مطالب مرتبط

27 Comments

 1. 1

  Katrina

  خدایا ما که حضرت یعقوب ع نیستیم .کی تموم میشه این شیب ملایم معتدل؟

  (۰)
  پاسخ
  1. 1.1
  2. 1.2

   فرزین

   شیب تورم هشت سال احمدی نژاد که نور درجه بود و مسئول ها هم کیف میگردند که این آقا هر هفته به اسراییل آمریکا توهین می کرد که خوب هم میکرد ولی مردم زیر فشار اقتصادی له له شدند من هم سرباز آقا و نوکر امام زمان عج هستم و نمیشود که اقتصاد را نادیده گرفت

   (۰)
   پاسخ
   1. 1.2.1

    Katrina

    تورم هشت ساله تا جایی که من یادمه شش سال اول اوضاع بد نبود مردمم راضی بودن از آبان ۹۰همه چی بهم ریخت. در هر صورت الان نه اوضاع اقتصادی خوبه نه سیاسی .هروز بیشتر از قبل تحقیر میشیم و به ساله نمایندمون تو سازمان ملل ویزا نداره .

    (۰)
    پاسخ
    1. 1.2.1.1

     علی ابرار

     حق با شماست تورم داشتیم ولی قدرت خرید مردم خوب بود. اون بهم ریختگی اقتصادی هم دلایل خودشو داشت .که دلارو بالا بردن . به همون منطقی که نرخ دلار داخل لایحه بودجه امسال بالا بردن احمدی نژاد هم این کارو کرده بود. توضیحات مفصلی داره.

     (۰)
     پاسخ
   2. 1.2.2

    علی

    سلام فرزین جان
    خدا شفات بده.
    دولت قبل آخرش تورم بود ولی بنزین و آب و برق و گاز و نان و… قیمتش نصف الان بود به همه هم یارانه میدادند،قدرت خرید هم خیلی بهتر بود….

    بر منافقین در هر پست و لباس و منصبی لعنت

    (۰)
    پاسخ
  3. 1.3

   علی ابرار

   سلام
   ببخشید ولی فک کنم منظورتون صبر ایوب بود :-/

   (۰)
   پاسخ
   1. 1.3.1

    Katrina

    ممنون علی آقا.از دست این آقای پرزیدنت حواس واسه آدم نمی مونه. البته حضرت یعقوب ع هم کم صبور نبودند اما حق با شماست .ممنون بابت دقت نظرتون.

    (۰)
    پاسخ
  4. 1.4

   ت

   من کاری به روحانی یا احمدی ندارم اما انصافا واقعا وجدانا آقای احمدی نژاد یک مقدار غیر منطقی بود و بازیچه دست جریاناتی شده بود آقای روحانی هم کمی از ایشون در بازیچه شدن شاید نداشته باشن اما احمدی کار رو به جایی رسونده که دیگه مجبوریم منطقی باشیم و غیر از این چاره ای نیست در ضمن یادمون باشه ما اهل تقیه هم هستیم
   حضرت علی (ع) قربونش برمم هم یکی از مهم ترین برمامه های دولتش ریشه کن کردن فقر بود اگر خونده باشید نهج البلاغه رو آقا با چنان کینه ای از فقر حرف میزنه که بیا و ببین.
   مخلص کلام قربون هرچی بچه شیعه است. نحوه عمل به دینتون رو از نهج البلاغه بگیرید نه از امثال احمدی

   (۰)
   پاسخ
 2. 2

  بهروز

  به نام خدا

  دکترای دینی که از انگلیس گرفته شده باشه معلومه از توش چه نظریه هایی در می آد
  اللهم عجل لولیک الفرج

  یا علی یا مهدی

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  فخر

  نمی دونم چرا یه دفه یاد ابوموسی اشعری افتادم !!!!!!!!!!!؟

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  غلام

  شما اول سعی کنید اسم ریاست جمهوری مملکت تون رو یاد بگیرید بعد بیاید حرف بزنید…
  چطور به اون احمدی نژاد بی سواد لقب دکتر می بستین ،ولی برای آقای روخانی زورتون میاد؟؟؟ چون یه سری حقایق رو میگه؟؟؟؟
  لااقل میخاید احترام نذارید از لباسش خجالت بکشید و یه آقا قبل فامیلیش بیارید….

  (۰)
  پاسخ
  1. 4.1

   پرهام

   لباس ابن ملجم که بر فرق مبارک علی علیه السلام ضربه زد مگه با لباس خود حضرت فرق داشت مرد حسابی؟
   ظاهر بین نباش دوست من،احمدی نژاد معصوم نبود که خطا نکنه،درست، خراب کاری هم کرد ولی مردم رو ذلیل نکرد جلو بقیه…تجربه نشون داده ملت ما رو نه گشنگی از پا در اورده نه جنگ…ولی تحقیر و سست شدن بنیان های اعتقادی….
   در زمان احمدی نژاد حد اقل سرمون بالا بود سگهایی مثل نتانیاهو و اوباما و این عربستانیهای احمق کمتر جرات پارس کردن داشتن…ولی الان؟؟منصفانه داوری کنیم…
   الهم عجل لولیک الفرج

   (۰)
   پاسخ
  2. 4.2

   حکیم

   سلام.۱ ببخشید ولی فکر کنم الفاظی مثل اقا /دکتر/مهندس و… اینا هیچکدام اسم فرد یا افرادی نباشند و اگر کلمه ای جا افتاده ان کلمه اسم نبوده
   ۲٫ لطفا تعریف خودتون از حقیقت رو ارائه کنید تا بعد ببینیم حرف گفته شده حق بوده یا نه
   ۳٫کسی که بین هنر ارزشی و ضدارزشی فرقی قائل نمی شود تا دران مجلس عده ای نادان تر از خودش برای او صوت و کف بزنن و مدام برای اینکه برایش دست بزنن رنگ عوض میکند از این لباس مقدس تر هم به تن کند جرم خودش را سنگین تر کرده

   (۰)
   پاسخ
 5. 5

  محمد

  خبر مرگش

  (۰)
  پاسخ
 6. 6

  سما

  دولت تدبیر وامید ادعا میکنه خیلی انتقادپذیره.هر روز توهین های بیشتری به منتقدانش میکنه.معلوم نیست چه جوری میخوان جواب شهدا مخصوصا شهدای هسته ای رو بدن که اینجوری دارن خونشونو پایمال میکنن.خدا به خونواده هاشون صبر بده

  (۰)
  پاسخ
 7. 7

  پوریا

  چون روحانی مثل شما افراطی و عقده ای نیست و زندگی مروم براش اهمیت داره..

  (۰)
  پاسخ
  1. 7.1

   حکیم

   سلام. ببخشید اگه امکانش هست بجای کلی گویی بویژه در این مقوله (اهمیت داشتن زندگی مردم) جزئی تر بفرمایید منظور تون از این جمله چیه؟
   اگه به تعریف عقده ای و افراطی و شاخص های معرف این دو گروه مراجعه و سپس همین چند سخنرانی اخیر ایشان رو با هم بسنجید فکر کنم مسئله به خوبی حل خواهد شد

   (۰)
   پاسخ
  2. 7.2

   علی ابرار

   شما برای من ثابت کن با کنار گذاشتن کامل هسته ای حتی نصف مشکلات اقتصادیمون حل میشه. من از این به بعد برای برچیدن کل تاسیساتمون تبلیغ میکنم. تف هم کف دست اینا نمیندازن.پرونده های یدک رو برای این شاهکارهای دیپلماسی کنار گذاشتن.

   (۰)
   پاسخ
  3. 7.3

   samaneh

   کدوم مردم؟ متهمان استات اویل و کرسنت ؟مصادیق اهمیت روحانی به مردم رامشخص کنید.اثرات شاهکار های روحانی مانده تا نمایان شود. چند ماه دیگر نفت بدون اقتصاد مقاومتی اثراتش را نشان میدهد.

   (۰)
   پاسخ
 8. 8

  Iron

  ۲۵ساله سیستم اقتصاذی این مملکت دست لیبرالهاست هر نوع کثافت کاری که میتوانستند انجام دادند فاصله طبقاتی را زیاد کردند یک گوشه مملکت یکی از تمام مایحتاج اولیه زندگیش بی بهره است یکی دیگه نمیدونه با این همه ثروت بادآورده چیکار کنه توی شرایط تحریم تند تند ماشین آخرین سیستم ۱٫۵ میلیاردی از خارج وارد میکنند بعد میگویند تقصیر احمدی نژاده!!!
  توی این ۲۵ سال از این همه یارانه(یا بالواقع بیت المال) ۹۰ تا ۹۵ درصد آن نصیب پول دارها و مرفهن بیدرد شده تازه بعد از ۲۵ سال که یکی پیدا شده این یارانه ها را به تساوی تقسیم کرده همین اراذل لیبرال ودارو دسته کثیفش چنان تورم و گرانی بر جامعه وارد کردند که بیا و تماشا کن بعد تازه با کمال پرویی تمام مشکلات را تقصیر دولت قبل و تحریم و…. می اندازند انگار مردم رو احمق فرض کردند حتما قیمت صرصام آور زمین که اساسی ترین موضوع و منبع تولید ومسکن وخوراک وپوشاک و… هست تقصیر تحریم و احمدی نژاد و از ما بهترون و…است جمع کنید این مسخره بازیها رو !؟!؟
  ۲۵ سال این لیبرالهای کثافت و حرام لقمه با جناحهای چپ و راست کذایی سر مردم کلاه گذاشته و میگذارند !!!
  بعد تازه طلبکار هم هستند هی توی صدا و سیما و روزنامه های کذاییشون میگویند نگذاشتند نمیگذارند انگار این همه فساد فسق فجور رشوه خواری رشوه دهی هرزگی دریوزگی فاصله طبقاتی گرانی بیکاری بی خانمانی بی مسکنی بیچارگی و تحریمهای دوروغین و…. تقصیر فضاییهاست!؟!؟!؟
  به شخصه اعتقاد من به این آیه قرآن کریم هست:
  یقول تعالى: (ظَهَرَ الْفَسَادُ فِی الْبَرِّ وَالْبَحْرِ بِمَا کَسَبَتْ أَیْدِی النَّاسِ لِیُذِیقَهُمْ بَعْضَ الَّذِی عَمِلُوا لَعَلَّهُمْ یَرْجِعُونَ) [الروم: ۴۱
  به سبب اعمال مردم ، فساد در خشکی و دریا آشکار شد تا به آنان جزای بعضی از کارهایشان را بچشاند ، باشد که بازگردند.

  تقصیر خود مردم است که کسانی مثل این اراذل لیبرال و وابسته وطن فروش و مردم فروش و… رو به قوه مقننه و مجریه و قضاییه راه میدهند بعد تا بهم میرسند به اینها واونها فحش میدهند که انگار مثلا بالا رفتن قیمت زمین و ربا خواری ومفتخوری بانکها و کارتلها بزرگ سرمایه داران و دارو دسته کثیفیشان همه وهمه تقصیر نمیدونم آمریکا و انگلیس و روسیه و چین و از ما بهترون و…و احمدی نژاد و …… (که الان بیشتر شبیه جوک شده) هستند
  نخیر آقا جان از قدیم گفتند از ماست که بر ماست.

  (۰)
  پاسخ
 9. 9

  یک منتظر

  من فکر میکنم اگر دین را از سایر بخشهای زندگی مثل اقتصاد،سیاست،فرهنگ و…جدا کنیم ؛خوب بله شاید حرف بعضی ها درست باشه! اما یادمون نره خلقتی بوده،هدفی بوده،اختیاری بوده،آخرتی هست، امتحانی ابتلایی ،انسانیتی،حریتی ، از همه مهمتر ولایتی که همه چیز شیعه است ؛ تازه خیلی چیزارو نگفتم ؛ باز هم همان دین است که حیات انسانی را از حیات حیوانی جدا میکند. در ضمن همه مشکلات با دین حل میشود. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

  (۰)
  پاسخ
 10. 10

  hom

  فقط امیدوارم روحانی جواب امام زمانو داشته باشه
  بتونه جواب شهدا رو بده
  شیرینی قدرت …..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  (۰)
  پاسخ
 11. 11

  اراد

  دشمن زیاد داریم که همش در حال توطئه اند سعی کنیم به خاطر دشمن مشترکمون هم که شده ادب و متانت رو حفظ کنیم اما دوستان دنیا طلب عیاش داخلی به خدا بدترند؛ آقا زاده هایی که عجیب دل به این عجوزه مکاره بسته اند و خون امثال ما رو تو شیشه کرده اند !اما اگر به سخنان رهبر توجه میکردند همون آقا زاده های کذائی ! الان اوضاع جور دیگه ای بود … و پول !پول می اورد وفقر فقر( اللهم عجل لمولنا المهدی الفرج)

  (۰)
  پاسخ
 12. 12

  سید جلال

  نه به اون احمدی که خیره سرش میگفت طابع رهبری هستم بعدش هم تو زمینه رحیم مشایی ثابت کرد چقدر هم طابع رهبری بود.. نه به این روحانی که میخواد هرخفتی رو تحمل کنه تا بگه کار من درست تر از دولت قبل بوده…همشون کشک هستن
  لبیک یا سید علی…..

  (۰)
  پاسخ
 13. 13

  علیرضا

  این آرمان خواهی ملت ما بوده که عامل حرکت به سمت پیشرفت و تعالی مملکت شده، کشوری که بعد از انقلابش تمام کفر جلوش قد علم کردن، کشوری که هزاران شهید و جانباز فدای آرمانهای انقلابش کرد، کشوری که همین روحیه استکبار ستیزیش باعث شد قله های پیشرفت رو تو عرصه علمی فتح کنن و با توجه به این پیشرفتهای چشم گیر به حکم رهبرش باید یه گام جلوتر رفت و به تولید علم برسیم.
  آرمان خواهی موتور محرک کشور ماست، حالا بیایم توی این موضوع تشکیک ایجاد کنیم و بگیم کوتاه اومدن از یه سری مسائل مثل هسته ای که خون براش ریخته شده، به آرمانهای ما لطمه نخواهد زد.
  امروز کوتاه اومدن از هسته ای و فردا مسائل امنیتی، اجتماعی و …! تا کی باید عقب نشست؟! به قول حضرت آقا حد یقف این ماجرا کجاست؟! ارتباط با دنیا خوبه اما نه به هر قیمتی!
  حرف آخر اینکه آقای روحانی تعطیل کردن فعالیت های هسته ای قطعا لطمه ای به آرمانهای ما خواهد زد، چون کوتاه اومدن از این موضوع از سوی ایران پیامی جز تسلیم شدن در برابر نظام استکبار نخواهد داشت و مخابره این مطلب به دنیا که مقاوت در برابر ظالمین و مستکبرین عالم سرانجامی جز تسلیم نخواهد داشت، همچنین باعث جسارت و طمعِ بیشتر دشمنان انقلاب برای فشار مضاعف به ملت برای دست کشیدن از این انقلاب و مقاومت ۳۵ ساله خودشون و آرمانهاش خواهد شد. متاسفانه سیاست خارجی دولت محترم دوباره کور سوی امیدی برای دشمنان فراهم کرد که هنوز هم میشود ایران را متوقف کرد!!
  امیدوارم آقای روحانی از معدود افراد مجیز گوی افراد اطراف خودشون دست بکشن و اندکیم گوش به فرمان رهبری و دلسوزان انقلاب باشن.

  (۰)
  پاسخ
 14. 14

  شریک غم

  پشتیبان ولایت فقیه باشید تابه این مملکت آسیبی نرسد “امام راحل قدس سره”
  مسلمین واقعی از صدر اسلام تا کنون در تحریم بوده و هستند یادمان نرود پیامبر عطیم الشان مان در تحریم در شعب ابی طالب انیس و مونس ویاور خود را از دست دادومردم کوفه از ترس گرانی ها و تحریم هادچارآن بد بختی شدند
  رهبرم
  ننگ باد آن سرکه سودای تو نیست
  سنگ باد آن دل که پامال تونیست

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *