مطالب مرتبط

3 Comments

 1. 2

  از دوستان

  احتمال تحویل موشکهای اس ۴۰۰ به سوریه :
  به گزارش خبرگزاری مهر، روزنامه لبنانی الدیار امروز در گزارشی با اشاره به دیدار اخیر “ولادیمیر پوتین” و “دیوید کامرون” در لندن اعلام کرد: رئیس جمهور روسیه در این دیدار مسائلی را به کامرون تذکر داده تا آنها را به اطلاع مقامات ارشد فرانسه و آمریکا برساند.

  بنابراین گزارش، پوتین در این دیدار به واکنش متقابل روسیه به تصمیم انتقال تسلیحات برای مخالفان سوری اشاره و تاکید کرده است: در صورتی که مسلح کردن مخالفان سوری عملی شود روسیه علاوه بر موشکهای اس ۳۰۰، سیستم موشکی اس ۴۰۰ را که توانمندی فوق العاده بالایی در هدف قرار دادن موشکهای پاتریوت دارد، در اختیار نظام سوریه قرار می دهد.

  رئیس جمهور روسیه با تاکید بر اینکه قراردادهای نظامی این کشور با سوریه کاملا قانونی است، تاکید کرده است: اگر اقدام خطرناک و نامشروع ارائه تسلیحات به مخالفان سوری اجرایی شود، مسکو جدیدترین و پیشرفته ترین نوع توپخانه های جهان را به سوریه تحویل می دهد تا این کشور از نقاط مرزی خود به بهترین نحو حفاظت کند.

  (۰)
  پاسخ
 2. 3

  nima

  به خدا قسم من بسیجی سپاهی ارتشی یا غیره نیستم من یه شهروند عادی ایرانی ام. ولی همه ما اماده ایم جانمان و مالمان را در سوریه فدا کنیم ای قوم کثیف یهود خواب خیال ببینید سوریه به دستتون بیفته. یا مهدی

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *