مطالب مرتبط

10 Comments

 1. 1

  از دوستان

  یک رسانه دست آقای شریعتمداری است به جای اینکه از این موقعیتش استفاده کنه یک قدم برای اتحاد مسئولان این کشور برداره چندتا مقاله ی خوب و سازنده بنویسه,هر وقت ما مقالات ایشان را دیدیم تنش آفرین بوده.واقعا چه احساسی دارند از مقالاتی که می نویسند؟

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1

   نحن مقاومون

   یعنی به نظر شما شریعتمداری دین خودش رو به خاطر وحدت زیر پا بزاره و به معرفی افرادی مثل نعمت زاده ، زنگنه و… واکنش نشون نده؟
   خود حضرت آقا گفتن وحدت باید بر اساس اصول باشه. واین افراد کدام یک از اصول رو تا حالا زیر پا نزاشتن؟
   کمی فکر هم خوب چیزیه!

   (۰)
   پاسخ
   1. 1.1.1

    از دوستان

    شما مطمئنی اسم این دینداریه.مصداق آوردن از تاریخ درست نیست چون مصداق صد درصدی نداریم ولی چه کسانی به اسم دین چه کارها که نکردند.اینکه به نعمت زاده و زنگنه واکنش نشان دهد دین دار است؟دل رهبر رو کی از همه بیشتر خون می کنه؟

    (۰)
    پاسخ
 2. 2

  ماهان

  اولین اظهار نظر انتخاباتی دکتر عباسی پس از انتخابات/گزارش جلسه ۴۳۹ کلبه کرامت(مهندسی سیاسی۶-جمهوری یازدهم۲)

  جمعه ۱۳۹۲/۰۳/۳۱ نویسنده : mersad128

  بنده در این جلسه در کلاس حضور داشتم و گزارشی که می خوانید نوشته های شخصی من سر کلاس هستش و به هیچ وجه رسمیت نداره و تمامی مواضع رسمی دکتر اون مباحثی است که به شکل رسمی در دی وی دی جلسه گذاشته بشه بنابراین هرگونه استفاده ژورنالیستی از مطالب زیر شرعا حرام است البته با توجه به اینکه برای این دسته از خبرنگاران که در واقع حاشیه نگار هستند اصولا شرع معنی نداره عرض می کنم که این مطالب صرفا //اختصاصی مرصاد ۱۲۸// می باشد و هرگونه استفاده بدون مجوز و اجازه از نویسنده خلاف قانون است و نویسنده حق هرگونه پیگیری قضایی را برای خود محفوظ می داند.

  ۱-خوب با اتفاقی که افتاد جهت گیری چهارسال آینده مشخص شد.

  ۲-از اشتباهاتی که در اغلب انقلاب ها اتفاقی که می افتد این است که نسل اول انقلاب به سختی از صحنه کنار می رود. حالا چون حس می کنه ممکنه کار خراب بشه یا اینکه احساس مالکیت می کنند.

  ۳-هنوز از احزاب اوایل انقلاب افراد نسل اول می آیند پای کار بعد ادعای نجات کشور و مدریت فوق العاده هم می کنند که این قضیه با اینکه تا حالا عرضه نیرو سازی نداشتند در تناقض است.

  ۴-نمونه به سختی از صحنه کنار رفتن هم برخی آقایون هستند که ۸ سال ۸سال رئیس جمهور و رئیس مجلس بودند و ربع قرن ریاست تشخیص مصلحت رو داشتند ولی هنوز هم کاندیدا می شوند.

  ۵-رای بسیار شکننده بود و تنها با تفاضل آراء ۲۶۱۰۰۰ رای کار از به دور دوم کشیدن گذشت.

  ۶-عدم انتخاب شدن آقایون در سال ۸۴ باعث انتقام آن ها در سال ۸۸ شد.

  ۷-نسل سوم انقلاب جوانمردانه شکست را پذیرفت.

  ۸-کاندیدا ریاست جمهوری ۳۰سال تو مناسب امنیتی و نظامی(دبیر شورای عالی امنیت ملی فرمانده قرارگاه خاتم النبیا فرمانده پدافند غیر عامل و …) کار کرده حالا می گوید سرهنگ نیستم حقوق دانم!

  ۹-با این شرایط تا اطلاع ثانوی تراز اول سازندگی و خدمت و تولید علم برای سرهنگ هاست.

  ۱۰-مقدمه همه این تحریم ها همین افرادی هستند که الان حکومت رو گرفتن عذر خواهی هم نمی کنند ،اگر در ۸۸ نتیجه را می پذیرفتند و به برنده تبریک می گفتند به سود دشمن کار نمی کردند و امنیت ملی رو خدشه دار نمی کردند الان از این تحریم ها خبری نبود.

  ۱۱-کل حوزه رفته بالا آمده پایین ی روحانی لیبرال داده برای کاندیداتوری ریاست جمهورری ! بیخود هم نگویید وهن روحانیت است واقعیته.

  ۱۲-استانداردی که دولت نهم و دهم در پرکاری گذاشته با کند شدن فرآیند به زودی مشخص می شود.

  ۱۳-خواهید دید که دولت نهم و دهم از بین دولت هایی که تا امروز بوده اند بهترین دولت ها بوده اند ونسبت به سازندگی و اصلاحات “به مراتب” بهتر عمل کرده است.

  ۱۴-دلایل رای آوردن جنبش کلید! اول سوار شدن بر روی فتنه ۸۸ و اینکه سیستم ایراد داره دروغ زیاد شده و تقلب و … و دوم سوار شدن این گروه بر ۱۱ روز خانه نشینی رئیس جمهور و سر خوردگی هوادران و اختلاف بین مسئولان که همه ضربه به اصول گرایان بود و سوم هم تخریب دو گفتمان عدالت و مهدویت توسط دولتی که داعیه دار آن بود و با این گفتمان رای آورده بود.

  ۱۵-نشان داده شد که اصول گرایان معلم اخلاق اصلاح طلبان هستند.

  ۱۶-می توان گفت احزاب سوسیال دموکرات در لیبرال دموکرات حل شدند و تقریبا دیگر وجود ندارند.

  ۱۷-لیبرال دموکرات ها به دلیل نداشتن حرف جدید و خراب کردن کار باعث خالص تر شدن جبهه می شوند.

  ۱۸-غربی ها در سیاست خارجی همراهی تاکتیکی می کنند ولی انتظار همراهی استراتژیکی خواهند داشت.

  ۱۹-پاشنه های آشیل این دولت عبارت اند از اینکه ۱-روحانیت چگونه از حرکت های لیبرالی دولت حمایت می کند؟ ۲-دولت چگونه همراهی روحانیت را خوهد پذیرفت؟ ۳-وقتی مشکلات اقتصادی حل نشد نمی توانند ادعا کنند که رکود جهاننی اثر گذار بوده چون در شعار ها این قضیه را رد کرده اند و معتقد اند که اگر با جهان همراهی کنند مشکلات حل می شود.

  ۲۰-جمهوری یازدهم به شدت تکنوکرات و پرگماتیسست است.

  ۲۱-نامردی جوهره حرکت اصلاح طلبی است.

  ۲۲-بیداری اسلامی به دلیل کاهش حمایت ما رکود پیدا خواهد کرد.

  ۲۳-دکتر در ادامه با اشاره به دو مقاله ازحسن روحانی در مجله راهبرد شماره ۳۸(زمستان ۸۴) و شماره ۳۹(بهار ۸۵ )پرداخت و با اشاره به این که این حرف ها نه نقد دولت است و نه تخریب آن که تنها باز خوانی آراء این آقایان است، افزود سیستمی که تعارض ذاتی دارد نمی تواند کار کند.البته این دو مقاله در پست های آینده مورد بررسی قرار خواهند گرفت و نکات آن برای دوستان گفته خواهد شد تا مواضع ایشان برای دوستان کاملا مشخص بشود.

  ۲۴-استاد حسن عباسی همچنین خاطر نشان کرد که اصول گرایان شانس آوردند که رای نیاوردند و خدا به آنها رحم کرد چون دستشان به لحاظ تئوریک خالی بود.

  ۲۵-استاد همچنین گفت هر روز که شما آمدید صفحه ۷۸۲ کتاب کذا(امنیت ملی و نظام های اقتصادی ایران اثر دکتر حسن روحانی) را نشان دادم و گفتم این مکتب اقتصادی این ها ، اگر جلیلی رای می آورد امروز زاهدی وفا را نقد می کردیم.

  ۲۶-دوستان اتفاقی نیفتاده و تنها یک عقب نشینی تاکتیکی بود و این جریان نسل اولی سیاسی تا سال ۱۳۹۷ حذف می شوند.

  ۲۷-وی همچنن برای تغییر فضای سرخورده جلسه گفت نگران نباشید “ایـــــن حـــــســــن بـــــا مـــــن”.

  پس از پایان کلاس در جلسه پرسش و پاسخ استاد با انتقاد از جلیلی و قالیباف گفت:

  مطمئن باشید من dvd جلسه نقد فیلم game change را برای جلیلی و قالیباف می فرستم تا رای آوردن در انتخابات رو یاد بگیرند آقایون باید می آمدند اینجا تا بهشون بگویم تو مناظره برن بالا چی بگن و نرن بالا فرصت رو تبدیل به تهدید کنند!

  این دوستان اگر می خواهند برایشان این ور و اون ور سینه چاک کنیم باید و برایشان بمیریم باید برای اندیشه ما تب کنند.آقایون باید تواضع می کردند میومدند اندیشکده ،ما مطالب رو تو یه ساعت براشون پرزنت می کردیم دو تا سفر تبلیغاتی نمی رفتند …

  استاد همچنین در پاسخ به سوایی درباره بیانات رهبری راجع به رئیس جمهور منتخب که فرموده اند همه باید به ایشان کمک کنند گفت اون زمان هم رهبری گفتند هیچکس برای من هاشمی نمی شود هر جا می رفتیم این رو می کوبیدن تو سر ما این رو برای کسانی گفتند که می رن دست بوس اصلا همین فردی که این رو پرسیده پاشه بره دفتر ایشون بگه من و اندیشکده آماده همکاری هستیم اگه نسپردند نگهبانی بندازدتون بیرون!

  (۰)
  پاسخ
  1. 2.1

   ستاره

   خدا رحم کنه وقتی می گه این حسن با من! اینا قبلاً هم با هم دست و پنجه نرم کردن که کشید به ۴۹ بار خانه نشینی عباسی و ممنوع التصویر شدنش
   البته آقای روحانی این بار داستانش فرق داره، چون تو اولین مناظره ها به شدت از آزادی بیان و ظرفیت انتقاد صحبت کرده، من فکر می کنم اگر خدای نکرده اشتباه بره، از اولین حرفی که توبه خواهد کرد به وسیله امثال عباسی همین آزادی بیان خواهد بود!

   (۰)
   پاسخ
 3. 3

  علی ابرار

  مردم از خنده خخخخ
  http://media.afsaran.ir/si2r78_283.jpg

  (0)
  پاسخ
  1. 3.1

   ستاره

   الهی! تازه داشت به اکبرشاه خوش می گذشت!
   این همه جا! صاف بیاری بزاریش پیش هاشمی!!!
   عاشقتم رهبر، یعنی کوفتش کردها

   (۰)
   پاسخ
 4. 4

  عاطفه

  نه اقای عباسی این حسن خطرناکه حسن بهش نزدیک نشو

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  علی ابرار

  شمارش معکوس آغاز شد+۹۹ روز دیگه

  http://media.afsaran.ir/sixHqa_535.jpg

  (0)
  پاسخ
 6. 6

  رضا

  حسین اقا واقعا دمت گرم خیلی روشنگر بود

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *