مطالب مرتبط

12 Comments

 1. 1

  ...

  سلام دوستان…
  دوستان من دیروز با یه نفر بحثم شد، ایشون گفت فک میکنی چرا آمریکا داره به داعش حمله میکنه؟ منم گفتم به خاطر اینکه داره به اردن نزدیک میشه و چون اسرائیل بغل اردنه اینا میترسن… بعد گفت خب چرا داعش داره به اردن نزدیک میشه؟ منم موندم چی جواب بدم سکوت کردم و چیزی نگفتم، بعد دوباره ایشون گفت، “ندیدی اینا هِی فرماندهاشون دارن کشته میشه اینا به خاطر اینه که ایران توشون نفوذ کرده و رهبری یک بخش از اونارو به عهده گرفته به خاطر همینم داره میره نزدیک اردن! به خاطر همینم ایران تو ائتلاف ضد داعش شرکت نکرده”
  میخواستم بدونم کسی هست که با مدرک به من کمک کنه تا من بتونم جواب ایشونو بدم؟ ازتون خواهش میکنم کمکم کنید. :suspense:

  (0)
  پاسخ
  1. 1.2

   حسین

   به همان دلیل که حاج احمد متوسلیان گفت برای این که خون بی گناهی ریخته نشه اگر با قناسه زدن ما هم باید با قناسه بزنیم امکان نداره ایران از داعش برای مقاصدش استفاده کنه چون تو مرام شیعه مظلوم کشی و بی گناه کشی نداریم
   ایران انقدر بدبخت نشده که برای زدن اردن به داعش متوسل بشه ما در اون منطقه حزب الله و داریم نیازی به حرام زاده و وحشی نداریم
   دلیل حرکت داعش به سمت اردن یک جمله است:
   و مکر مکرالله

   (۰)
   پاسخ
  2. 1.3

   علیرضا

   حمله آمریکا به مواضع داعش بیشتر به خاطر تحدیدی هست که داره متوجه منافع آمریکا تو عراق میشه، گروهای داعشی دارن به میدانهای نفتی و سر کنسول گری های آمریکا تو تکریک و شمال عراق نزدیک میشن به همین دلیل آمریکا نگران شده و دست به یه سری حملات جسته و گریخته میزنه، اولم سوریه رو میزنه که پشتیبانی لجستیکی داعش رو قطع کنه بعد به سمت عراق میره!
   آمریکایی ها عاشق چشم و ابروی مردم سوریه و عراق نییستن! منافعشون به خطر افتاده به تکاپو افتاده! مثل قضیه تربیت کننده یه گرگ وحشی میمونه که اگه ازش غافل بشه مربی شو گاز میگیره!! ازش غافل شدن حالا داره پاچه خودشونو میگیره!!
   در ثانی این مسئله که ایران تو داعش نفوذ کرده و داره حرکت میکنه به سمت اردن که بخوان بگن یه جورایی کاره ایرانه! یه شایعه بیشتر نیست! ایران بیخ گوش اسرائیل هست! چه نیازی به داعشه؟!!! اونم گروهی که از بیخ و بن دشمن ماست و یادمون نره که هدف اصلی داعش ایران بوده، که با زمین گیر شدنشون تو سوریه بعد رفتن سمت عراق و باز هم تو عراق زمین گیر شدن! الانم داعش کلا منطقه رو تحدید کرده، عربستان، اردن، قطر و کلا هر کشور عربی که تو این به اصطلاح ائتلاف شرکت کرده.
   مطمئن باشید اگر داعش منافع اسرائیل رو هم تحدید کنه ولو با حرف قطعا خود اسرائیلیها تو این ائتلافم شرکت میکنن!! از اونجایی که دولت آمریکا مثل موم تو دست ایناست! آمریکا رو پیش انداختن که اگر فضاحتی هم بخواد بار بیاد به اسم آمریکا تموم بشه نه به اسم اسرائیل!
   پشت پرده تمامیه این فتنه ها اسرائیلها و کلا نظام صهیونیزم هست، منافع شون به خطر بیوفته به تلاطم میوفتن و گرنه عین خیالشون نیست!!!!
   و اینو یادمون نره که شرکت ایران تو این ائتلاف فراق از هر نتیجه ای که بخواد داشته باشه حتی به از بین رفتن داعش تو منطقه! برای ایران شکست محسوب میشه! چون شما با قبول شرکت تو این ائتلاف پشت پا زدی به سی و خورده ای سال استکبار ستیزی و تمامی اون ایدئولوژی ها و برنامه های ارائه شده برای مدیریت درست و صحیح جهانی! یعنی قبول کردی آمریکا کد خداست و بدون وجود اون نمیشه از پس مشکلات بر اومد!!

   (۰)
   پاسخ
  3. 1.4

   علی ابرار

   سلام
   کسی که داره ادعا میکنه باید مدرک بده نه شما خخخخ
   در مورد کارهای اطلاعاتی هم مدرک کاملا قابل استناد از هر طرف که بخواید نمیتونید پیدا کنید و اگر نه اگه ما ها بتونیم مدارک رو رو کنیم این سیستم های اطلاعاتی کشور های مختلف به درد لای جرز دیوار هم نمیخورن ;-)

   (۰)
   پاسخ
  4. 1.5

   مرتضی

   کی گفته داعش داره میره اردن اصلا کی گفته اردن جدا از داعشه /
   امریکا میزنه چون واسه کردا تهدید بود چون کردا کلید تجزیه ی منتطه هستن چون داعش مهره ی سوخته است این اواخر هم به حرف باباش گوش نکرد اومده بچه خودشو ادب کنه بهشون بگه وحدت کلمه داشته باشید بیاید برید زیر پرچم النصره باهم باشید تا اول سوریه کله پا بشه چون خبرای هست که دانشمندای هسته ی بعضی کشور ها رو قراره بدزدن و احتمالا تا سال ۲۰۲۵ خطر تهدید هسته ی تروریست هستش که برای امریکا خوب نیست /با اون دوستت زیاد بحث نکن فقت بگو امام خمینی گفته مادر جبه ها از کار های که میکنیم پشیمان نیستیم بگو ایشون گفته ما از مظلوم حمایت میکنیم نه از جلاد

   (۰)
   پاسخ
  5. 1.6

   حامد

   سلام برادر اینا همش بازیه امریکا و رفیقاشه، اگه داعش داره به اردن یا کشور دیگه ای نزدیک میشه برای اینه که بهانه ای برای حمله به سوریه یا عراق داشته باشن البته ممکنه داعش حمله به اردن هم بکنه ولی النصره توی مرز اردن و اسرائیل هست و با داعش جنگ داره اگه نقشه سوریه جستجو کنی نقشه هاش بدست میاد ولی در کل داعش یه ابزار برای تضعیف دولت سوریه و عراق هستش که در رسانه های خارجی به اسم اسلام هم تبلیغ میشه برای خراب کردن وجهه اسلام، گذشته از اینا ایران داره با کمک به سوریه و عراق با داعش بصورت غیرمستقیم میجنگه و از اول ظهور این جانوران فقط ایران و حزب الله پشت سوریه رو گرفتن حتی روسیه هم یه جاهایی صحنه رو خالی کرد

   (۰)
   پاسخ
  6. 1.7

   صادق

   خوب ایران چرا باید به اردن نزدیک بشه؟؟؟!
   حرفاشو جدی نگیر دوست عزیز،مردم تو این دوره زمونه چرتو پرت زیاد میگن،درواقع خود اون فرد فقط داره یه مطلبو توجیه میکنه و خودشم هیچ دلیل و مدرک قطعی برا اثبات حرفش نداره که شما میخوای با یه دلیل منتطقی اونو را توجیه کنی!
   متاسفانه آمریکا تو تهاجم فرهنگی به ایران خیلی موفق بوده و اون کسایی که افکار ضد انتقلابی دارن بدون شک به شدت تحت تاثیر تهاجم قرار گرفتن و خودشونم خبر ندارن. چون آمریکا برنامه رو جوری طراحی کرده که خود طرف هم متوجه نشه چه بلایی داره سر اقکار و عقایدش میاد.

   (۰)
   پاسخ
 2. 2

  طه

  در این موقع منتظر باشید که در یکی از دهات شام بنام خرسنا زمین فرو رود، و چون این نیز عملی شد منتظر آمدن فرزند هند جگر خوار سفیانی باشید که از یابس بیرون میاید. مهدی موعود(ترجمه بحارالانوار) ص ۹۸۹

  نشانه خروج سفیانی این است که خسفی در سمت غربی مسجد دمشق به وجود می آید و دیوار مسجد فرو می ریزد و زلزله ای می شود و قریه ای بنام جابیه در جنوب دمشق خسف می شود و این پس از خارج شدن مغربی و سپاهیانش از شام اتفاق می افتد

  (۰)
  پاسخ
 3. 3

  طه

  حوادث فعلی شام عجیب رنگ وبوی آخرالزمانی گرفته.

  (۰)
  پاسخ
 4. 4

  الان

  اقا جان کجایی مهدی جان …. دیگه طاقت نداریم

  (۰)
  پاسخ
 5. 5

  سید امین

  خطوط قرمز ایران؟!! باورم نمیشه اینقدر راحت به این امریکایی های ملعون و متحداش اجازه دادن به سوریه حمله کنن! پس مقامات سیاسی سوریه و ایران کجان؟ کجاس اقتدار مقاومت؟

  (۰)
  پاسخ

ارسال که پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *