مطالب مرتبط

14 Comments

 1. 1

  لطیفی

  لبیک یا خامنه ای …

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  میلاد

  من هم به دلیل اصرار آنها بر مذاکره درخصوص موضوع هسته ای، گفتم مخالفتی ندارم اما همان موقع هم تاکید کردم که خوشبین نیستم.

  (۰)
  پاسخ
  1. 2.1

   Seyed heidar fatemi

   دقت کردین به زمان سخنرانی های رهبر عزیزمون؟ هر وقت مسئولین فهیم و کاردان کشورمان یه گندی رو بالا میارن ایشون یکتنه همشو جمع میکنه . . . . .خدا لعنت کمه آدم جاهل و احمق رو

   (۰)
   پاسخ
 3. 3

  احمدرضا ساماني

  جانم فدای رهبرم

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  محمد 313

  رهبر انقلاب : بعضی از مسئولین آن دولت و این دولت فکر میکنند اگر در موضوع هسته ای مذاکره کنند مسئله حل میشود ، در سخنرانی اول سال هم گفتم که من به مذاکره خوشبین نیستم و به جایی نمیرسد ولی مخالفتی هم ندارم.
  آقا جان یکی به من بگه که رهبر دیگه از این واضح تر چطوری باید بیاد حرف بزنه؟!

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  نسرین

  ” برخی افراد تلاش دارند با بزک کردن چهره امریکا، زشتی‌ها و خشونت ها و وحشت آفرینی ها را از این چهره بزدایند و دولت امریکا را دولتی علاقمند به مردم ایران و انسان دوست معرفی کنند، اما تلاش این افراد به نتیجه نخواهد رسید.”
  بهتره آقای روحانی به این قسمت از صحبت های رهبر بیشتر توجه بفرمایند و دیگر نگویند که :”من اوباما را فردی باهوش و زیرک یافتم” (!)

  (۰)
  پاسخ
 6. 6

  مهدیار

  دوستان سلام
  شمارو به خدابیشتر به حرفهای رهبری دقت کنید حتمابایدمثل امام جام زهربنوشند ازدست بی بصیرتی ما؟
  آخه چه چیزمهمی توتوافق ژنو برای ملت حاصل شدکه جشن گرفتنی باشه؟
  اگه آقاباصراحت بگن همه حرفهارو پس فرداتهمت میزنن رهبرنذاشت معیشت مردم درست بشه!شمارو به خدا کارو به حکمیت عمروعاصی نکشونید!!!
  بیدار باش ایران و ایرانی

  (۰)
  پاسخ
 7. 7

  جان فدای رهبرم

  اگر از سرهایمان کوه بسازند درتاریخ نخواهند خواند امام خامنه ای تنها ماند

  (۰)
  پاسخ
 8. 8

  IMCR

  عجب درایتی داره رهبری خدا حفظش کنه_ باید ی تکونی ب خودمون بدیم زبونم لال اگه ایشون رو از دست بدیم معلوم نیست ظهور چند سال عقب میوفته

  (۰)
  پاسخ
 9. 10

  علی ابرار

  داشتم توی آپارات دنبال یه ویدئو میگشتم چشمم خورد به این ویدئو عنوانش این بود”مردم قبیله ای که برای اولین بار انسان می بینند! ” همینجور که داشتم نگاهشون میکردم و این که چقد آروم هستن و هیچ چیزی نمیدونن یهو یاد حرف های امام خامنه ای در مورد شکار همین افراد از آفریقا و انتقالشون به عنوان برده افتادم یکم حجمش برای بعضی ها زیاده ولی ببینید جالبته تا حالا افرادی ب جز خودشونو ندیدن این انگلوساکسون های وحشی میریزن و اینها رو مثل حیوون شکار میکنن و به بردگی میبرن اونجور که توی کتاب ها نوشته نصفشون توی کشتی میمردن بقیه هم که زنده میموندن اول بدبختیشون بوده یه همچین حیواناتی با اون سابقه ی وحشی گری امروز منادی حقوق بشر هستن

  دیدنش خالی از لطف نیست جالبه

  http://host13.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/298/4b0393e891289748d8a835642479cbf5891493.mp4

  (0)
  پاسخ
  1. 10.1

   امیرحسین

   تازه علی آقا این فیلمشون که خوبه باید فیلم آدم خوراشون تو عصر حاضر و ببینی. من یکی که نزدیک بود بالا بیارم. من سه سال پیش تو یوتیوب دیدم . الان گشتم نتونستم پیداش کنم لینکشو بذارم.

   (۰)
   پاسخ
 10. 11

  kaenat

  خیلی عاشقتم! :inlove: :inlove: :inlove:

  (0)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *