مطالب مرتبط

9 Comments

 1. 1

  امید

  اینکه مشایی متهم می کنید اونم با سندهای غبار الود ومقایسه می کنید با کسی که اتهاماتش برای همه ثابت شده است {مثال: اشاره ی مستقیم رهبری دربیانات نماز جمعه سال ۸۸ که فرمود هاشمی فرد خوب وبزرگی بود.}کار درست وشایسته ای نیست . صبر کنید و در دوران تبلیغات حرف هر دو طرف رو بشنوید بعد قضاوت کنید.

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1

   علی ابرار

   اولا که رهبرمون مشایی رو برای معاون اولی با توجه به چیزایی که میدونه ادم مناسبی نمیبینه تا این حد که خودشون مستقیما نامه میدن به احمدی نژاد تا اونو ورداره یعنی تا این حد مهم بوده خوب این فرد برای ریاست جمهوری مناسب نیست چون برای معاون اولی مناسب نیست
   در مورد اکبر شاه هم مسائل یکی دوتا نیست که!! بخوایم بگیم دسته گل هاشو چندین کتاب میشه از سومدیریت دوران ریاس جمهوریش تا حذف جهاد سازندگی و سعی در حذف سپاه گرفته تا نهادینه کردن مصرف گرایی و … .
   حالا نمیدونم منظورت از سند غبار آلود مشایی نامه رهبرمونه یا منظورت از اسناد غبار آلود کل دوران حکومت اکبر شاه و حرف هاش حمایت از فتنه نامه بدون سلامو والسلام و موضع گیری های این دوتا درمورد صهیونیست ها و الزام عملیشون به قانونه که هرگز نداشتن؟!!!
   انشالله که رد صلاحیت بشن(صلاحیتشون برای ریاست جمهوری احراز نشه)

   (۰)
   پاسخ
  2. 1.2

   فهیم

   هاشمی فرد خوب و بزرگی بود … اما بود نه این که هست … دهه ی ۶۰ روخدا بیامرزه … الان رو دریابیم. / انحرافات مشایی هم که اظهر من الشمسه. اگربیانات رهبری براتون حجته به دست خطشون که تو همین سایت موجوده مراجعه کنید. موفق باشید

   (۰)
   پاسخ
 2. 2

  abas

  سلام .اقا خسته نباشی بابت خبرای داغ داغ.ما که راستش شکه شدیم.فکر میکردیم نظرشون حداد عادل باشه (ممنون) انشاا…هم خودت هم استاد جواب زحماتتونو از خود اقا بگیرید.(با ارزوی فرج)انشاا…_ صلوات

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  محمد امین

  هاشمی یعنی مشایی و مشایی یعنی هاشمی به هیچ کدوم از موضع گیری هاشون توجه نکنید رای به هر دو یعنی فلج کردن رهبری

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  افشین

  خیلی نگرانم از این انتخابات.
  قشر شهر نشین و ماهواره بین، تحت تاثیر تبلیغات و فشارهای اقتصادی قطعن به هاشمی رای میدن. این حقیقت تلخیه که باید باهاش کنار بیایم. متاسفانه زور رسانه ای طرف مقابل ما خیلی بیشتره. مگه چندتا وب سایت محبوب در این جبهه داریم؟ میدونید آمار بازدید رادیو زمانه و بی.بی.سی فارسی از همین ایران چه قدره؟ متاسفانه ماهواره ها توی خیلی از خونه ها مذهب و نگاه دینی رو کلن تعطیل و یا ضعیف کردن. هر انسان منطقی اما بدون تفکر دینی قطعا به هاشمی رای میده. حالا بدبختی اینه که این هاشمی رای بیاره یه جور مصیبت هست، رای نیاره یه مصیبت بزرگتر هست چون ممکنه دوباره همسر فرهیخه ایشون طی یک اظهار نظر موشکافانه بیان کنند: «بریزین تو خیابوون».
  علی رغم عدم تمایل هممون، من پیش بینی میکنم متاسفانه هاشمی رای میاره. خیلی نگرانم.

  (۰)
  پاسخ
  1. 4.1

   فهیم

   هر انسان منطقی اما بدون تفکر دینی به هاشمی رأی میده ؟
   با این قسمت صحبتتون مخالفم
   آدم اگر منطقی باشه نگاه می کنه به کارنامه ی اقتصادی هاشمی تو دولت سازندگی می کنه و متوجه اشتباهات ریز و درشت ایشون میشه.

   (۰)
   پاسخ
  2. 4.2

   علی ابرار

   با نظرتون از لحاظ این که ادمای غیر مذهبی مایل به هاشمی هستن موافقم ولی نه با اون بخشش که آدمای منطقی با هاشمی موافقن!!!!!
   با کدوم منطق!؟! آخه کارنامه هاشمی کاملا اشکاره قیمت دلار اون زمان خیلی زیاد شد و تورم اگه اشتباه نکنم سال ۷۴ بود که رسید به ۴۹ درصد شکم گنده های قبل انقلاب در رفته بودن شکم گنده های بعد انقلاب زمان این آقا شکل گرفتن
   اظهارات فرزندانشون رو هم بخونید از حرف هاشون کاملا آشکاره که در پشت پدرشون سودای فرمانروایی دارن

   (۰)
   پاسخ
 5. 5

  مهدی

  بسم الله الرحمن الرحیم
  به قول آقای دکتر عباسی الهم اجل لولیک الفرج ظاهر دولت آقای احمدی نژاد بوده و پشت پرده هر کاری دلشون خواست کردن (از سیاست داخلی و خارجی گرفته تا مسائل دینی و …).صحبت من اینه آقای احمدی نژاد که خودت رو فرد دینی و مذهبی میدونی و همیشه خودت رو ایطور نشون دادی (ظاهرا) ،شما هنوز معنای ولایت فقیه رو درک نکردی چون اگر درک کرده بودی از کسی که امام خامنه ای صلاحیتش رو تایید نمی کنه حمایت نمی کردی و وقتی که آقا فرمودن بذارش کنار باید مشایی رو برکنار می کردی.جناب آقای رفسنجانی هم که یه آدم معلوم الحاله و فکر نمی کنم برای خواهر و برداری اینجا نیاز به معرفی ایشون باشه. تو تاریخ مثل طلحه و زبیر خیلی ها بودن که در فتنه ها سقوط کردن باید عبرت گرفت.امام خمینی فرمایش جالبی دارن که اینه : ملاک حال افراده.
  بعضی ها این انقلاب رو ارثیه پدری شون میدونن و مدام در حاله کشمکش هستن که سهم بیشتری عایدشون بشه و غافل از اینن که این انقلاب هدفش ظهور آقا امام زمان بوده و لاغیر.
  با این لیست کاندیداها من یکی که آینده رو خوب نمیبینم مگر اینکه آقا امام زمان یه نظر لطفی به شیعیانش داشته باشه و خودش اوضاع رو حل کنه.
  قصد تبلیغ برای هیچ نامزد خاصی ندارم ولی فکر میکنم آقای دکتر جلیلی فعلا از همشون بهتره.
  انشاءالله مسلمونا و علی الخصوص شیعیان همیشه سرافراز و پیروز باشن.
  وسلام.

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *