مطالب مرتبط

8 Comments

 1. 1

  پیام

  برخلاف خباثتهایی که در راستای اغوای جهانیان نشان میدهند اتفاقا به نظرم عقب مانده نشان دادن ایران میتواند در افکار عمومی دنیا ایجاد کند که دستیابی و تلاش برای رسیدن به سلاح هسته ای دروغ باشد(که هست).
  الحمد لله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء

  (۰)
  پاسخ
 2. 2

  محمد

  یعنى ملت غرب اصلا هـیچ تصویرى از پیشرفتهاى کشورمون ندارن که انقد عقب افتاده هـستن.!!!
  یا شاید هـم شهـرک سیمنایی ندارن.!!!

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  محمد 313

  با شیطان نمیشود مذاکره کرد…

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  هدی

  یعنی وقتی تصویر ایرانی که اینا به دنیا نشون دادن با ایرانی که ما خودمون میبینیم مقایسه کنیم واقعا ادم سرش سوت میکشه که واقعا چطور میشه به اینا حالی کرد که این ایران حداقل ۸۰ سال پیشه نه الان. واقعا متاسفم واسه فیلم سازان خودمون که نمیتونن از ایران یه تصویر درست بسازن. یا یه فیلم میسازن که از ایران فقط فقر و بدبختی نشون میده که به همین بدبختی بیچارگی هم اسکار میدن (جدایی نادر از سیمین) یا هم اینکه عشق و عاشقی رو به تصویر میکشه و کلا خالی از تکنولوژیه.
  خب منم اگه الان از هرکشور دیگه ای همچین تصویری ببینم نمیتونم باور کنم که بتونه انرژی هسته ای داشته باشه… حالا هی وزیرای ما تلاش کنن که توی ۱+۵ بتونن حق ایران رو بگیرن :)

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  حمید

  پیام جان اگر اینطور بود کشور عقب افتاده پاکستان یا کره شمالی و هندی که چند سال قبل عقب افتاده بود و تازه الان در حال توسعه است بمب اتم نداشتند پاکستان یکی از نا امن ترین کشورها(خصوصا برای شیعیان) است مردمش فقیر و درمانده ان اما بمب اتم دارن دنیا هم پذیرفتند چون اونا تمامی تمرکز خودشون رو روی بمب اتم گذاشتن(بماند که غربی ها خودشون فناوریو اجازه و چراغ سبزش رو دادند) پس عقب نشون دادن ایران درست در راستای اهدافشون. با تشکر از تمامی دوستان عزیز

  (۰)
  پاسخ
 6. 6

  hamidreza

  حضرت علی فرمود خدا را شکر که دشمنان ما از احمق ها هستند

  (۰)
  پاسخ
 7. 7

  حاج رضا

  ما از دشمن خارجی آسیب پذیر نیستیم ، ایران در طول تاریخ هر جا شکست خورده و آسیب دیده از خودی های بیخودی بوده و بس !!!

  (۰)
  پاسخ
 8. 8

  2nya

  اینا هنوز نمیدونن ایران کجاست اونوقت زر مفت میزنن

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *