مطالب مرتبط

62 Comments

 1. 1

  محمد

  بازهم کینه نسبت به دولت
  اقا جون اصلا گیریم شما راست میگید دولت جدید ظالمه,فاسده,باشه درست,اگه راست میگید دولت ظالم رو نابود کنید و قیام کنید و نذارید به کارش ادامه بده,شما که خودتون پیرو ولایت میدونید برید یه رهبر بگید این دولت ظالمه تا رهبرمون دولت رو از بین ببره,اگه مردید و معتقدید دولت فاسده برید همین کار رو بکنید دیگه این کارای مسخره و هوچی گری چیه؟مثل مرد واقعی,مثل مسلمون واقعی علیه ظلم قیام کنید و ریشه ظلم رو خشک کند دیگه شورش رو در اوردید,شرم بر شما.
  شما که خودتون رو حق میدونید چرا به فسادهای زیر در دولت قبلی گیر نمیدین:کارت هدیه مرتضوی به نماینده ها,فساد مرتضوی,فساد محمدرضا رحیمی,فساد خود محمود که از بیت المال پول برداشت و اخرش گفت پس میدم.چرا به اینها گیر نمیدین؟چرا فقط دولت جدید؟

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  عاشق استاد رائفی

  خدایا هرکه بر ضد اسلام عمل می کند نابودبگردان.{{یامهدی ادرکنی}}

  (۰)
  پاسخ
  1. 2.1

   محمد

   کارت هدیه مرتضوی به نماینده ها,فساد مرتضوی,فساد محمدرضا رحیمی رو قبول نداری؟

   (۰)
   پاسخ
  2. 2.2

   امیر

   خدایا خودت می دونی آدمای احمق از همه بیشتر به اسالم ضربه میزنند.
   ۸ سال ملت کور بودن.

   (۰)
   پاسخ
  3. 2.3

   سارا

   کاربر گرامی (عاشق استاد رائفی) سلام
   بابت کامنت اولتون از شما عذرخواهم چون به اشتباه دیسک لایک زدم

   (۰)
   پاسخ
 3. 3

  عاشق استاد رائفی

  من می دونم احمدی نژاد مردی فعال و دل سوز است.او زندگی ساده وعلی وار دارد.این قدر به احمدی نژاد توحین نکنید حداقل به فکر اخرت خودتان باشید و لااقل یک درصد به خودتان احتمال دهید که اشتباه کنید و شاید پرونده اخرتتان بسته شود وراه جبرانی برایتان نباشد.این قدر به احمدی نژاد تهمت نزنید.{{یامهدی ادرکنی}}

  (۰)
  پاسخ
  1. 3.1

   ali

   تو دیگه خیلی عاشق کلا سیمات قاطی شده
   یه سرچی بکن شاهکارهای این بابا رو خواهی دید اگه آخرت من با گفتن فسادهای احمدی نژاد و باندش خراب میشه بزار من برم جهنم

   (۰)
   پاسخ
  2. 3.2

   امیر

   حیف به دور از اخلاقه که به تو فحش بدم
   حضرت علی گفت دنیا مرا انقدر پایین آورد که میگویند : معاویه و علی…
   نمیدانست که در آینده خواهند گفت احمدی نژاد و علی
   حکومت احمدی نژاد رو با حکومت حضرت علی مقایسه می کنی؟
   شما خیلی بیجا میکنید حضرت علی رو با انسانهای پست مقایسه میکنید.
   تمام مثال های نقض رو کنار میگذارم و فقط یک استدلال میارم.
   حضرت علی در زمان خلافت خودش رفت و در دادگاهی که علیهش شکایت شده بود روبروی شاکی خودش یک یهودی نشست و در آخر هم حق را به یهودی دادند.
   اینهمه احضاریه و شکایت از احمدی نژاد…
   چرا نرفت به دادگاه؟
   آنکه حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟

   (۰)
   پاسخ
   1. 3.2.1

    ali

    خدا خیرت بده یه لحظه فکر کردم با منی درثانی حضرت علی رو با بهترین انسانها هم نباید مقایسه کنی چون او و سایر معصومین ورای قیاس با انسان معمولی هستن دیگه چه رسد به کسی که …………… ( چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است)

    (۰)
    پاسخ
 4. 4

  اسعدی

  الهی امین..

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  حسین

  من فقط امیدوارو همه ی مردم آگاهی لازم رو کسب کنند و بدونند در چه جبهه ای و علیه چه کسانی باید بجنگند نه علیه خودی هر چند هم اشتباههاتی داشته باشه.ولی تذکر دادن و انتقاد کردن نباید فراموش بشه.

  (۰)
  پاسخ
 6. 6

  امیر

  من نمیدونم از روحانی چه بدی دیده اید…

  (۰)
  پاسخ
 7. 7

  عاشق استاد رائفی

  هر کسی جنبه های مثبت و منفی دارد و جنبه های مثبت احمدی نژاد بیشتر از جنبه های منفی ان است و اسرائیل از ۳ نفر می ترسد ۱-امام ایت الله خا منه ای۲-شیخ حسن نصر الله ۳-جناب اقای محمود احمدی نژاد رئیس جمهور محبوب ما. پس برادر من بدان که با این کلمه های ناجورت دل اسرائیل را شاد می کنی و ای هم وطن ایرانی دوستت دارم کاری نکن که به نفع اسرائیل باشد.{{یا مهدی ادرکنی}}

  (۰)
  پاسخ
  1. 7.1

   ali

   پروردگارا بارالها تمام مریضان رو شفا بده

   (۰)
   پاسخ
  2. 7.2

   امیر

   آها ینی امام زمان با آدمای دروغ گو و دزد قراره دشمن رو نابود کنه؟
   تا جایی که من میدونم توجیه کردن وسیله با هدف ، فقط کار یهودیاس و البته بعضی خودی ها که ادعای دوست داشتن امام زمان رو میکنن ولی با هر کثافت کاری ای سعی به تصاحب قدرت می کنند.

   (۰)
   پاسخ
 8. 8

  Hamid J

  دوست عزیز آقای احمدی نژاد زندگی علی(ع) وار دارد امیرالمومنینی که در حکومتشون دانه از دهان پرنده ای نمیگیره ولی آقای احمدی نژاد از بیت المال بر میداره میگه پس میدم چطوری شما مقایسه کردی من نه طرفدار روحانی هستم نه احمدی نژاد دولت احمدی نژاد مشکلاتی داشت خدماتی هم داشت دولت روحانی هم همینطور مشکلات داره ان شا الله که خدماتی هم داره فقط کور کورانه امیر المومنین (ع) با احمدی نژاد مقایسه نکنید….الهم عجل الولیک الفرج …..

  (۰)
  پاسخ
 9. 9

  Katrina

  من متحیرم از افرادی که هر مطلبی تو سایت گذاشته میشه رو به احمدی نژاد ربطش میدن .دوستان عزیز مطلب رو بخونید بعد نظر بدین .تو این قضیه این بار بازی دوسر باخته اگه حرفای حاج آقا خاطره درست باشه که مستند بر اساس کتاب خاطرات ایشون هست یه موضوعه اگرم دروغه که دراین صورت کتابای حاج آقا دیگه قابل اعتماد نیستن .خداروشکر کم کم همه چی داره روشن میشه .

  (۰)
  پاسخ
 10. 10

  Katrina

  شمادوستان طرفداردولت هم با اینجور مخالفتها بیشتر به آقای روحانی ضربه میزنید تا حمایت .آخه چراهر بحثی پیش میاد پای دولت قبل رو میکشین وسط خدا پدر آفتاب یزد رو بیامرزه که گفت رییس‌جمهور ۸ماه فعالیت کرده و دیگه نباس بار مشکلات رو بندازه گردن دولت قبل .مردم عملکرد میخوان .که البته این از روزنامه های چپیه. شماهاهم بفهمین دولت عوض شده چطور وزیر نیرو به ۲۰خبرنگار کارت هدیه ی ۵۰۰هزار تومنی میده رو نمیبینین?سالی که نکوست از بهارش پیداست یا همین جشن کاخ سعدآباد .حرف زیاده ماهم خیلی توهمین سایت حرف زدیم و دریغ از یک بار جواب قانع کننده از طرف شما.فقط بلدید فحش بدید و لقب وهابی,صهیونیست,بی سواد,افراطی,تندرو,متحجر,و…. بدین .احمدی نژاد یه لقب خس و خاشاک داد کل دنیارو ریختین بهم حالا ما روزی نیس بهمون لقب ندین.در آخرالزمان احمقها سرکار میان و الان ببین کی سرکاره

  (۰)
  پاسخ
  1. 10.1

   ali

   ما زمانی پای دولت قبلو وسط میکشیم که شما ها افتضاحات و مشکلات به ارث مونده از دولت قبلو نمیبینی انتظار داری این دولت ظرف هشت ماه مث سوپرمن تمام اونا رو حل کنه با انصاف حرف بزنید با انصاف حرف میزنیم

   (۰)
   پاسخ
 11. 11

  ali

  من از امیرالمومنین شرمندم که کسی رو که بزرگترین فسادهای تاریخ این کشور (با تاکید میگم تاریخ این کشور) در زمان اون و کابینش اتفاق افتاده رو با ایشون مقایسه کردن افسوس به حال ما که مولایی رو که یک ارزن رو نمیگذاشت در حکومتش به ناحق جا به جا بشه رو با این فرد مقایسه کردیم کسانی که میگن احمدی نژاد علی وار زندگی و ریاست کرده یه مدرک بیارن من هزارن مدرک که همش هم منتشر شده دال بر فساد اون و نزدیکانش و دولتش میارم شما چی؟

  (۰)
  پاسخ
 12. 12

  عاشق استاد رائفی

  ماروی مینو توی جینو پشت هفت سین
  خاک برسران بی سواده شرم بر جبین

  (۰)
  پاسخ
  1. 12.1

   امین

   ببخشید این بیتی که گفتین از کیه؟؟؟

   (۰)
   پاسخ
 13. 13

  katrina

  علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز که چندی پیش از توقیف روزنامه بهار به علت توهین آشکار به مقدسات اظهار تاسف کرده بود، صراحتا خواستار برخورد قضایی با عوامل ساخت مستند «من روحانی هستم» شد.علی جنتی درباره انتشار فیلم «من روحانی هستم» گفت: این فیلم یک توهین آشکار به شخص رئیس‌جمهور است و دستگاه قضایی باید با عوامل آن برخورد کند. (من هیچ حرفی ندارم قضاوت با خودتون)

  (۰)
  پاسخ
 14. 14

  صالح

  واقعاً متاسفم برای کسانی که بی خبر و بی خردن، من اهل زاهدانم هفته ی گذشته ۵ نفر شیعه در سراوان بلوچستان کشته شدن به دست سنی نشینای اونجا! فقط به جرم شیعه بودن!!! ۴ نفر معلم بودن که یکیشون خانم بوده! حرف اهل سنت اون منطقه اینه که ما شیعه نمیخوایم تو اون منطقه!!! ۳ نفر رو بی صروصدا تشییع کردن چرا که وحدت به هم نخوره!!! استاندار استان سیستان وبلوچستان حتی یک تسلیت عمومی نداده تا الان! دردمونو به کی بگیم ما؟؟! شماهارو چی شده بدبختا! خاک بر سر ما کنن با این طرز فکرامون، از خواب نحس جهالت بیدار شین…اگه حکومت علی این بود که شما شیعه ی علی شدین من این حکومت رو نمیخوام… علی رو درست به جهان معرفی کنید والا خسران زده اید…
  چیزهایی تو استان ما داره میگذره که همه بی خبرن! تو دوره ی احمدی نژاد این بود؟؟!!! آقایون مدافع دولت روحانی جواب بدین…چرت و پرت هم تحویل من ندید، چرا حاملهای انرژی رفت بالا!! چرا بنزین شد ۱۰۰۰ ت؟ اونی که نداره و به نون شبش مونده رو شما مدافعین کور میخواید سیر کنید؟ تو دوران احمدی نژاد اینجوری بود؟ به خدا قسم من شیعه ی کسی هستم که احمدی نژاد شیعش باشه!! اینجا! تو ایران! دارن شیعه هارو مثل پاراچنارو سوریه و عراق سلاخی میکنن بی خبرای کوردل!
  به خودتون بیاید…

  (۰)
  پاسخ
  1. 14.1

   samaneh

   کسی که تعصب داشته باشه و نخواد حقو ببینه هر چی از این مثالا براش بیاری بی فایدس،برادر. عزت که به پاسبورتامون برنگشت هیچ ازشناسنامه هامونم داره میره بیرون اینجا در اصفهان شهر حاج حسین خرازی محافظ ایرانی اشتون با اسلحه و با مشت ولگد به خبرنگار ایرانی حمله میکنه و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس بعد از چند ماه در شبکه خبر خودمون میفرمایند قضیه اینقدر مهم نبوده و برخورد شده اما نمیشه بگیم چه برخوردی با فرد خاطی شد، اگه امام بودن نمیفرمودن برید به محافظ اشتون حمله کنید؟
   و در زاهدان برای آزادی ۴نفر سرباز ایرانی بیش از ۳۰ تا تروریست رو آزاد می کنن (این عزته؟) تا نماینده مردم زاهدان بیاد درمجلس گله کنه که این چه وضعیه در دولت قبل استاندار(نه کل دستگاه امنیتی و دیپلماسی)کمتر از ۴۸ ساعت ۱۵ گروگان رو آزاد کرد نه کسی تبریک گفت نه کسی شهید شد.(من خودم منتقد برخی رفتار های دولت قبلم اما نه در همه زمینه ها) و بستگان شهیدان ترور زاهدانی به رییس جمهور نامه بنویسن که تو رو خدا آمدید زاهدان به ما هم سر بزنید تازه این شهدا خیلی هاشون اهل سنت بودن نه شیعه. هر چند کسی از این شهیدان یادی نکرد اما خدای آنها همه چیز را میبیند.

   (۰)
   پاسخ
   1. 14.1.1

    ali

    حالا کجاشو دیدین وضع استانها و شهرهای سنی نشین کشور مخصوصا سیستان و بلوچستان بدتر از این خواهد شد

    (۰)
    پاسخ
   2. 14.1.2

    ali

    یه جوری میگین دولت قبل آی فلان میکرد بیسار میکرد سوالم اینه تاسوکی زمان کی اتفاق افتاد؟ جنایت دارزین زمان کی اتفاق افتاد؟ اون بمب گذاریها زمان کی اتفاق افتاد؟

    (۰)
    پاسخ
    1. 14.1.2.1

     samaneh

     من فقط از قول نماینده مجلس نقل قول کردم. قصدم بزرگ کردن اون دولت یا کوچیک کردن این دولت نبود. چون همه برای سربلندی ایران اسلامی تلاش میکنن، هر کدام به روش خودشان. وگرنه به دولت احمدی نژاد هم نقدهای زیادی وارد است.هر چند از نظر من خدمات احمدی نژاد لااقل تا قبل از سال ۹۰ به بدیهاش می چربید.
     دلم برای هموطنام میسوزه در منطقه محروم سیستان و بلوچستان. فقط حرفم این بود که دولت باید تمام تلاششو برای امنیت اون منطقه به کار ببره و سر این موضوع به هیچ وجه کوتاه نیاد. متاسفانه در آن منطقه وهابیت تکفیری از خیلی سال پیش قصد ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی رو داره.یه جهادگر میخاد مثل شهید شوشتری تا اوضاع رو اونجا سامان بده
     در هر صورت اگه منظورمو درست نرسوندم عذر میخوام.

     (۰)
     پاسخ
     1. 14.1.2.1.1

      ali

      به نقل از کدوم نماینده مجلس؟ لابد حتما هم از نماینده های جبهه پایداری بوده طرف

      (۰)
   3. 14.1.3

    هادی

    ببخشید.اینکه میگین با اون محافظ ایرانی برخورد نشده،باید عرض کنم که اگه حداقل اخبار تلویزیون یا ۲۰:۳۰ رو نگاه میکردین این حرف رو نمیزدین.پس همیشه اول اطلاع کافی از مسئله ای که می خواهید در موردش اظهار نظر کنین داشته باشین.
    بعد من میخوام بدونم اینکه میگین بیش از ۳۰ تا تروریست رو آزاد کردن میشه سند دقیق و قانع کننده ی این حرفتون رو بنده ام ببینم؟؟؟؟ممنون میشم.

    (۰)
    پاسخ
  2. 14.2

   جنبش معراج

   دوست عزیز شما همشهریاتون بایدحلال کنید من و امثال منا که تو اوج امنیت نشستیم از روی تعصبات بی جا درباره ی مسائلی حرف میزنیم که اهمیت خیلی کمی داره نسبت به اصل موضوع که امام زمانه.که اگه اون بیاد همه ی مشکلات حل میشه.حتما باید سرخودمون بیاد تا یکم به خودمون بیایم.به خدا الان دوره آخرالزمانه .بترسیم از روزی که امام زمان ظهور کنه و ما درگیر این مسائل باشیم.دوست عزیز حلالمون کن.به امید ظهور سرور و سالارمان حضرت حجت که صدالبته نزدیک است…

   (۰)
   پاسخ
  3. 14.3

   امین

   یه جوری میگی در دولت احمدی نژاد کجا این اتفاق ها افتاد که آدم میخواد منفجر بشه!!!
   واقعا من نمیدونم با چه رویی حرف از معیشت مردم میزنی؟؟؟!!!نمیدونم با چه رویی میگی چرا حامل های انرژی گران شد؟؟و چرا بنزین گران شد؟؟نمیدونم با چه رویی حرف از کسایی میزنی که توی نون شبشون موندن بعدشم با کمال پررویی میگی (توی دوران احمدی نژاد کجا اینطور بود)

   من نمیدونم شما خوابی؟؟خودتو زدی به خوابی؟؟یا فکر میکنی روی پیشونیه بقیه چیزی نوشته که حرف از معیشت و گرونی میزنی!!!!!!!!!!!!!
   خدا وکیلی احمدی نژاد جای آباد توی این مملکت گذاشت که شما داری ازش حمایت میکنی؟؟؟؟؟
   تورم ۴۰-۵۰ درصدی اونوقت رو ندیدی حالا که دولت توی این ۸-۹ ماه تورم رو ۱۰-۱۲ درصد کاهش داده صدات در اومده؟؟؟؟!!!
   افزایش ۵۵۰ درصدی قیمت بنزین در یک مرحله رو در دولت مثلا عدالت محور ندیدی حالا برای افزایش ۵۰،۶۰ درصدی قیمت بنزین داد و بیداد راه انداختی؟؟؟؟؟!!!!!
   فساد های ریز و درشت دولت قبل رو ندیدی حالا برای این دولت شاخ و شونه میکشی؟؟؟
   جالبتر اینکه حرف های خودتو صحیح و کاملا از روی دلیل و منطق میدونی و صحبت ها و پاسخ های بقیه رو پرت و پلا و چرت و پرت و از سر تعصب و کور کورانه میدونی؟؟؟؟!!!!
   بابا به خدا شرم و حیا هم چیز خوبیه.اینکه آدم بعضی وقتا سکوت کنه خدا شاهده چیزه بدی نیست…

   (۰)
   پاسخ
 15. 15

  محمد

  اصلا گیریم سی دی من روحانی هستم داره راست میگه,ایا راه مخالفت با دولت اینه؟این کار جامعه رو متشنج نمیکنه؟حساسیت درست نمیکنه؟هوچی گری نیست؟اگر کسانی که با سی دی من روحانی هستم موافقن یعنی اعتقاد دارن رییس جمهور فاسده به درد اسلام و ایران نمیخوره مثل یه مرد قیام کنن و دولت رو برکنار کنن و کلک قضیه رو بکنن یا اینکه برن پیش رهبر و تقاضای برخورد با رییس جمهور رو بکنن چون معتقدید که رییس جمهور فاسده دیگه,یا اگه جرات اینکار رو ندارید مثل بچه ادم بشینید سرجاتون انقدر نقش ادمای خوب وبسیجی رو بازی نکنید,این کارهایی که شما دارین میکنید به ضرر جامعه هستش.خدا مارو از شر شماها نجات بده,از طرفی اینکه ما پای دولت قبل رو وسط میکشیم به اینخاطره که شما در حالی دارین دولت رو میکوبین که به دولت قبل حتی نقد هم نمیکردین,مثلا چرا به فساد محمدرضا رحیمی و مرتضوی و …. نمیپردازین و همش به دولت جدید گیر میدین؟ما که با گیردادن کاری نداریم حرف ما اینه که شما دارین از کسی حمایت میکنید که داره قاطعانه از محمدرضارحیمی و مرتضوی حمایت میکنه,این عجیب نیست که به فساد مرتضوی و رحیمی و حمایت احمدی نژد از اونها کاری ندارید ولی به اشتباهات دولت گیر میدید؟دولت رو میکوبین بعد میگید داریم نقد میکنیم.نقد باید سازنده باشه ,یه مورد ذکر کن که نقد نه انهم نقد سازنده کرده باشین. وزیر نیرو چه منفعتی میتونه داشته باشه که به ۲۰ خبرنگار بخواد ۵۰۰ هزارتومن بده؟در مور جشن کاخ سعد اباد دروغ میگی و تهمت میزنی انتظار داری یکی جواب بده؟نیازی نیست که قوه قضاییه به حرف جنتی گوش بده و بیاد منتشرکنندگان رو بگیره خود قوه قضاییه فهمید این کار اشتباه بوده خودش اومده جلو,لابد کار بدی بوده که اومده جلو.ما اگه توهین هم میکنیم به کسی میکنیم که به ملت خیانت کرده و الان هیچ سمتی نداره,ما مثل بعضی ها نیستیم که به رییس جمهور کشورش توهین میکنه.زمان احمدی نژاد یعنی همین چند ماه پیش اخرالزمان نبود,اونوقت الان شده اخرالزمان؟؟؟؟
  فقط یه سوال از حامیان احمدی نژاد,لطفا نظرتون رو در مورد فسادهای محمدرضارحیمی,مرتضوی و بدتر از اینها حمایت قاطعانه احمدی نژاد از اینها رو بگید؟

  (۰)
  پاسخ
  1. 15.1

   سجاد

   پس چرا از دولت احمدی نژاد حمایت نکردید ؟ فتنه پشت فتنه. دروغ پشت دروغ. تهمت پشت تهمت. کشور رو به آشوب کشیدید. رهبر گفت این دولت پاک است و باید مورد حمایت قرار بگیرد. ولی کو گوش شنوا گوش دادید؟
   اولا کسی قصد تخریب دولت فعلی رو نداره! خود دولت داره خودش رو خراب میکنه!
   ما هم نمیتونیم کر بشیم کور بشیم. تنها کاری که داریم میکنیم انتقاد منطقیه. کدوم از این انتقاد هایی که به دولت شده دورغ بوده؟
   ثانیا شما انتطار داری هر کس و ناکسی به مقدسات ما توهین کنه و ما حرفی نزنیم ؟
   شما میگی کارخ سعد آباد دروغه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟
   همین دیشب تو برنامه دیروز امروز فردا آیت الله نبویان ازش حرف زد. پس چرا وزیر روحانی نگفت دروغه؟ چرا تمام سایت های افساد طلب تکذیب نمیکنن؟
   این رو هم بگن در حال حاضر احمدی نژاد عضو مجمع تشخیص مصلحت نظامه.
   در رابطه با محمد رضا رحیمی هم باید بگم : رحیمی آمر و طراح نقشه پرداخت چک ۵ میلیون تومانی به نمایندگان مجلس در ازای پس گیری استیضاح علی کردان بود که ((((احمدی نژاد)))) هم دستور (((رسیدگی و برخورد با عوامل آن را صادر کرد))) عامل اصلی این پرونده مدیرکل امورمجلس ریاست‌جمهوری (زیر نظر رحیمی) بود.
   مرتضوی با وجود حکم قضایی همچنان بر صندلی ریاست جلوس کرده بود تا اینکه در ۲۷ مرداد ۹۲ طی حکمی از سوی علی ربیعی، وزیر رفاه، صمدالله فیروزی به سمت سرپرست صندوق تأمین اجتماعی منصوب شد.
   مرتضوی هم اگر دزد بود در دولت فعلی ریاست نمیکرد!!!!

   (۰)
   پاسخ
   1. 15.1.1

    ali

    ببین به زمانی که رهبر گفت دولت پاک است هم دقت کن کی بوده هی هزینه بیجا از رهبر نکن این اختلاسها و افتضاحات رو پس کی کرد؟ من خودم و خانوادم هر دو بار به احمدی نژاد رای دادیم و حتی من حامیش بودم تا سال ۹۰

    (۰)
    پاسخ
    1. 15.1.1.1

     سجاد

     علی جان ازت خواهش میکنم تو یکی جواب نظرهای منو نده
     یه بار باهات حرف زدم معلوم شده چه ادمی هستی
     ببین اصلا اسم اصلی هیتلر احمدی نژاد بود
     فقط تو ولمون کن
     اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

     (۰)
     پاسخ
  2. 15.2

   katrina

   سلام .مگه ما گفتیم کسی میخواسته با این سی دی مخالفتشو نشون بده؟اتفاقا این سی دی ظاهرا به نفع اقای روحانیه ونشون میده ایشون چه نقش فعالی در سرکوبی فتنه ۷۸داشتند .حالا اگه یه جا نقدم بوده چه عیبی داره مگه زمان دولت قبل مستند کدام انحراف ساخته نشد و … کجا همچین واکنشی دیده شد؟لطفا احساساتی هم حرف نزنید مگه ما ها مثه شماییم که بریزیم کف خیابون و رهبرمونو مجبور به کاری کنیم؟این اصلاح طلبهان که جام زهر تعارف میکنن.خداییش شما تو این متن که پای دولت قبل رو کشیدین وسط قبلش کسی حرفی زده بود اولین کامنت که مال شماست .منفعت وزیر نیرو رو برو از خودش بپرس من از کجا بدونم چرا به خبرنگارا کارت هدیه داده؟کاخ سعد ابادم که گوش فلک رو کر کرده احیانا شما مریخ زندگی میکنید.چطور شما ها تو قضیه ی فتنه ۸۸رای ۲۴میلیون رو دروغ خوندید و به نظام توهین کردید واز سران فتنه حمایت کردید حتی شده با سکوتتون و به شخص رییس جمهور لقب دروغگو و کلاهبردار دادید حالا شدید کاسه ی داغ تر از اش؟چطور همین امسال مشاور رییس جمهور گفت کسانی که به روحانی رای ندادن رای به بی قانونی دادن یا خود اقای روحانی گفت منتقدین توافق ژنو بی سوادن اینها توهین نبود؟چطور وقتی هم فکرت میگه ۸ سال مملکت دست احمقها بود بهت برنخورد حالا که من اونم بر اساس روایت گفتم برخورده(کامنت امیر اقا ).چطور اقای روحانی عکس یکی از سران فتنه رو واسه تبلیغاتش میزنه عیبی نداره ویا اقای هاشمی با بچه هاش رابطه داره و از اونا حمایت میکنه عیبی نداره چطور محسن رضایی رک میگه با پسرم رابطه ی تلفنی دارم عیبی نداره حالا احمدی نژاد باس جواب بده .در ضمن اینو بفههههمید ما احمدی نژاد رو خوب مطلق نمیدونیم به ایشون هم نقد داشتیم و داریم .به قول خودتون انرا که حساب پاک است از محاسبه چه باک است .حالا بگید چرا رییس جمهور و وزرای محبوبتون اموالشون رو شفاف نمیکنن؟چرا لیست دارایی هاشون رو نمیدن؟از چی میترسن؟اصن چطور مولتی میلیاردر شدن؟

   (۰)
   پاسخ
 16. 16

  فاطمه

  با سلام و عرض ادب و احترام به تمامی مسلمین.میخواستم قد چند خط وقتتونو بگیرم ان شاا…
  حدود ۱۲ روز پیش آقا تو دیداری که با مداحان داشتن فرمودن : اختلافات مذهبی بین مسلمانان شمشیری در دست دشمن است.
  آقایون و خانوما من بعنوان یک عضو کوچک از یک جمعه ۷۵ میلیون نفری تمنا میکنم ازتون قبل از فرستادن نظرتون یه دور بخونیدشوباخودتون بگید این متن من یو شاد میکنه اگه جز خدا هر کس دیگه ای ره شاز کرد حذفش کنید.مارو دشمن شاد نفرمایید
  جناح چپ و راست یعنی چه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  پس چی شد شعار رزمنده ها؟؟؟
  نذارید آقا مون فک کنه جناحش خالیه
  ما همه پیرو خط رهبریم!

  (۰)
  پاسخ
  1. 16.1

   sadegh

   حرف دل منو زدید.
   آخه این همه بحث واسه چیه؟
   اصلا شرق و غرب و اصول گرا و اصلاح طلب و… یعنی چی؟لعنت بر همشون.
   ما جمهوری اسلامی میخایم. نه سرد و گرم و معتدل و سبز و آبی و …فقط اسلامی.
   خسته نشدید؟این همه دولت اومدن سرکار هیچکدوم نگفته فرهنگ جامعه رو درست میکنیم.همشون از شرق و غرب دم زدن.هرچی میکشیم از این دولتاس.یکی نیس به حرف امام و آقامون گوش بده.آخه لعنتیا یه بارم به حرف اونو گوش بدید ببینید چی میشه.

   (۰)
   پاسخ
  2. 16.2

   Katrina

   سلام فاطمه جان و ممنونم از تذکرت .منم به شخصه همین رو میگم ملاک ولایت فقیه هست و نه جناح بازی ها هرچند منکر این قضیه نمیشم که تفکرات اصولگراها از نظر حقیر بیشتر به ولایت میخوره اما ملاک اصلی همون ولایت فقیه هست و تمام حرف من نوعی همینه که دولت نهم ولایی ترین دولت بوده و درست نیس چشامونو ببندیم و همش بگیم ۸سال قبل فلان شدو… .اگرنه همه ی ما مثه علی آقا تا سال ۹۰حامی دولت بودیم و بعدش منتقد دولت شدیم. الانم اگه بنده ج میدم دوتا علت داره اول اینکه بحث بحث میاره و دوم اینکه سکوت ب معنای عقب کشیدن تلقی نشه وگرنه منم حوصله ی بحث و کل کل ندارم،اما از این به بعد فک کنم برای اینکه دوستان اذیت نشن بهتره افراد ایمیلشون رو بزارن تا شخصی بحث کنیم و دیگران هم دلخور نشن.

   (۰)
   پاسخ
  3. 16.3

   سجاد

   سرکار خانم فاطمه
   وقتی دارند دروغ میگن مگه میشه سکوت کنیم
   چشم من بخاطر شما و کاربران عزیز فاراقلیط دیگه جواب نظر های این چنینی رو نمیدم
   ولی خب شما هم درک کنید
   به گفته ی امام علی علیه السلام هیچ تهمت و دروغی رو نمیشه بدون جواب گذاشت
   اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

   (۰)
   پاسخ
   1. 16.3.1

    ali

    حرفای ما دروغه حرفای تو چیه؟ خجالتم خوب چیزیه البته از مریدان ا.ن بیشتر از اینم انتظاری نیست

    (۰)
    پاسخ
 17. 17

  محمد

  ذهن شماها بیماره,فقط یک کلام ,به من بگید شما از کجا میدونید من تو فتنه ۸۸ بودم و ریختم تو خیابون؟شما از کجا میدونید من حامی فتنه بودم و رای به احمدی نژاد رو دورغ خوندم؟من خودم به احمدی نژاد رای دادم.
  اگه جواب این سوالمو بدید اعلام میکنم تو همه ی موارد حق با شماست.
  محمد رضا رحیمی دزدی کرده پروندش هم در حال رسیدگیه اونوقت سجاد داره دزدی رو توجیح میکنه,اگه چنین موارد واضحی یعنی دزدی رحیمی رو قبول نکنی و بخوای توجیح کنی که اصلا هیچ نتیجه ایی نمیگیریم که.کسی که دزدی رحیمی و مرتضوی رو قبول نداره اصلا حق نقد کردن دولت رو نداره.
  اولا شما از کجا میدونید وزرا مولتی میلیاردرن؟ثانیا به هیچ احدی ربطی نداره فلانی چرا پولداره,اگه دزدی کرده قوه قضاییه بره دستگیرش کنه.
  کی گفته امیر همفکر منه؟اگه کسی توهین کرده خب اشتباه کرده در ضمن احمدی نژاد دیگه سمتی نداره حالا اگه کسی توهین کنه تو هم باید توهین کنی؟جالبه.
  اولین کامنت بله برای منه ,ولی من جواب کلی به کوبندگان دولت دادم که اشتباهات دولت رو بزرگ جلوه میدن و میکوبن ولی به فساد احمدی نژاد گیر نمیدادن.جواب من به تو و امثال تو بود.
  فیلم من روحانی هستم اگه مشکلی نداشت رییس مجلس و رییس قوه قضاییه بهش گیر نمیدادن,اخلاق رو له کردید با این کارتون.
  خاتمی واسه شماها فتنه است واسه ما نیست.
  اصلا گیریم دولت احمدی نژاد رو کوبیدن ایا شما هم باید اینکار رو بکنید؟شماها که خیلی ادعا دارین حزب اللهی هستین که؟دولت رو میکوبن میگه انتقاد منطقی؟یه انتقاد منطقی و سازندتو نام ببر.تو نظر قبلی هم گفتم بگید پس چرا نگفتید؟
  قضیه کاخ سعداباد رو فقط کوبندگان دولت بهش اعتقاد دارن الکی بزرگش نکنید و نگید گوش فلک رو کر کرده.
  خلاصه به سوالام که جواب نمیدید لااقل بگید از کجا میدونید من سال ۸۸ ریختم تو خیابونو حامی فتنه بودم؟لابد به خاطر اینکه منتقد احمدی نژادام اره؟؟؟؟شرم بر شما

  (۰)
  پاسخ
  1. 17.1

   Katrina

   آقا محمد برادر محترم شما یه بار نظرات خودتون رو از اول بخونیدبعد قضاوت کنید .اخه وقتی شما انقد تند حرف میزنید و از همون اولین کامنتتون میگید شرم بر شما و بعدش هم استدلال میکنید اگه راست میگید قیام کنید و دولت رو حذف کنید پس به من مخاطب حق بدید برداشت کنم شما خودتون جزءهمون گروهی بودید که وقتی فکر کردند بهشون ظلم شده ریختن تو خیابون تا دولت رو حذف کنن .از اون گذشته شماها که از قضاوت یکطرفه ناراحت شدید از کجا میدونید ما ها در دولت قبل منتقد برخی عملکردها نبودیم پس شماهم اینطور قضاوت نکنید یا در مورد وزرا میگین اگه دزدی کردن قوه قضاییه بگیرتشون ببینید مکه من گفتم دزدی کردن من فقط گفتم چرا شفاف سازی نمیکنن اونم وقتی ازشون حداقل غیرمستقیم خواسته شده.پس ببینید شما خودتون از جملات ما یه برداشت میکنید بعد از برداشت های ما ناراحت میشید. من nبار گفتم و میگم ماهم به برخی عملکردهای دولت قبل نقد داشتیم و داریم. .اما الان این دولت روکاره و اولویت با این دولته اگه آقایون مرتضوی و رحیمی هم کاری کردن الان به قول شما پروندشون تو دادگاهه و هرچی حکم بشه ماهاهم قبول میکنیم. اما الان گفتن این مسایل چه کمکی به حال مملکت داره وقتی من میگم آقای جنتی مثلا از فلان ناشر حمایت کرده و از توقفش ناراحت شده خب این مسئله رو اگه الان نگیم کی بگیم نباید انتقاد کنیم. راستی طبق قانون مسئولین باید حساب کتاباشون رو موقع. گرفتن یه سمت اعلام کنن.درمورد اون عزیزی که گفتم همفکر شماست باخوندن کامنتها میفهمین که هردوتون به نوعی گفتین دولت قبل مشکل داشته و شماها یعنی ماها سکوت کردیم .

   (۰)
   پاسخ
   1. 17.1.1

    katrina

    حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ۱۳۸۸/۰۷/۰۲ در دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تلاش اهل “فتنه” در دورانهای مختلف برای القای ترس و انفعال از آنها در میان مردم و بویژه خواص افزودند: نخبگان و خواص باید در فتنه، با بصیرت به روشنگری جامعه بپردازند و بسیار مراقب باشند زیرا برخی اوقات سکوت و کنار کشیدن آنان، کمک به فتنه است.

    (۰)
    پاسخ
  2. 17.2

   سجاد

   کی گفت شما شخصا این کار رو کردی ؟ معمولا مخالفین احمدی نژاد و طرفدارهای افساد طلب ها این کار رو کردند.
   بنده در هیچ جا نگفتم رحیمی دزدی نکرده! ولی گفتم که دزدی رحیمی ربطی به احمدی نژاد نداره
   چون احمدی نژاد هم چندین بار حتی پشت تریبون دستور رسیدگی و برخورد با عوامل آن را صادر کرد.
   در رابطه با مرتضوی هم باز هم نگفتم دزدی نکرد!!
   فقط یک سوال از شما دارم در رابطه با مرتضوی .
   اگر دزدی کرده چرا دولت فعلی باز هم به ایشون حکم ریاست داده؟ مگه نه آدم بدیه؟ پس برای چی هم در دولت قبلی رئیس بود و هم در دولت فعلی؟
   باز هم تکرار میکنم : احمدی نژاد هیچ فساد و به قول شما دزدی و اختلاس نکرد!!!!!!
   در رابطه با فیلم روحانی هم باید بگم که دو بار دیدمش ولی خدا شاهده هیچ توهینی به روحانی نشده بود !!
   و فقط خاطرات روحانی و رفسنجانی رو به روایت تصویر در آورده بودن!!! خودتون میتونین ببینین. اگر خواستین لینک دانلود میدم
   شما از خاتمی طرفداری میکنی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا من جوابی ندارم
   انشاالله در بهشت با خاتمی سلحشور بشی
   ببین محمد عزیز بازم میگم ما فقط انتقاد منطقی میکنیم
   وقتی به انتقاد میگن کوبیدن که دروغ باشه!!!
   شما یک انتقاد مثال بزن از دولت فعلی که دروغ باشه؟
   تکرار میکنم فقط یکی
   البته دولت فعلی هم مگه میزاره کسی انتقاد کنه!
   یا روزنامه توقیف میکنه یا انگ بی سوادی میزنه!
   همین توافق مسخره ژنو نمونشه
   همین جریان اس ام اس های تبریک عید
   ماجرای سبد کالا
   ماجرای وزیر مزخرف ارشاد که داره به اسم مرد انقلاب میتنگه تو همه چی انقلاب
   ماجرای یارانه و تهدید های روحانی
   این ها نمونه ای از جریان هایی هستند که در دولت فعلی اتفاق افتاد و امثال ما انتقاد کردیم
   اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

   (۰)
   پاسخ
   1. 17.2.1

    ali

    سجاد همینجوری گازشو گرفتی داری میری هیچی بهت نمیگیم فکر نکن همه حرفات درسته اون مستندم دروغاشو خیلی ریز داره میگه برگشته گفته هیئت آمریکایی که دهه ۶۰ اومد ایران یه کیک به شکل کلید آورده بودن این یعنی چی؟ یعنی اینکه میخواد بگه حسن روحانی از ب بسم ا… تا ت تمت همش آمریکاییه تو از کجا اون کیکو دیدی ؟ منبعت کیه؟ اگه اینجوریه من میتونم عین همین مستند رو به مراتب گزنده تر راجع به احمدی نژاد بسازم اونقدرم فیلم هست که خیلی کار راحتیه

    (۰)
    پاسخ
    1. 17.2.1.1

     ali

     هم اکنون منتظر منفی های سرختان هستیم

     (۰)
     پاسخ
     1. 17.2.1.1.1

      حسین

      روی سخنان من با کسانیست که به این نظر جناب ali منفی دادن.خداوکیلی بگین کجای این نظر اشتباه بود که منفی دادین؟؟؟؟؟!!!!
      شما نمیدونین با خودتون چند چندین.و تکلیفتون با خودتون روشن نیست.
      حرف رئیس جمهور رو در مورد این مستند ((من روحانی هستم)) قبول ندارین.باشه عیبی نداره.حرف رئیس قوه قضاییه رو هم قبول ندارین؟؟؟؟حرف رئیس مجلس رو هم که میگه:((سازندگان مستند-من روحانی هستم-به تاریخ هم دروغ میگویند))قبول ندارین؟؟؟
      همین جور حفظ کردین فقط منفی بدین.
      یه شابلون دستتون گرفتین همین طوری هر نظری تو شابلون شما جا نگرفت رد میکنین و منفی میدین.اصلا کاری ندارین طرف چی داره میگه،استدلالش چیه،بحثش چیه،آیا حق میگه یا نه؟؟؟؟
      بابا این که نشد انصاف.
      از همه تمنا میکنم یه کم منصف تر باشیم و نکته دیگه که خیلی مهمه اینکه از امام و پیشوامون جلو نزنیم.

      اللهم عجل لولیک الفرج

      (۰)
  3. 17.3

   ali

   محمد عادت ایناست تا یکی دهنشو وا کنه حتی اگر حرف از سر دلسوزی بزنه زودی میشه فتنه گر خودفرخته عامل استکبار ضد ولایت فقیه با همین رفتار تمام دلسوزانو تو این چند سال نابود کردن یادمه دکتر نیلی رییس دانشکده اقتصاد دانشگاه شریف اومد تو برنامه پایش با مدرک ثابت کرد دولت سالی کمتر از ۱۴۰۰۰ تا شغل ایجاد کرده (اونم نصفه نیمه) در حالی که دولت (نهم و دهم) میگفت ۷۰۰۰۰۰۰ شغل بعدش
   دولت گفت از طرف ما آقای فرزین میاد تلویزیون دفاع کنه و حرفای نیلی رو تکذیت میکنیم فرزین گفت من نمیام(چون چیزی نداشت واسه گفتن) شروع کردن به کوبیدن نیلی و حتی وزیر علوم صحبت از انحلال دانشکده اقتصاد کرد که خداروشکر عمر دولتشون قد نداد اینا اینجورین

   (۰)
   پاسخ
 18. 18

  samaneh

  جواب جناب ali:
  در نظر اولم گفتم نماینده مردم زاهدان.
  اسمشون دکتر شهریاری.

  (۰)
  پاسخ
 19. 19

  صالح

  ضمن تشکر از سمانه خانم و جنبش معراج به دلیل همدردیشون…جواب من به جناب علی آقا! بی زحمت همه بخونید تا متوجه بشین که بنده چی میگم
  آقای علی شما مدافع آقای روحانی هستین نوش جونتون!! من همونطور که گفته بودم تو زاهدان زندگی میکنم و خبر شهادت ۵ نفر رو که هفته ی قبل در منطقه ی بلوچستان کشتنشون رو به شما دادم!!!! جریانی رو میگم که بعداز ریاست جمهوری آقای روحانی اتفاق افتاده! آقای روحانی وقتی به زاهدان آمده به دیدن آقای مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی رفته و به ایشون وعده ی آزادی بیان داده اند! این در حالیست که آقای مولوی عبدالحمید به خاطر افکار همسو با وهابیت و فرقه ی سلفی در سال ۸۸ (درست یادم نیست) ممنوع البیان در محافل عمومی شده بود! کلیپی از آقای مولوی عبدالحمید دارم که یک ماه قبل سخنرانی کرده و گفته: ما تا الان رهبر ایران رو ناراحت نکردیم، ما تا الان از رهبر ایران چیزی طلب نکردیم، اما حالا وقتش رسیده که حق خودمون رو طلب کنیم و به حق قانونی خود برسیم… و بعد از این موضوع ۵ نفر در شهر سرباز از توابع سراوان طی یک هفته ی قبل کشته شدن…
  جریان تاسوکی در سال ۸۴ اتفاق افتاد و دارزین هم در اردیبهشت سال ۸۵ و قابل توجه شما که میگید این اتفاقات در زمان احمدی نژاد افتاده باید بگم اون موقع مخفیانه و دور از چشم مردم کسی از شهدا دفن نشد………!!!! امیدوارم متوجه شده باشی که چی گفتم! (دور از چشم مردم)!!
  لطفاً وقتی از جریانی بی خبری اظهار نظر نکن برادر! آقای روحانی مترسکه! شما در واقع از اطرافیان روحانی دفاع میکنی نه از خودش چون خودش هیچکارست!
  هیچ کس بی عیب و نقص نیست اما بعضی ها عیوب و نقصانشون نوبره برادر!
  نمیدونم وضع مالی شما در چه حده اما انگار از سر سیری دلت صحبت میکنی و دردی رو که اخیراً تو دل مردم بی بضاعت افتاده نمی فهمی!
  در آخر میگم همین فقرا و کم درآمدهای جامعمون هنوز مخلصانه غمخوار رهبر عزیزمون هستن و از اون روزی میترسم که دیگه رهبر غمخواری هم نداشته باشه چه برسه به مدافع!
  شما به جای اینکه بشینی از کسی دفاع کنی که خودش قادر به دفاع کردن از خودش نیست به یاد امام زمانت باش و به فکر کمک کردن به ولی امرت! نه هیچ جناح یا گروه یا دولت و حزبی…
  برات آرزوی سلامتی میکنم …

  (۰)
  پاسخ
  1. 19.1

   samaneh

   جناب صالح ما شرمنده شماییم که کاری از دستمون بر نمیاد. من فقط خواستم بگم عزت وامنیت ملی رو نمیشه هیچ رقمه ازش کوتاه اومد. متاسفانه بعضی دوستان پای حزب و احزابو میکشن وسط و مسئله اصلی فراموش میشه..من خودم در یک منطقه محروم زندگی می کنم اما خوب ما در مرکز کشوریم و مشکل ما فقط بیکاری و محرومیته.(همونم واقعا آزاردهندس) دیگه مشکل امنیت و اختلافات مذهبی نداریم. مسئله سیستان و بلوچستان مدیریت خیلی هوشمندانه ای نیازداره. با توجه به حرفای استاد دشمن در پی عملیاتی کردن فتنه وهابیت تکفیری در اون منطقه و کل ایرانه.
   و به قول استاد وحدت کوتاه آمدن از عقاید نیست. متاسفانه فعلا به جز دعا کاری از ما بر نمیاد

   (۰)
   پاسخ
  2. 19.2

   ali

   ای بنده خدا من شکمم سیره؟ بقیه خوب میدونن اگه شما نمیدونی
   حرفات همش درست اگه بهت بگم درکت میکنم دروغ گفتم چون شرایط شما و امثال شما رو نداشتم فقط یه سوال از شما دارم وضع امروز سیستان و بلوچستان محصول و معلول کدوم سیستم مدیریتیه؟ معلول کدوم برنامه ریزیه؟ ببین من از احمدی نژاد بدم میاد چون خیانت کرد (عین روز هم روشنه) حالا شاید بعضی کارها در زمان اون در استان شما شده ازش خوشت میاد باشه
   راستی احمدی نژاد مترسک نبود؟ یعنی نمیدونی از کی خط میگرفت ؟

   (۰)
   پاسخ
  3. 19.3

   حسین

   خوب جناب صالح شما که لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره؟؟؟
   به راحتی از کنار اون حوادث سالهای ۸۴ و ۸۵ میگذری بعد میای یه مشت مسئله رو به هم دیگه ربط میدی که نتیجه ی مطلوب خودت رو ازش بگیری؟؟؟
   تو رو خدا دیگه شما از درد دل مردم بی بضاعت صحبت نکنید.من آقای ali رو نمیدونم،اما بنده نه وضع مالا خوبی دارم نه از سر شکم سیری حرف میزنم.امثال من توی ۸ سال گذشته به اندازه کافی داغون شدیم و هیچ کسی هم صداش در نیومد.اون موقع اگه کسی حرف میزد یا انگ فتنه و فتنه گر میخورد یا میگفتن باید زمان کافی به دولت برای اجرای برنامه هاش داده بشه.اما همون آدما الان هنوز ۱ سال نیست که این دولت روی کار اومده روزی ۳ بار صبح و ظهر و شب مقاله مینویسن و به انواع و اقسام بهانه به دولت حمله میکنن و نکته جالب که واقعا تحیر آوره،داعیه ی دادخواهیه مستضعفان رو دارن که آآآآی مردم دارن له میشن از این بی تدبیری ها.

   در آخر من فقط یک سوال از شما دارم.مگه نه این که شیعه واقعی کسیه که نه از امام و پیشوای خودش عقب بیفته و نه اینکه از امامش جلو بزنه؟؟و حرفی رو بزنه که حرفه رهبرش باشه؟؟؟اینکه با صراحت و به این واضحی میگین آقای روحانی مترسکی بیش نیست،من میخوام بدونم حرف آقامون هم همینه؟؟؟؟یعنی حضرت آقا در حالی که میدونن ایشون هیچ کارس و مترسکی بیش نیست،دارن از یه مترسک و عروسک خیمه شب بازی حمایت میکنن؟؟؟من میخوام بدونم ایشون حکم تنفیذ به یه مترسک دادند؟؟؟؟
   هر چند احتمالا بنده به کج فهمی یا بی خبری یا صفاتی از این قبیل متهم میشم اما ممنون میشم که جواب سوال بنده رو بفرمایین.

   اللهم عجل لولیک الفرج

   (۰)
   پاسخ
 20. 20

  ali

  بابا جان مملکت رو خوردن ما داریم تو سر و کله هم میزنیم بیچارمون کردن ما تو طرفداری یا دشمنیشون داریم باهم دعوا میکنیم والله بالله تالله همشون به فکر جیبشونن این وسط ما مهم نیستیم فقط دم انتخابات عزیز میشیم کدومشونو دیدین حداقل ساکن مرکز شهر باشن (جنوب شهر که ابدا)
  کسی به فکر مردم و دین و تشیع و این حرفا نیست آخرشم بدبختیا مال ما مردمه
  پنج ساله ما مردم شدیم دوتا تیره دوتا گروه که همه از هم بدشون میاد (تعارف نداریم) به کجا میریم؟ قرار بود چی بشیم ولی در عمل چی شدیم؟ اون دوست زاهدانیمون راست میگه ببینید کی گفتم فتنه مذهبی با چاشنی معیشت در انتظارمونه این خط این نشون حال ما هی بگیم اصولگرا اصلاح طلب

  (۰)
  پاسخ
  1. 20.1

   صالح

   احسنت…درود بر شما

   (۰)
   پاسخ
 21. 21

  فاطمه

  و باز هم سلامو عرض ادب به خانواده اسلامی و ایرانیم.قبل از هرچیز عرض کنم خدمت تمامی عزیزان جناح راستی یا به عبارتی “احمدی نزادی”:
  قبول داریم دولت آقای احمدی نزاد دولت خدمتکار و مفیدی بود اما قبول نداریم که ایشون معصوم بود و عاری از عیب.
  پیامبر اکرم (ص):از نظر دین اسلام همه افراد خوبند مگر خلافش ثابت شه.
  وعزیزان اصلاح طلب و طرفداران “روحانی”:ماهم مثل تمام شما طرفدار و حامی حقیم(رهبر) و بعد دولت.وامیدواریم که روز به روز شاهد پیشرفت رییس جمهور در امور کشور باشیم که پیشرفت خود ماست
  امام خمینی (ره):پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد.
  پس هر دولتی باهر اسمی اومد سر کار جبهه مونو از دست ندیم:ولایت فقیه
  ایشالا این نیمه شعبان شاهد ظهور آقامونیم

  (۰)
  پاسخ
 22. 22

  صالح

  خدا انشاالله از زبونتون بشنوه!
  روزنه های ظهور هویداست اگر چشم دل به کار گرفته بشه…
  دوستان دیگه این بحث رو تمام کنیم بریم سر یه بحث دیگه، صورتای همدیگرم ببوسید…
  خدایا یعنی میشه زنده باشیم و آقا بیاد؟!!!

  (۰)
  پاسخ
 23. 23

  صالح

  ببخشید عذر میخوام حواسم نبود فقط بحث رو تموم کنید!!!!

  (۰)
  پاسخ
 24. 24

  محمد

  سجاد ببین من ازت خواستم یه انتقاد سازنده رو نام ببری ولی سوال رو با سوال جواب میدی؟انتقاد دروغ میخوای بیا,یه انتقاد دروغ تو همین سی دی من روحانی هستم وجود داره و اون اینکه اقای روحانی اصلانقشی در داستان مک فارلین نداشته ولی این سی دی داره به تاریخ هم دروغ میگه و شماها از دروغ حمایت میکنید؟اصلا یه چیز دیگه,ایا این سی دی مراحل قانونی برای پخش رو طی کرده؟نه طی نکرده یعنی غیر قانونیه و شما دارید از کارغیرقانونی حمایت میکنی,شفق مدیا مستندهای دیگه ایی مثل کابینه فراجناحی هم ساخته که همه ی اینها برای تخریبه,کاملا مشخصه داره تخریب میکنه اونوقت شما میگی انتقاد منطقی.
  نقدخوبه هر کی هم طاقت نقد رو نداره بره بمیره,ولی تو یه انتقاد سازنده نام ببر؟
  یه سوال دیگه,شما که طرفدار احمدی نژادی,چرا احمدی نژاد از رحیمی و مرتضوی دزد حمایت قاطعانه میکنه؟احمدی نژاد با چه مجوزی از بیت المال پول بر میداره برای دانشگاهش بعد اخرسر میگه خب پس میدم؟جالبه مجری برنامه ازش پرسید با چه پولی این دانشگاه رو تاسیس کردی میگه بالاخره از این طرف و اونطرف و دوستان و اشنایان میرسه دیگه.
  تخریب های دیگه ی دولت هم مسئله یارانه هست,چه پیامکها و جوکهایی که نساختن,بحث یارانه ربطی به دولت نداره که,یه قانونه که باید اجرا شه,هر کس دیگه ایی هم رییس میشد باید اجرا میکرد,ایا این جوکها و پیامکها نقد بود یا تخریب و مسخره بازی,یا مسئله هسته ایی,مسئله ایی که خود رهبر فرمودند وارد جزییات نمیشم حالا شماها کی باشید که ریز میشیو به همه چیزش گیر میده,مسئله هسته ایی خیلی مهمه,مگه میشه گامی دولت برداره که خودسر باشه و خلاف میل رهبر,اگه چنین چیزی باشه رهبر تذکر جدی میدنو و طرف رو عزل میکنن,حالا شماها کی هستین که به این مسئله گیر میدین؟چه مسخره بازی ها که سر سبدکالا نیاوردن,حالا این دولت معصوم که نیست همه اشتباه دارن ولی اصل قضیه سبدکالا نیت خیرخواهانه توش بوده,چه چیز این سبدکالا بد بود,حالا اینکه مردم گشنه اند و مثل یه چیزی میریزن رو سروکله ی همدیگه و میخوان خودکشی کنن به دولت چه ربطی داره,بله دولت میتونست کاری کنه خیلی بهتر امجام بشه ولی خود مردم هم تقصیر داشتن,اصلا گیریم ۱۰۰درصد دولت اشتباه کرده ایا شما کسی رو دیدی که به جای پیامک ساختن بیاد نظر بده و بگه اگه این کار رو بکنید بهتره؟ایا نقد سازنده انجام شد؟
  بعید میدونم مرتضوی تو دولت جدید سمتی داشته باشه ولی اگه سمتی داره خب کار اشتباهیه,مگه ما میگیم این دولت معصومه و پاکه,این دولت هم شاید فسادهای بدتر از دولت قبل توش انجام بشه,ولی من میگم بابا هنوز عمر دولت یک سال نشده چنان حمله میکنن به دولت که انگار اقای روحانی خود ابلیسه,همش دارین از روی کینه ورزی دولت رو میکوبین,بابا این گوی و این میدان ,شما یه انتقاد سازنده رو نام ببر,چرا حرفی واسه گفتن نداری سجاد,۵۰۰ بار گفتم یه انتقاد سازنده از طرف نخریب کنندگان دولت نام ببر؟
  خلاصه کلام اینه که اقا جون,بعضی ها کینه دارن,دارن دولت رو میکوبن,من نمیگم این دولت بی نقصه,چندگروه هم نیستن ,فقط یک گروه خاص هستن,حالم از این گروه بهم میخوره,شما که میگی این دولت مشکل داره و این همه به قول خودتون دارین نقد میکنید,بابا چرا پس تو دولت قبلی همین گروه خاص ساکت بودن؟؟؟؟درک این موضوع خیلی سخته سجاد؟این گروه که داره این همه به قول خودتون نقد میکنه دوره قبلی کجا بودن؟چرا به فساد مرتضوی و رحیمی و برداشت احمدی نژاد از بیت المال نقد نمیکردن؟؟؟؟تمام حرف من همینه,این گروه چرا دوره قبل ساکت بودن,اگه جوابی داری بده؟
  بعضی ها بحث این جناح و اون جناح میکنن,من که خودم طرف هیچ جناحی نیستم و حالم از همشون بهم میخوره,همشون دروغ گو اند,عشق من اسلام و ایران و رهبریه,تمام حرف من چیزیه که بالا گفتم,ولی بعضی ها نمیخوان اینو بفهمن,هی بحث امام زمان رو میکشونو وسط,ادعای یاور امام زمان بودن میکنه,امام زمان به چنین افرادی که همش دنبال مسخره بازی مثل پیامک ساختن و تخریب باشه نیازی نداره,امام زمان مرد عمل میخواد,تو اگه مردی و اعتقاد داری این دولت فاسده ,بسم الله بیا وسط ,برو حق خودت رو بگیر و نذار ایران و ایرانیو این دولت جدید به قول خودتون تحقیر کنه,ولی شما همش دنبال هوچی گری و مسخره بازی و حرفای خاله زنکی هستید,شما از فاسد دارید حمایت میکنید از کسی که مثل کوه پشت رحیمی و مرتضوی و … است ولی دم از نقد علیه فاسد میزنید.

  (۰)
  پاسخ
 25. 25

  محمد

  سخنان ایت الله مکارم شیرازی در دیدار با چند وزیر:
  ایشان با ابراز خرسندی از حرکت به سمت عدالت و اعتدال اظهار کرد: امروز ادبیات کشور اصلاح شده و اهداف و برنامه‌ها به سمت اعتدال و عدالت سوق یافته هرچند تندروی‌هایی وجود دارد که این اقلیت‌های تندروی پر هیاهو در جامعه نباید به حرکت کلی نظام آسیب بزنند از طرفی دشمن نیز همواره با وسواس و بهانه جوئی اجازه نمی‌دهد مشکلات رفع شود.

  این استاد برجسته حوزه افزود: خوشبختانه در سیاست‌های خارجی و مساله هسته‌ای امیدواری‌هایی وجود دارد که اگر طرف مقابل لجبازی نکند راه هموار خواهد شد چراکه در خصوص فناوری هسته‌ای، رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید تاکید داشته‌اند که در دین اسلام، بمب اتم حرام است و آنها باید با تشکیلاتی که این موضوع را بررسی کرده‌اند این مساله را بپذیرند.

  وی در مورد هدفمندی یارانه‌ها نیز گفت: با مدیریت دولت باید افراد بی نیاز از دریافت یارانه حذف شوند تا اقشار ضعیف از این ظرفیت استفاده کنند از این رو از دولت انتظار داریم مساله یارانه نقدی که همچون باتلاق و گرداب است را با شجاعت بیشتری مورد ارزیابی قرار دهد.

  مکارم شیرازی یادآور شد: هنگامی که ما گفتیم افراد غیرنیازمند یارانه دریافت نکنند، تعداد زیادی از مردم در تماس‌های خود به ما ایراد گرفتند اما من بیان این مساله را وظیفه شرعی خود می‌دانستم زیرا یارانه نیز بیت المال است و باید در راه مصالح کشور صرف شود.

  حالا شما بیاد پیامک بسازین و بگید روحانی ما رو کشت انقدر گفت بیاین انصراف بدین,مسخره کنید و بگید روحانی به ما میگه گدا چرا انصراف نمیدی,درمورد مسئله هسته ایی ایت الله مکارم شرازی فرموده اند امیدواری هایی وجود دارد حالا شما مسخره کنید و بگید عزت ما له شد,شرم بر شما

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *