مطالب مرتبط

4 Comments

 1. 1

  ستاره

  یکی از اعضای سابق کنگره آمریکا یک کتاب در مورد هولوکاست نوشته و در ابتدا توضیح داده که چطور در آمریکا از کودکی روی این دروغ بزرگ روی ذهن بچه ها کار می شه. طوری این تو ذهن ها نهادینه می شه که اصلاً امکان نداره وقتی طرف بزرگ شد بهش شک کنه.
  توصیه می کنم این کتاب رو بخونید خیلی جالبه؛ اینها معتقدند که از جسد یهودیان کشته شده، آلمان ها صابون درست کردند، اینها برای صابون!!! تشییع جنازه برگزار کردند! توی این کتاب تمام اسناد اینها رو بررسی می کنه و یکی یکی ردشون می کنه. حالا اینکه چرا با توجه به اینکه برخی از نخبه های آمریکایی هم حتی! به این نتیجه رسیدند که این چرندی بیش نیست هنوز بعضی از مردم غربی به این مسئله اعتقاد دارن خیلی جالبه! این نشون می ده که آمریکا سطح شعور مردمش رو به شدت پایین نگه داشته.

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1

   از دوستان

   چون حالت خفقانه.می دونند ولی جرات بیان ندارند.یکی از بچه ها می گفت تو چت روم با یه آمریکایی برای تقویت زبان چت می کرد وقتی از هولوکاست صحبت کرد آمریکاییه گفت شما ایرانی ها خطرناکید(به معنی نترس) بعدشم خداحافظی کرد و دیگه خبری ازش نشد.
   شما اینجا رو نگاه نکن هرچی دلت خواست در مورد هولوکاست می گی کسی باهات کاری نداره ولی اونجا اگه باشی فرقی نداره استاد دانشگاهی یا رئیسی یا … برخوردی می کنن که به هرچی آزادی بیانه لعنت بفرستی.

   (۰)
   پاسخ
  2. 1.2

   مسعود

   سلام میشه اسم کتاب و نویسندشو بگید؟؟؟

   (۰)
   پاسخ
   1. 1.2.1

    ستاره

    هولوکاست و نفوذ یهودیان در ایالت متحده آمریکا
    نویسنده: دیوید دیوک (عضو سابق کنگره آمریکا)
    مترجم: محمد رضا میرزاجان
    انتشارات قدر ولایت
    مقدمه و توضیحات اولیه از تعامل مردم با این مسئله در آمریکا بی نظیره، خیلی چیزهای جالبی تو این کتاب هست.

    (۰)
    پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *