مطالب مرتبط

29 Comments

 1. 1

  OMID

  رهبری دوست داریم

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  محمد 313

  حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه یکی از برکات مذاکرات اخیر، روشن شدن، دشمنی مسئولان آمریکایی با ایران و ایرانی، و اسلام و مسلمین بود، گفتند این موضوع، در لحن ها و حرفهای مقامات امریکایی، در هفته های اخیر، کاملاًٌ مشهود بود و همه دیدند.

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  فدایی سیدعلی

  پویش:با شیطان بزرگ برای رفع شرش مذاکره می کنیم
  تابناک:مذاکرات اخیر، هم دشمنی امریکا را نشان داد و هم ناتوانی آنها را
  مشرق نیوز:نباید فریفته لبخند دشمن شد/ در مذاکرات اخیر دشمنی آمریکا با ایران و اسلام آشکار شد
  شفاف: نباید فریفته لبخند دشمن شد
  الف:رهبر انقلاب: در موضوعات خاص که مصلحت بدانیم با این شیطان برای رفع شرش مذاکره می کنیم/ نباید فریفته لبخند دشمن شد
  انتخاب: روشن شدن دشمنی آمریکا با ایران و ایرانی از برکات مذاکرات بود/ در موضوعات خاص که مصلحت بدانیم با شیطان بزرگ برای رفع شرش مذاکره می کنیم
  افکار نیوز: راه عبور از مشکلات تکیه بر نیروهای درونی کشور است
  فرارو:دشمنی آمریکا با ایران در مذاکرات روشن شد
  فردا نیوز:از برکات مذاکرات اخیر، روشن شدن دشمنی آمریکا بود/ رفع مشکلات تنها با تکیه بر نیروی درونی ملت
  .
  هر کسی از ظن خود شد یار من
  .

  (۰)
  پاسخ
  1. 3.1

   محمد 313

   رهبر انقلاب: دشمنان خیال میکنند که تحریم کردند و ایران مجبور به مذاکره شد. نه! ما قبلا هم اعلام کرده ایم در موضوعات خاص که مصلحت بدانیم با این شیطان برای رفع شرش مذاکره میکنیم. یکی از برکات مذاکرات این بود که دشمنی آمریکا با ایران و ایرانی و اسلام برای همه روشن شد…. .
   پس حالا که روشن شد………….؟!
   دولت مردان بفهمند.

   (۰)
   پاسخ
  2. 3.2

   دوستدار سید خراسانی

   شما که احیاناً یه وقت فکر نکردین تیم مذاکره کننده ی ما از همون ابتدا با هدف آشکار کردن دشمنی آمریکا رفته پای میز مذاکره، نه؟!!
   .
   .
   .
   سوره ی شریفه ی مائده:
   .
   اى کسانى که ایمان آورده‏اید یهود و نصارى را دوستان [خود] مگیرید [که] بعضى از آنان دوستان بعضى دیگرند و هر کس از شما آنها را به دوستى گیرد از آنان خواهد بود آرى خدا گروه ستمگران را راه نمى‏نماید (۵۱)
   مى‏بینى کسانى که در دلهایشان بیمارى است در [دوستى] با آنان شتاب مى‏ورزند مى‏گویند مى‏ترسیم به ما حادثه ناگوارى برسد ***امید است‏ خدا از جانب خود فتح [منظور] یا امر دیگرى را پیش آورد تا [در نتیجه آنان] از آنچه در دل خود نهفته داشته‏اند پشیمان گردند*** (۵۲)
   .
   “فتح” در آیه ی ۵۲ از جانب خدا بوده تا کسایی که برای دوستی با طاغوت سر و دست میشکنن شرمنده شن و این فتح در قضیه ی مذاکرات ژنو چیزی نبود جز رو شدن چندباره ی دست دشمن و این فتح از جانب خدا بوده، نه از سوی تیم مذاکره کننده!

   (۰)
   پاسخ
 4. 4

  محمد

  نتیجه این مذاکرات این خواهد بود که ملت ایران بیش از پیش درخواهد یافت که در مورد برخورد با غرب باید از نظر رهبری تبعیت کند…این را زمان به مردم یاد خواهد داد…!

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  حجت

  این بد نیست که هنوز ما مردم، نیاز داریم تا دشمنی آمریکا به ما ثابت بشه؟ چند بار؟ دوباره ده سال دیگه حتما باز لازم میشه؛ نه؟

  (۰)
  پاسخ
 6. 6

  seyed heidar fatemi

  لبیک یا خامنه ای / به خدا این مسئولین اگه یکم به حرفای سید خراسانی گوش بدن هیچکس نمیتونه جلومون وایسه چه برسه واسمون خط و نشون بکشه / فکر کنین اگه آمریکا و حامیانش تا حالا نتونستند حریف ما بشن فقط بخاطر عنایات خدا و رهبرمون بوده وگرنه مسئولین هیییییچ

  (۰)
  پاسخ
 7. 7

  ستاره

  عاشقشم
  “هرکسی هم که درباره حقوق بشر حرف بزند، امریکاییها حق ندارند حرف بزنند!”
  تکبیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر
  دوستان حواستون باشه دارن ظریف رو برای ریاست جمهوری آماده می کنن،نشریات دارن روی این مسئله کار می کنن که ظریف رو محبوب نشون بدن، توضیحات استاد رو هم در مورد این قضیه گوش کردید دیگه، جواد ظرین!
  از کوچکترین اشتباه این دیپلمات ناشی نگذرید که برنامه سنگینی ریختن واسه دوره بعد

  (۰)
  پاسخ
  1. 7.1

   شهرام

   شما اول بــرو معــنی “دیپــلمات” رو توی فرهنگ لغات پیدا کن بعد بیا افاضات کن که کدوم دیپــلمــات نــاشی هست و کـــدوم نیست.

   (۰)
   پاسخ
   1. 7.1.1

    علی ابرار

    ناشی گری کم نبوده متاسفانه

    http://www.uploadax.com/images/38479631545138404427.jpg

    http://www.uploadax.com/images/81528707455786621815.jpg

    http://www.uploadax.com/images/10021685310966455512.jpg

    http://www.uploadax.com/images/67851010095183501187.jpg

    http://www.uploadax.com/images/30261253806881360845.jpg

    بازم خواستید میذارم نمونه میارم توضیح هم میدم برای این مدت کوتاه چه شاهکار هایی که نکردن!

    (۰)
    پاسخ
   2. 7.1.2

    دوستدار سید خراسانی

    آقای ظریف چون خارجه درس خوندن و کلاس زبان رفتن و خوب لبخند میزنن بنابراین دیپلمات خوبین چون بدون مشکل و در کمال آرامش منافع ملی رو میفروشن و برمیگردن به وطن، ولی آقای جلیلی چون زبانشون اونقد خوب نیست و خارجه تحصیل نکردن و ریششونم بزی (ببخشید پروفسوری) نیست اصلا دیپلمات خوبی نیستن چونکه وقتی اون طرفیا به ما بی احترامی میکردن این آقا قاطع عمل میکرد و اخم میزد. همه که مثه جواد جان لبخند زدن بلد نیستن که تو سرشونم بزنی نیششون تا بناگوش باز باشه.

    (۰)
    پاسخ
    1. 7.1.2.1

     علی ابرار

     جلیلی انگلیسی و عربی بلده همون ظریف کاری دیپلماتیکه
     کشور های قدرتمند به زبان خودشون توی مذاکرات صحبت میکنن
     اولین واکنشی که بعد از اولین نشست آقای ظریف از خارجی ها دیدیم یکیش همین بود که گفتن ایرانی ها به زبان ما صحبت میکنن

     (۰)
     پاسخ
     1. 7.1.2.1.1

      katrina

      امام خامنه ای هم توی جلسه شورای عالی فرهنگی فرمودند ک زبان های خارجی رو بکار نبرید.دیگه من نمیدونم امامم چطور باس به این نفهم ها (ک البته میفهمن اما خودشونو ب نفهمی میزنن)بگن ک انقد انگلیسی حرف نزنید .اقای متکی هفت تا زبون بلدن اما من ک یادم نمیاد انقد زبان فروش بوده باشن.اینم از برکات غرب زده بودن دولت کلید است

      (۰)
   3. 7.1.3

    ستاره

    راست می گه بابا، معنی دیپلمات تو فرهنگ لغت عوض شده!!
    ببینید:
    http://www.uplooder.net/img/image/88/5b42cf9b35f9cf996ea765a61d3eb69f/translate.png
    می گم آخه، وگرنه آقای ظریف رو باید تو تیم مهران مدیری جا می کردنش!
    از اولش هم بیشتر علاقه به کار طنز داشته این بنده خدا چون چند وقت پیش هم که تمام کارهاشو ول کرده رفته از پشت صحنه یه سریال طنز دیدن کنه! بعد سر ژنو بهش کلی نقد کردن گفتن چرا پاسخ نقدهارو نمی دی، تو فیس بوکش گفته فرصت ندارم کارهای مهمتری دارم!!
    کارهای مهم ترش:
    http://khabareno.com/files/fa/news/1392/9/27/167199_325.jpg

    (0)
    پاسخ
   4. 7.1.4

    محمد 313

    میدونی چیه آقای شهرام خان ما اصلا دیپلومات نیستیم ما مثل رهبرمون انقلابی هستیم و حرف مون رو صریح میزنیم. البته این از نظر شما و امثال شماها یعنی این که ما افراطی هستیم ، بله اگه دست شماها بود و میتونستید حتی به رهبر هم میگفتید افراط گرا.

    (۰)
    پاسخ
    1. 7.1.4.1

     شهرام

     فرامـــوش نــکن که رهبر انقلاب معصوم و بری از اشتـباه نیسـت. طوری حرف می زنی که انگار که آقای خامنه ای نعوذبالله خود امام….

     (۰)
     پاسخ
 8. 8

  مهدی

  شنیدن سخنان رهبری شور وصف ناپذیری داره که همه چیز رو روشن میکنه ولی ای کاش مردم یه پله دیگه بالاتر بیان که با اشاره رهبری مطالب رو درک کنند تا نیاز نباشه رهبر همه چیز بیان کنند.
  رهبر قبل از مذاکرات در جمع بسیجیان اشاره کردند و وقتی رهبر جواب رییس جمهور را دادند فرمودند آنچه مرقوم کردید به آقای رییس جمهور و این نیز اشاره ی دیگه بود.
  امیدوارم مسولین و مردم کاملا متوجه فرمایشات رهبر شده باشند تا دوباره نیاز نشه که خود رهبری وارد ماجرا شوند و دوباره بگویند پیش روی باید از همان دولتی که عقب نشینی کرده آغاز شود.

  (۰)
  پاسخ
  1. 8.1

   نیما

   تــو یکی دیگه چقدر ساده ای!!

   (۰)
   پاسخ
 9. 9

  تنها

  لبیک به خامنه ای ,لبیک به حسین(ع) است…
  یا حسین (ع) همیشه وقتی که در مجالس عزای تو مینشینیم و گوشه ای از مقتلت را میشنویم نا خوداگاه اشک گونه هایمان را نوازش میکند و بر پشت سد لبانمان موج میزند و در دل لعن میفرستیم بر تمام کسانی که این مصیبت بزرگ را بر پسر دختر نبی و خاندان پاک او وارد کردند و ارزو میکردیم که انروز در سپاه تو قرار داشتیم بر ضد کفر و در رکاب ولایت میجنگیدیم و با تو در صحرای محشر محشور میشدیم یاحسین(ع)…
  شاید این بزرگترین نعمتی است که خداوند عزوجل به نسل ما عنایت فرموده تا این ادعایمان را به مرحله ازمایش بگذاریم…
  خدایا کمکمان کن و هوای ما را داشته باش تا از این امحتان بزرگ الهی , امتحان سرسپردگی ولایت سربلند بیرون اییم.
  الهم صل علی محمد و ال محمد
  لبیک یا حسین(ع), لبیک یا مهدی(عج), لبیک یا خامنه ای…

  (۰)
  پاسخ
 10. 10

  دوستدار سید خراسانی

  ***سبز فقط سبز علّی/رهبر فقط سید علّی***

  (۰)
  پاسخ
 11. 11

  نسرین

  موقعیت الان شده دقیقاً مثل موقعیت صلح حُدیبیه. یادتونه استاد توی سخنرانی “مذاکره با آمریکا” شأن نزول آیه فتح رو گفت؟ که پیامبر(ص) بعد از مدت ها، نیم ساعت فرصت پیدا کرد که سر صحابه داد بزنه که دیدید من راست می گفتم؟؟
  /الان هم رهبر بعد از اونهمه هجمه ای که بهش داشتند از داخل و خارج در مورد مذاکره با آمریکا، یه فرصت پیش اومده که سر مسئولین و مردم داد بزنه که دیدید گفتم آمریکا دشمن ماست و خیر ما رو نمی خواد؟؟ دیدید گفتم آمریکا قابل اعتماد نیست؟؟/
  چند بار باید تاریخ تکرار بشه تا مردم بفهمن که دست خدا بالای هر دستی است، انقدر اعتماد به شیطان نکنند. عوض اینکه توی مشکلات، آویزون شیطان بشن، یه خورده هم دست به دامن خدا بشن.

  (۰)
  پاسخ
 12. 12

  nima419

  این خبر رو رویترز و حتی در سایت یاهو موجوده

  نظرات کاربرانش که کامنت گذاشتن رو بخونید

  جای خوندن داره

  http://en-maktoob.news.yahoo.com/iran-39-khamenei-says-nuclear-talks-show-u-004411324.html

  (0)
  پاسخ
  1. 12.1

   امیر حسین

   حالا همه دارن ایرانو میکوبن که بمب داره میسازه (البته اون موقع که ما میگفتیم روند مذاکرات قبلی این جوری بود بعضی دوستان گفتند با منظور داری حرف میزنی) ماشالله یه ایرانی نرفته جواب بده. به جای اینکه اینجا تو سر هم بزنید برید جواب مردم دنیا رو بدید و بگید که ما دنبال بمب نیستیم، البته اگه تونستید اثبات کنید ما که نتونستیم.

   (۰)
   پاسخ
 13. 13

  به عشق مهدی

  در جواب به داداشم امیر حسین : اولا همه نه…فقط کشورهای غربی. ثانیا معلومه که از سیاست هیچی سرت نمیشه با این حرفات…آخه چرا نمیفهمی بمب هسته ای بهانس..اونا فقط میخوان ایران زیر سلطه خودشون باشه… که متاسفانه رئیس جمهور فعلی و تیمش داره این کارو خوب انجام میده

  (۰)
  پاسخ
  1. 13.1

   امیر حسین

   اولا که کافیه یه سفر به خارج از کشور داشته باشی تا بفهمی ۸۰% مردم دنیا ایرانی جماعت و تروریست و به دنبال بمب اتم میدانند برای مثال شما کافیست در یک اتوبوس در یکی از کشورها (آلمان، نروژ، سنگاپور و…) بگویید که ایرانی هستید آنوقت هست که نیمی از جماعت اتوبوس آنقدر به شما فحش میدهند که یا باید جوابشان را بدهی که از اتوبوس پرتت میکنن بیرون یا خودت باید پیاده شی.
   دوما درسته بمب اتم بهانس،اما اونا برای اینکه مطمءن شن ما دنبال بمب اتم نیستیم تو پشت صحنه میگن ما نباید حتی اسم اورانیومو بیاریم، و میرن به مردم خودشون میگن اگه ایرانیا دنبال بمب اتم نیستن پس چرا زباله هاشونو به ما نمیدن که مردم ساده لوحشون هم باور میکنن که متاسفانه ما تو سه چهار سال گذشته این یه مورد و نتونستیم به چند نفر از اونا که به نظر میومد دنبال حقیقتن اثبات کنیم اما از اواخر سال ۹۱ خوب پیش رفتیم تا یه ماه پیش که رفتار بعضی عزیزان(نه شما) در بعضی صفحات اجتماعی دوباره داره به اونا ثابت میکنه که مردم ایران همشون به دنبال بمب اتم هستند، آخه یکی نیست به اونا بگه وقتی از انرژی اتمی چیزی سر در نمیارین برا چی اینجوری اظهار نظر میکنین به قول معروف میشن کاسه داغتر از آش.

   (۰)
   پاسخ
 14. 14

  nima419

  البته دوستان همه غزبی ها هم حتی نه!

  عده ای از غربی ها که یا یهودی هستند یا توسط رسانه هاشون خط فکری براشون ساختن!

  خاک به خورشید پاشیدنه
  با این همه هجمه سنگین تبلیغاتشون

  خیلی از مردم دنیا میدونن که ایرانی ها مردم خوبی هستن!

  من موقعی با یاهوم آنلاین میشم خدایی اکثرا تبلغات شده ایران!

  ببینید ایرانی که حسابش نمیکردن به کجا داره میرسه!

  به فضل خدا سالهای های دیگه ای ایران و ببینید

  که چجوری میره جلو!

  البته امیدوارم از این داخلی ها کار و خراب نکنن ویکم بصیرت داشته باشن!

  این ها توهم نیست اینها حقیقته!

  این همه تظاهرات کشورهای دیگه حتی غربی هارو ندیدید بر علیه آمریکا؟؟

  اینها همه نشون دهنده اینه که آمریکا دوره اش داره تموم میشه!

  امیدوارم که از این مذاکره خیلی ها درس گرفته باشن!

  که میشه سود! وگرنه ……………

  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

  (۰)
  پاسخ
  1. 14.1

   به عشق مهدی

   بله موافقم
   وقتی ما ایرانی های شیعه که رسانمون زیر نظر رهبریه اینقدر زود گول دشمن رو میخوریم…توقع داری اونا اونجا تو غرب گول نخورن. چی بگم والا
   راستش نمیشه همه چی رو عنوان کرد…من از کسی که لباس پیامبر رو بر تن میکنه و حرف های سکولاری میزنه انتظار نداشتم…بقیش رو خودتون بخونید..
   ولی نگران نباشید رهبری همیشه ناظر کارهای رئیس جمهور و تیمشه

   (۰)
   پاسخ
 15. 15

  nima419

  آقا امیر حسین شما سفر خارجی داشتید؟

  نه بابا اینجوریام نیست که شما میگید!

  من پسر داییم تو آمریکا درس میخونه طی فیلم های که خودش گرفته و با خیلی از آمریکایی ها حرف زده

  فقط دسته تندروشون وهمون بالا که گفتم یهودی ها و تندرو هاشون ضد ایران حرف میزنن

  خیلی ها ایران و واقعا قبول دارن!

  من خودم تو فیس با خیلی از آدمهای ایرانی خارج از کشور یا خوده غربی ها حرف زدم

  ونظرشونو در مورد ایران پرسیدم

  واقعا هیچ چیزه بدی در مورد ایران نگفتن

  یا گفتن متمدنه_ایران سرزمین تاریخی
  ایران مردم خون گرم به قول خودشون وری نایسن

  ودوست داشتن سفری به ایران داشته باشن

  شاید بگم تا حالا بیش از ۱۰۰۰ نفر از جاهای مختلف از غرب حرف زدم و واقعا اونا بهتر از ما میدونستن
  که ایرانی ها دنبال بمب هسته ای نیستن

  واین از تبلیغات خوده آمریکاس

  کافیه شما برید از تو فیس با چند نفر هم صحبت بشید ببینید چی میگن

  تو فکر کن یه کشور یه دفعه بگه آقا همه ادارات تعطیل

  بابا این همه اعتراضات و تعطیلی و بدهی و ننگ آمریکا رو شما نمیبیند؟

  تو صفحه سی ان ان و فاکس نیوز_خدا شاهده
  _ طرف اروپایی در مورد ایران میگفت ایران مثل سالهای قبل(۸۳_اینا) همه چیز داد وهیچی نگرفت

  یایکی گفت ایران شلوارش و داد فقط مونده شرتش!

  ایران کوتاه بیاد برمیگرده عقب!

  تو مناظرات زمان انتخابات خیلی چیزها معلوم شد!

  البته برای کسانی که ایمان داشتن و میل به غرب نداشتن خیلی روشن بود برای بقیه………

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *