مطالب مرتبط

2 Comments

 1. 1

  حسن

  ما که می دونیم طرف ما لیبرال و سکولار هستش.
  چرا این قدر داریم پنهان کاری می کنیم؟
  چرا وقتی میتونیم این آدم ها رو رسوا کنیم، چرا نمی کنیم؟
  چرا همیشه مثله آدمای بی دست و پا و عقب مونده داریم تو سری می خوریم؟
  خب بریم و رسواشون کنیم.
  اسم برده نمیشه
  باهاشون رسمی و مقتدرانه برخورد نمیشه
  هر وقت بهمون فحش می دن میذاریم از زیر دست مون فرار کنن
  نکنه ما هم خودمون لیبرال و سکولار هستیم و خودمون خبر نداریم؟
  بالاخره باید این افراد یا دشمن باشن یا دوست دیگه؟ خاکستری که نداریم این وسط.
  بالاخره ما الان کجاییم؟
  والا اینقدر گیجم از این رفتار های دوستانه و مهربانانه با این طور افراد که واقعا بعضی وقتا فک می کنم که این منم که دارم اشتباه رفتار می کنم و این آدما هستن که دارن طبیعی و درست رفتار می کنن.
  مگه میشه شیعه باشی و با اینا آب ت تو یه جوب بره؟؟
  واقعا من که گیج شدم.

  آخه بلد نیستید که درست رفتار کنید. این همه قضیه پیش اومد. مثلا قضیه صادق شیرازی. یه برنامه نیومد تلویزیون نشون بده که اقا این صادق شیرازی سر و ته اش اینه و به خاطر این داریم میگیم که ایشون اشتباه داره می کنه.

  این قدر ساکن میشینه این تلویزیون و اخبار و سایت های خبری و حتی همین سایت های بچه حزب اللهی ها که آخر کار به شایعه کشیده میشه و کی میتونه بعد از درست شدن شایعه قضیه رو جمع کنه حالا؟
  قبل از این که قضیه بزرگ بشه باید جمع بشه و جلوی شایعات گرفته بشه.

  من (به شخصه) اصلا از این دولت امیدوار که نیستم، معتقدم یه ریگ به اندازه کوه اورست توی کفشش هست.شما رو نمیدونم. و به همین خاطر اصلا بهش امید ندارم که بخواد در راه اسلام و انقلاب کاری انجام بده.
  به شما هم توصیه می کنم که به این دولت حداقل اعتماد نکنید و شک بهش داشته باشید و خودتون و خودمون دست به کار بشیم و (طبق گفته رهبری) یه انقلاب دیگه از نوع فرهنگش راه بندازیم.

  از اول انقلاب تا حالا منتظر بودیم دولت ها برامون کار کنن. دولت ها همه شون به فکر منافع خودشون هستن (رکورد روبان پاره کردن میزنن).

  از من گفتن بود. از مسجد محل شروع کنیم. از خونه خودمون شروع کنیم. از خودمون شروع کنیم.
  از خودمون با کمتر گناه کردن، از خونه خودمون با رواج دعای دسته جمعی و همراه با خانواده خوندن، و در مسجد محل با برپایی دعای عهد بعد نماز صبح و دعای ندبه در جمعه ها و تبلیغ برای امام زمان (عجل الله فرجه) در روز جمعه. روز جمعه رو فقط اختصاص بدم به امام زمانم. نمتونم فقط و فقط بذارم برا امام زمان، حداقل دعای عهد و ندبه و آل یاسین رو ترک نکنم.
  زیاد شد. بای.
  یه چیز دیگه. از هیچ کس انتظار کمک نداشته باشید. ما الان در آخرالزمان هستیم و هر کس مشکلات مادی خودش رو داره و شیطان داره با تمام قوا کار می کنه. بیشترین انتظار رو باید از خودمون داشته باشیم. ما کم کسی نیستیم. ما شیعه مهدی هستیم. خود مهدی دستم رو میگیره. مطمئنم.

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  saeres

  باید رسوا بشن ولی نحوه برخورد باهاشون مثل رائفی پور باشه هنوز پتانسیل حمله بر علیه این جهال رو نداریم

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *