مطالب مرتبط

5 Comments

 1. 1

  شریک غم

  بابا یه عده هسنن که دین و وطن که چه عرض کنم شلوارپاشونم لازم باشه تقدیم میکنن

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  محبوب

  خاک تو سر اینجور مسئول مملکت. داریم دوباره به دوران قاجار عقبگرد میکنیم. دوران مسئولین بی لیاقت و وطن فروش و خائن.

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  مجتبی

  مسئولین باید بیشتر مراقب باشند
  آنها دارند نام ناصرالدین شاه ها، فتحعلی شاه ها و احمد شاه ها را در تاریخ پاک میکنند و نام خودشون رو بجای اونها می نویسند…

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  مجید

  هر چی فکر میکنم حقمونه این جقارت
  وقتی با چنتا بازی سیاسی اصلاح طلب بشه دولتی بیشتر از این نمیشه.

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  مصطفی

  واقعا زشته که اسمونو به ریسمون پیوند بزنید همین تحلیل ها رو می کنید که جهان سوم موندیم.
  ای کاش کیهان سیاست های داخلی اشتباه دولت قبلی و تاثیر اون بر این دولت جدید رو هم تحلیل می کرد ….کاری به سیاست های خارجی ندارم چون سیاست های خارجی زیر نظر رهبر عزیزمونه که هم مرجع تقلیدمنه و تنها کسیه که تا الان هوشمندانه رفتار و عمل کرده و به داشتن این چنین رهبری به خودم می بالم.
  من نه طرفدار این دولتم و نه طرفدار دولت قبلی…. ولی من خیلی از مطالب رو می خونم متوجه می شم خیلی ها برای سرافرازی این کشور کار نمی کنند و فقط دنبال کوبیدن رقبای سیاسیشون هستند ولی خداییش منصفانه قضاوت کنید.
  حداقل به جای این تحلیل های بدرد نخور درباره راهکارهای بهبود اقتصاد ایران، ایجاد اشتغال برای جوانان، ازدواج و فرهنگ… تحلیل ارائه بدهید. امیدوارم بعد از خوندن متن زیر در سایتتون بیاید درباره امثال من راهکار و تحلیل ارائه بدهید نه وصل کردن قدم زدن ظریف رو به مجله کثیف شارلی.
  من رتبه ۲ کارشناسی ارشد و رتبه ۱ دکتری و در دانشکاه تهران درس می خونم و رشته من جز رشته های بسیار خوبه اما اوضاع بورس و استخدام و … به جایی رسیده که دارم برای رفتن به دانمارک برنامه ریزی می کنم من برای خودم متاسفم که دارم میرم اما چاره چیه اینجا که کسی صدای امثال ما رو نمی شنود اون طرف اب هم قطعا کسی صدای امثال منو نمیشنود و خارجی ها از ما کار می کشند و مزدش رو میدهند ای کاش می شد به مردم خودم خدمت کنم من خودم رو مثال زدم براینکه به اوضاع کار دقیقا پی ببرید و اینو بدونید که رتبه های ۲ و ۳ و ۴ هم که هم اتاقی من هستند همین روند رو در پیش گرفتند حالا من این چیزها رو می بینم و از اون طرف ظرفیت بالای پذیرش در دانشگاه ها و دانشگاه های ازاد و پیام نور، غیر انتفاعی و علمی کاربردی را می بینم تاسف می خورم بعد میبینم تویه این سایت قدم زدن ظریف رو به مجله شارلی کثیف وصل کردند و بحث می کنند

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *