مطالب مرتبط

7 Comments

 1. 1

  just CR7

  اینها(****) یک مشت خائن به مملکت هستند، متاسفانه عدهای از مردم عادی هم گول همین لبخندهای تلخ طرفین در مذاکرات را می خورند و فکر میکنند همچی ارومه من چقدر خوشبختم ……………

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1

   reza

   سلام
   درسته که کار تیم هسته ای اصلا درست نبوده و نیست و من هم اصلا فعالیت هاشون رو قبول ندارم و تایید نمیکنم ، اما شما هم دیگه تند نرید و جو گیر نشید دوست عزیز …
   لفظ خائن رو درست نبود که استفاده کنید …

   (۰)
   پاسخ
   1. 1.1.1

    نرگس

    لفظ خائن درست نیس حق باشماست بهترش بالاتر از اون بود که احتمالا پیدا نکردیم یکم بالاتراز خائن بیشتر حق مطلب رو ادا میکنه بنا بر انچه دراین متن به اطلاع رسید.کمی دقت کنید .

    (۰)
    پاسخ
    1. 1.1.1.1

     مرد تنها

     خائن اون احمدی نژاد و مشایی و باندشون بودن

     (۰)
     پاسخ
 2. 2

  مصطفی

  خیانتی که هم اکنون در حال انجام است اظهرمن الشمس است.
  مانده ام که این نسل جوابی برای فرزندانش دارد که چطور نشستیم نگاه کردیم که چطور دستاورد دانشمندان برومندمان را به تاراج بردند و هرکه اعتراض کرد متهم به بیسوادی شد.
  نمایندگان مجلس ننگ این سکوت بی شرمانه را تا ابد بر پیشانی خود خواهند داشت.

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  فخر

  مجلس چند ماهه قراره از وزیر امور خارجه در باره مذاکرات هسته ای در صحن علنی سوال کنه اما هر دفعه به دلایل نا مشخص این موضوع کنسل شده . چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  (۰)
  پاسخ
  1. 3.1

   علی ابرار

   سلام
   موضوع خیلی سادست یادتون باشه قبل توافق ژنو مجلسی ها ظریفو دعوت کرده بودن برای توضیح گفت نمیگم حتی اگه استیضاحم کنید
   مجلس اگه فشاری بیشتری بیاره مطمئنا به توافق نرسیدن رو میندازن گردن مجلس همین الانش که فقط چند نفر هستن که حرفشو میزنن تحمل ندارن میگن نمیذارن توافق کنیم حالا مثلا مجلس باشه دیگه واویلاست. میکننش پیرهن عثمان و میگن مردم . مجلسی ها نذاشتن توافق کنیم وضعتون خوب بشه و اگر نه ما با آمریکا داشتیم به توافق میرسیدیم.

   (۰)
   پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *