مان از جمله مسعود ده نمکی و ابراهیم حاتمی کیا و مجید مجیدی و ..

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  مجتبی مرادی

  گروه فرهنگی «خبرگزاری دانشجو» – علی مرادخانی؛

  عجیب است!

  در نظامی که مزین است به نام جمهوری اسلامی ایران و در مملکتی که مردمش تا پای جان به محکمات اعتقادی خویش معتقد هستند. عده ای با نام پر طمطراق بازیگر هر چه در شأنِ دونِ خودشان است را به نام مردم به انجام می رسانند تا به قول خودشان خوب نمایندگانی باشند برای ممکلت! اصلاً بگذارید اخبار چهار روز اخیر سینمای کشور را از نظر بگذرانیم.

  – بازیگری که در جشنواره قبلی با پوشش قبلی خود که بی شباهت به لباس سنتی زنان یهود نبود، خبرسازی کرده بود، این بار و در حاشیه جشنواره کن، به سوی رئیس فستیوال دست دراز می کند و با ذوق و شوق با او دست می دهد، و خب طبیعی است که او هم کار را به سمت روبوسی می برد و لیلا حاتمی هم که…!

  – شامگاه پنجشنبه در یکی از خانه های شمال تهران پارتی برگزار می شود. سر و صدا و کثافت بازی چنان می شود که همسایگان واحد مسکونی مذکور پلیس را مطلع می کنند و در حین دستگیری افرادی که در پارتی حضور داشته اند، خبر می رسد که «ه.ت» و «م.ک» که بازیگران معروفی هم هستند دستگیر شده اند…!

  – الهام چرخنده به جمع دانشجویان می آید و می گوید که به خاطر آن که سال نو را به رهبرم تبریک گفتم خیلی از دوستان بازیگرم از دستم عصبانی شدند و خیلی ها هر چه توانستند برای تخریبم به کار بستند. تا آن جا که خودم را با چوب زدند و خودروا‌م را…!

  الهام چرخنده اشک می ریزد. می گوید: به من پیغام دادند الهام! سینمای ایران جای امثال تو نیست…!

  معادله کاملاً روشن است. در سینمای جمهوری اسلامی ایران کسی حق ندارد اپوزیسیون نباشد. در این سینما، مخالفت با حاکمیت نه تنها یک پُز روشنفکری به حساب می آید، بلکه به یک واجب عینی تبدیل شده! اتفاقاً اینجا همه مومن به امر به معروف و نهی از منکر هستند و اگر کسی ذره ای از این اصول و عقاید پاک (!) پا کج گذارد با شمشیر امر به معروف و نهی از منکر این هنرمندان باید به خط برگردد. مثل الهام چرخنده که باید از آرمانش عدول کند و اگر نکند با چوب و خرد شدن شیشه ماشین و ضرب و شتم روبرو می شود! مثل مریلا زارعی، مثل عمو ابراهیم حاتمی کیا، مثل … .

  طبیعی است. وقتی حضرت مستطاب رئیس جمهور تقسیم هنرمندان به ارزشی و غیر ارزشی را ناروا می دانند، وقتی که همه هنرمندان متعالی شناخته می شوند و وقتی هنرمندانی که تابلودار مخالفت با نظام هستند در دیدار هنرمندان با رئیس جمهور شرف حضور می یابند، اگر چیزی جز این اتفاق افتد، عجیب است.

  تحویل بگیرید آقای رئیس جمهور!

  این ها هنرمندان عزیز شما هستند. اینجا هم سینمای نظام اسلامی ماست. علی جنتی هم وزیر فرهنگ و ارشاد دولت شماست.

  و چه زیبا دارید ادامه می دهید مشی ناروا و منحط دولت های قبلی را و چه مشغول خدمتید به اعتلای فرهنگ انقلابی مان با ابزار هنر! البته لااقلش این است که قبلی ها به این صراحت همه هنرمندان را با یک چوب نمی راندند و ارزش و ضد ارزش را از هم تمیز می دادند، شما که همه را یکی می دانید!

  آری؛ اینجا سینمای جمهوری اسلامی ایران است ملت!

  سینمای ما

  سینمای مسلمان ها

  سینمای بزرگترین مملکت شیعه

  سینمایی که قرار است زمینه ساز ظهور باشد…!!!

  باور کنید

  (۰)
  پاسخ
 6. 6

  مهدي

  به بهانه به میان آمدن سخن از فیلمهای مسعود ده نمکی ،‌ آدرس یه نماهنگ قشنگ از فیلم “معراجی ها” روگذاشتم :
  http://mahdiusefi.blogfa.com/post/61

  (0)
  پاسخ
 7. 7

  امیری حسین(ع)

  درود بر خانم چرخنده
  انشاالله در پناه مولا علی پاینده و سلامت باشند و در این مسیر به مدد مولا پایدار بمانند.

  (۰)
  پاسخ
  1. 7.1

   امیری حسین(ع)

   معنی این دیس لایکه رو من نمیفهمم.
   یعنی خانم چرخنده زنده و سلامت نباشن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

   (۰)
   پاسخ
 8. 8

  محمد 313

  تهاجم فرهنگی که میگن این دیگه آخرشه :http://media3.afsaran.ir/siuSeCMY_535.jpg

  (0)
  پاسخ
 9. 9

  خاطره

  یکی مث گلشیفته گند میزنه اول به دین و ایمون خودش بعدم به فرهنگ مملکت یکیم مث الهام چرخنده افتخار میشه واسمون خودتون بگین ماجرای کدوم بغض میندازه تو گلوی آدم ؟!
  فک نمیکردم بین بازیگرا هم همچین آدمایی باشن !

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *