مطالب مرتبط

7 Comments

 1. 2

  see again

  حرفتون درسته.اکثر موارد راجع به کشورای دیگه هم صدق می کنه و احادیث در وصف کل جهان و زمانه ست اما مثلا اونجایی که میگه “در عین پوشیدگی لخت هستند”فک می کنم که بشه گفت درباره جامعه ی باصطلاح اسلامی ما هست.به هرحال اینا مردمی هستن که خیلی ادعای خدا و دین و ایمونشون میشه و در عین حال بدترین ضربه هارو به دین می زنن.بهتره از بیرون و کلی تر به این حدیثا و هدفشون نگاه کنیم.

  (۳)
  پاسخ
  1. 2.1

   محسن

   امروز اسلام (دین حقیقی ما انسانهای ازاده،پیروان سرور ازادگان عالم )تحت شدیدترین هجمه های فرهنگی است.باید کاری کرد.همه ما باید پاسخگو باشیم.

   (۲)
   پاسخ
 2. 3

  حمید

  اقا امین ایولا
  جانا سخن از زبان ما میگویی

  (۴)
  پاسخ
 3. 4

  مهرداد

  با سلام،
  منم با نظر آقا امین موافقم.
  پاینده باشید.
  ضمن تشکر از سایت فاراقلیط و جنبش مصاف و به خصوص استاد بزرگوار،استاد رائفی پور عزیز،که امیدوارم هرجا هستن،صحیح و سالم و در پناه خدا و استعانت از امام زمان (عج) موفق باشند..
  و السلام علی من اتبع الهدی.

  (۲)
  پاسخ
 4. 5

  محمد

  من نمیفهمم چرا وقتی میگن در اخرالزمان مثلا اوضاع حجاب خراب میشه فقط به مملکت خودمون نگاه میکنیم,مگه گفتن ایران اینجوری میشه,حجاب در کل دنیا چندییییییییییییییییییییییییین ساله اوضاعش خرابه,سریع همه چیز رو میچسبونیم به خودمون,یه جور حرف میزنیم انگار امام زمان منتظر بوده حکومت مثلا اسلامی ایران تشکیل بشه تا شرایط ظهور هموارتر بشه,وقتی امام زمان ظهورکنه اصلا مارو نگاه هم نمیکنه چه برسه به اینکه بخوان بیان ایران, از بس جامعه ما پر از فساده,گندیده ,میفهمی گندیده.

  ()
  پاسخ
  1. 5.1

   امین

   آقای محمد
   شکا احیانا مفسر قرآن و حدیث شناس هستی اینطوری نظریه صادر میکنی؟؟!
   وضع دنیا به اون صورت مهم نیست مهم وضعیت مسلمانان واقعی یعنی شیعیان تو آخرالزمان هستش که ایران هم قطب تشیع هست
   اتفاقا تنها امید امام زمان شیعیان واقعیشه که تو روایات متواتر از پیامبر و ائمه ایران به عنوان یکی از بازیگران کلیدی تو آخرالزمان معرفی شده که انقلاب اسلامیشون رو به امام زمان تحویل میدهند.
   همچین میگی ایران اصلا برای امام زمان مهم نیست انگار دست راست ایشونی اینطور محملات بهم میبافی
   اگه ایران مهم نباشه اون موقع،قطر،بحرین،اردن،و… برا امام مهم هستن؟؟!
   امید آقامون به شیعیان مخصوصا کشور ما هستش که داره به سوی شرایط ظهور میره هم از لحاظ مثبت و کمک به مظلومان و.. هم از لحاظ منفی
   خود ائمه گفتن تو آخرالزمان شیطان فقط با شیعیان ما کار داره با بقیه کاری نداره
   حرفات مثل یه تیر زهرآگین تو قلبم رفت که چقدر آقامون غریبه و امثال تو که هیچیییز نمیدونن چطور ادعا هم دارن،به جای این نظریه هات به سخنان بر حق اهل بیت و قرآن رجوع بکن که تا به حال مو به مو اجرا شده

   (۴)
   پاسخ
   1. 5.1.1

    kasra

    مبادا غره شویم که کشور پرچم دار ظهوریم*علی اکبر رائفی پور*

    (۲)
    پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *